Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Üdv!

Sajnos a munka mellett nehéz megoldani az edzéseket, de ezt a csodálatos sport folyton hiányzik, ezért érdeklődnék, hogy tud-e valaki Budán működő csapatot ahova el tudnék járni edzeni (akár flag foci is érdekel csak foci legyen). Próbálkoztam a pesti oldalon, ahol találtam is csapatot (nem is akár milyet), de sajnos munka mellett nem jut időm átverekedni magam a városon az edzéseikre bármennyire is sajnálom ezt.

A segítséget, válaszokat előre is köszönöm!

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Így szezon elején még jobban hiányzik nekem a PFM magazin/web oldal. Jó lenne olvasni, hogy melyik csapat milyen reményekkel, felkészüléssel, játékos kerettel stb vágni neki az idei szezonnak .. 😕kisdani
Én most az NFL szezon alatt is hiányoltam. Amúgy szerkesztik az oldalt, legalábbis nekem benn van RSS követésben, és mindig vannak új címek, de a honlap sosem jön be, cserébe összeomlassza a chrome-ot (ff meg hibaüzenettel leállítja a betöltést) 😕Natloz
Igen, nekem is hibákat ír ki folyamatosan meg lefagy, de NFL téren szoktak még megjelenni rajta cikkek csak a hazai rész állt le teljesen.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
Így szezon elején még jobban hiányzik nekem a PFM magazin/web oldal. Jó lenne olvasni, hogy melyik csapat milyen reményekkel, felkészüléssel, játékos kerettel stb vágni neki az idei szezonnak .. 😕kisdani
Én most az NFL szezon alatt is hiányoltam. Amúgy szerkesztik az oldalt, legalábbis nekem benn van RSS követésben, és mindig vannak új címek, de a honlap sosem jön be, cserébe összeomlassza a chrome-ot (ff meg hibaüzenettel leállítja a betöltést) 😕

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Így szezon elején még jobban hiányzik nekem a PFM magazin/web oldal. Jó lenne olvasni, hogy melyik csapat milyen reményekkel, felkészüléssel, játékos kerettel stb vágni neki az idei szezonnak .. 😕kisdani
ez lenne a dolga a sportmedia.hu-nak is többek között. De sajnos az elmúlt két és fél hónapban összesen 4 cikket sikerült oda kitenni, amiből az egyiknek a teljes szövege az, hogy "A MAFSZ elnöksége mindenkinek Boldog Új Évet kíván!" ....


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Így szezon elején még jobban hiányzik nekem a PFM magazin/web oldal. Jó lenne olvasni, hogy melyik csapat milyen reményekkel, felkészüléssel, játékos kerettel stb vágni neki az idei szezonnak .. 😕


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Üdv Mindenkinek!(....)ironman8
A bírókról annyit, hogy szerintem ilyen alapon a játékosok nagy része is alkalmatlan a játékra, mert gyenge, ügyetlen, és még sok esetben technikailag képzetlen is. Mégis játszani akar. Ahhoz meg bíró kell. A bíró viszont még az nflben sem gyárban készül, hanem hús-vér ember, aki bármilyen meglepő, nem ebből él. Mondhatni hobbiból bíráskodik, és bizony előfordul, hogy olykor rossz napja van, vagy fáradt. Én, mint játékos sokszor voltam rohadtul mérges a bírókra, ami a meccs hevében a világ legtermészetesebb dolgának tűnt. Viszont ha nyugodt fejjel az ember végiggondolja, hogy játékosként egy meccsen hány hibát vét, akkor azt hiszem belátható, hogy a bírói tévedéseket is el kell fogadni. A bíró nem azért áll ott, hogy az igazat mondja, hanem azért, hogy azt mondja, amit ő látott. Nagy különbség. És minden játékos, aki pályára lép, az elfogadja, hogy a bíró a legjobb tudása szerint fog ítélkezni.
Ettől még persze vannak hibák, meccsenként több is, olykor túl sok, és ettől még én is ki tudok kelni magamból a bírókkal szemben, de azért jó lenne, ha minden játékos egy-két meccsre beállna bírónak, és utána megnézné, hogy hányszor tévedett.Zorddd
csak a játékosok nem vesznek részt bírói képzésen...
és a játékost egyből leültetik a padra ha elront valamit, de a bírót nem...Lecso4
nálatok egy elvétett blokk után rögtön leül a fél támadófal? 😛


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Az ilyen dolgok teljesen a futball részei nem ? Nem szoktam ide irni, nem is ismerlek, de azért megkérdezem, te játszol ? Mert ha igen, akkor gondolom érte már az agyad egy kis adrenalindopping és akkor normálisak az ilyen dolgok 😊 Ki kell adni magadból, meccs után meg természetesen ugyanolyan a tisztelet 😉 Ezt szerintem nem lehet senkinek a bűnlajstromára irnigravedigger
látszik h nem voltál kint az arénán v ha igen, akkor nem láttad a meccset, mert itt pont nem arról van szó amit te írsz.Farky
Valóban nem voltam, nem is azért irtam hogy valakit megbántsak vagy kötekedjek.Mivel nem láttam, valóban nem tudok véleményt formálni a meccsről, egyszerűen csak arra reagáltam hogy pl egy tackle után ha odaállsz az ellenfeled elé karbatett kézzel az nem feltétlenül sportszerűtlen. Mert aki látott már az életében football meccset , nem rátok gondolok, hanem mondjuk egy laikusra akár , az tudja hogy ilyen megmozdulásból meccsenkét kb húsz darab van. Ez a foci része

Szerk: Mégegyszer kiemelném hogy csak erre az egy megmozdulásra vonatkozott a mondanivalómgravedigger
Amiről te beszélsz az csak ZS kategóriás filmekben van.
Örülni lehet, egy védőnek kell is, de nem a földön fekvő játékos fölött hanem csak úgy bele égbe világba, a csapattársakkal pacsizva, majd kezet nyújtasz a földön fekvő ellenfélnek és felsegíted.
Én ilyeneket látok nap mint nap.
És ha karbatett kézzel az ellenfél fölé állsz az sportszerűtlen és nem méltó egy sportolóhoz (abba meg nem is mennék bele hogy bizonyos tömeg és karméret alatt néhány NFL-ben bemutatott öröm engem inkább megmosolyogtat)
Még ha azt a tacklet a Csepi Petin nyomta volna, nem egy 17 éves 70 kilós gyereken...
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
csak a játékosok nem vesznek részt bírói képzésen...
és a játékost egyből leültetik a padra ha elront valamit, de a bírót nem...Lecso4
azért van olyan, aki átáll a sötét csíkos oldalra... 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Üdv Mindenkinek!(....)ironman8
A bírókról annyit, hogy szerintem ilyen alapon a játékosok nagy része is alkalmatlan a játékra, mert gyenge, ügyetlen, és még sok esetben technikailag képzetlen is. Mégis játszani akar. Ahhoz meg bíró kell. A bíró viszont még az nflben sem gyárban készül, hanem hús-vér ember, aki bármilyen meglepő, nem ebből él. Mondhatni hobbiból bíráskodik, és bizony előfordul, hogy olykor rossz napja van, vagy fáradt. Én, mint játékos sokszor voltam rohadtul mérges a bírókra, ami a meccs hevében a világ legtermészetesebb dolgának tűnt. Viszont ha nyugodt fejjel az ember végiggondolja, hogy játékosként egy meccsen hány hibát vét, akkor azt hiszem belátható, hogy a bírói tévedéseket is el kell fogadni. A bíró nem azért áll ott, hogy az igazat mondja, hanem azért, hogy azt mondja, amit ő látott. Nagy különbség. És minden játékos, aki pályára lép, az elfogadja, hogy a bíró a legjobb tudása szerint fog ítélkezni.
Ettől még persze vannak hibák, meccsenként több is, olykor túl sok, és ettől még én is ki tudok kelni magamból a bírókkal szemben, de azért jó lenne, ha minden játékos egy-két meccsre beállna bírónak, és utána megnézné, hogy hányszor tévedett.Zorddd
csak a játékosok nem vesznek részt bírói képzésen...
és a játékost egyből leültetik a padra ha elront valamit, de a bírót nem...
több mint 12 éve
ironman8 40
Akkor még a szemfestésemet is elrontottam az Arénán. Ott is (jobb szem) I (bal szem) C szerepelt. Azt biluxoltam, amikor jött egy vonat (IC) innen-onnan. amúgy az interception-ból indultam ki. De könnyen tanulok.....
Jogos a két pont a "bárki hibázhat" témában. És nem tudom, hogy lehetne reszelni rajta. Még videóbíró ellenére is becsúsznak hibák. Szerintem még mindannyian tudnánk értelmeset hozzászólni, de hogy változtatni tudunk-e rajta az kétséges.
Amúgy meg rettenetesen élveztem a vasárnapot. Végigszurkoltam a mi meccseinket (láttam a többit is), kicsit szomorkodtam az eredményen, de azért büszke voltam , vagyok a büdös kölkeire ( az összes szegedire), mert egészen jól bazseváltak, mint csapat. Az egyéb kilengéseken meg talán lehet alakítani....
több mint 12 éve
VT 123
nem tom lehet -e látni

és még mondjátok hogy ne legyek ideges egy meccsen pl csak ezzel az egy momentummal mi jutottunk volna tovább(mert ez egy td,volt de ha még nem is az akkor egy extra pont amivel már döntetlen...😊) ,de ez nem a mentségek idelye,mert mi is hibáztunk tény...de ez gyerekek gecire undorító...és ez csak egy volt a sok közül...
(itt a direkt link aki nagyban szeretné nézni
http://kepfeltoltes.hu/120210/422028_344391112259075_182337481797773_1089600_1490311963_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
aki meg nem is látja hogy mit azt meg hagyjuk is...)
és még egyesek utálnak engem,mert ordiálok még a bíróval is...😊hátjóhogy...Pacman
http://mek.oszk.hu/01500/01547/
több mint 12 éve
kutya23c 223
Üdv Mindenkinek! Tegnap regisztráltam, ...
Ha pedig Pacman legnagyobb felháborodása ellenére be tudná fogni a száját, akkor lehet teljesítménye még említésre méltónak itéltetne ( 4 IT, 1TD, 1 SAFETY)ironman8
Apukának respect. 😉

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
ÍÍÍÍÍÍÍÍgy van.ironman8
Nagy üdvözlet és tisztelet Pacman apukának itt a fórumon 😀
Csak mókázott Farky 😀 InterCity (IC) azaz amivel Pacman feljön Pestre, az Interception az meg amit a pályán csinál /néha 😂 / és annak a rövidítése IT 😉
De természetesen értjük a lényeget 😀


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Üdv Mindenkinek!(....)ironman8
A bírókról annyit, hogy szerintem ilyen alapon a játékosok nagy része is alkalmatlan a játékra, mert gyenge, ügyetlen, és még sok esetben technikailag képzetlen is. Mégis játszani akar. Ahhoz meg bíró kell. A bíró viszont még az nflben sem gyárban készül, hanem hús-vér ember, aki bármilyen meglepő, nem ebből él. Mondhatni hobbiból bíráskodik, és bizony előfordul, hogy olykor rossz napja van, vagy fáradt. Én, mint játékos sokszor voltam rohadtul mérges a bírókra, ami a meccs hevében a világ legtermészetesebb dolgának tűnt. Viszont ha nyugodt fejjel az ember végiggondolja, hogy játékosként egy meccsen hány hibát vét, akkor azt hiszem belátható, hogy a bírói tévedéseket is el kell fogadni. A bíró nem azért áll ott, hogy az igazat mondja, hanem azért, hogy azt mondja, amit ő látott. Nagy különbség. És minden játékos, aki pályára lép, az elfogadja, hogy a bíró a legjobb tudása szerint fog ítélkezni.
Ettől még persze vannak hibák, meccsenként több is, olykor túl sok, és ettől még én is ki tudok kelni magamból a bírókkal szemben, de azért jó lenne, ha minden játékos egy-két meccsre beállna bírónak, és utána megnézné, hogy hányszor tévedett.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
ironman8 40
ÍÍÍÍÍÍÍÍgy van.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Üdv Mindenkinek! Tegnap regisztráltam, tehát lehet nem tartotok kompetensnek a témában. Bár láthattatok engem szurkolni, 4 éve minden Arénán ott voltam. Elég sokat gondolkoztam, hozzászóljak-e (egy pöttyet érintett vagyok), de valami böki a csőrömet.Két napja olvasom a történetet. Kinn voltam az Arénán. Láttam gyakorlatilag minden meccset. Ha a teljes szabályzattal nem is vagyok tisztában, azért hozzászólok. A sportszerűtlen viselkedés szerintem sem megengedhető a pályán. Hogy mi tartozik bele, benne van a szabályzatban. Most olvastam el, tehát képben vagyok. A fentebb említett "g pont" egy a sokk közül. Ha az összes pontot végigolvassuk, akkor a játékosok legalább felét (inkább 2/3-át) lehetne ezzel a büntetéssel büntetni. Az edzőket pedig a meccsek 2. percében ki kellene tiltani a pályáról úgy, hogy a pályáról ne lehessen őket látni (obszcén kifejezések használata (1.pont): gondolom a felmenők prostituáltként titulálása ide tartozik). Teljesen jogosnak tartanám, ha egy játékost ilyen cselekedért megbüntetnek. Kapjon csapata 5-10-15 yard büntetést. De akkor mindenkit büntessenek, mert az úgy igazságos, és akkor egy idő után senki nem fog ilyent csinálni.
A bírók azonban nem lehetnek idézem "fáradtak". Nekik mindig pontosan, hangsúlyozom mindig pontosan a szabályoknak megfelelően, és ha jól gondolom, akkor részrehajlás nélkül kellene vezetniük a meccseket. Úgy gondolom, hogy az objektivitás a lényeg, a szubjektív dolgokat azonban ki kell zárniuk. Ha "fáradtak", akkor alkalmatlanok a munkája végzésére. És ha benéznek valamit, akkor legyen annyi vér a pucájukban, hogy korrigáljanak. (sajnálom, hogy nincs videó bíró, de nem is lesz egy ideig, tudom)
Szerintetek Pacman hányszor viselkedett sportszerűtlenül? Mert, ha kétszer egy meccsen, akkor ki kellett volna állítani! Vajon miért nem zavarták le a pályáról a bírók???? Holott az teljesen jogos lett volna. (a kérdést nyitva hagynám, de senki ne válaszoljon rá PLÍZ, Bírók se!).
Ha pedig Pacman legnagyobb felháborodása ellenére be tudná fogni a száját, akkor lehet teljesítménye még említésre méltónak itéltetne ( 4 IC, 1TD, 1 SAFETY)ironman8
szerzett 4 InterCityt? 😮

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ironman8 40
Üdv Mindenkinek! Tegnap regisztráltam, tehát lehet nem tartotok kompetensnek a témában. Bár láthattatok engem szurkolni, 4 éve minden Arénán ott voltam. Elég sokat gondolkoztam, hozzászóljak-e (egy pöttyet érintett vagyok), de valami böki a csőrömet.Két napja olvasom a történetet. Kinn voltam az Arénán. Láttam gyakorlatilag minden meccset. Ha a teljes szabályzattal nem is vagyok tisztában, azért hozzászólok. A sportszerűtlen viselkedés szerintem sem megengedhető a pályán. Hogy mi tartozik bele, benne van a szabályzatban. Most olvastam el, tehát képben vagyok. A fentebb említett "g pont" egy a sokk közül. Ha az összes pontot végigolvassuk, akkor a játékosok legalább felét (inkább 2/3-át) lehetne ezzel a büntetéssel büntetni. Az edzőket pedig a meccsek 2. percében ki kellene tiltani a pályáról úgy, hogy a pályáról ne lehessen őket látni (obszcén kifejezések használata (1.pont): gondolom a felmenők prostituáltként titulálása ide tartozik). Teljesen jogosnak tartanám, ha egy játékost ilyen cselekedért megbüntetnek. Kapjon csapata 5-10-15 yard büntetést. De akkor mindenkit büntessenek, mert az úgy igazságos, és akkor egy idő után senki nem fog ilyent csinálni.
A bírók azonban nem lehetnek idézem "fáradtak". Nekik mindig pontosan, hangsúlyozom mindig pontosan a szabályoknak megfelelően, és ha jól gondolom, akkor részrehajlás nélkül kellene vezetniük a meccseket. Úgy gondolom, hogy az objektivitás a lényeg, a szubjektív dolgokat azonban ki kell zárniuk. Ha "fáradtak", akkor alkalmatlanok a munkája végzésére. És ha benéznek valamit, akkor legyen annyi vér a pucájukban, hogy korrigáljanak. (sajnálom, hogy nincs videó bíró, de nem is lesz egy ideig, tudom)
Szerintetek Pacman hányszor viselkedett sportszerűtlenül? Mert, ha kétszer egy meccsen, akkor ki kellett volna állítani! Vajon miért nem zavarták le a pályáról a bírók???? Holott az teljesen jogos lett volna. (a kérdést nyitva hagynám, de senki ne válaszoljon rá PLÍZ, Bírók se!).
Ha pedig Pacman legnagyobb felháborodása ellenére be tudná fogni a száját, akkor lehet teljesítménye még említésre méltónak itéltetne ( 4 IC, 1TD, 1 SAFETY)
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
én azt nem értem Pacman,hogy egy futójátéknál miért veszel fel ilyen pózt?

😊maximilien
éppen pirospasizni kezdtünk volna el...😊de rájöttünk...h jobb hogyha inkább árnyjátékot játszunk



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hosszú szünet után úgy látom érdemes volt visszatérnem 😛 Köszi a "bizonyosnak" aki felhívta rá a figyelmem 😉 😀

Különben JSanyoval mi idén is jól szórakoztunk.
Ha meg már bírók... engem tavaly fejbe dobtak labdával, most akkor? 😀
(elvileg a másik sporinak célozta volna a labdát, az illető játszott is valaha, gyanítom nem irányító volt 😀 😀 😀 de lehet, hogy ő meg engem utált, megyek is sírni 😕 )
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
én azt nem értem Pacman,hogy egy futójátéknál miért veszel fel ilyen pózt?

😊maximilien
nem látod, ott bűvölik egymást a 92-es játékossal? lehet, hogy a másik kezdte, akkor meg vissza kell bűvölni.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Nem csak sportszerűtlen de szabály ellenes is!

2. PARAGRAFUS: Sportszerűtlen viselkedés
(„Unsportsmanlike conduct”) szabálytalanságok
Sportszerűtlen cselekedetek
9. 2. 1. SZAKASZ:
a.: Különösen tiltottak a következő cselekedetek és viselkedések
...
(g) A mellkas veregetése, vagy a mellkas előtt keresztbefont karok tiltottak
egy földön fekvő játékos fölött állvaDeadEnd
Ezt biztos tudta, hiszen:

Pedig szerintem mi vezetjük a ligát 4 végzett bíróval a csapatban. 😀Döme
Farky
És szerinted Pacman köztük van? 😛Döme
de azért csak beszéltek vele, vagy ti sem? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
pl egy tackle után ha odaállsz az ellenfeled elé karbatett kézzel az nem feltétlenül sportszerűtlen
Nem csak sportszerűtlen de szabály ellenes is!

2. PARAGRAFUS: Sportszerűtlen viselkedés
(„Unsportsmanlike conduct”) szabálytalanságok
Sportszerűtlen cselekedetek
9. 2. 1. SZAKASZ:
a.: Különösen tiltottak a következő cselekedetek és viselkedések
...
(g) A mellkas veregetése, vagy a mellkas előtt keresztbefont karok tiltottak
egy földön fekvő játékos fölött állvaDeadEnd
Ezt biztos tudta, hiszen:

Pedig szerintem mi vezetjük a ligát 4 végzett bíróval a csapatban. 😀Döme
Farky
És szerinted Pacman köztük van? 😛
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
pl egy tackle után ha odaállsz az ellenfeled elé karbatett kézzel az nem feltétlenül sportszerűtlen
Nem csak sportszerűtlen de szabály ellenes is!

2. PARAGRAFUS: Sportszerűtlen viselkedés
(„Unsportsmanlike conduct”) szabálytalanságok
Sportszerűtlen cselekedetek
9. 2. 1. SZAKASZ:
a.: Különösen tiltottak a következő cselekedetek és viselkedések
...
(g) A mellkas veregetése, vagy a mellkas előtt keresztbefont karok tiltottak
egy földön fekvő játékos fölött állvaDeadEnd
Ezt biztos tudta, hiszen:

Pedig szerintem mi vezetjük a ligát 4 végzett bíróval a csapatban. 😀Döme

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
pl egy tackle után ha odaállsz az ellenfeled elé karbatett kézzel az nem feltétlenül sportszerűtlen
Nem csak sportszerűtlen de szabály ellenes is!

2. PARAGRAFUS: Sportszerűtlen viselkedés
(„Unsportsmanlike conduct”) szabálytalanságok
Sportszerűtlen cselekedetek
9. 2. 1. SZAKASZ:
a.: Különösen tiltottak a következő cselekedetek és viselkedések
...
(g) A mellkas veregetése, vagy a mellkas előtt keresztbefont karok tiltottak
egy földön fekvő játékos fölött állva
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ú de beírnék egy két dolgot most, de nem teszem, mert megkomolyodtam 😊Bruce
újévi fogadalom? 😀JSanyo
Az a cigi volt, ez csak úgy jött 😀
de lehet a szezon közben megint lealacsonyodok 😀 😀