Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Ha jól tudom Alkony -Wolves döntő


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Valaki tud további eredményeket?

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Kik játszanak az Aranyalkonyban? Fütyesz, Tata, KovácsSanyi meg a régi margitszigetes bandájuk?neuw
Azt sajna nem tudom én sem vagyok ott 😕 😕 😕
Wolves - Predators 20-6
Győr - Szeged 15-13


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
neuw 271 — Patriots fan
Titans - Wolves2 13-6
Szekszárd - Eger 28-16
Wolves - Sharks 14-13
Tata - Dunaújváros 27-6
Aranyalkony - Wolves2 13-8
Győr - Zala Győr nyert nem tudom mennyivel
Szeged - Tata 21-14
Aranyalkony - Titans 18-13
Veszprém - Eger 20-14
Hát én ennyit tudok 😉kisdani
Kik játszanak az Aranyalkonyban? Fütyesz, Tata, KovácsSanyi meg a régi margitszigetes bandájuk?

--------------------------------------------------
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Titans - Wolves2 13-6
Szekszárd - Eger 28-16
Wolves - Sharks 14-13
Tata - Dunaújváros 27-6
Aranyalkony - Wolves2 13-8
Győr - Zala Győr nyert nem tudom mennyivel
Szeged - Tata 21-14
Aranyalkony - Titans 18-13
Veszprém - Eger 20-14
Hát én ennyit tudok 😉


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
kola64 26
hello!arénáról nincs idén stream?eredményeket tud valaki?
több mint 12 éve
kutya23c 223
Stream lesz az arénáról????

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
NightBoY New York Giants 616
Gondolom ezért kezdenek minden évben budapesti csapatok elsőnek 😊

Ja kíváncsi vagyok, hogy pl; zalai és szegedi srácok feltudnak-e utazni???kutya23c
2 busszal megyünk, reméljük nem lesz gond, reggel 6-kor indulunk. Csak állítólag nem takarítják a pályát....Döme
még szerencsétek, hogy nem ti játszátok az első meccsek egyikét.Farky

You should know I bleed blue...
több mint 12 éve
Boti#63 69
mi is 6kor indulunk. Nekünk inkább a Zeg.-től autópályáig 55km a vészes utána már nem lesz gáz szerintem 😊
több mint 12 éve
kutya23c 223
Hát mindenki csak óvatosan az Úton.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
még mindig nem mindenki van helyben 😊Zorddd
Ja kíváncsi vagyok, hogy pl; zalai és szegedi srácok feltudnak-e utazni???kutya23c
2 busszal megyünk, reméljük nem lesz gond, reggel 6-kor indulunk. Csak állítólag nem takarítják a pályát....Döme
még szerencsétek, hogy nem ti játszátok az első meccsek egyikét.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
http://youtu.be/BI2mBiy1FGE ?Szobi22
még mindig nem mindenki van helyben 😊Zorddd
Ja kíváncsi vagyok, hogy pl; zalai és szegedi srácok feltudnak-e utazni???kutya23c
2 busszal megyünk, reméljük nem lesz gond, reggel 6-kor indulunk. Csak állítólag nem takarítják a pályát....
több mint 12 éve
kutya23c 223
Arénán van esőnap?hónap?kutya23c
http://youtu.be/BI2mBiy1FGE ?Szobi22
még mindig nem mindenki van helyben 😊Zorddd
Ja kíváncsi vagyok, hogy pl; zalai és szegedi srácok feltudnak-e utazni???

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Arénán van esőnap?hónap?kutya23c
http://youtu.be/BI2mBiy1FGE ?Szobi22
még mindig nem mindenki van helyben 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Arénán van esőnap?hónap?kutya23c
http://youtu.be/BI2mBiy1FGE ?

több mint 12 éve
kutya23c 223
Arénán van esőnap?hónap?

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Jó, rosszul fogalmaztam, ezt aláírom, de azért talán lehet(ett) sejteni mire gondolok. 😊 Egy főleg pozitív tartalmú, és pozitív hírekkel foglalkozó oldalra kerülne fel a dolog, azért is állna a sérülésből való felépülés a középpontban.
több mint 12 éve
kutya23c 223
Egyszer becsípte a vállvédő a bőrömet, de nem adtam fel.... 😀kisdani
Ezt a sztorit hallani akarom!!!! 😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Egyszer becsípte a vállvédő a bőrömet, de nem adtam fel.... 😀


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Sziasztok!

Olyan embert keresek, aki focizott, vagy még ma is játszik, és volt valami komolyabb sérülése, amiből aztán felépült, és erről persze hajlandó is beszélni. Egy interjút kellene készítenem, (akár így neten keresztül is, vagy személyesen) a fő téma pedig a felépülés mögötti motiváció lenne, de persze kitérnénk egészen más, a sporttal kapcsolatos dolgokra is.
Aki szívesen segítene, és hajlandó ehhez névvel, esetleg fényképpel is hozzájárulni, annak nagyon megköszönném. Az interjú egy online újság keretein belül jelenne meg, természetesen minden további kérdésre válaszolok itt, vagy pm-ben, ha valakit érdekelne.

előre is kösziTequ
Mennyire kell komoly sérülés, egy részleges szalag+egy kulcsont törés egy szezonban elég? 😀kutya23c
Mondjuk pl. meghaltál... de már jobban vagy 😀pc_x
Az csak Chuck Norris lehetett...😊
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Sziasztok!

Olyan embert keresek, aki focizott, vagy még ma is játszik, és volt valami komolyabb sérülése, amiből aztán felépült, és erről persze hajlandó is beszélni. Egy interjút kellene készítenem, (akár így neten keresztül is, vagy személyesen) a fő téma pedig a felépülés mögötti motiváció lenne, de persze kitérnénk egészen más, a sporttal kapcsolatos dolgokra is.
Aki szívesen segítene, és hajlandó ehhez névvel, esetleg fényképpel is hozzájárulni, annak nagyon megköszönném. Az interjú egy online újság keretein belül jelenne meg, természetesen minden további kérdésre válaszolok itt, vagy pm-ben, ha valakit érdekelne.

előre is kösziTequ
Mennyire kell komoly sérülés, egy részleges szalag+egy kulcsont törés egy szezonban elég? 😀kutya23c
Mondjuk pl. meghaltál... de már jobban vagy 😀


több mint 12 éve
kutya23c 223
Sziasztok!

Olyan embert keresek, aki focizott, vagy még ma is játszik, és volt valami komolyabb sérülése, amiből aztán felépült, és erről persze hajlandó is beszélni. Egy interjút kellene készítenem, (akár így neten keresztül is, vagy személyesen) a fő téma pedig a felépülés mögötti motiváció lenne, de persze kitérnénk egészen más, a sporttal kapcsolatos dolgokra is.
Aki szívesen segítene, és hajlandó ehhez névvel, esetleg fényképpel is hozzájárulni, annak nagyon megköszönném. Az interjú egy online újság keretein belül jelenne meg, természetesen minden további kérdésre válaszolok itt, vagy pm-ben, ha valakit érdekelne.

előre is kösziTequ
Mennyire kell komoly sérülés, egy részleges szalag+egy kulcsont törés egy szezonban elég? 😀

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Olyan embert keresek, aki focizott, vagy még ma is játszik, és volt valami komolyabb sérülése, amiből aztán felépült, és erről persze hajlandó is beszélni. Egy interjút kellene készítenem, (akár így neten keresztül is, vagy személyesen) a fő téma pedig a felépülés mögötti motiváció lenne, de persze kitérnénk egészen más, a sporttal kapcsolatos dolgokra is.
Aki szívesen segítene, és hajlandó ehhez névvel, esetleg fényképpel is hozzájárulni, annak nagyon megköszönném. Az interjú egy online újság keretein belül jelenne meg, természetesen minden további kérdésre válaszolok itt, vagy pm-ben, ha valakit érdekelne.

előre is köszi
több mint 12 éve
Mohi24 99
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Tavaly megvertétek a Wolves-t, idén miért nem akarsz játszani ellenük?Zorddd
én nem nem akarok, csak néha jó lenne másokkal is 😀Boti#63
Ilyen ez a monogámia.

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Boti#63 69
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Tavaly megvertétek a Wolves-t, idén miért nem akarsz játszani ellenük?Zorddd
én nem nem akarok, csak néha jó lenne másokkal is 😀