Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
a nagy ágyukat egy csoporba teszik, sztem jobb mint ha elosztották vna öket, mert akk elörekönyelhetö lett vna a csoportelsöd kiléte.
Ricsi56
Így egyrészt biztos van Wolves-Sharks mérkőzés, másrészt pedig a C csoport 1. és 2. helyezettje a rájátszás során csak a döntőben találkozhatnak...

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Tavaly megvertétek a Wolves-t, idén miért nem akarsz játszani ellenük?Zorddd
a nagy ágyukat egy csoporba teszik, sztem jobb mint ha elosztották vna öket, mert akk elörekönyelhetö lett vna a csoportelsöd kiléte. bár tavaly is voltak ugyebár meglepetések!! reméljük idén is!!

live stream lesz? 😊 ???

Crushers #12
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Tavaly megvertétek a Wolves-t, idén miért nem akarsz játszani ellenük?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Nézd a jó oldalát, a csoportkör után nem fogtok játszani se a Győrrel, se a Wolves-al, az alapszakaszból meg úgyis mindenki továbbjut 😉Kori
A csoportkör után IS fogunk játszani velük ! ! ! :cool:kutya76
Legkorábban az elődöntőben ha jól látom.


több mint 12 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Nézd a jó oldalát, a csoportkör után nem fogtok játszani se a Győrrel, se a Wolves-al, az alapszakaszból meg úgyis mindenki továbbjut 😉Kori
A csoportkör után IS fogunk játszani velük ! ! ! :cool:



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Nézd a jó oldalát, a csoportkör után nem fogtok játszani se a Győrrel, se a Wolves-al, az alapszakaszból meg úgyis mindenki továbbjut 😉


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊Boti#63
Szerintem mert arénán mindig jól teljesítetek.
több mint 12 éve
Boti#63 69
én csak azt nem értem minket csóró DIV2-s csapatot mér "sorsolják" össze harmadik évben is a wolvessal, vagy ezt elismerésnek szánják ?😀 na mind1 😊 most lehet nagyot alkotni 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szombaton volt egy bíró/edző találkozó az MAFSZ szervezésében, problémák, szituációk és a kommunikáció átbeszélésére.

Ha jól számoltam nyolc csapat volt jelen (Cowboys, Mustangs, Rebels, Sharks, Soldiers, Titans, Wildfires, Wolves).deacon75
ez az idei bajnokságra vonatkozik, vagy csak aréna volt? lehet láma kérdésnek tűnik, de nem teljesen egyértelműJSanyo
Tavalyi, idei általános bírói ügyek. Aréna szóba sem került.
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Szombaton volt egy bíró/edző találkozó az MAFSZ szervezésében, problémák, szituációk és a kommunikáció átbeszélésére.

Ha jól számoltam nyolc csapat volt jelen (Cowboys, Mustangs, Rebels, Sharks, Soldiers, Titans, Wildfires, Wolves).deacon75
ez az idei bajnokságra vonatkozik, vagy csak aréna volt? lehet láma kérdésnek tűnik, de nem teljesen egyértelműJSanyo
Szerintem az idei bajnokságra vonatkozólag volt.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Aréna menetrend:
http://www.focibajnoksag.hu/eredmenyek.phpKori
Erdekes Párosítások. Tippek?delear
Az aranyos alakulatosok lehetnek a titkos esélyesek a szeged bats-el 😊.
De még nyerhet a Wolves is ha a beigért hófúvás miatt nem mennek el a többiek 😂

Crushers #12
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szombaton volt egy bíró/edző találkozó az MAFSZ szervezésében, problémák, szituációk és a kommunikáció átbeszélésére.

Ha jól számoltam nyolc csapat volt jelen (Cowboys, Mustangs, Rebels, Sharks, Soldiers, Titans, Wildfires, Wolves).deacon75
ez az idei bajnokságra vonatkozik, vagy csak aréna volt? lehet láma kérdésnek tűnik, de nem teljesen egyértelmű

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Aréna menetrend:
http://www.focibajnoksag.hu/eredmenyek.phpKori
Erdekes Párosítások. Tippek?
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Aréna menetrend:
http://www.focibajnoksag.hu/eredmenyek.php


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Szombaton volt egy bíró/edző találkozó az MAFSZ szervezésében, problémák, szituációk és a kommunikáció átbeszélésére.

Ha jól számoltam nyolc csapat volt jelen (Cowboys, Mustangs, Rebels, Sharks, Soldiers, Titans, Wildfires, Wolves).
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha jól értem a szabályt (Aréna) akkor mind a hét védő játékos a "vonalon" lehet a labda feladás pillanatában?ce
igen, valamiféle megkötés a D-linenál van csak


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
aktuális aréna játékszabály:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120117-ARENAFOOTBALLSZABALYAI-2012.pdf

módosítás a mérkőzések áthelyezésre:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120127-2012-%20003%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdfKori
Ha jól értem a szabályt (Aréna) akkor mind a hét védő játékos a "vonalon" lehet a labda feladás pillanatában?
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
aktuális aréna játékszabály:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120117-ARENAFOOTBALLSZABALYAI-2012.pdf

módosítás a mérkőzések áthelyezésre:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120127-2012-%20003%20szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf


több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
mikorra várható az aréna sorsolás így egy héttel előtte?



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
hát sajnos akkor a minik is ausztriában kell, hogy játszanak
annyira sajnálom 😂 😂 😂
Mert Ti vagytok az egyetlen sportvállalkozás. Ilyen feltételekkel meg nehéz lesz elindulni a minik felé.
sajnos 14 éven aluli még nem annyi mint szeretnénk de dolgozunk az ügyön
de még mindig nem értem az miért szívás, hogy nem írunk szerződést kisgyerekekkel
majd kapnak egyéves szerződést 14 évesen, addig meg cseperednek nálunk
gondolom azért, mert sok fiatal játékosotok van ha nem tévedek. 😊Farky
cápa77
mikie


több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Sziasztok,
azt meg tudnátok mondani h a veritas gold helyett/mellett más ásványvizes céget is fel lehet tüntetni a honlapon meccseken mint támogatót?
elöre is köszi a segitséget!!!
"sürgös" lenneRicsi56
már tavaly se voltak, így igen


több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Sziasztok,
azt meg tudnátok mondani h a veritas gold helyett/mellett más ásványvizes céget is fel lehet tüntetni a honlapon meccseken mint támogatót?
elöre is köszi a segitséget!!!
"sürgös" lenne

Crushers #12
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A vidéki példát én nem ehhez értettem, ha rám utaltál 😊 Én sem értem, hogy 12 éves gyerekekkel minek szerződést aláíratni... Lehet hogy 3 hónapig amerikaifocizik, aztán meg vált a judora, amit megint otthagy, és elmegy úszni... Ennyi idősen hülyeség lekötni a kölyköket, és nem is reális.Zorddd
A gond akkor lehet, amikor szerencsés esetben lesz a kicsiknek bajnoksága, mert akkor már kell valami hivatalos jogviszony is.


több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
A vidéki példát én nem ehhez értettem, ha rám utaltál 😊 Én sem értem, hogy 12 éves gyerekekkel minek szerződést aláíratni... Lehet hogy 3 hónapig amerikaifocizik, aztán meg vált a judora, amit megint otthagy, és elmegy úszni... Ennyi idősen hülyeség lekötni a kölyköket, és nem is reális.Zorddd
Nem rád utaltam, hanem a helyzetre, amiben én sem szívesen lennék, hogy pl. adott esetben 50-100km-es körzetben egy csapat sem indul hivatalos ligában. Megértem, hogy ott is nehéz egy csapatnyi játékost összeszedni, és megtartani. De itt sem hiszem, hogy csapat vezetés szempontjából egyszerűbb a helyzet, ha 200 méterre edz két HFL csapat egymástól.

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Mert Ti vagytok az egyetlen sportvállalkozás. Ilyen feltételekkel meg nehéz lesz elindulni a minik felé.mikie
Szerintem az egy korosztálytól független dolog, hogy megfelelő feltételekkel és reális célokkal kell lekötni egy játékost nem pedig endless szerződéssekkel. Főleg egy 14 év alatti esetén (bár én nem edzősködöm sok felnőttbeli csapattársammal ellentétben) az a legfontosabb, hogy jól érezze magát a csapatban...stb, amihez az nem feltétlenül jó indulás, ha egyes csapatok 5 éves szerződést nyomnak le a torkán kezdésből.
Lehet jönni a vidéki példával ismét, de ha ott is van olyan játékos, aki nem érzi jól magát, jobb híján sportot fog váltani nem csapatot.
Ez természetesen saját véleményem!Tred
A vidéki példát én nem ehhez értettem, ha rám utaltál 😊 Én sem értem, hogy 12 éves gyerekekkel minek szerződést aláíratni... Lehet hogy 3 hónapig amerikaifocizik, aztán meg vált a judora, amit megint otthagy, és elmegy úszni... Ennyi idősen hülyeség lekötni a kölyköket, és nem is reális.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon