Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Pacman te sosem változol!!!
Ja az 55-ös ott volt meg te sem voltál nagyon messze... 😀barbárJW
azért irtam hogy nem erre fogom,mert mi is hibáztunk,de azért goalline-nál egy cut-ot,ami illegál nm észre venni, a bíró orra elött ami td- engedélyezett,mert azon a lyukon ment azért az durva...és annak a bírónak pont ez a dolga hogy ezt nézze azért az durva...de majd még jönnek a szupercukiságok,amivel jönnek majd a kérdések,csak ahhoz meg kell várnom tibibá anyagát...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Pacman te sosem változol!!!
Ja az 55-ös ott volt meg te sem voltál nagyon messze... 😀
több mint 12 éve
kutya23c 223
nem tom lehet -e látni

és még mondjátok hogy ne legyek ideges egy meccsen pl csak ezzel az egy momentummal mi jutottunk volna tovább(mert ez egy td,volt de ha még nem is az akkor egy extra pont amivel már döntetlen...😊) ,de ez nem a mentségek idelye,mert mi is hibáztunk tény...de ez gyerekek gecire undorító...és ez csak egy volt a sok közül...
(itt a direkt link aki nagyban szeretné nézni
http://kepfeltoltes.hu/120210/422028_344391112259075_182337481797773_1089600_1490311963_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
aki meg nem is látja hogy mit azt meg hagyjuk is...)
és még egyesek utálnak engem,mert ordiálok még a bíróval is...😊hátjóhogy...Pacman
Azért az #55-ös kép alapján meg foghatta volna a futást.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
nem tom lehet -e látni

és még mondjátok hogy ne legyek ideges egy meccsen pl csak ezzel az egy momentummal mi jutottunk volna tovább(mert ez egy td,volt de ha még nem is az akkor egy extra pont amivel már döntetlen...😊) ,de ez nem a mentségek idelye,mert mi is hibáztunk tény...de ez gyerekek gecire undorító...és ez csak egy volt a sok közül...
(itt a direkt link aki nagyban szeretné nézni
http://kepfeltoltes.hu/120210/422028_344391112259075_182337481797773_1089600_1490311963_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
aki meg nem is látja hogy mit azt meg hagyjuk is...)
és még egyesek utálnak engem,mert ordiálok még a bíróval is...😊hátjóhogy...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
tibibá 54
Az Arénán készített mérkőzés felvételeket DVD minőségben,meg lehet vásárolni a Tata Mustangstól .

Érdeklődni nálam pm.ben - matraitibi@gmail.com
több mint 12 éve
tibibá 54
Srácok is szívesen játszottak veletek 😊


Jó kis aréna volt ez, láttam pár jó meccset és nagyon élveztem, hogy végre mi is játszottunk 😊
Volt sok szimpatikus és jól játszó csapat, szivesen meccseltem volna pl Veletek, tetszett ahogy küzdöttetek, de sajnos más ágon voltunk. Bár a Tata is nagyon jó ellenfél volt, öröm volt velük játszani az elődöntőt. Az tetszik az Arénában, hogy minden évben van pár kellemes meglepetés, és szépen játszó csapat. Na meg persze idénre is jutott kevésbé szimpatikus, velük más okból játszottam volna szivesen... 😀

Kalo
Arany Alkony, Cowboys#85

Köszönjük Ádám! Igyekeztünk korrektül letenni a névjegyünket ilyen neves csapatok között.Frankie72
Kalo
több mint 12 éve
Kalo 137
Jó kis aréna volt ez, láttam pár jó meccset és nagyon élveztem, hogy végre mi is játszottunk 😊
Volt sok szimpatikus és jól játszó csapat, szivesen meccseltem volna pl Veletek, tetszett ahogy küzdöttetek, de sajnos más ágon voltunk. Bár a Tata is nagyon jó ellenfél volt, öröm volt velük játszani az elődöntőt. Az tetszik az Arénában, hogy minden évben van pár kellemes meglepetés, és szépen játszó csapat. Na meg persze idénre is jutott kevésbé szimpatikus, velük más okból játszottam volna szivesen... 😀

Kalo
Arany Alkony, Cowboys#85

Köszönjük Ádám! Igyekeztünk korrektül letenni a névjegyünket ilyen neves csapatok között.Frankie72
több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/index.php?itemid=2323&blog_id=1

több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Srácok! MAFL Highligts II. höz, aki szeretne videó anyagot küldeni, az kérem írjon nekem. (az elsőnél jó-pár csapat kimaradt, bár akkor csak egy valaki szólt, hogy szeretne egy jelenetet viszont látni benne, amikor ugyanezt a kérdést/kérést kitettem ide.) Jó lenne ha mindenkinek sikerülne a kedvére tenni, voltak páran akik nehezményezték a kimaradásukat 😊 Aki nem ír, az könnyen kimarad 😊Mohi24
akk ez olyan mint a szaknévsor? "aki kimarad, lemarad" 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
Mohi24 99
Srácok! MAFL Highligts II. höz, aki szeretne videó anyagot küldeni, az kérem írjon nekem. (az elsőnél jó-pár csapat kimaradt, bár akkor csak egy valaki szólt, hogy szeretne egy jelenetet viszont látni benne, amikor ugyanezt a kérdést/kérést kitettem ide.) Jó lenne ha mindenkinek sikerülne a kedvére tenni, voltak páran akik nehezményezték a kimaradásukat 😊 Aki nem ír, az könnyen kimarad 😊

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük Ádám! Igyekeztünk korrektül letenni a névjegyünket ilyen neves csapatok között.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
respect a Bad Bones-nak. szerintem nagyon szórakoztató játékot mutattak 😊
több mint 12 éve
tudu28 152
http://nemmakezdtem.blogspot.com/2012/02/magyar-amerikai-football-liga-mafl.html

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
sziasztok! Tud valaki a magyarországi amerikai focival kapcsolatos egyesületet / alapítványt, amelynek fel lehet ajánlani a személyi jövedelemadó 1 %-át?norris21
Ezen ne múljék 😀 :

Név: Dunaújvárosi Amerikai Futball Egyesület
Adószám: 18493492-1-07
Köszönjük!Kori
Először, másodszor, senki többet harmadszor, a tiétek! 😊norris21
Köszike 😊


több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
sziasztok! Tud valaki a magyarországi amerikai focival kapcsolatos egyesületet / alapítványt, amelynek fel lehet ajánlani a személyi jövedelemadó 1 %-át?norris21
Az asszonyé meg jöhet ide 😛 :
FEHÉRVÁR ENTHRONERS Sportegyesület
8000 Székesfehérvár, Pityer u. 42.
Adószám: 18500914-1-07

Előre is Köszönjük.kutya23c
Erről már lekéstetek, ő a baba mentőknek küldte, sorry. 😊
több mint 12 éve
kutya23c 223
sziasztok! Tud valaki a magyarországi amerikai focival kapcsolatos egyesületet / alapítványt, amelynek fel lehet ajánlani a személyi jövedelemadó 1 %-át?norris21
Az asszonyé meg jöhet ide 😛 :
FEHÉRVÁR ENTHRONERS Sportegyesület
8000 Székesfehérvár, Pityer u. 42.
Adószám: 18500914-1-07

Előre is Köszönjük.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
sziasztok! Tud valaki a magyarországi amerikai focival kapcsolatos egyesületet / alapítványt, amelynek fel lehet ajánlani a személyi jövedelemadó 1 %-át?norris21
Ezen ne múljék 😀 :

Név: Dunaújvárosi Amerikai Futball Egyesület
Adószám: 18493492-1-07
Köszönjük!Kori
Először, másodszor, senki többet harmadszor, a tiétek! 😊
több mint 12 éve
mikie 39
sziasztok! Tud valaki a magyarországi amerikai focival kapcsolatos egyesületet / alapítványt, amelynek fel lehet ajánlani a személyi jövedelemadó 1 %-át?norris21
itt találsz párat:
http://amerikaifoci.blogspot.com/2011/04/1.html
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
sziasztok! Tud valaki a magyarországi amerikai focival kapcsolatos egyesületet / alapítványt, amelynek fel lehet ajánlani a személyi jövedelemadó 1 %-át?norris21
Ezen ne múljék 😀 :

Név: Dunaújvárosi Amerikai Futball Egyesület
Adószám: 18493492-1-07
Köszönjük!


több mint 12 éve
norris21 Chicago Bears 204 — egy somogyi cutler
sziasztok! Tud valaki a magyarországi amerikai focival kapcsolatos egyesületet / alapítványt, amelynek fel lehet ajánlani a személyi jövedelemadó 1 %-át?
több mint 12 éve
Kopasz98 93
láttam több fotóst, akinek vannak képek feltöltve valamelyik megosztóra pls linket osszon meg velünk! thx!
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratula a nyertesnek

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Titans-Wolves 2 13-6
Heroes BadBones 16-28
Wolves-Sharks 14-13
King Kongs-Mustangs 6-27
Wolves 2-Arany Alkony 8-13
BadBones-Bulls 34-33 2x h.u.
Sharks-Predators 31-15
Mustangs-Bats 14-21
Arany Alkony-Titans 18-13
Bulls-Heroes 20-13
Predators-Wolves 6-20
Bats-King Kongs 13-15

Vigaszág
Titans-Heroes 29-12
Sharks-King Kongs 25-6
Bulls-Wolves 2 14-12
Bats-Predators 26-2

Negyeddöntő
Titans-Mustangs 13-16
Sharks-Arany Alkony 13-18
Bulls-Wolves 6-26
Bats-Badbones 26-27

Elődöntő
Mustangs-Arany Alkony 6-20
Wolves-BadBones 26-19

3. helyért
Mustangs-BadBones 14-21

A döntőt a Wolves nyerte nemtudomennyire 😊
Offense MVP Michaletzky Bálint (AA), Defense MVP Péter Csaba (AA)
több mint 12 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Sziasztok,
arénáról nincs meg valakinek az összes meccs eredménye?
a hivatalos honlap nincs frissítve.
Köszi!VT
Biztos alszanak még a frissítő emberek mert sokáig nézték a meccset! 😂
1. Farkasok
2. Arany alkony
3. Bad Bones
4. Mustangs

több mint 12 éve
VT 123
Sziasztok,
arénáról nincs meg valakinek az összes meccs eredménye?
a hivatalos honlap nincs frissítve.
Köszi!