NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Mert Ti vagytok az egyetlen sportvállalkozás. Ilyen feltételekkel meg nehéz lesz elindulni a minik felé.mikie
Szerintem az egy korosztálytól független dolog, hogy megfelelő feltételekkel és reális célokkal kell lekötni egy játékost nem pedig endless szerződéssekkel. Főleg egy 14 év alatti esetén (bár én nem edzősködöm sok felnőttbeli csapattársammal ellentétben) az a legfontosabb, hogy jól érezze magát a csapatban...stb, amihez az nem feltétlenül jó indulás, ha egyes csapatok 5 éves szerződést nyomnak le a torkán kezdésből.
Lehet jönni a vidéki példával ismét, de ha ott is van olyan játékos, aki nem érzi jól magát, jobb híján sportot fog váltani nem csapatot.
Ez természetesen saját véleményem!

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
mikie 39
Mert Ti vagytok az egyetlen sportvállalkozás. Ilyen feltételekkel meg nehéz lesz elindulni a minik felé.
sajnos 14 éven aluli még nem annyi mint szeretnénk de dolgozunk az ügyön
de még mindig nem értem az miért szívás, hogy nem írunk szerződést kisgyerekekkel
majd kapnak egyéves szerződést 14 évesen, addig meg cseperednek nálunk
nem értem ez miért "különösen nekünk" szívás
kifejtenéd?
cápa77
gondolom azért, mert sok fiatal játékosotok van ha nem tévedek. 😊Farky
cápa77
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
sajnos 14 éven aluli még nem annyi mint szeretnénk de dolgozunk az ügyön
de még mindig nem értem az miért szívás, hogy nem írunk szerződést kisgyerekekkel
majd kapnak egyéves szerződést 14 évesen, addig meg cseperednek nálunk
nem értem ez miért "különösen nekünk" szívás
kifejtenéd?
És ami igazán szívás, különösen nektek, hogy 14 éven alulival ezentúl nem lehet sportolói szerződést kötni. mikie
cápa77
gondolom azért, mert sok fiatal játékosotok van ha nem tévedek. 😊Farky


több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
nem értem ez miért "különösen nekünk" szívás
kifejtenéd?
És ami igazán szívás, különösen nektek, hogy 14 éven alulival ezentúl nem lehet sportolói szerződést kötni. mikie
cápa77
gondolom azért, mert sok fiatal játékosotok van ha nem tévedek. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
nem értem ez miért "különösen nekünk" szívás
kifejtenéd?
És ami igazán szívás, különösen nektek, hogy 14 éven alulival ezentúl nem lehet sportolói szerződést kötni. mikie


több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Gratula hozzá!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Europlayers nyomán: "JOHN LOWRY signed with the Bekescsaba Raptors for 2012!"
Grat 😊Tred
Wow, nem ma kezdte az edzősködést, gratula a Raptoroknak.


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Europlayers nyomán: "JOHN LOWRY signed with the Bekescsaba Raptors for 2012!"
Grat 😊Tred
Mint Tony Simmons?


több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Europlayers nyomán: "JOHN LOWRY signed with the Bekescsaba Raptors for 2012!"
Grat 😊

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
mikie 39
igazad van én a 18 év alattiakra gondoltam
ha befogadták hibáztak, eddig sem lehetett 5 éves szerződést kötni
ezek a szerződések jogilag semmisnek tekintendőekcápa77
Én előkerestem a 2004 évi Sporttörvényt. 5§ (3) szerint :
"A sportszerződést írásba kell foglalni. A sportszerződés csak határozott időre, de legfeljebb öt évre köthető."

Tehát lehetett december 31-ig 5 évest kötni és jogszerű volt.Gátwéder
cápa77
És ami igazán szívás, különösen nektek, hogy 14 éven alulival ezentúl nem lehet sportolói szerződést kötni. Egyesület esetén van kiskapu (felveszed tagnak), de sportvállalkozásnál úgy tűnik nincs:
"5. § (1) Amatőr sportoló sportegyesület keretében tagként, illetve – a (4) bekezdésben meghatározottakra is figyelemmel – sportszerződés alapján, sportvállalkozás és az utánpótlás-nevelés fejlesztését végző alapítvány keretében pedig – amennyiben az ilyen alapítvány nem minősül egyúttal az e törvényben meghatározott sportiskolának is – kizárólag sportszerződés alapján sportolhat. Sportiskola tanulója tanulói jogviszonya alapján is amatőr sportolónak minősülhet. A tanulói jogviszony szünetelése az amatőr sportoló versenyengedélyének érvényességét nem érinti.
(2) A sportszerződésben a sportszervezet és az amatőr sportoló megállapodnak a sporttevékenységgel kapcsolatos együttműködésük feltételeiről. A sportszerződésre a Polgári Törvénykönyv megbízási szerződésre vonatkozó rendelkezéseit az e törvényben foglalt eltérésekkel kell alkalmazni.
(3) A sportszerződést írásba kell foglalni. A sportszerződés csak határozott időre, de legfeljebb 1 évre köthető. A sportszerződés – a sportszövetség vonatkozó szabályzatában meghatározottak szerint – egy versenyrendszer (bajnokság) időtartamára is köthető.
(4) Sportszerződés 14. életévét be nem töltött sportolóval nem köthető, az ezzel ellentétes megállapodás semmis. A 14. életévét betöltött, de 18. életévét még be nem töltött sportolóval kötött sportszerződés csak a sportoló törvényes képviselőjének előzetes beleegyezésével válik érvényessé."
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
igazad van én a 18 év alattiakra gondoltam
Azt mondjuk nem tudom, hogy ha 5 évre kötött valaki, az úgy érvényes volt-e, de ha befogadták akkor már szerintem úgy is marad.
Kori
ha befogadták hibáztak, eddig sem lehetett 5 éves szerződést kötni
ezek a szerződések jogilag semmisnek tekintendőekcápa77
Én előkerestem a 2004 évi Sporttörvényt. 5§ (3) szerint :
"A sportszerződést írásba kell foglalni. A sportszerződés csak határozott időre, de legfeljebb öt évre köthető."

Tehát lehetett december 31-ig 5 évest kötni és jogszerű volt.Gátwéder


több mint 12 éve
Gátwéder 52
Azt mondjuk nem tudom, hogy ha 5 évre kötött valaki, az úgy érvényes volt-e, de ha befogadták akkor már szerintem úgy is marad.
Kori
ha befogadták hibáztak, eddig sem lehetett 5 éves szerződést kötni
ezek a szerződések jogilag semmisnek tekintendőekcápa77
Én előkerestem a 2004 évi Sporttörvényt. 5§ (3) szerint :
"A sportszerződést írásba kell foglalni. A sportszerződés csak határozott időre, de legfeljebb öt évre köthető."

Tehát lehetett december 31-ig 5 évest kötni és jogszerű volt.
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Azt mondjuk nem tudom, hogy ha 5 évre kötött valaki, az úgy érvényes volt-e, de ha befogadták akkor már szerintem úgy is marad.
Kori
ha befogadták hibáztak, eddig sem lehetett 5 éves szerződést kötni
ezek a szerződések jogilag semmisnek tekintendőek


több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A meglévő és MAFSZ által már befogadott szerződések érvényben maradnak. Azt mondjuk nem tudom, hogy ha 5 évre kötött valaki, az úgy érvényes volt-e, de ha befogadták akkor már szerintem úgy is marad. Újat viszont már csak 1 évesre lehet kötni, szóval a csapatvezetők izzíthatják a nyomtatókat 😛

Egyébként eddig se tiltotta senki, hogy csak 1 éves szerződést írjon valaki alá, ha olyat akart, így ez csak nettó szopatás. Átigazolni meg eddig is lehetett, ha nem tetszett a rendszer valakinek.


több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Ez a fiatal játékosok érdekeit védi. Ha nem érzi jól magát az adott csapatba,vagy nem sok játéklehetőséget kapott, megpróbálhatja magát másik csapatba.
Teljesen jogosnak érzem!!geripo
Gondolom nem vidéki vagy 😊Zorddd
Mert ha vidéki vagyok, az mit változtat a dolgon?geripo
Hát itt akármennyi játéklehetőséget kapok, nincs más csapat, ahova mehetnék 😊 (én mondjuk pont kivétel vagyok, mert kaposváriként Pécsre járok egyetemre, de a többség vagy otthon játszik, vagy utazik heti két-három alkalommal párszáz km-t, szerintem)


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minden évben újra kell gyártani az összes papírt, mondjuk csak annak fáj akinek ez a "dolga". 😊Kori
Ez a fiatal játékosok érdekeit védi. Ha nem érzi jól magát az adott csapatba,vagy nem sok játéklehetőséget kapott, megpróbálhatja magát másik csapatba.
Teljesen jogosnak érzem!!geripo
Gondolom nem vidéki vagy 😊Zorddd
Mert ha vidéki vagyok, az mit változtat a dolgon?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki utána nézhetne,hogy a 3-5 éves szerződésekkel mi lesz? Remélem az összeset felbontják!!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Minden évben újra kell gyártani az összes papírt, mondjuk csak annak fáj akinek ez a "dolga". 😊Kori
Ez a fiatal játékosok érdekeit védi. Ha nem érzi jól magát az adott csapatba,vagy nem sok játéklehetőséget kapott, megpróbálhatja magát másik csapatba.
Teljesen jogosnak érzem!!geripo
Gondolom nem vidéki vagy 😊


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Busy 95 — El Presiden†e
kezdem már unni ezt a g*eci bürökráciát...

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Minden évben újra kell gyártani az összes papírt, mondjuk csak annak fáj akinek ez a "dolga". 😊Kori
Ez a fiatal játékosok érdekeit védi. Ha nem érzi jól magát az adott csapatba,vagy nem sok játéklehetőséget kapott, megpróbálhatja magát másik csapatba.
Teljesen jogosnak érzem!!
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Minden évben újra kell gyártani az összes papírt, mondjuk csak annak fáj akinek ez a "dolga". 😊


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez meg nagyon szükséges volt, bár a törvényalkotás mostanában amúgy sem megy túl flottul :/ :

"2012. január 1-től hatályba lépett a sporttörvény módosítása, amely változásokat a MAFSZ-nak és tagszervezetinek is követnie kell. A hatályba lépett sporttörvényi változások alapján a MAFSZ tagszervezetek az érvényes amatőr sportolói szerződéseik lejártát követően, illetve új amatőr sportolói szerződéskötés esetén az új szerződés időtartalma a sportörvény 5. §. 3. bekezdésében leírtak alapján maximum 1 év lehet, az ennél hosszabb időtartamra kötött szerződés a törvényben leírtak alapján nem fogadható el."Kori
Mi ezzel a baj?Tred
Szerintem az hogy a 2012-es évre új szerződéseket kell kötni.
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
én tavaly januárban kötöttem 5 éves szerződést 😀Boti#63
Akkor "Free Agentek" vagyunk mindketten 😀

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ez meg nagyon szükséges volt, bár a törvényalkotás mostanában amúgy sem megy túl flottul :/ :

"2012. január 1-től hatályba lépett a sporttörvény módosítása, amely változásokat a MAFSZ-nak és tagszervezetinek is követnie kell. A hatályba lépett sporttörvényi változások alapján a MAFSZ tagszervezetek az érvényes amatőr sportolói szerződéseik lejártát követően, illetve új amatőr sportolói szerződéskötés esetén az új szerződés időtartalma a sportörvény 5. §. 3. bekezdésében leírtak alapján maximum 1 év lehet, az ennél hosszabb időtartamra kötött szerződés a törvényben leírtak alapján nem fogadható el."Kori
Mi ezzel a baj?

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
akkor az nem érvényes, mert eddig is három év volt a maximum
ennél hosszabbat amatőr sportolóval nem lehetett kötni
ezt vitték le egy évre
én tavaly januárban kötöttem 5 éves szerződést 😀Boti#63