NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
Boti#63 69
én tavaly januárban kötöttem 5 éves szerződést 😀
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
én úgy tudom, hogy az eddigi maximum 3 év volt


több mint 12 éve
istvankovacs 53
Ez meg nagyon szükséges volt, bár a törvényalkotás mostanában amúgy sem megy túl flottul :/ :

"2012. január 1-től hatályba lépett a sporttörvény módosítása, amely változásokat a MAFSZ-nak és tagszervezetinek is követnie kell. A hatályba lépett sporttörvényi változások alapján a MAFSZ tagszervezetek az érvényes amatőr sportolói szerződéseik lejártát követően, illetve új amatőr sportolói szerződéskötés esetén az új szerződés időtartalma a sportörvény 5. §. 3. bekezdésében leírtak alapján maximum 1 év lehet, az ennél hosszabb időtartamra kötött szerződés a törvényben leírtak alapján nem fogadható el."Kori
És mi van a határozatlan időre kötött szerződésekkel? Azok is törvénybe ütköznek?SzentiRebel_#18
meg kéne kérdezni egy hozzáértő embert, de ha jól tudom, határozatlan idejűt eddig sem lehetett kötni
több mint 12 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Ez meg nagyon szükséges volt, bár a törvényalkotás mostanában amúgy sem megy túl flottul :/ :

"2012. január 1-től hatályba lépett a sporttörvény módosítása, amely változásokat a MAFSZ-nak és tagszervezetinek is követnie kell. A hatályba lépett sporttörvényi változások alapján a MAFSZ tagszervezetek az érvényes amatőr sportolói szerződéseik lejártát követően, illetve új amatőr sportolói szerződéskötés esetén az új szerződés időtartalma a sportörvény 5. §. 3. bekezdésében leírtak alapján maximum 1 év lehet, az ennél hosszabb időtartamra kötött szerződés a törvényben leírtak alapján nem fogadható el."Kori
És mi van a határozatlan időre kötött szerződésekkel? Azok is törvénybe ütköznek?

több mint 12 éve
HTW 118 — Eagles fan

több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ez meg nagyon szükséges volt, bár a törvényalkotás mostanában amúgy sem megy túl flottul :/ :

"2012. január 1-től hatályba lépett a sporttörvény módosítása, amely változásokat a MAFSZ-nak és tagszervezetinek is követnie kell. A hatályba lépett sporttörvényi változások alapján a MAFSZ tagszervezetek az érvényes amatőr sportolói szerződéseik lejártát követően, illetve új amatőr sportolói szerződéskötés esetén az új szerződés időtartalma a sportörvény 5. §. 3. bekezdésében leírtak alapján maximum 1 év lehet, az ennél hosszabb időtartamra kötött szerződés a törvényben leírtak alapján nem fogadható el."


több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nem

Akkor az idei bajnokságokban már kötelező lesz videót csinálni és feltölteni valahova?Zorddd
Kori
hanem? 😊

és lehetöség lesz rá? vagy az már most is van? 😮Ricsi56
Elvileg tud róla minden csapat:
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110525-MAFSZ%20videotarhelyhasznalat%20szabalya.pdf


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Elvileg lehetőség van, csak senki sem csinálja. TL azt mondta az egyik megbeszélésen, hogy fent van a videótárhelyen két videó. Szóval csapatvezetőket tessék ostromolni, hogy háhogyisvanez.
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Nem

Akkor az idei bajnokságokban már kötelező lesz videót csinálni és feltölteni valahova?Zorddd
Kori
hanem? 😊

és lehetöség lesz rá? vagy az már most is van? 😮

Crushers #12
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem

Akkor az idei bajnokságokban már kötelező lesz videót csinálni és feltölteni valahova?Zorddd
Kori
Akkor megint félre lettem tájékoztatva! 😀
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nem

Akkor az idei bajnokságokban már kötelező lesz videót csinálni és feltölteni valahova?Zorddd


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor az idei bajnokságokban már kötelező lesz videót csinálni és feltölteni valahova?Zorddd
Igen, én is ezt hallottam. 😉
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Akkor az idei bajnokságokban már kötelező lesz videót csinálni és feltölteni valahova?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Szerintetek melyiket terjesszük szórólap formában?



Kori
és a másodikra se felejtsétek el ráírni, hogy 14 éves kortól 😀

Mindig jövőre
több mint 12 éve
parker39 34
Tisztelt MAFSZ edzők és játékvezetők!

2011. őszén a MAFSZ közgyűlésen és azt követő országos megbeszéléseken megígértem a MAFSZ tagságnak,
hogy a 2011. júniusban elkezdett sportszakmai egyeztetést szolgáló (edzői és játékvezetői kérdésekre kapott válaszok alapján) országos sportszakmai konzultációt megszervezem, és azt levezetem

Jelen levelem alapján Meghívom a MAFSZ edzőket a 2012. január 28-án szombaton15:00 órától kezdődő
MAFSZ országos sportszakmai konzultációra az ART PUB I. emeleti nagytermébe.
Cím: 1203 Budapest, Lajtha László u. 2.



A MAFSZ országos sportszakmai konzultáció programja.

15:00 érkezés.

15:00 -17:00 -ig (2 x 45 perc + 15 perc szünet)
1. MAFSZ edzők által a MAFSZ játékvezetéssel kapcsolatos tapasztalatok megvitatása az erre elküldött 1-10 kérdések ,
és arra megküldött válaszok alapján.

17:00 -19:00 -ig (2 x 45 perc + 15 perc szünet)
2. MAFSZ játékvezetők által elkészített a MAFSZ edzőkre vonatkozó tapasztalatok megvitatása a játékvezetőknek elküldött 1-10 kérdések, és arra megküldött válaszok alapján.

19:00 - 20:00 -ig
3. Az 1.-2. programokban felvettet (edzői és játékvezetői) tapasztalatok problémáinak megoldására konzultáció,
javaslatok kidolgozása mindkét MAFSZ sportszakmai csoport együttműködése alapján.

20:00 MAFSZ sportszakmai konzultáció zárása.

Fontos, hogy minden csapat legalább egy edzővel képviseltesse magát, mivel eljutottunk oda, hogy a felmerült kérdéseket,
problémákat meg kell beszélnünk, konszenzusra, egymás tiszteletére épített megoldást kell találnunk, megfogalmaznunk,
mert csak így tud sportágunk szakmailag is fejlődni.
Nem mehetünk neki a 2012. évi magyar bajnokságoknak, hogy ezeket a kérdéseket ne beszéljük ki az érintettekkel közösen!

Nyomatékosan kérem minden csapat edzőjét, edzőit, hogy ne "egy jól megmondom a magamét a játékvezetőknek napra" készüljön,
hanem az általa is ismert és fontos probléma felvetése mellet arra megoldási javaslatot is hozzon magával! Köszönöm!!!

Csak így jutunk a problémák megoldásához, amit rajtunk kívül senki nem tud és fog megoldani!!

2012. január 25-ig kérek visszajelzést arra, hogy melyik csapattól hány fő érkezik.

Ha valamelyik csapat edzője nincs a címzettek között, kérem a csapatában továbbítsák neki a meghívómat. Köszönöm.

Mindenki konstruktív együttműködésére számítok!

Üdvözlettel:

Tóth László
MAFSZ elnök

Csak,hogy mindenki tudja. 😛

" a könnyű nap tegnap volt"
több mint 12 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Ha tényleg megváltozott a Gorillaz American Lingerie Football Club, akkor én is a másodikra szavazok. 😊
http://www.keptelenseg.hu/sport/lingerie-football-44099

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Mindenképpen a második!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Nehéz a döntés.... talán a második, azon szebbek a színek 😀 😀 😀


Wolverines #79 C
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerintetek melyiket terjesszük szórólap formában?





több mint 12 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Nem marad el a tippjáték, én fogom írogatni idén, megpróbálom olyan gyorsan és jól csinálni majd mint Bruce, első pár játékhét lehet el fog húzódni 1-2 nappal, de belejövök majd és igyekszek hétfőn már friss eredményekkel szolgálni!

több mint 12 éve
Mohi24 99
http://www.youtube.com/watch?v=4_fJpm3xyoM&feature=share
Cellect beharangozó

http://www.youtube.com/watch?v=fKnbo1QBdwM&feature=relmfu
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
1 hónapot így is csúszott sajna, úgyhogy kösz a türelmet 😊
Köszi koriJUNIOR46
Kori
Már menni akartam tüntetni hozzád hogy mikor lesz már verseny naptár 😊 😊 😊
De most le kell fújni az egészet mert megelőztél😊

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
1 hónapot így is csúszott sajna, úgyhogy kösz a türelmet 😊
Köszi koriJUNIOR46


több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Köszi kori

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
S lőn:

http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120117-2012_Divizio_I_versenynaptar.pdf

http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20120117-2012_Divizio_II_versenynaptar.pdfKori
köszi Kori!!!

Crushers #12