Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ú de beírnék egy két dolgot most, de nem teszem, mert megkomolyodtam 😊Bruce
újévi fogadalom? 😀

több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
én azt nem értem Pacman,hogy egy futójátéknál miért veszel fel ilyen pózt?

😊maximilien
Mert a db-knek nem kell futást vedekezniük 😀 csak állni és nézni, hogy wtf 😀


több mint 12 éve
maximilien 214 — #5
én azt nem értem Pacman,hogy egy futójátéknál miért veszel fel ilyen pózt?

😊

http://twitter.com/bencsics05
több mint 12 éve
Boti#63 69
én nem szeretnék senkinek se beszólni vagy ilyesmi ( a mi szégyenletes aréna szereplésünk után ) DE végre jó volt látni egy csapatot (bats) akiket jobban utálnak a sporik mint minket 😀Boti#63
Pedig szerintem mi vezetjük a ligát 4 végzett bíróval a csapatban. 😀Döme
akkor meg főleg 😀
több mint 12 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
én nem szeretnék senkinek se beszólni vagy ilyesmi ( a mi szégyenletes aréna szereplésünk után ) DE végre jó volt látni egy csapatot (bats) akiket jobban utálnak a sporik mint minket 😀Boti#63
Pedig szerintem mi vezetjük a ligát 4 végzett bíróval a csapatban. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
addig minden oké amíg nem az ellenfél felett hanem a közönségnek játszod magad azzal sztem senkinek semmi baja nem lehet. de pl mondjuk a sisakdobálás nem egy sportemberhez méltó magatartás szerintem.
több mint 12 éve
Boti#63 69
én nem szeretnék senkinek se beszólni vagy ilyesmi ( a mi szégyenletes aréna szereplésünk után ) DE végre jó volt látni egy csapatot (bats) akiket jobban utálnak a sporik mint minket 😀
több mint 12 éve
kutya23c 223
Valóban nem voltam, nem is azért irtam hogy valakit megbántsak vagy kötekedjek.Mivel nem láttam, valóban nem tudok véleményt formálni a meccsről, egyszerűen csak arra reagáltam hogy pl egy tackle után ha odaállsz az ellenfeled elé karbatett kézzel az nem feltétlenül sportszerűtlen. Mert aki látott már az életében football meccset , nem rátok gondolok, hanem mondjuk egy laikusra akár , az tudja hogy ilyen megmozdulásból meccsenkét kb húsz darab van. Ez a foci része

Szerk: Mégegyszer kiemelném hogy csak erre az egy megmozdulásra vonatkozott a mondanivalómgravedigger
Igen egy-egy szép megmozdulás után sack, TD, egy bazi nagy tackle- ok, de az kicsit idegesítő, hogy minden szerelés után a fél gárda el kezdi hypeolni magát-tisztelet a kivételnek- vagy nyomni a vakert. Ennyire nem kell "niggerkedni", mer ez nem az NFL szerintem. De ez nem csak a Bats egyes játékosaira igaz hanem mondjuk a nagy tiszteletnek örvendő Sanyira is igaz volt.
Egy -egy oda duma még ok de, hogy végig menjen a duma.(Mondjuk a Sanyi mögött volt teljesítmény mert szerintem nagyon jól játszott a sérülésig-jobbulást neki. )
Szvsz ez a foci fölösleges része, ettől nem lesz jobb játékos senki, ráadásul az ellenfél sem fogja jobban becsülni-sőt.
Ez a véleményem részemről a téma off.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
amennyiben ez a kis "cirkusz" a nézőknek szól valóban nem lenne akkora baj, de ha ezzel az ellenfeled "alázod" az már igen csúnya dolog, mint ahogy az is ha a földön fekvő játékosra még rátérdelsz egyet, egymás után több playben...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A bírók ezen a napon igen fáradtak voltak mindenkivel, általánosságban. Úgyhogy ez igaz.
De hol ide hol oda tévedtek,
De a szegedi csapatban azt kell mondjam nagyon sok nem szép megmozdulás volt (nem játék közben, hanem playek után).
Játékos fölé állás karbatett kézzel kidüllesztett mellkassal. Nem értem ezekre mi szükség?

Amúgy a játékotok ötletes és szép volt.
De összességében nem egy szerethető csapat képét mutattátok (túl sok a majomkodás).ce
Az ilyen dolgok teljesen a futball részei nem ? Nem szoktam ide irni, nem is ismerlek, de azért megkérdezem, te játszol ? Mert ha igen, akkor gondolom érte már az agyad egy kis adrenalindopping és akkor normálisak az ilyen dolgok 😊 Ki kell adni magadból, meccs után meg természetesen ugyanolyan a tisztelet 😉 Ezt szerintem nem lehet senkinek a bűnlajstromára irnigravedigger
látszik h nem voltál kint az arénán v ha igen, akkor nem láttad a meccset, mert itt pont nem arról van szó amit te írsz.Farky
Valóban nem voltam, nem is azért irtam hogy valakit megbántsak vagy kötekedjek.Mivel nem láttam, valóban nem tudok véleményt formálni a meccsről, egyszerűen csak arra reagáltam hogy pl egy tackle után ha odaállsz az ellenfeled elé karbatett kézzel az nem feltétlenül sportszerűtlen. Mert aki látott már az életében football meccset , nem rátok gondolok, hanem mondjuk egy laikusra akár , az tudja hogy ilyen megmozdulásból meccsenkét kb húsz darab van. Ez a foci része

Szerk: Mégegyszer kiemelném hogy csak erre az egy megmozdulásra vonatkozott a mondanivalóm
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
nem bosszulok meg semmit...azt hogy meg én hogyan reagálok,meg mire, ez a kép árulkodik róla mert, ha nem lettek volna ilyen fail-ok,meg 10 yardon blokkoló falak passznál,akkor elhiheted,hogy nem ilyen hangnemben adom elő...mert egy szavam nem volt az eslő három meccsen.az hogy meg történt ilyen mással i,az persze,csak valahogy mi nagyon sok szart kaptunk olyan is ami t teljesen pélóság volt,az ellenfelek meg semmiért nem kapnak...
de így legalább hallhattam a BadBOnes rajongókat,akik Bad Boys ként éltetik csapatukat...😊
a videó meg arra kell hogy magunkat kiaszalhassuk😊meg azon megnézzük,hogy mennyire van igazunk,vagy nincs...Pacman
A bírók ezen a napon igen fáradtak voltak mindenkivel, általánosságban. Úgyhogy ez igaz.
De hol ide hol oda tévedtek,
De a szegedi csapatban azt kell mondjam nagyon sok nem szép megmozdulás volt (nem játék közben, hanem playek után).
Játékos fölé állás karbatett kézzel kidüllesztett mellkassal. Nem értem ezekre mi szükség?

Amúgy a játékotok ötletes és szép volt.
De összességében nem egy szerethető csapat képét mutattátok (túl sok a majomkodás).ce
Az ilyen dolgok teljesen a futball részei nem ? Nem szoktam ide irni, nem is ismerlek, de azért megkérdezem, te játszol ? Mert ha igen, akkor gondolom érte már az agyad egy kis adrenalindopping és akkor normálisak az ilyen dolgok 😊 Ki kell adni magadból, meccs után meg természetesen ugyanolyan a tisztelet 😉 Ezt szerintem nem lehet senkinek a bűnlajstromára irnigravedigger
látszik h nem voltál kint az arénán v ha igen, akkor nem láttad a meccset, mert itt pont nem arról van szó amit te írsz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem bosszulok meg semmit...azt hogy meg én hogyan reagálok,meg mire, ez a kép árulkodik róla mert, ha nem lettek volna ilyen fail-ok,meg 10 yardon blokkoló falak passznál,akkor elhiheted,hogy nem ilyen hangnemben adom elő...mert egy szavam nem volt az eslő három meccsen.az hogy meg történt ilyen mással i,az persze,csak valahogy mi nagyon sok szart kaptunk olyan is ami t teljesen pélóság volt,az ellenfelek meg semmiért nem kapnak...
de így legalább hallhattam a BadBOnes rajongókat,akik Bad Boys ként éltetik csapatukat...😊
a videó meg arra kell hogy magunkat kiaszalhassuk😊meg azon megnézzük,hogy mennyire van igazunk,vagy nincs...Pacman
A bírók ezen a napon igen fáradtak voltak mindenkivel, általánosságban. Úgyhogy ez igaz.
De hol ide hol oda tévedtek,
De a szegedi csapatban azt kell mondjam nagyon sok nem szép megmozdulás volt (nem játék közben, hanem playek után).
Játékos fölé állás karbatett kézzel kidüllesztett mellkassal. Nem értem ezekre mi szükség?

Amúgy a játékotok ötletes és szép volt.
De összességében nem egy szerethető csapat képét mutattátok (túl sok a majomkodás).ce
Az ilyen dolgok teljesen a futball részei nem ? Nem szoktam ide irni, nem is ismerlek, de azért megkérdezem, te játszol ? Mert ha igen, akkor gondolom érte már az agyad egy kis adrenalindopping és akkor normálisak az ilyen dolgok 😊 Ki kell adni magadból, meccs után meg természetesen ugyanolyan a tisztelet 😉 Ezt szerintem nem lehet senkinek a bűnlajstromára irni
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nem bosszulok meg semmit...azt hogy meg én hogyan reagálok,meg mire, ez a kép árulkodik róla mert, ha nem lettek volna ilyen fail-ok,meg 10 yardon blokkoló falak passznál,akkor elhiheted,hogy nem ilyen hangnemben adom elő...mert egy szavam nem volt az eslő három meccsen.az hogy meg történt ilyen mással i,az persze,csak valahogy mi nagyon sok szart kaptunk olyan is ami t teljesen pélóság volt,az ellenfelek meg semmiért nem kapnak...
de így legalább hallhattam a BadBOnes rajongókat,akik Bad Boys ként éltetik csapatukat...😊
a videó meg arra kell hogy magunkat kiaszalhassuk😊meg azon megnézzük,hogy mennyire van igazunk,vagy nincs...Pacman
A bírók ezen a napon igen fáradtak voltak mindenkivel, általánosságban. Úgyhogy ez igaz.
De hol ide hol oda tévedtek,
De a szegedi csapatban azt kell mondjam nagyon sok nem szép megmozdulás volt (nem játék közben, hanem playek után).
Játékos fölé állás karbatett kézzel kidüllesztett mellkassal. Nem értem ezekre mi szükség?
Amúgy a játékotok ötletes és szép volt.
De összességében nem egy szerethető csapat képét mutattátok (túl sok a majomkodás).
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Alakul a ELTE flagfoci csapat
a logót Matthew99 készítette 😊szampi#33
azt hiszem vissza kell mennem és befejeznem az ELTE-t 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
szvsz pont a Badbones lehetne felháborodva, egyes ellenfél játékos viselkedése miatt, mégsem teszik ezt. Érdekes....

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ú de beírnék egy két dolgot most, de nem teszem, mert megkomolyodtam 😊
több mint 12 éve
zsolti_23 66
Nem láttam még egy olyan csapatot aki ennyit reklamált volna mint ti.Mennyi büntetést is szedtél össze egyedül te a csapatodnak?Lehet hogyha nincs ennyi büntitek akkor nem kaptok ki!Gondolom ez meg sem fordult a fejedben!?
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Alakul a ELTE flagfoci csapat
a logót Matthew99 készítette 😊

több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
nem bosszulok meg semmit...azt hogy meg én hogyan reagálok,meg mire, ez a kép árulkodik róla mert, ha nem lettek volna ilyen fail-ok,meg 10 yardon blokkoló falak passznál,akkor elhiheted,hogy nem ilyen hangnemben adom elő...mert egy szavam nem volt az eslő három meccsen.az hogy meg történt ilyen mással i,az persze,csak valahogy mi nagyon sok szart kaptunk olyan is ami t teljesen pélóság volt,az ellenfelek meg semmiért nem kapnak...
de így legalább hallhattam a BadBOnes rajongókat,akik Bad Boys ként éltetik csapatukat...😊
a videó meg arra kell hogy magunkat kiaszalhassuk😊meg azon megnézzük,hogy mennyire van igazunk,vagy nincs...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
azért ez naggggyon durva.
elhiszem h váratlan volt, de azé iylen történt ám már massal is. Majd nagybáján megbosszulhatod! 😊 vagy? 😊

Crushers #12
több mint 12 éve
zsolti_23 66
Én röviden csak annyival jellemezném a viselkedésedet,hogy gusztustalan és sportszerűtlen!
A helyedben inkább örülnék hogy a bírok nem zavartak le a pályáról!
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
nem kell elemezni,mert már meccsen megmondtam nekik...azt itt vita lezárva...Pacman
ha vita lezárva, akkor miért írtad, hogy tibibá videóira vársz, amivel újabb cukiságokat és kérdéseket találhatsz?


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
nem kell elemezni,mert már meccsen megmondtam nekik...azt itt vita lezárva...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
Pacman te sosem változol!!!
Ja az 55-ös ott volt meg te sem voltál nagyon messze... 😀barbárJW
azért irtam hogy nem erre fogom,mert mi is hibáztunk,de azért goalline-nál egy cut-ot,ami illegál nm észre venni, a bíró orra elött ami td- engedélyezett,mert azon a lyukon ment azért az durva...és annak a bírónak pont ez a dolga hogy ezt nézze azért az durva...de majd még jönnek a szupercukiságok,amivel jönnek majd a kérdések,csak ahhoz meg kell várnom tibibá anyagát...Pacman
Örülök, hogy annyi szabadidőd van, hogy a bírók hibáit elemezgeted.


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Olyan jókat mosolygok!
Túl nagy az igazságérzeted haver.