Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...JUNIOR46
Igen, ez a baj 😉 Tavaly is vadásztam a meccseket, de volt amiről lemaradtam - segond, így is akad majd fotóznivaló.
Nagyon köszönöm a válaszokat, Uraim.krampusz
hát ha még fotózni is szeretnél akkor gondolom a saját városod van előnyben... A pesti meccsek azért jók mert van vagy nem tudom hány csapat 😊 így ott biztos még vállogatni is tudsz hogy hol legyél...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...JUNIOR46
Igen, ez a baj 😉 Tavaly is vadásztam a meccseket, de volt amiről lemaradtam - segond, így is akad majd fotóznivaló.
Nagyon köszönöm a válaszokat, Uraim.
több mint 12 éve
JUNIOR46 Carolina Panthers 1 335 — El Tigre Grande
Sziasztok!
Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)

Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.

Előre is köszönöm a választ.krampusz
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/Tred
Nagyon köszönöm, de itt sajnos nem minden meccs található meg

(pl. scrimmage, vagy nem hazai bajnokság...)krampusz
A scrimmage meccsekkel az a baj hogy azt sehol nem fogod megtalálni csak a csapatok oldalain... A nemzetközi meccseket a mafsz oldalán megtalálod...

Büszke vagyok arra hogy ennek a csapatnak a tagja lehetek és hogy egy ilyen defense lehet velünk! (Vasyl Jordan Nyíregyháza Tigers QB)
75
75
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)

Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.

Előre is köszönöm a választ.krampusz
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/Tred
Nagyon köszönöm, de itt sajnos nem minden meccs található meg

(pl. scrimmage, vagy nem hazai bajnokság...)
több mint 12 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
sziasztok!

arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!

- gáborwinston
XIV. Kerület Kövér Lajos utca például 😊 www.rebels.hu itt mindent megtalálsz, edzések kedden és csütörtökön.

több mint 12 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Sziasztok!
Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)

Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.

Előre is köszönöm a választ.krampusz
http://www.sportmedia.hu/amerikaifoci/nucleus/

M. Vikings
Always open!
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
sziasztok!

arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!

- gáborwinston
Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.Farky
köszi! elfelejtettem megírni, pesten lakom, a XIII. kerben. igazából arra gondoltam, hogy most így tavasszal/nyáron edzek, és majd a szeptember körüli tryoutokra néznék majd el, mert mostanában nem volt sok időm ilyesmire és eléggé eltunyultam 😊 😊

köszi mégegyszer!winston
http://www.facebook.com/budapesthurricanes
a legújabb bejegyzés 😊


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Fellelhető-e olyan oldal bárhol a neten ahol a következő 1-2 héten esedékes minden meccs megtalálható? (függetlenül a bajnokságtól/diviziótól/stb)

Elnézést, ha túl evidens a kérdésem, korábban nem sikerült ilyet találnom.

Előre is köszönöm a választ.
több mint 12 éve
zsolti_23 66
Akkor ezek szerint Tibibá a beépített embere a Szekszárdnak!😊
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sziasztok!

arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!

- gáborwinston
Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.Farky
köszi! elfelejtettem megírni, pesten lakom, a XIII. kerben. igazából arra gondoltam, hogy most így tavasszal/nyáron edzek, és majd a szeptember körüli tryoutokra néznék majd el, mert mostanában nem volt sok időm ilyesmire és eléggé eltunyultam 😊 😊

köszi mégegyszer!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
sziasztok!

arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!

- gáborwinston
Hello, szerintem ha le mész bármelyik csapat edzésére szívesen fogadnak, Olyanról még nem hallottam, h valakit elküldtek volna, mert most épp nincs tryout 😊
Csapat meg attól függ melyik városban élsz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
sziasztok!

arról szeretnék érdeklődni, hogy ha ki szeretném próbálni a sportot csapat szinten, hol tudom követni, hogy melyik csapatnál mikor vannak try outok? csak a saját oldalukon, külön-külön, vagy találok valahol ehhez segítséget? valamint tippeket is szeretnék kérni, hogy hol lehet/érdemes elkezdeni.
még sosem játszottam "csapatban", csak barátokkal dobálóztunk, szóval teljesen kezdő vagyok. túl fiatal sem vagyok (25), de ha jól olvastam, várnak bárkit 😊
remélem jó helyen kérdezem, mert bár már elég régóta nézem az oldalt, a fórumot ma fedeztem csak fel magamnak 😊
előre is köszi!

- gábor
több mint 12 éve
VT 123
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacman
Na, hála a jó istennek, már úgy aggódtunk, hogy hol lehetnek.

Akkor elemezzétek ki gyorsan, aztán a szezonig még csiszolhattok a rossz-play-olvasás, elrontott-tackle, időben-oda-nem-érés és elejtett-labda technikátokon.
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.Pacman
a)
Liberál-bolsevik-kapitalista összeesküvés. Látszik a felvételen, ahogy a szekszárdi oligarhák kenőpénzt csúsztatnak a mohó zebrák zsebébe, ezért tüntették el aljasul a bizonyítékot az erre felkészített titkosügynökök. Ráadásul a meccsen elkövetett szándékos csalássorozat méltán kerülne be a sportág fekete könyvébe.

b)
Nem sikerült felvenni


több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Nah emberek örömmel jelentem megjöttek az aréna videók, voltak olyan dolgok,melyekben ténylegesen nem volt igazam/unk ezekért sorry, de volt olyan is amikor igazam/unk volt.Az meg csak felettébb érdekes hogy a Szekszárd meccs valahogy nincsen meg...No comment.



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A mentőkérdés szabályozása jóval szigorúbb lett, akit érint tanulmányozza a Versenykiírás ide vonatkozó részét, nehogy meg legyen a végeredmény már a kezdő sípszó előtt:

"Egészségügyi szolgáltatás a mérkőzésre:
Mivel a hazai mérkőzést rendező sportszervezet és az arra kijelölt referee, játékvezetők nem egészségügyi szakértők, annak tényleges szakmai (egészségügyi Tv-i) megfelelőségét nem tudják szakszerűen megítélni, ezért a jelen versenykiírásban meghatározottak alapján kell eljárni az egészségügyi szolgáltatást nyújtó, és a mentőkocsit biztosító szolgálattal, céggel kapcsolatosan, ha az nem az OMSZ.
Mentőkocsinak azt kell tekinteni, amit http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=8&catid=8 oldalon ''OMSZ minta merkozesekhez" dokumentumban a mentőkocsi címszó alatti leírásban található, annak funkcióját, és felszereltségét tartalmazza. Az OMSZ mintában leírt mentőkocsi felszereltséggel való egyezést a mérkőzés egészségügyi szolgálatát ellátó, elvállaló cég, szervezet, a hazai mérkőzést rendező csapat írásos kérése alapján aláírt nyilatkozatban kell megadnia. A hazai rendező csapatnak a nyilatkozatot minden esetben be kell kérnie az egészségügyi szolgáltatást nyújtó cég, szervezettől, ha az nem az OMSZ.
Az eredeti aláírással ellátott nyilatkozatot kell megküldenie a rendező sportszervezet számára, amennyiben nem az OMSZ biztosítja a mérkőzés egészségügyi szolgáltatását.
A nyilatkozat minta letölthető a http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?blogid=8&catid=8 oldalon ''Egészségügyi szolgálatot ellátó nyilatkozata" cím alatt. A hazai mérkőzést rendező sportszervezet a mérkőzés refereeje számára köteles bemutatni az egészségügyi szolgáltató nyilatkozatát, amely csak akkor fogadható el, ha az a megadott OMSZ mintában leírtakat magában foglalja, illetve akkor nincs szükség arra, ha a mentőkocsit az OMSZ biztosítja. Ennek tényét a mérkőzés jegyzőkönyvébe kell a refereenek rögzítenie. Ennek elmulasztása a mérkőzés referee felelőssége, amely kapcsán a MAFSZ elnökségének a súlyos, szándékos szabályszegést soron kívül kell tárgyalnia, arra döntést hoznia.
A nyilatkozatot a mérkőzés jegyzőkönyvéhez kell csatolni, az a mérkőzés dokumentumainak része!"


több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
Ez csodás kis történet...
Mint egy igazi csapat
Nem amúgy viccen kívül, mert visszanézzük a meccseket vagy vissza emlékszünk, akkor mi random kiröhögjük magunkat meg bealázzuk a másikat, tehát ez nálunk úm. "alap"...De inkább a hibákból tanulni próbálunk meg kijavítani...Hétvégén pl.: újra tanultunk sprintelni, mert azt mondták nem jól csináljuk...Szóval elöről az egész...Az edzés első fele csak erre ment el és még fog is elmenni.Pacman
Tényleg senkit nem érdekel


több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ez csodás kis történet...
Mint egy igazi csapat
Nem amúgy viccen kívül, mert visszanézzük a meccseket vagy vissza emlékszünk, akkor mi random kiröhögjük magunkat meg bealázzuk a másikat, tehát ez nálunk úm. "alap"...De inkább a hibákból tanulni próbálunk meg kijavítani...Hétvégén pl.: újra tanultunk sprintelni, mert azt mondták nem jól csináljuk...Szóval elöről az egész...Az edzés első fele csak erre ment el és még fog is elmenni.Pacman
akkor lehet az "alapokkal" van baj.
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Ez csodás kis történet...
Mint egy igazi csapat
Nem amúgy viccen kívül, mert visszanézzük a meccseket vagy vissza emlékszünk, akkor mi random kiröhögjük magunkat meg bealázzuk a másikat, tehát ez nálunk úm. "alap"...De inkább a hibákból tanulni próbálunk meg kijavítani...Hétvégén pl.: újra tanultunk sprintelni, mert azt mondták nem jól csináljuk...Szóval elöről az egész...Az edzés első fele csak erre ment el és még fog is elmenni.



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
pc_x 943 — Red Fist
...Pacman
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy az esetleges saját hibáitokat is ilyen lelkesen fogjátok linkelgetni? :rolleyes:

És újra bejön a pfm honlap! 😊Natloz
Amúgy a Döme a megmondhatója, hogy magunkal vagyunk a legkritikusabbak...Pacman
Ez csodás kis történet...
Mint egy igazi csapat


több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
...Pacman
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy az esetleges saját hibáitokat is ilyen lelkesen fogjátok linkelgetni? :rolleyes:

És újra bejön a pfm honlap! 😊Natloz
Amúgy a Döme a megmondhatója, hogy magunkal vagyunk a legkritikusabbak...



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
Natloz Arizona Cardinals 298
...Pacman
Én csak arra lennék kíváncsi, hogy az esetleges saját hibáitokat is ilyen lelkesen fogjátok linkelgetni? :rolleyes:

És újra bejön a pfm honlap! 😊

Just a simple Lineman... ZP#76

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Tisztelt Illetékesek!

Az átigazolás/ kölcsönadás határideje: 2012.02.24 a VB 2011/025 határozata szerint.
több mint 12 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
0:55 LG?az mi?
http://www.youtube.com/watch?v=LrNTFS60v_0&feature=relatedPacman
Az egy false start, de most egész évben ez fog menni? (aréna elemzés)zolika26
sőt, még motion-nek is jó lett volna, ha átmegy jobbra 😊JSanyo
Az komoly lett volna...😊Amúgy meg nem ez fog menni...Jönnek majd a meccsfelvételek is div I.-ről , és div II.-ről majd...😊
De ha akarsz beszélhetünk mock draftról de az nem ez a topic...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
0:55 LG?az mi?
http://www.youtube.com/watch?v=LrNTFS60v_0&feature=relatedPacman
Az egy false start, de most egész évben ez fog menni? (aréna elemzés)zolika26
sőt, még motion-nek is jó lett volna, ha átmegy jobbra 😊