Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
Nem tisztem védeni Beát (sem), de te mikor is írsz majd egy épkézláb cikket bárhová is, ami megfelel a magadfajta grammarnáciknak?

Basszameg itt egy vesszőhiba javítsad ki kérlek.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
"A Nyíregyháza Tigers 2 idegenbeli első mérkőzésén 0:24-re kikapott ki a Budapest Cowboys 2 ellen."
ahhoz képest, h a tigers játszott szerinte idegenben, mi túl sokat utaztunk 😀arcsike
Ez a Cowboys (1) Incognitos ról ugyanígy elmondható...

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 12 éve
arcsike 100
valamint ha "ellop" egy cikket, akkor tüntesse már fel,hogy honnan/kitől való, és ne az ő neve legyen lent, mint író, mert ez így asszem nem korrektBusy
Ha nem ő irta, akkor a valódi szerző jön neki egy sörrel, h inkognítóban maradt 😉
több mint 12 éve
Busy 95 — El Presiden†e
valamint ha "ellop" egy cikket, akkor tüntesse már fel,hogy honnan/kitől való, és ne az ő neve legyen lent, mint író, mert ez így asszem nem korrekt

több mint 12 éve
arcsike 100
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...Spidey1
"A Nyíregyháza Tigers 2 idegenbeli első mérkőzésén 0:24-re kikapott ki a Budapest Cowboys 2 ellen."
ahhoz képest, h a tigers játszott szerinte idegenben, mi túl sokat utaztunk 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
A HAFL.hu anyagaiért felelős Letenyei Bea, újra bizonyította, hogy egy kiváló újságíró...NOT!!!: "Ennek a mérkőzésnek a további pikantériája, hogy Karim Trabelsi vezetőedző mindkét csapat szakmai munkájában részt vesz, azt irányítja és a debreceni fiúk tavaly az EFA Interligában a pályán egymás mellet állva segítették a Copwboys-t, így a mostani mérkőzés a két baráti csapat, nem barátságos mérkőzése lesz!"
A vesszőhibákról nem is beszélve...
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
akkor épp inkongonitóban voltam

a bajuszt még mindig növesztem, szerencsére már az államon is pelyhedzik a szőr, hogy macsós legyen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
mondjuk én spec megnéznélek 5 méteres távolságból, ha az lennél 😀Gyurma Pappa
ez a kép még a kontravitiligo betegségem elhatalmasodása előtt készült, megörökítve a fórumra való regelésem pillanatát

jjncaa
Eddig ahányszor találkoztunk, egyszer sem volt rajtad szemüveg. Pedig jól áll 😉Zorddd
hát még a bajusz 😂 bakternak készültél?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Zorddd Chicago Bears 476 — Menő
és ha én egy 300 kilós, szőröstalpú zsidónéger b*zi lennék, az a te életedet miben befolyásolná?jjncaa
mondjuk én spec megnéznélek 5 méteres távolságból, ha az lennél 😀Gyurma Pappa
ez a kép még a kontravitiligo betegségem elhatalmasodása előtt készült, megörökítve a fórumra való regelésem pillanatát

jjncaa
Eddig ahányszor találkoztunk, egyszer sem volt rajtad szemüveg. Pedig jól áll 😉


Double the gun, double the fun.
Zoon Politikon
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
az a hülye aki mondja 😕VT
és ha én egy 300 kilós, szőröstalpú zsidónéger b*zi lennék, az a te életedet miben befolyásolná?jjncaa
mondjuk én spec megnéznélek 5 méteres távolságból, ha az lennél 😀Gyurma Pappa
ez a kép még a kontravitiligo betegségem elhatalmasodása előtt készült, megörökítve a fórumra való regelésem pillanatát



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 14 052 — Egyéb témák lakó
a hülyeségért nem jár közvetlenül banjjncaa
az a hülye aki mondja 😕VT
és ha én egy 300 kilós, szőröstalpú zsidónéger b*zi lennék, az a te életedet miben befolyásolná?jjncaa
mondjuk én spec megnéznélek 5 méteres távolságból, ha az lennél 😀

több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Tigers meccset őszig nem fogok Nyíregyházán látni?Szokol
Legközelebb április 28-án Tigers-Sharks lesz Nyíregyen.
Aztán május 12-én a Bratislava is ott játszik majd.Kori
Köszi szépen!
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tigers meccset őszig nem fogok Nyíregyházán látni?Szokol
Legközelebb április 28-án Tigers-Sharks lesz Nyíregyen.
Aztán május 12-én a Bratislava is ott játszik majd.


több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Tigers meccset őszig nem fogok Nyíregyházán látni?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Ezért a hozzászólásért Höri simán bannolhatna! 😊vadibandi
a hülyeségért nem jár közvetlenül banjjncaa
az a hülye aki mondja 😕VT
és ha én egy 300 kilós, szőröstalpú zsidónéger b*zi lennék, az a te életedet miben befolyásolná?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
VT 123
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Ezért a hozzászólásért Höri simán bannolhatna! 😊vadibandi
a hülyeségért nem jár közvetlenül banjjncaa
az a hülye aki mondja 😕
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Flat Pad: Low-profile shoulder pad design sits low across the players shoulder minimizing interference with the rotational range of the helmet. Rigid belts route forces away from the point of impact by converting the entire arch into a large-scale, shock absorbing system.

Cantilevered Pad Design: Traditional shoulder pad design incorporates a shock absorbing, cantilever spring over the shoulder to disperse impact energy away from the impact and into the arch.

Air Management: Attenuates impact energy on a cushion of air within semi-sealed chambers. Energy dispersal occurs through spreading of impact forces within a large volume of air slowly released from the liner at a controlled rate.
És az mit jelent hogy cantilevered vagy hogy flat?Bruce
Marketing 😀

Amíg nem olvastam utána addig én sem tudtam

Az egyik "elnyeli" az ütközést az anyagában a deformációval stb ez a Flat vagy hagyományos
A másik elvezeti az energiát olyan helyre ahol nem okoz sérülést (ez a konzolos, gépészek előnyben) cantilevered (mondjuk nem tudom hová vezeti??) de ezt mondja a marketing duma.

a puha könnyített vállvédőket pl. Flatnek sorolják be??ce
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 010 — no es importante
Szerintetek akinek itt több ezer hozzászólása van, annak van csaja?VT
Ezért a hozzászólásért Höri simán bannolhatna! 😊vadibandi
a hülyeségért nem jár közvetlenül ban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És az mit jelent hogy cantilevered vagy hogy flat?Bruce
Marketing 😀

Amíg nem olvastam utána addig én sem tudtam

Az egyik "elnyeli" az ütközést az anyagában a deformációval stb ez a Flat vagy hagyományos
A másik elvezeti az energiát olyan helyre ahol nem okoz sérülést (ez a konzolos, gépészek előnyben) cantilevered (mondjuk nem tudom hová vezeti??) de ezt mondja a marketing duma.

a puha könnyített vállvédőket pl. Flatnek sorolják be??
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Cantilevered az típus- ha jól értelmeztem -, mikor a vállvédő műanyag része kicsit elkülönül a szivacsos résztől (kicsit magasabban van felette, így jobban elosztja talán az ütközésnél a "becsapódási erőt", a flat meg szinte rásimul a szivacsos részre.
És az mit jelent hogy cantilevered vagy hogy flat?Bruce
több mint 12 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
És az mit jelent hogy cantilevered vagy hogy flat?Bruce
Én nem mertem megkérdezni 😀


több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
És az mit jelent hogy cantilevered vagy hogy flat?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszi a választ, ezt én is megtaláltam, csak ebből nem tudtam eldönteni... 😀 Küldtem mailt a forellenek és ott azt a választ kaptam, hogy cantilevered...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hogy a Riddel Air Pac AP 18-as vállvédő az melyik kategóriába tartozik (cantilevered/flat)? Köszönöm!reviramon
The Air Pac Series combines the tradition of Riddell's engineering excellence with the design innovation of Power by Riddell

Azaz egyik sem de inkább valami flat de mégsem 😉
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hogy a Riddel Air Pac AP 18-as vállvédő az melyik kategóriába tartozik (cantilevered/flat)? Köszönöm!