Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Így is van, ahogy JSanyo is mondta játszottunk egy jó meccset és ennyi.
Talán hozhattuk volna szorosabbra is de nem jöttek össze a dolgok sajnos.
Gratula és sok sikert a tökéletes alapszakaszhoz. 😊69
Köszönjük 😉 és a meccset is, faszát játszottunk 😊pc_x
jah, igazi 'wellnesstúra' volt a 69 és társai Kft. szervezésében, főleg, amikor két DL-lel voltunk fenn és szépen mindenki végigfejelt 😊 kössz a meccset srácok!JSanyo
Nagyon jó és sportszerű meccs volt.Néhány bírói döntéssel nem értettünk egyet de szerintem olyan meccs nem is lesz hogy minden fasza legyen.Így is ha szigorúan nézzük több pontot vittünk mint a másik három csapat összesen😊 😀
Gratulálok fiuk további sok sikert neketek,Ti már nem ebbe a Div 2 be valók vagytok.
Külön gratula az Eleknek ügyes volt nagyon 😊 😀 😉
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Hát Uraim én olyat láttam a TV-ben.... Sajnos még nincs hozzá link, de csak gratulálni tudok a Farkasoknak. 😀 Tanítsátok meg nekünk is a táncot! 😀 😀 😀

Hajrá Attila!jvic
én is néztem egyet,amikor megláttam őket a színpadon 😀

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
mi a pontos címe vagy stadion neve a holnap szhely vs wolves 2 meccs nek?TSD81
A szokásos Cowboys pálya, jártál már arra párszor 😊


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Eagles-Hurricanes 7-42vadibandi
Így is van, ahogy JSanyo is mondta játszottunk egy jó meccset és ennyi.
Talán hozhattuk volna szorosabbra is de nem jöttek össze a dolgok sajnos.
Gratula és sok sikert a tökéletes alapszakaszhoz. 😊69
Köszönjük 😉 és a meccset is, faszát játszottunk 😊pc_x
jah, igazi 'wellnesstúra' volt a 69 és társai Kft. szervezésében, főleg, amikor két DL-lel voltunk fenn és szépen mindenki végigfejelt 😊 kössz a meccset srácok!

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
mi a pontos címe vagy stadion neve a holnap szhely vs wolves 2 meccs nek?TSD81


elvileg: közös meccs lesz a cowboys 2-vel és egy plakáton láttam hogy: X. Vajda Péter u. (Kismartoni út 4.)
BOK Sporttelep ,népliget.MarkMcAuley
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=hu&t=h&msa=0&msid=105850202617725902198.00045a659efc94d454bf0&ll=47.480125,19.114612&spn=0.00348,0.006866&z=17&source=embed

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Eagles-Hurricanes 7-42vadibandi
Így is van, ahogy JSanyo is mondta játszottunk egy jó meccset és ennyi.
Talán hozhattuk volna szorosabbra is de nem jöttek össze a dolgok sajnos.
Gratula és sok sikert a tökéletes alapszakaszhoz. 😊69
Köszönjük 😉 és a meccset is, faszát játszottunk 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mi a pontos címe vagy stadion neve a holnap szhely vs wolves 2 meccs nek?TSD81


elvileg: közös meccs lesz a cowboys 2-vel és egy plakáton láttam hogy: X. Vajda Péter u. (Kismartoni út 4.)
BOK Sporttelep ,népliget.
több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Eagles-Hurricanes 7-42vadibandi
Így is van, ahogy JSanyo is mondta játszottunk egy jó meccset és ennyi.
Talán hozhattuk volna szorosabbra is de nem jöttek össze a dolgok sajnos.
Gratula és sok sikert a tökéletes alapszakaszhoz. 😊

több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Eagles-Hurricanes 7-42




több mint 13 éve
TSD81 33
mi a pontos címe vagy stadion neve a holnap szhely vs wolves 2 meccs nek?
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Az a lényeg hogy téged még a saját csapattársaid is gazdaggá tennének, ha I LOVE PACMAN pólókat akarnál eladni. Persze az irónia, mint olyan, biztosan közbe"szólna" 😊
A sérülésről pedig annyit hogy akkor ird már fel ki akarta azt a sérülést okozni, mezszám, esetleg név és melyik jelenetnél, kiváncsi lennék rá!
Irnám hogy baráti üdvözlettel de nem akarlak új fogalmakkal pesztrálni, a hiányérzet, mint olyan, biztosan tragikusan érintene!gyengejobb
Látom te is szeretnél egy pólót...😊



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
most erre inkább csak anynit reagálnék és be is fejezném a dolgot,hogy itt nagy a szád a pályán mégis te rinyáltál...Pacman
Le se tagadhatnád a jófejségedet, Pacman. Csodálkozom, hogy csak ekkora a rajongótáborod.e53m62
Tudom,de növekszik ezért is csináltattam i love pacman pólókat...de ha szeretnéd akkor a meccsünkre viszek neked külön dedikáltat...csak mondj egy méretet...XDPacman
Az a lényeg hogy téged még a saját csapattársaid is gazdaggá tennének, ha I LOVE PACMAN pólókat akarnál eladni. Persze az irónia, mint olyan, biztosan közbe"szólna" 😊
A sérülésről pedig annyit hogy akkor ird már fel ki akarta azt a sérülést okozni, mezszám, esetleg név és melyik jelenetnél, kiváncsi lennék rá!
Irnám hogy baráti üdvözlettel de nem akarlak új fogalmakkal pesztrálni, a hiányérzet, mint olyan, biztosan tragikusan érintene!
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó ilyet én is tudok mondani, hogy életünk első meccsét 15-en játszottuk le + kiegészülve 6 idegenlégióssal. Sőt egy hétvége alatt két meccs volt, tehát tudjuk milyen kevesen játszani. Bruce
Nana! Ott előző este sikeresen megfigyeltem, hogy tiltott doppingszert fogyasztotok a szállásra kijelölt kollégiumban. Van aki több korsóból is egyszerre! Szóval az a két mérkőzés nem éri.Zahó
Nem volt annyira nehéz megfigyelni azt szerintem 😀 😀
több mint 13 éve
istvankovacs 53
Viktor: itt a link http://tv2.hu/anagyduett/video/arpa-attila-falusi-mariann-new-york-new-york-medley
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Lehetne a fórum neve az, hogy belekötők az élő fába is, de most komolyan oké, hogy minket beskatulyáznak és a sötét oldal követeként ítélnek meg egyes emberek olyan irományokért amik számomra is elítélendőek de, hogy a berényi srácokat is akik általam a legszimpatikusabbnak tartott csapat még őket is így kikezdeni egy olyan dolog miatt ami bárkivel előfordulhat hát ez tényleg kicsit sokkk...
Ha segítség kell szívesen mennék pl. vízhordónak.

Elek barátomról meg annyit, hogy én egy fiatal piszkosul tehetséges játékosnak tartóm és igazat adok neki abban, hogy miért úgy távozott tőlünk ahogy.
Bár most másokkal száll de remélem egyszer még lesz lehetőségem együtt játszani vele még nyugdíj előtt és sok sikert kívánok neki.

És most olvastam egy cikket a Koroknai Gergelytől a holnapi meccsel kapcsolatban ami szerintem nagyon korrekt írás és én személy szerint mindent meg is teszek annak érdekében, hogy a meccs is legalább ilyen korrekt lefolyású legyen, mondhat bárki bármit!69
Erről van szó srácok, ez a jó hozzáállás, nem a szájkarate.. holnap meg játsszunk egy nagyon király meccset 😊JSanyo
már alig várom...😀
(ezúton is köszönöm szépen a meghívást Cápának)


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Lehetne a fórum neve az, hogy belekötők az élő fába is, de most komolyan oké, hogy minket beskatulyáznak és a sötét oldal követeként ítélnek meg egyes emberek olyan irományokért amik számomra is elítélendőek de, hogy a berényi srácokat is akik általam a legszimpatikusabbnak tartott csapat még őket is így kikezdeni egy olyan dolog miatt ami bárkivel előfordulhat hát ez tényleg kicsit sokkk...
Ha segítség kell szívesen mennék pl. vízhordónak.

Elek barátomról meg annyit, hogy én egy fiatal piszkosul tehetséges játékosnak tartóm és igazat adok neki abban, hogy miért úgy távozott tőlünk ahogy.
Bár most másokkal száll de remélem egyszer még lesz lehetőségem együtt játszani vele még nyugdíj előtt és sok sikert kívánok neki.

És most olvastam egy cikket a Koroknai Gergelytől a holnapi meccsel kapcsolatban ami szerintem nagyon korrekt írás és én személy szerint mindent meg is teszek annak érdekében, hogy a meccs is legalább ilyen korrekt lefolyású legyen, mondhat bárki bármit!69
Erről van szó srácok, ez a jó hozzáállás, nem a szájkarate.. holnap meg játsszunk egy nagyon király meccset 😊

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ez a beszéd
Lehetne a fórum neve az, hogy belekötők az élő fába is, de most komolyan oké, hogy minket beskatulyáznak és a sötét oldal követeként ítélnek meg egyes emberek olyan irományokért amik számomra is elítélendőek de, hogy a berényi srácokat is akik általam a legszimpatikusabbnak tartott csapat még őket is így kikezdeni egy olyan dolog miatt ami bárkivel előfordulhat hát ez tényleg kicsit sokkk...
Ha segítség kell szívesen mennék pl. vízhordónak.

Elek barátomról meg annyit, hogy én egy fiatal piszkosul tehetséges játékosnak tartóm és igazat adok neki abban, hogy miért úgy távozott tőlünk ahogy.
Bár most másokkal száll de remélem egyszer még lesz lehetőségem együtt játszani vele még nyugdíj előtt és sok sikert kívánok neki.

És most olvastam egy cikket a Koroknai Gergelytől a holnapi meccsel kapcsolatban ami szerintem nagyon korrekt írás és én személy szerint mindent meg is teszek annak érdekében, hogy a meccs is legalább ilyen korrekt lefolyású legyen, mondhat bárki bármit!69


több mint 13 éve
jvic 115
Hát Uraim én olyat láttam a TV-ben.... Sajnos még nincs hozzá link, de csak gratulálni tudok a Farkasoknak. 😀 Tanítsátok meg nekünk is a táncot! 😀 😀 😀

Hajrá Attila!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó ilyet én is tudok mondani, hogy életünk első meccsét 15-en játszottuk le + kiegészülve 6 idegenlégióssal. Sőt egy hétvége alatt két meccs volt, tehát tudjuk milyen kevesen játszani. Bruce
Nana! Ott előző este sikeresen megfigyeltem, hogy tiltott doppingszert fogyasztotok a szállásra kijelölt kollégiumban. Van aki több korsóból is egyszerre! Szóval az a két mérkőzés nem éri.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kori,
most nézegetem a versenykiírásokat. Június 5-ét hogyan oldjátok meg?
e53m62
Először jussunk el addig, hogy le tudunk játszani otthon egy meccset 😛 a többit majd kitaláljuk.


több mint 13 éve
69 Denver Broncos 92 — Free Agent :)
Lehetne a fórum neve az, hogy belekötők az élő fába is, de most komolyan oké, hogy minket beskatulyáznak és a sötét oldal követeként ítélnek meg egyes emberek olyan irományokért amik számomra is elítélendőek de, hogy a berényi srácokat is akik általam a legszimpatikusabbnak tartott csapat még őket is így kikezdeni egy olyan dolog miatt ami bárkivel előfordulhat hát ez tényleg kicsit sokkk...
Ha segítség kell szívesen mennék pl. vízhordónak.

Elek barátomról meg annyit, hogy én egy fiatal piszkosul tehetséges játékosnak tartóm és igazat adok neki abban, hogy miért úgy távozott tőlünk ahogy.
Bár most másokkal száll de remélem egyszer még lesz lehetőségem együtt játszani vele még nyugdíj előtt és sok sikert kívánok neki.

És most olvastam egy cikket a Koroknai Gergelytől a holnapi meccsel kapcsolatban ami szerintem nagyon korrekt írás és én személy szerint mindent meg is teszek annak érdekében, hogy a meccs is legalább ilyen korrekt lefolyású legyen, mondhat bárki bármit!

több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
most erre inkább csak anynit reagálnék és be is fejezném a dolgot,hogy itt nagy a szád a pályán mégis te rinyáltál...Pacman
Le se tagadhatnád a jófejségedet, Pacman. Csodálkozom, hogy csak ekkora a rajongótáborod.e53m62
Tudom,de növekszik ezért is csináltattam i love pacman pólókat...de ha szeretnéd akkor a meccsünkre viszek neked külön dedikáltat...csak mondj egy méretet...XDPacman
Nem érdemlem meg, h ennyire jó legyen hozzám az élet.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
most erre inkább csak anynit reagálnék és be is fejezném a dolgot,hogy itt nagy a szád a pályán mégis te rinyáltál...Pacman
Le se tagadhatnád a jófejségedet, Pacman. Csodálkozom, hogy csak ekkora a rajongótáborod.e53m62
Tudom,de növekszik ezért is csináltattam i love pacman pólókat...de ha szeretnéd akkor a meccsünkre viszek neked külön dedikáltat...csak mondj egy méretet...XD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kori,

most nézegetem a versenykiírásokat. Június 5-ét hogyan oldjátok meg?

Akkor elméletileg játszik mind3 csapatrészetek. A Győr CEI-ben, A Gorillaz Pesten Titans ellen, Crushers-ék meg otthon.e53m62
Megnyugtatlak h a Crushers 11-én játszik és idegenben!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszönjük a figyelmeztetést, de tisztában vagyunk a kötelességünkkel!

Az meg hogy végiggondoltuk e, szerintem nem a te dolgod. Hidd el, hogy nem kellemes érzés ezt a döntést meghozni. Ne is kerüljetek ilyen helyzetbe soha. De ha naponta két ember jelenti be, hogy megsérült, hány, fosik, beteg, akkor más választás nincs.
Egyedül a Gorillaz palacsintájába szartunk bele tudtommal, a többi csapatéba nem. Sajnáljuk a történteket, de ez van, megvan rá a szabályozás, mi azt teljesíteni fogjuk és kész, innentől szerintem lehet írkálni bármit, csak fölösleges tovább túrázni az eseten.Bruce
Ne törödj a hülyékkel, van akinek semmi nem jó az ég világon!
Sajnálom h igy alakult nektek, de teljesen biztos vok abban h mindenki el akar indulni a bajnoságban! Tuti, h nem viccböl nem akartok játszani, csak valakinek ezt nehéz felfogni. Azon lepődtem vna meg h éppen valaki nem károg ezért....Ricsi56
nem biztos, hogy csak a Gorillaz palacsintájába szartatok...
Harminch37
Bár a Wolverines döntését is meg lehet érteni, de ebben is van nem kevés realitás :rolleyes: