Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Van msot hivatalos hír az eccerü népek felé az AFA akadémiáról?

Crushers #12
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Kedves Eagles tagok!
Mint, ahogy eddig is, most is megkérek mindenkit, hogy NE használjuk a fórumot.
A pályán játszunk és élvezzük amíg lehet.
Ez a fórum nem erre való.
Köszönöm

Sok sikert mindenkinek.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azthiszem több csapattársam nevében is mondhatom hogy elzárkózunk "LOVAG" kijelentésétől.Nyílván hogy direkt senki nem akar a másiknak sérülést okozni,mert mindenkinek van még dolga a meccs után/meló suli következő meccs stb/Senki nem haragszik sem az Ekekre sem másra.Mindazonáltal mikor átigazolt hozzátok szerintem többet érdemelt volna a csapat,mint hogy dob egy üzit a "fészbukon".De ez csak az én véleményem.Aztán lehet hogy az üzenet írojához semmi közünk csak igy akar meccs elött össze ugrasztani minket.
Bugi#77
...hogy miért nem jelentettem be szóban a csapatnak a távozásomat?
Pontosan tudom, hogy van néhány ember az Eaglesben, akik nem korrekten reagáltak volna a bejelentésemre. Ezért nem láttam értelmét ennek a konfliktusnak. Akik felém a csapatot képviselték, azoknak a problémáimat szóban is elmondtam a döntést megelőzően. A legtöbb Eagles beli csapattársam a döntésemet megértette, és sok sikert kívánt.
Azt gondolom, hogy nem kell magyaráznom senkinek, hogy mi a különbség a Hurricanes és az Eagles között.

Elek Ádám,


Budapest Hurricanes WRTred
Ezzel nincs is semmi baj Ádám,de MI/ha érted kikre gondolok/csak fecebook-on tudtuk meg a szitut,és úgy gondolom hogy elég sok jó meccsünk volt együtt és TE is sokat tettél ÉRTÜNK és MI is sokszor megvédtük a "tomporod" 😉 😀 Egy csajt sem illik kirugni emilben vagy sms-ben,és MINKET érdekelt volna a döntésed miértje.Tudod mi már egy kicsit szenilisek vagyunk 😛 😂 😀 De nem vagyunk egyformák és ettől szép a világ 😊 Na mindegy bármi is lesz szombaton és büszkén pacsizom veled a végén 😊 😉
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Még 3 éve történt a Rookie Cup-án, hogy az egyik volt fal játékosunk cserét kért . Lejött levette a sisakot, majd a sisakból kivett 1 db cigarettát majd szintén a sisakból 1db öngyújtót és már spkaizott is! 😀 Nem akartam hinni a szememnek !kisdani
Még jó, hogy nem heroinista volt 😀


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én még a leveset is utálom melegíteni...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ó, a hőskor 😀
Azok voltak a szép idők! Annyiban különbözött a mostanitól, hogy akkor még nem nagyon melegítettünk, de akkor még tudtam volna csinálni, most meg már csináljuk a bemelegítést, de most meg már nem bírom megcsinálni. 😀Bruce
A bemelegítés minden sportág legaljasabb és legfárasztóbb része, ez tény 😊Kori
Még jó, hogy jön a nyár, és akkor nem kell annyit melegíteni.




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én Fügére emlékszem (isten nyugosztalja), hogy a 10 yardon már szaltózott mert azt hitte, hogy TD-t csinált! 😀
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Még 3 éve történt a Rookie Cup-án, hogy az egyik volt fal játékosunk cserét kért . Lejött levette a sisakot, majd a sisakból kivett 1 db cigarettát majd szintén a sisakból 1db öngyújtót és már spkaizott is! 😀 Nem akartam hinni a szememnek !


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ó, a hőskor 😀
Azok voltak a szép idők! Annyiban különbözött a mostanitól, hogy akkor még nem nagyon melegítettünk, de akkor még tudtam volna csinálni, most meg már csináljuk a bemelegítést, de most meg már nem bírom megcsinálni. 😀Bruce
A bemelegítés minden sportág legaljasabb és legfárasztóbb része, ez tény 😊


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát akkoriban elképesztően katonásan fegyelmezettek voltunk (persze most is csak másként 😛 ), szolid két órás bemelegítésünk alatt azonban feltűnő volt, hogy a helyiek a pálya szélén álldogálva beszélgetnek és dohányoznak, majd a meccs előtt futnak két kört, csinálnak 10 jumping jack-et meg néhány nyújtó gyakorlatot, majd elvonulnak beöltözni 😀

Kori
Ó, a hőskor 😀
Azok voltak a szép idők! Annyiban különbözött a mostanitól, hogy akkor még nem nagyon melegítettünk, de akkor még tudtam volna csinálni, most meg már csináljuk a bemelegítést, de most meg már nem bírom megcsinálni. 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olyannyira nagy a szerelem, hogy egész idényben vezetni fogjátok! Legalábbis amíg a webprogramozó ki nem találja valahogy a tabella rendezgetésének módját, mert most egyfajta "időrendi sorrend" van 😊

A berényi meccsünk úgyis örökké emlékezetes lesz a helyi csapat bemelegítési szokásai miatt, még mindig emlegetjük. 😀Kori
Erre nem igazán emlékszem!barbárJW
Hát akkoriban elképesztően katonásan fegyelmezettek voltunk (persze most is csak másként 😛 ), szolid két órás bemelegítésünk alatt azonban feltűnő volt, hogy a helyiek a pálya szélén álldogálva beszélgetnek és dohányoznak, majd a meccs előtt futnak két kört, csinálnak 10 jumping jack-et meg néhány nyújtó gyakorlatot, majd elvonulnak beöltözni 😀 Kori
Így is majdnem elég lett! 😀 😀
Akkor szombaton előrelátóbbak leszünk és legalább 20 jumpingot megcsinálunk! 😀 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tudtam én Kori ,hogy nagyon szerettek minket 😀 A web oldalatokon még vezetjük a DIV I tabellát! :cool:kisdani
Olyannyira nagy a szerelem, hogy egész idényben vezetni fogjátok! Legalábbis amíg a webprogramozó ki nem találja valahogy a tabella rendezgetésének módját, mert most egyfajta "időrendi sorrend" van 😊

A berényi meccsünk úgyis örökké emlékezetes lesz a helyi csapat bemelegítési szokásai miatt, még mindig emlegetjük. 😀Kori
Erre nem igazán emlékszem!barbárJW
Hát akkoriban elképesztően katonásan fegyelmezettek voltunk (persze most is csak másként 😛 ), szolid két órás bemelegítésünk alatt azonban feltűnő volt, hogy a helyiek a pálya szélén álldogálva beszélgetnek és dohányoznak, majd a meccs előtt futnak két kört, csinálnak 10 jumping jack-et meg néhány nyújtó gyakorlatot, majd elvonulnak beöltözni 😀

Szerintem a fórum üzemeltetők a tettesek, minden ilyen esetben szaporodnak az új regisztrációk 😊 Kori
ha rám céloztál akkor sajnálom hogy regisztráltam ,gondolom te 1000 hozzászólással kezdted 😊
ha nem akkor tekintsd semmisnek az irományom 😉MarkMcAuley
Semmisnek tekintem 😊


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tudtam én Kori ,hogy nagyon szerettek minket 😀 A web oldalatokon még vezetjük a DIV I tabellát! :cool:kisdani
Olyannyira nagy a szerelem, hogy egész idényben vezetni fogjátok! Legalábbis amíg a webprogramozó ki nem találja valahogy a tabella rendezgetésének módját, mert most egyfajta "időrendi sorrend" van 😊

A berényi meccsünk úgyis örökké emlékezetes lesz a helyi csapat bemelegítési szokásai miatt, még mindig emlegetjük. 😀Kori
Erre nem igazán emlékszem!
több mint 13 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Szerintem a fórum üzemeltetők a tettesek, minden ilyen esetben szaporodnak az új regisztrációk 😊 Kori
ha rám céloztál akkor sajnálom hogy regisztráltam ,gondolom te 1000 hozzászólással kezdted 😊
ha nem akkor tekintsd semmisnek az irományom 😉
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tudtam én Kori ,hogy nagyon szerettek minket 😀 A web oldalatokon még vezetjük a DIV I tabellát! :cool:kisdani
Olyannyira nagy a szerelem, hogy egész idényben vezetni fogjátok! Legalábbis amíg a webprogramozó ki nem találja valahogy a tabella rendezgetésének módját, mert most egyfajta "időrendi sorrend" van 😊

A berényi meccsünk úgyis örökké emlékezetes lesz a helyi csapat bemelegítési szokásai miatt, még mindig emlegetjük. 😀


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Tudtam én Kori ,hogy nagyon szerettek minket 😀 A web oldalatokon még vezetjük a DIV I tabellát! :cool:


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Az, hogy nem hangoztatom, attól még nem titkolom, csak nincsen feltünési viszketekségem, mint egyeseknek!Lovag58
Ezt azért megkérdőjelezném a yammel-ős beírásodat olvasva.


több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Én egy dolgot tudok, aki szándékosan sérülést akar okozni másnak azért mert az elment egy másik csapathoz az egy féreg.
Cserébe én viszont nem szeretem a férgeket és ahol tudom irtom őket mert kártékonyak.
Szerintem mind a két csapatban van olyan aki régebben a másik csapatnál (vagy annak elődjénél) játszott.
Nem hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna, hogy némely Eagles játékosnak sérülést okozzon azért mert odaigazolt. Ez egy döntés a volt játékostól amit illik elfogadni. Nem hiszem, hogy bármelyik játékosom rossz szemmel nézne a Bodrira (etc.) mert máshol játszanak. A pályán játékkal kell bizonyítani.
Egyébként nekem is elég sok mindent megér, hogy könyörögni lássam a puszta létéért azt az embert aki szándékos sérülést okoz egy játékosomnak.
És ha valaki nem tudná ki is vagyok:
Zagyva "Cápa" Balázs, BPH edzőcápa77
Az első felét nem kommentálom a beírásodnak. Téged minősít.
Az, hogy ki melyik csapatban játszik, mindenkinek joga eldönteni. Nem ezzel van baj. De majd egyszer, talán elmondom neked is. Jelen pillanatban nem érted a kifogást.
Az utolsó mondatodat vegyem fenyegetésnek? Vagy egyáltalán nekem szólt? Mert arra várhatsz, hogy könyörögjek neked bármiért!Lovag58
Bármelyik mondatomat annak veszed aminek csak akarod, mert ez egy szabad ország és mindenkinek szeretet lapul a szívében.
Viszont szöveget értelmezni nincs kedvem megtanítani téged.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt, hogy Te mit gondolsz bele, Téged jellemez!Lovag58
Az meg, hogy mit írsz az meg téged, mint ahogy engem is jellemez amit leírok. Talán annyi a különbség köztünk, hogy én vállalom a nevemet, ellentétben veled.
Bár hidd el pontosan tudjuk, hogy kit takar a név. Vaszkó "bátorság- és igazságot tevő bajnok" Jánost.
Az a baj, hogy a csapatodnak lehet k..va kellemetlen ez az egész, és sajnálom őket emiatt, bár nem hiszem, hogy rá lennének szorulva a sajnálatomra.
Mindegy is, a pályán győzzön a jobb.cápa77
Ha nem vállalnám a nevemet, akkor nem írnám bele a profilba. Nem? Vagy olyan nicket használnék, amiből nem lehet rájönni.
Az, hogy nem hangoztatom, attól még nem titkolom, csak nincsen feltünési viszketekségem, mint egyeseknek!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én egy dolgot tudok, aki szándékosan sérülést akar okozni másnak azért mert az elment egy másik csapathoz az egy féreg.
Cserébe én viszont nem szeretem a férgeket és ahol tudom irtom őket mert kártékonyak.
Szerintem mind a két csapatban van olyan aki régebben a másik csapatnál (vagy annak elődjénél) játszott.
Nem hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna, hogy némely Eagles játékosnak sérülést okozzon azért mert odaigazolt. Ez egy döntés a volt játékostól amit illik elfogadni. Nem hiszem, hogy bármelyik játékosom rossz szemmel nézne a Bodrira (etc.) mert máshol játszanak. A pályán játékkal kell bizonyítani.
Egyébként nekem is elég sok mindent megér, hogy könyörögni lássam a puszta létéért azt az embert aki szándékos sérülést okoz egy játékosomnak.
És ha valaki nem tudná ki is vagyok:
Zagyva "Cápa" Balázs, BPH edzőcápa77
Az első felét nem kommentálom a beírásodnak. Téged minősít.
Az, hogy ki melyik csapatban játszik, mindenkinek joga eldönteni. Nem ezzel van baj. De majd egyszer, talán elmondom neked is. Jelen pillanatban nem érted a kifogást.
Az utolsó mondatodat vegyem fenyegetésnek? Vagy egyáltalán nekem szólt? Mert arra várhatsz, hogy könyörögjek neked bármiért!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Azt, hogy Te mit gondolsz bele, Téged jellemez!Lovag58
Az meg, hogy mit írsz az meg téged, mint ahogy engem is jellemez amit leírok. Talán annyi a különbség köztünk, hogy én vállalom a nevemet, ellentétben veled.
Bár hidd el pontosan tudjuk, hogy kit takar a név. Vaszkó "bátorság- és igazságot tevő bajnok" Jánost.
Az a baj, hogy a csapatodnak lehet k..va kellemetlen ez az egész, és sajnálom őket emiatt, bár nem hiszem, hogy rá lennének szorulva a sajnálatomra.
Mindegy is, a pályán győzzön a jobb.


több mint 13 éve
HZsóka 67
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
1, tanulj meg angolul írni, legalább azt amit szeretnél
2, mérlegelj mielött olyat írsz ami miatt eltilthatnak
3, ne lepődj meg ha olyan ember fejel seggre (szabályos keretek között), aki már akkor focizott amikor te még a maddent se ismerted...Davee69
1, gondoltam, hogy kiakad egy pár ember az angolságomon 😂
2, egy fórum név alapján valakit eltiltanak? Érdekes, kíváncsi vagyok. Egyébként meg: és akkor mi van? Másik: mi hangzott el ami miatt eltiltás jár? Azt, hogy Te mit gondolsz bele, Téged jellemez!
3, Na látod ebben teljesen igazad van, mert még most sem ismerem a "maddent". És segítek, tudod mi a reakcióm, ha szemből vagy oldalról kifejelnek? Felkelek (ha tudok) és gratulálok neki. Nem duma, erre többször volt példa a legutóbbi C2 elleni meccsen is.Lovag58
Szerintem ezt a "szájkaratét" egyszer és mindenkorra be kell fejezni Urak!!!
Ez nem méltó a sportághoz és egyik csapathoz sem.

Aki pedig nem tudná, az Elek nem átigazolt hozzánk (még ha papírformailag ezt írta elő helytelenül a NYIÁSZ) hanem a januárban jogszerűen megszűnt szerződését nem kívánta megújítani korábbi csapatánál, majd több csapatnál tett edzés látogatás után választott minket.
A két csapat vezetése korrekt módon elintézte a papírmunkát, és a mai napig jó együttműködést ápolnak (lásd pl.: szombati meccshez nyújtott segítségünk), ezek után felesleges ez a méltatlan vita, véleményem szerint mindenkinek egy a feladata: tegye a dolgát a pályán a fair play maximális betartása mellett.
több mint 13 éve
Patkany 28 — Back
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
1, tanulj meg angolul írni, legalább azt amit szeretnél
2, mérlegelj mielött olyat írsz ami miatt eltilthatnak
3, ne lepődj meg ha olyan ember fejel seggre (szabályos keretek között), aki már akkor focizott amikor te még a maddent se ismerted...Davee69
1, gondoltam, hogy kiakad egy pár ember az angolságomon 😂
2, egy fórum név alapján valakit eltiltanak? Érdekes, kíváncsi vagyok. Egyébként meg: és akkor mi van? Másik: mi hangzott el ami miatt eltiltás jár? Azt, hogy Te mit gondolsz bele, Téged jellemez!
3, Na látod ebben teljesen igazad van, mert még most sem ismerem a "maddent". És segítek, tudod mi a reakcióm, ha szemből vagy oldalról kifejelnek? Felkelek (ha tudok) és gratulálok neki. Nem duma, erre többször volt példa a legutóbbi C2 elleni meccsen is.Lovag58
Te ki vagy?????

#22
#22
#22
"Cornerbacks cover receivers, to defend against pass offenses and make tackles."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sejtem mennyit fogsz majd zónázni... 😉Tred
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
1, tanulj meg angolul írni, legalább azt amit szeretnél
2, mérlegelj mielött olyat írsz ami miatt eltilthatnak
3, ne lepődj meg ha olyan ember fejel seggre (szabályos keretek között), aki már akkor focizott amikor te még a maddent se ismerted...Davee69
1, gondoltam, hogy kiakad egy pár ember az angolságomon 😂
2, egy fórum név alapján valakit eltiltanak? Érdekes, kíváncsi vagyok. Egyébként meg: és akkor mi van? Másik: mi hangzott el ami miatt eltiltás jár? Azt, hogy Te mit gondolsz bele, Téged jellemez!
3, Na látod ebben teljesen igazad van, mert még most sem ismerem a "maddent". És segítek, tudod mi a reakcióm, ha szemből vagy oldalról kifejelnek? Felkelek (ha tudok) és gratulálok neki. Nem duma, erre többször volt példa a legutóbbi C2 elleni meccsen is.