Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Legalább így biztos nem kapunk pontot 😛

Igazából csak az bosszant, hogy életünkben először költöttünk komolyabb összegeket reklámra, hogy a döntőkig helyben fel tudjuk kicsit futtatni a focsit. De ha így kijön valaki majd szombaton (aki nem értesül a problémáról), legközelebb aligha fog. Persze Murphy óta tudjuk, hogy ezek a dolgok így működnek.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ha vissza kell vonulni, vissza kell vonulni.
De azt hittem, hogy ti féllábban és 15 emberrel is kiállnátok 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak hogy itt is megjelenjen!

Lemondtuk a hétvégi meccset, így játék nélkül a Gorillazé a győzelem!

Sajnos rengeteg sérültünk van, akikkel nem vállalhattuk el a mérkőzést!

A tippjátékban ez a mérkőzés nem fog szerepelni!Bruce
azta....Egyébként sem volt nehéz sorsolása a Gorillaznak, de így aztán főleg nem...deacon75
hello, div. 1! sztem, ez még div. 2-ben is bosszantó...
valószínűleg a cserék is örültek volna egy kis játéklehetőségnek, ha nagyon kikaptok, akkor is csak -35!
vagy 25-30 emberetek sincs?!Harminch37
22-23 lett volna a plafon...
az offense konkrétan 11-12 fővel utazott volna. Ebből max a fele az aki 100%-os.
Nálunk nem nagyon van alapjárton sem olyan hogy csere...
Mi sem ugrálunk, hogy ilyen döntést kellett hozni.
Tudom hogy mindenkiben vegyes érzelmeket kelt a "visszavonulás", de ez így normális.
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Csak hogy itt is megjelenjen!

Lemondtuk a hétvégi meccset, így játék nélkül a Gorillazé a győzelem!

Sajnos rengeteg sérültünk van, akikkel nem vállalhattuk el a mérkőzést!

A tippjátékban ez a mérkőzés nem fog szerepelni!Bruce
azta....Egyébként sem volt nehéz sorsolása a Gorillaznak, de így aztán főleg nem...deacon75
hello, div. 1! sztem, ez még div. 2-ben is bosszantó...
valószínűleg a cserék is örültek volna egy kis játéklehetőségnek, ha nagyon kikaptok, akkor is csak -35!
vagy 25-30 emberetek sincs?!


több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
Lemondtuk a hétvégi meccset, így játék nélkül a Gorillazé a győzelem!Bruce
Akkor 35-0?
Mégsem lesz sorozatterhelése a Gorillaznak (csak egy rövid). (Tudom, hogy ők is sajnálják.)

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak hogy itt is megjelenjen!

Lemondtuk a hétvégi meccset, így játék nélkül a Gorillazé a győzelem!

Sajnos rengeteg sérültünk van, akikkel nem vállalhattuk el a mérkőzést!

A tippjátékban ez a mérkőzés nem fog szerepelni!Bruce
azta....Egyébként sem volt nehéz sorsolása a Gorillaznak, de így aztán főleg nem...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak hogy itt is megjelenjen!

Lemondtuk a hétvégi meccset, így játék nélkül a Gorillazé a győzelem!

Sajnos rengeteg sérültünk van, akikkel nem vállalhattuk el a mérkőzést!

A tippjátékban ez a mérkőzés nem fog szerepelni!
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
HTW
Nagyon tetszetős! Grat a készítőnek!

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezt vicces volt elolvasni! 😀 😀
Ennyi ellentmondást...............
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szerintem minden Eagles játékos szedje össze magát a meccsig, mert általában 'nagy mellénynek nagy zakó a vége', és ha beleszaladtok egy nagy verésbe (ami kinéz), akkor pont ti lesztek a legcikibb csapat (ezen a fórumon biztos)!
egyébként az ilyen fórum-karaténak tényleg csak azok a játékosok isszák meg a levét, akik benne sem voltak, mert a közönség nem emberekre, hanem csapatokra emlékszik!
remélem kijutok a meccsre (ez lenne az idei első nézőként, sajnos)!

Bóbis Szabolcs Újbuda Rebels RB37Harminch37
fórum-karate...LMDO
szándékos sérülés okozás...erre annyit mondok jobb csapatoknál ha ezt észre veszik onnantól az az ember halott...a véletlen persze benne van...de amúgy nekünk kiütötték a kezdő kickoffban egy játékosunkat a soldiers meccsen a videon anynira szépen látszik h a soldiers játékos egy az egyben fejjel ment halántékra...csodásan nézki föleg ahogy ütána örjöng meg kapja a pacsit...nagyon üdítő volt nézni...Pacman
Sot, utana at is akarta harapni a torkat, csak nem fert oda a sisakracstol! 😊

A videon gondolom az is latszik, amint a csapattarsam fokuszal, celoz, es meg korrigal is a roppalyan, hogy tutira vegzetes legyen az utkozes.

Mi csapattarsak pedig nem a szep utkozesnek orultunk, hanem annak, hogy ujabb ellenfelet amortizaltunk, akinek kicsoppeno verere egyszerre 10en urgottunk, szomjuhozvan azt!

Nehez sorsod lehet baratom. Teged mindenki csak bant... sajnallak! Gondolkoztal mar a sakkon? Esetleg balett? Ott nem fognak bantani...😊

AZT A JATEKOST, AKI SZANDEKOSAN SERULEST AKAR OKOZNI BARMILYEN ELLENFELCSAPAT JATEKOSANAK, AZONNAL ES VEGLEGESEN ELTAVOLITJA A HC A PALYAROL! Szeretunk utkozni, de feleslegesen nem tesszuk!
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
nem halott, sajnos, abban az esetben halott, ha a játékvezető észreveszi, majd kiállítja (főleg ha egy lépésben)!
általában nem szokták, vagy max. ő 15yardot kap, te pedig egy gipszet du. a kórházban, és innentől már rajtad (ha megmaradtál), vagy a csapattársaidon múlik, hogy megbosszuljátok vagy sem, de ez persze így egy ördögi kör, és már rég nem a fociról szól!Harminch37
hát persze elég geny direktbe csinálni vmit a másikkal,ha megnézed a Cellect-es videókat,ott rajta van mikor Bats-Mustangs tömegbúnyó van...persze se nem vagyok rá büszke meg semmi de mikor harmadszorra vagy negyedszerre pályán kívül "rárepülnek" az irányítonkra ill.annak lábára akkor az eléggé bosszantó tud lenni...nálunk aki elkezdte a buynót a bíró kiállította a Döme meg én egyből lebasztuk a gyereket ill. elküldtük pihizni...azt nemtom hogy direktbe repültek rá az irányitonkra vagy nem (még mielött ebböl is balhé lenne) a lényeg hogy nm szép látvány...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
szerintem minden Eagles játékos szedje össze magát a meccsig, mert általában 'nagy mellénynek nagy zakó a vége', és ha beleszaladtok egy nagy verésbe (ami kinéz), akkor pont ti lesztek a legcikibb csapat (ezen a fórumon biztos)!
egyébként az ilyen fórum-karaténak tényleg csak azok a játékosok isszák meg a levét, akik benne sem voltak, mert a közönség nem emberekre, hanem csapatokra emlékszik!
remélem kijutok a meccsre (ez lenne az idei első nézőként, sajnos)!

Bóbis Szabolcs Újbuda Rebels RB37Harminch37
fórum-karate...LMDO
szándékos sérülés okozás...erre annyit mondok jobb csapatoknál ha ezt észre veszik onnantól az az ember halott...a véletlen persze benne van...de amúgy nekünk kiütötték a kezdő kickoffban egy játékosunkat a soldiers meccsen a videon anynira szépen látszik h a soldiers játékos egy az egyben fejjel ment halántékra...csodásan nézki föleg ahogy ütána örjöng meg kapja a pacsit...nagyon üdítő volt nézni...Pacman
nem halott, sajnos, abban az esetben halott, ha a játékvezető észreveszi, majd kiállítja (főleg ha egy lépésben)!
általában nem szokták, vagy max. ő 15yardot kap, te pedig egy gipszet du. a kórházban, és innentől már rajtad (ha megmaradtál), vagy a csapattársaidon múlik, hogy megbosszuljátok vagy sem, de ez persze így egy ördögi kör, és már rég nem a fociról szól!


több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
szerintem minden Eagles játékos szedje össze magát a meccsig, mert általában 'nagy mellénynek nagy zakó a vége', és ha beleszaladtok egy nagy verésbe (ami kinéz), akkor pont ti lesztek a legcikibb csapat (ezen a fórumon biztos)!
egyébként az ilyen fórum-karaténak tényleg csak azok a játékosok isszák meg a levét, akik benne sem voltak, mert a közönség nem emberekre, hanem csapatokra emlékszik!
remélem kijutok a meccsre (ez lenne az idei első nézőként, sajnos)!

Bóbis Szabolcs Újbuda Rebels RB37Harminch37
fórum-karate...LMDO
szándékos sérülés okozás...erre annyit mondok jobb csapatoknál ha ezt észre veszik onnantól az az ember halott...a véletlen persze benne van...de amúgy nekünk kiütötték a kezdő kickoffban egy játékosunkat a soldiers meccsen a videon anynira szépen látszik h a soldiers játékos egy az egyben fejjel ment halántékra...csodásan nézki föleg ahogy ütána örjöng meg kapja a pacsit...nagyon üdítő volt nézni...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
HTW
jéééé látszik az Elek a videón 😊
több mint 13 éve
kutya76 Pittsburgh Steelers 136 — NO WAY ! ! !
HTW
Hát ez meg mi a bánat? Nekem semmi sem jön be. . .



Öreg indián sohasem felejt, csak a bosszúja öregszik...
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Hát akkoriban elképesztően katonásan fegyelmezettek voltunk (persze most is csak másként 😛 ), szolid két órás bemelegítésünk alatt azonban feltűnő volt, hogy a helyiek a pálya szélén álldogálva beszélgetnek és dohányoznak, majd a meccs előtt futnak két kört, csinálnak 10 jumping jack-et meg néhány nyújtó gyakorlatot, majd elvonulnak beöltözni 😀

Kori
Ó, a hőskor 😀
Azok voltak a szép idők! Annyiban különbözött a mostanitól, hogy akkor még nem nagyon melegítettünk, de akkor még tudtam volna csinálni, most meg már csináljuk a bemelegítést, de most meg már nem bírom megcsinálni. 😀Bruce
innentől gyakorlatilag teljesen felesleges tovább olvasnom a topikot, ennél faszább hsz úgysem lesz 😀

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
remélem kijutok a meccsre (ez lenne az idei első nézőként, sajnos)!
Harminch37
Bár nem mi vagyunk a házigazdák, de szerintem mind a két csapat nevében mondhatom, hogy szívesen látunk.


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Én egy dolgot tudok, aki szándékosan sérülést akar okozni másnak azért mert az elment egy másik csapathoz az egy féreg.
Cserébe én viszont nem szeretem a férgeket és ahol tudom irtom őket mert kártékonyak.
Szerintem mind a két csapatban van olyan aki régebben a másik csapatnál (vagy annak elődjénél) játszott.
Nem hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna, hogy némely Eagles játékosnak sérülést okozzon azért mert odaigazolt. Ez egy döntés a volt játékostól amit illik elfogadni. Nem hiszem, hogy bármelyik játékosom rossz szemmel nézne a Bodrira (etc.) mert máshol játszanak. A pályán játékkal kell bizonyítani.
Egyébként nekem is elég sok mindent megér, hogy könyörögni lássam a puszta létéért azt az embert aki szándékos sérülést okoz egy játékosomnak.
És ha valaki nem tudná ki is vagyok:
Zagyva "Cápa" Balázs, BPH edzőcápa77
Az első felét nem kommentálom a beírásodnak. Téged minősít.
Az, hogy ki melyik csapatban játszik, mindenkinek joga eldönteni. Nem ezzel van baj. De majd egyszer, talán elmondom neked is. Jelen pillanatban nem érted a kifogást.
Az utolsó mondatodat vegyem fenyegetésnek? Vagy egyáltalán nekem szólt? Mert arra várhatsz, hogy könyörögjek neked bármiért!Lovag58
Bármelyik mondatomat annak veszed aminek csak akarod, mert ez egy szabad ország és mindenkinek szeretet lapul a szívében.
Viszont szöveget értelmezni nincs kedvem megtanítani téged.cápa77
kicsit vicces ez az egész!
szerintem minden Eagles játékos szedje össze magát a meccsig, mert általában 'nagy mellénynek nagy zakó a vége', és ha beleszaladtok egy nagy verésbe (ami kinéz), akkor pont ti lesztek a legcikibb csapat (ezen a fórumon biztos)!
egyébként az ilyen fórum-karaténak tényleg csak azok a játékosok isszák meg a levét, akik benne sem voltak, mert a közönség nem emberekre, hanem csapatokra emlékszik!
remélem kijutok a meccsre (ez lenne az idei első nézőként, sajnos)!

Bóbis Szabolcs Újbuda Rebels RB37


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem.Épitők pálya,Népliget
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hétvégi eagles meccs a könyves kálmán úti pályán lesz??
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ezzel nincs is semmi baj Ádám,de MI/ha érted kikre gondolok/csak fecebook-on tudtuk meg a szitut,és úgy gondolom hogy elég sok jó meccsünk volt együtt és TE is sokat tettél ÉRTÜNK és MI is sokszor megvédtük a "tomporod" 😉 😀 Egy csajt sem illik kirugni emilben vagy sms-ben,és MINKET érdekelt volna a döntésed miértje.Tudod mi már egy kicsit szenilisek vagyunk 😛 😂 😀 De nem vagyunk egyformák és ettől szép a világ 😊 Na mindegy bármi is lesz szombaton és büszkén pacsizom veled a végén 😊 😉Bugi#77
Hajrá a hétvégén Józsi! Ment PM.Tred
Ment a válasz Elek.PM
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ment PM

Van msot hivatalos hír az eccerü népek felé az AFA akadémiáról?Ricsi56
HTW
tehát nincs

több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ezzel nincs is semmi baj Ádám,de MI/ha érted kikre gondolok/csak fecebook-on tudtuk meg a szitut,és úgy gondolom hogy elég sok jó meccsünk volt együtt és TE is sokat tettél ÉRTÜNK és MI is sokszor megvédtük a "tomporod" 😉 😀 Egy csajt sem illik kirugni emilben vagy sms-ben,és MINKET érdekelt volna a döntésed miértje.Tudod mi már egy kicsit szenilisek vagyunk 😛 😂 😀 De nem vagyunk egyformák és ettől szép a világ 😊 Na mindegy bármi is lesz szombaton és büszkén pacsizom veled a végén 😊 😉Bugi#77
Hajrá a hétvégén Józsi! Ment PM.

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
HTW 118 — Eagles fan
Ment PM

Van msot hivatalos hír az eccerü népek felé az AFA akadémiáról?Ricsi56