Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
maximilien 214 — #5
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
szabad a nevedet?

http://twitter.com/bencsics05
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Sejtem mennyit fogsz majd zónázni... 😉Tred
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
Ez aztán a hozzáállás, Fair Play meg kuka...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Osztom, de ahhoz is kellenének edzők, akik elvállalják, az meg igen szűk keresztmetszet. Meglátjuk.Kori
Ha a juniorhoz van edző akkor a felnőtthöz miért ne lenne? Én úgy gondoltam, hogy a junior válogatott csúsztatva lenne és helyette felnőtt válogatott lenne egyenlőre, idővel meg jönnek az edzők akik tényleg jó edzők és lehet bővíteni a kirakatot, de addig is a legeladhatóbbat kéne "erőltetni" ami szerintem a felnőtt válogatott!SzentiRebel_#18
miből gondolod, hogy a juniorhoz van?cápa77
Sehonnan ebben igazad van, de magára a kezdeményezésre tértem ki, hogyha ennyi energiát fordítanának abban lehet előbb lenne belőle valami, de nem biztos, csak feltételezés.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Sejtem mennyit fogsz majd zónázni... 😉Tred
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Inkább próbáld felülmúlni az ellenfél 95-ösét, aki az interception-nel TD-re futott vissza! (lásd fentebb!)vadibandi
Nem lesz egyszerű! 😊
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Inkább próbáld felülmúlni az ellenfél 95-ösét, aki az interception-nel TD-re futott vissza! (lásd fentebb!)




több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Sejtem mennyit fogsz majd zónázni... 😉

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
A sig-jeid alapján érdekes lesz ez a meccs számodra!vadibandi
Jól látod 😀 De már a Bulldogs-os öcsém ellen is vicces volt idén játszani

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
A Raptors edzőét a Simon Tónit nem lehetne rávenni, hogy ő legyen a junior válogatott edzője?
Mekkora fless lenne már!barbárJW
Szerintem semekkora.
Van egy jó pár edző aki többet letett már az asztalra itt Magyarországon és jobban megérdemelnék, hogy betöltsék ezt a pozíciót.
(Jobban ismerik a játékosokat, a magyarországi játékstílust, az erőviszonyokat stb. stb.)MCsanad
Hát szerintem meg bármelyik magyar edzőnél többet tud az amerikaifociról! Talán egyedül Lee Hlavka tud többet nála.

Az meg hogy megérdemelné e valaki, hát nem tudom, ha így osztogatnánk az edzői titulusokat, hogy megérdemli, akkor az már nagyon rossz dolog lenne.

Sztem a legjobb jelöltet kell edzőnek felkérni, ha van jelölt egyáltalán!Bruce
Szvsz egy válogatott edzőjének nem az adott országbeli viszonyokra kell felkészítenie adott válogatottat. A nemzetközi porondon viszont kevés magyar edzőnek van tapasztalata, hiába tekintély itthon.

Persze ha szimpátia-szavazásra bocsátjuk a dolgot, akkor bárki lehetne edző, akinek több az ismerőse FB-on.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Raptors edzőét a Simon Tónit nem lehetne rávenni, hogy ő legyen a junior válogatott edzője?
Mekkora fless lenne már!barbárJW
Szerintem semekkora.
Van egy jó pár edző aki többet letett már az asztalra itt Magyarországon és jobban megérdemelnék, hogy betöltsék ezt a pozíciót.
(Jobban ismerik a játékosokat, a magyarországi játékstílust, az erőviszonyokat stb. stb.)MCsanad
Hát szerintem meg bármelyik magyar edzőnél többet tud az amerikaifociról! Talán egyedül Lee Hlavka tud többet nála.

Az meg hogy megérdemelné e valaki, hát nem tudom, ha így osztogatnánk az edzői titulusokat, hogy megérdemli, akkor az már nagyon rossz dolog lenne.

Sztem a legjobb jelöltet kell edzőnek felkérni, ha van jelölt egyáltalán!
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
A facebook event szerint:
"Budapest Eagles - Budapest Hurricanes amerikai football mérkőzés.

Belépő: 1000 Ft
Diákigazolvánnyal: 500 Ft"Tred
A sig-jeid alapján érdekes lesz ez a meccs számodra!




több mint 13 éve
MCsanad 37
A Raptors edzőét a Simon Tónit nem lehetne rávenni, hogy ő legyen a junior válogatott edzője?
Mekkora fless lenne már!barbárJW
Szerintem semekkora.
Van egy jó pár edző aki többet letett már az asztalra itt Magyarországon és jobban megérdemelnék, hogy betöltsék ezt a pozíciót.
(Jobban ismerik a játékosokat, a magyarországi játékstílust, az erőviszonyokat stb. stb.)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Raptors edzőét a Simon Tónit nem lehetne rávenni, hogy ő legyen a junior válogatott edzője?
Mekkora fless lenne már!
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
A facebook event szerint:
"Budapest Eagles - Budapest Hurricanes amerikai football mérkőzés.

Belépő: 1000 Ft
Diákigazolvánnyal: 500 Ft"

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ők a hazai csapat és ők is rendezik a meccset, de a mi pályánkon játszunk
Jól látom, hogy a szombati Eagles-Hurricanes meccs pályaválasztói jogát átengedte az Eagles?vadibandi
cápa77
Azért érdekel, mert nem mindegy, hogy 1000 vagy 0.vadibandi
erre csak ők tudnak válaszolni


több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
ők a hazai csapat és ők is rendezik a meccset, de a mi pályánkon játszunk
Jól látom, hogy a szombati Eagles-Hurricanes meccs pályaválasztói jogát átengedte az Eagles?vadibandi
cápa77
Azért érdekel, mert nem mindegy, hogy 1000 vagy 0.




több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Először nem felnőtt válogatottat kéne készre csinálni, hogy lehessen menni nemzetközi porondra? Kicsivel mélyebb a felnőtt keret és több mindent lehetne kihozni belőle mint a juniorból, és míg a junior bajnokság nem is 11 emberes és így is 3 csapat szokott kiállítani 1 junior csapatot, az én véleményem az, hogy előbb felnőtt csapatot kéne ami beindítaná még jobban a fiatalok figyelmét.SzentiRebel_#18
Osztom, de ahhoz is kellenének edzők, akik elvállalják, az meg igen szűk keresztmetszet. Meglátjuk.Kori
Ha a juniorhoz van edző akkor a felnőtthöz miért ne lenne? Én úgy gondoltam, hogy a junior válogatott csúsztatva lenne és helyette felnőtt válogatott lenne egyenlőre, idővel meg jönnek az edzők akik tényleg jó edzők és lehet bővíteni a kirakatot, de addig is a legeladhatóbbat kéne "erőltetni" ami szerintem a felnőtt válogatott!SzentiRebel_#18
miből gondolod, hogy a juniorhoz van?


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Ha a juniorhoz van edző akkor a felnőtthöz miért ne lenne? SzentiRebel_#18
Sajnos nem ez a helyzet.


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Először nem felnőtt válogatottat kéne készre csinálni, hogy lehessen menni nemzetközi porondra? Kicsivel mélyebb a felnőtt keret és több mindent lehetne kihozni belőle mint a juniorból, és míg a junior bajnokság nem is 11 emberes és így is 3 csapat szokott kiállítani 1 junior csapatot, az én véleményem az, hogy előbb felnőtt csapatot kéne ami beindítaná még jobban a fiatalok figyelmét.SzentiRebel_#18
Osztom, de ahhoz is kellenének edzők, akik elvállalják, az meg igen szűk keresztmetszet. Meglátjuk.Kori
Ha a juniorhoz van edző akkor a felnőtthöz miért ne lenne? Én úgy gondoltam, hogy a junior válogatott csúsztatva lenne és helyette felnőtt válogatott lenne egyenlőre, idővel meg jönnek az edzők akik tényleg jó edzők és lehet bővíteni a kirakatot, de addig is a legeladhatóbbat kéne "erőltetni" ami szerintem a felnőtt válogatott!

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Először nem felnőtt válogatottat kéne készre csinálni, hogy lehessen menni nemzetközi porondra? Kicsivel mélyebb a felnőtt keret és több mindent lehetne kihozni belőle mint a juniorból, és míg a junior bajnokság nem is 11 emberes és így is 3 csapat szokott kiállítani 1 junior csapatot, az én véleményem az, hogy előbb felnőtt csapatot kéne ami beindítaná még jobban a fiatalok figyelmét.SzentiRebel_#18
Osztom, de ahhoz is kellenének edzők, akik elvállalják, az meg igen szűk keresztmetszet. Meglátjuk.


több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Tudom-tudom, megint a kérdések, de:

1. Az idei döntő(k) szervezője, helyszíne?
2. A magyar junior válogatott edzője? Elképzelései?e53m62
Az elsőre tudom a választ:

A döntőket a Dunaújváros fogja lebonyolítani!

A Dunaújváros és a Jászberény pályázott, legalábbis e kettő között döntöttek és 3-2 arányban nyert a Dunaújváros pályázata! Legalábbis én ezt az információt hallottam!Bruce
Pontos információk, én is most értesültem.

A junior válogatottal kapcsolatban hamarosan lesz valamilyen határozat.Kori
Először nem felnőtt válogatottat kéne készre csinálni, hogy lehessen menni nemzetközi porondra? Kicsivel mélyebb a felnőtt keret és több mindent lehetne kihozni belőle mint a juniorból, és míg a junior bajnokság nem is 11 emberes és így is 3 csapat szokott kiállítani 1 junior csapatot, az én véleményem az, hogy előbb felnőtt csapatot kéne ami beindítaná még jobban a fiatalok figyelmét.

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Tudom-tudom, megint a kérdések, de:

1. Az idei döntő(k) szervezője, helyszíne?
2. A magyar junior válogatott edzője? Elképzelései?e53m62
Az elsőre tudom a választ:

A döntőket a Dunaújváros fogja lebonyolítani!

A Dunaújváros és a Jászberény pályázott, legalábbis e kettő között döntöttek és 3-2 arányban nyert a Dunaújváros pályázata! Legalábbis én ezt az információt hallottam!Bruce
Pontos információk, én is most értesültem.

A junior válogatottal kapcsolatban hamarosan lesz valamilyen határozat.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ugyanott
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tudom-tudom, megint a kérdések, de:

1. Az idei döntő(k) szervezője, helyszíne?
2. A magyar junior válogatott edzője? Elképzelései?e53m62
Az elsőre tudom a választ:

A döntőket a Dunaújváros fogja lebonyolítani!

A Dunaújváros és a Jászberény pályázott, legalábbis e kettő között döntöttek és 3-2 arányban nyert a Dunaújváros pályázata! Legalábbis én ezt az információt hallottam!Bruce
és a div2 döntö hol lesz?

Crushers #12