Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Boti63 40
és nem magyarázkodni szeretnék ! 😊
több mint 13 éve
Boti63 40
Most erre én mit mondjak... Tőlem is vettek mintát, az enyém negatív lett ! Ha jól tudom akkor a Gyurka is valami köhögés gyógyszert szedett, de mivel idén nem adnak ki TUE papírt így nehéz és mondta is a is embereknek, hogy milyen gyógyszert szed szóval nem sunnyogta el. De szerintem akkor is adott mintát és nem lépett meg ! Én nem akarom magyarázni, mert ez van, de jobb lett volna ha mi is lelépünk mintavétel előtt és kapunk egy írásbeli megrovást ? 😕
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Itt az a lényeg, hogy a Berényiek igazoltan tiszták,és ennek örülnek!vadibandi
Vagy csak még nem tették ki a weboldalra a berényi "eredményeket". Ennyi.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Kopasz98 93
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110429-2011-%20007-szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

Boti63 és Kopasz98 remélem ezzel kapcsolatban is végeláthatatlan kommentekben ecsetelitek a fair és tiszta játék lényegét!!!morcimaci
le se tagadhatnád jófejséged, - tudom nem is akarod-, én azért megvárom a fejleményeket, hogy ezmiez pontosan.
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Itt az a lényeg, hogy a Berényiek igazoltan tiszták,és ennek örülnek!vadibandi
Úristen, ez azt jelenti, hogy még nagyobb lesz a szájuk mint eddig???? :o 😀

Na majd csempészünk valamit szombaton a vizükbe.

By the way:



több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110429-2011-%20007-szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

Boti63 és Kopasz98 remélem ezzel kapcsolatban is végeláthatatlan kommentekben ecsetelitek a fair és tiszta játék lényegét!!!morcimaci
LOL

Akkor elvileg csak egy pozitív minta volt a hatból?barbárJW
Nem elég az?morcimaci
Itt az a lényeg, hogy a Berényiek igazoltan tiszták,és ennek örülnek!




több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát csak ahhoz képest, hogy a döntőn 4 ből 2 (3?) volt pozitív, ami 50%-os (75%-os) "teljesítmény"

Ez meg eddig 16,67%-os "teljesítmény"
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110429-2011-%20007-szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

Boti63 és Kopasz98 remélem ezzel kapcsolatban is végeláthatatlan kommentekben ecsetelitek a fair és tiszta játék lényegét!!!morcimaci
LOL

Akkor elvileg csak egy pozitív minta volt a hatból?barbárJW
Nem elég az?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110429-2011-%20007-szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

Boti63 és Kopasz98 remélem ezzel kapcsolatban is végeláthatatlan kommentekben ecsetelitek a fair és tiszta játék lényegét!!!morcimaci
LOL

Akkor elvileg csak egy pozitív minta volt a hatból?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
e53m62 és Atari
megnyugtatlak titeket, h a Viktor idén nem játszott nálunk 1 mp-et sem!!! Csak AFA kupán szerepelt nálunk (akkor sem centerként!! még edzésen sem!)! Mielőbbi jobbulást Neki!
H megsérülhetnek? Szerintem ezzel mindenki tisztában van, mind a győri, dunaújvárosi és szombathelyi vezetők és játékosok is egyaránt!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
http://www.mafsz.org/mafsz/media/1/20110429-2011-%20007-szamu%20MAFSZ%20elnoksegi%20hatarozat.pdf

Boti63 és Kopasz98 remélem ezzel kapcsolatban is végeláthatatlan kommentekben ecsetelitek a fair és tiszta játék lényegét!!!
több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
A legvalószerűtlenebb forrásból (egy stratégiákkal foglalkozó amcsi oldalon) megtaláltam a nemrég játszott Francia-Szerb junior meccs teljes felvételét. Amiért ide berakom, az az, hogy a szerb csapatban három játékos is játszott a Novy Knezevac (Törökkanizsa) Grofoviból. Ez a csapat nekünk amolyan testvércsapatunk, Szegedtől légvonalban 20 km-re van. Idén három Batses játszik náluk, nem titok, hogy ha az Efaf engedte volna, akkor a Raptorsban játszó szegediek nagy része is játszana velük párhuzamosan a magyar és szerb bajnokságban. A fő érdekesség, hogy a három válogatott knezevaciból kettő félig magyar, Aleksander és Njebosa Kanizaj. Ők testvérek, előbbi a válogatott kezdő FS-e, a legtöbb tackle-t is ő érte el a csapatból, 31-esben látható. Az öccse, Nésó tartalék QB volt.

http://www.dailymotion.com/TeamRadiOSSA#videoId=xi9rwt

Ha már úgyis magyar válogatottról volt szó nemrég... 😀Döme
mondjuk érdekes hogy mi csak egyhelyen játszhatunkde vannak többek akik többhelyen...xD



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...a center mindkét - mindhárom csapatban szerepelt.e53m62
Arról volt szó, hogy nincs (nem lehet) olyan, hogy 3 csapatban is szerepel.

Ha így marad a szabályozás épp emiatt nincs probléma esetleges feljutáskor: a Sharks HFL-ben a 15 csak ott játszó "franchise tag-es" 😊 játékosával, aztán 1/3 Sharks Gorillákkal, másik 1/3 Sharks Crushers-szel a DivI-ben.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 13 éve
TSD81 33
áááhhh. óvoda. :/
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Vajon mennyi sérülést akarnak még a győriek "begyűjteni", mielőtt rájönnek, hogy ez a lefelé játszás az etikai és egyéb kérdések mellett még felelőtlen húzásnak is minősül?

Vagy most az a cél, h vmelyik bajnokságban nyerjenek mindenáron?

Egyik csapatnak sincs olyan mély rostere, hogy ne szenvedje meg a kezdő centere elveszítését. Pláne, h ez a center mindkét - mindhárom csapatban szerepelt. Persze az edző dönti el, h kit küld pályára, az ő felelőssége is.

Én úgy gondolom, h ha csak ki nem esik a csapatom egy alacsonyabb divízióba, én max felfelé szeretnék játszani. Az fejlődés. A lefelé játszás az nem fejlődés. Bárki mást mond, hazudik.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ez pass rush-nak minősül...?!...😀...ettől függetlenül gratulálok!Harminch37
Szóval nem hiszem, hogy ettől olyan hű de Suh lennék, hoztam egy jó döntést, de szerintem ennyi, bőven van még hova fejlődnöm, főleg a pass rush terén.JSanyo
bullshit.JSanyo a legjobb DT ez nem kérdés 😛
JSanyo>bárki


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A legvalószerűtlenebb forrásból (egy stratégiákkal foglalkozó amcsi oldalon) megtaláltam a nemrég játszott Francia-Szerb junior meccs teljes felvételét. Amiért ide berakom, az az, hogy a szerb csapatban három játékos is játszott a Novy Knezevac (Törökkanizsa) Grofoviból. Ez a csapat nekünk amolyan testvércsapatunk, Szegedtől légvonalban 20 km-re van. Idén három Batses játszik náluk, nem titok, hogy ha az Efaf engedte volna, akkor a Raptorsban játszó szegediek nagy része is játszana velük párhuzamosan a magyar és szerb bajnokságban. A fő érdekesség, hogy a három válogatott knezevaciból kettő félig magyar, Aleksander és Njebosa Kanizaj. Ők testvérek, előbbi a válogatott kezdő FS-e, a legtöbb tackle-t is ő érte el a csapatból, 31-esben látható. Az öccse, Nésó tartalék QB volt.

http://www.dailymotion.com/TeamRadiOSSA#videoId=xi9rwt

Ha már úgyis magyar válogatottról volt szó nemrég... 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez pass rush-nak minősül...?!...😀...ettől függetlenül gratulálok!Harminch37
Köszönöm 😊 Azóta már vagy ezerszer lejátszódott a play a fejemben, megpróbálom leírni:
Snap után a tackle gyakorlatilag rám se nézett és elengedett, mondjuk eléggé beragadtam, de legalább több időm volt olvasni a playt. Amiért végképp megálltam: láttam, hogy elindult a futó oldalra, és a tackle-lel karöltve ők ketten jól mozogtak együtt az egész meccsen, sőt, a pass protectionbe kb mindig besegített a rb is, most is jött felém, de nem jött a 'szokásos' cut block. Előtte kétszer is elég csúnyán beszívtam az rb screent, amit teljesen ugyanígy játszottak el, úgyhogy úgy döntöttem nem sétálok tovább az irányító felé, hanem megnézem tényleg az lesz-e.. Bejött. Igyekeztem megütni az rb-t, hogy legalább lendületet veszítsen, középen a blitz is odaért, a srácnak pedig döntenie kellett, megpróbálja a passzt vagy safety lesz belőle. Ő eldobta, én meg gyakorlatilag jókor voltam jó helyen, csak egy kicsit kellett felugranom érte, onnan meg úgy 3 lépés volt az end zone.. Szóval nem hiszem, hogy ettől olyan hű de Suh lennék, hoztam egy jó döntést, de szerintem ennyi, bőven van még hova fejlődnöm, főleg a pass rush terén. Viszont az egészből tényleg csak ennyi van meg, illetve az a pillanat, ahogy jön a labda, felugrom, és látom, hogy a kezemben fog landolni, onnantól kikapcsolt a rendszer, a következő amire emlékszem az már az, ahogy üvöltve rohanok a sideline felé.. 😊JSanyo
hatalmas poszt 😊 a kepek pedig magukert beszelnek. a meccsen keszultek meg amik a meccs utan is.
epp azon gondolkodom h joci utan en is felvegyem-e a rangot v az mar bandwagonnak szamit ? 😀
több mint 13 éve
Miami Miami Dolphins 964
Köszi megpróbálok aktív lenni,ahogy idom engedi,de jó pár dolgot meg meg kéne értenem.honnan szerezhetnek be ezeket a meccseket esetleg magyarul,vagy angolul?
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ez pass rush-nak minősül...?!...😀...ettől függetlenül gratulálok!Harminch37
Köszönöm 😊 Azóta már vagy ezerszer lejátszódott a play a fejemben, megpróbálom leírni:
Snap után a tackle gyakorlatilag rám se nézett és elengedett, mondjuk eléggé beragadtam, de legalább több időm volt olvasni a playt. Amiért végképp megálltam: láttam, hogy elindult a futó oldalra, és a tackle-lel karöltve ők ketten jól mozogtak együtt az egész meccsen, sőt, a pass protectionbe kb mindig besegített a rb is, most is jött felém, de nem jött a 'szokásos' cut block. Előtte kétszer is elég csúnyán beszívtam az rb screent, amit teljesen ugyanígy játszottak el, úgyhogy úgy döntöttem nem sétálok tovább az irányító felé, hanem megnézem tényleg az lesz-e.. Bejött. Igyekeztem megütni az rb-t, hogy legalább lendületet veszítsen, középen a blitz is odaért, a srácnak pedig döntenie kellett, megpróbálja a passzt vagy safety lesz belőle. Ő eldobta, én meg gyakorlatilag jókor voltam jó helyen, csak egy kicsit kellett felugranom érte, onnan meg úgy 3 lépés volt az end zone.. Szóval nem hiszem, hogy ettől olyan hű de Suh lennék, hoztam egy jó döntést, de szerintem ennyi, bőven van még hova fejlődnöm, főleg a pass rush terén. Viszont az egészből tényleg csak ennyi van meg, illetve az a pillanat, ahogy jön a labda, felugrom, és látom, hogy a kezemben fog landolni, onnantól kikapcsolt a rendszer, a következő amire emlékszem az már az, ahogy üvöltve rohanok a sideline felé.. 😊

több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
3 hosszabbítás után nyert (20:26) az Eagles a Haladás Crushers ellen Kőszegen!
A győriek nélkül itt sem megy úgy látom.
Ezt még mindig nem érzem fairnek a többi csapattal szemben.
Van amelyik csapat ellen nem játszanak, van amelyik ellen igen.
Ezen múlhat csapatok rájátszása.
Ez gusztustalan. Vagy játszanának mindig vagy soha.
Természetesen ettől még GRATULA az Eagles-nek.cápa77
Akkor az eredményt félreértettem.....
De a lényegen nem változtat😀

Sokadik revans volt már.Patkany
szó nincs arról, hogy a győriek nélkül nem megy, ugyanis minden győri
játékosunk pályára lépett, aki a C2 ellen is játszott. A keret egyezett.
Sérültünk volt, nagyon gyenge napot fogtunk ki, de teljes csapattal játszottunk.
Szóval mielőtt ilyeneket írsz, hogy valami "gusztustalan" vagy "nem fair"
előtte nézz utána a dolgoknak. Mindenki ellen játszanak, szóval nem ezen
fog múlni valakinek a rájátszása. Az eagles ma ennek ellenére nyerni tudott,
szerintem inkább ilyen dolgokon fog múlni az a rájátszás.Jenciboy
szerintem meg az a lenne ciki, hogyha feljutnátok, ugranának a Gorillaz/Sharks játékosok, és még ennél a div. 2-es csapatnál is gyengébbek lennétek!
remélem, találkozunk a div. 1 döntőben, persze ott Gorillaz mezben lesztek...mondjuk nektek ott sincs sok értelme nyerni...😉


több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Szép volt Sanyo! Kicsit Ndamukong Suh-s megmozdulás volt😊kutya23c
Inkább B.J. Raji-scápa77
Raji zónázott és abból szedte le, míg Sanyi és Suh passrushkor reflexből szedte le a labdát.
DE A LÉNYEG, hogy mindegyik(mind a három) gyönyörű volt. Vigyázz Cápa jövőre draftoljuk a Sanyó-t!!!😊kutya23c
ez pass rush-nak minősül...?!...😀...ettől függetlenül gratulálok!


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem rég ért haza a csapatunk Kőszegről. Nagyon kemény és izgalmas mérkőzés volt, sajnálhatja, aki kihagyta!
Köszönjük a Crusharksnak!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
pályára lépett, vagy a keret egyezett?
amit csináltok így is- úgy is unfair és gusztustalan, ez csak egy kis plusz lett volna
és gyerünk köpködjetek mert így gondolom
ausztriában a saját második csapatukba nem küldik át a játékosaikat azért, hogy minden áron nyerjenek, nemhogy másik csapatbacápa77
Abszolút egyetértek veled.

"Today the enemy shall know fear!"