Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
SzentiRebel_#18 272 — Rebels fan
Kori ment PM.

több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Hát ha ezt a vitát marketingfogásnak csináltátok akkor remek, ha nem lenne meccsünk tuti elmennék megnézni! 😉kisdani
Szerintem a fórum üzemeltetők a tettesek, minden ilyen esetben szaporodnak az új regisztrációk 😊

Egyébként minél több oda nem illő dolog van egy meccsen (anyázás, sportszerűtlenség, kakaskodás, reklamáció), annál kevesebbet ér az egész. Ha valaki kimegy egy meccsre, nem hiszem, hogy erre kíváncsi, ha meg igen akkor az régen rossz. :/


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Hát ha ezt a vitát marketingfogásnak csináltátok akkor remek, ha nem lenne meccsünk tuti elmennék megnézni! 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hanem??Mi miatt??


már mindegy ,nem emiatt nézik le az eagles-tMarkMcAuley
Bugi#77
csak példának okáért: pacsizásnál konzekvensen a másik irányba néz az egyik, nem pedig az ellenfélre, vagy h másik pedig a "szopd ki a faszom" felszólítással ad pacsit mindenkinek... hogy a pályán elhangzottakról ne is beszéljek...arcsike
A pályán alpári stílusért ,a fórum szájhősködésről nem is beszélve.
de semmi személyeskedés részemről lezártnak tartom ezt a témát.
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Azthiszem több csapattársam nevében is mondhatom hogy elzárkózunk "LOVAG" kijelentésétől.Nyílván hogy direkt senki nem akar a másiknak sérülést okozni,mert mindenkinek van még dolga a meccs után/meló suli következő meccs stb/Senki nem haragszik sem az Ekekre sem másra.Mindazonáltal mikor átigazolt hozzátok szerintem többet érdemelt volna a csapat,mint hogy dob egy üzit a "fészbukon".De ez csak az én véleményem.Aztán lehet hogy az üzenet írojához semmi közünk csak igy akar meccs elött össze ugrasztani minket.
Bugi#77
...hogy miért nem jelentettem be szóban a csapatnak a távozásomat?
Pontosan tudom, hogy van néhány ember az Eaglesben, akik nem korrekten reagáltak volna a bejelentésemre. Ezért nem láttam értelmét ennek a konfliktusnak. Akik felém a csapatot képviselték, azoknak a problémáimat szóban is elmondtam a döntést megelőzően. A legtöbb Eagles beli csapattársam a döntésemet megértette, és sok sikert kívánt.
Azt gondolom, hogy nem kell magyaráznom senkinek, hogy mi a különbség a Hurricanes és az Eagles között.

Elek Ádám,
Budapest Hurricanes WR

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
csak példának okáért: pacsizásnál konzekvensen a másik irányba néz az egyik, nem pedig az ellenfélre, vagy h másik pedig a "szopd ki a faszom" felszólítással ad pacsit mindenkinek... hogy a pályán elhangzottakról ne is beszéljek...arcsike
És ezek után csodálkozunk, hogy a bírók nem maradnak pacsizni?zolika26
Nyilván nem kell(ene) általánosítani.Bluemountain
Igaz, elnézést érte. Csak úgy tűnik vannak akik nem értik a pacsizás "lényegét".
Még egyszer elnézést attól akit megbántottam ezzel a hanyag megfogalmazással.


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én egy dolgot tudok, aki szándékosan sérülést akar okozni másnak azért mert az elment egy másik csapathoz az egy féreg.
Cserébe én viszont nem szeretem a férgeket és ahol tudom irtom őket mert kártékonyak.
Szerintem mind a két csapatban van olyan aki régebben a másik csapatnál (vagy annak elődjénél) játszott.
Nem hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna, hogy némely Eagles játékosnak sérülést okozzon azért mert odaigazolt. Ez egy döntés a volt játékostól amit illik elfogadni. Nem hiszem, hogy bármelyik játékosom rossz szemmel nézne a Bodrira (etc.) mert máshol játszanak. A pályán játékkal kell bizonyítani.
Egyébként nekem is elég sok mindent megér, hogy könyörögni lássam a puszta létéért azt az embert aki szándékos sérülést okoz egy játékosomnak.
És ha valaki nem tudná ki is vagyok:
Zagyva "Cápa" Balázs, BPH edzőcápa77
U.I.
Köszi a Cru-Sharks meccs utáni hozzászólásodat nagyon tetszetkörbe is ment mail-en.Jó tudni hogy nem csak nekünk nem tetszik ez a "ki-be, le-fel ide-oda játékos "ajándékozás"Bugi#77
Cápa népszerűségi indexe megállíthatatlanul tör előre 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hanem??Mi miatt??


Bugi#77
csak példának okáért: pacsizásnál konzekvensen a másik irányba néz az egyik, nem pedig az ellenfélre, vagy h másik pedig a "szopd ki a faszom" felszólítással ad pacsit mindenkinek... hogy a pályán elhangzottakról ne is beszéljek...arcsike
És ezek után csodálkozunk, hogy a bírók nem maradnak pacsizni?zolika26
Nyilván nem kell(ene) általánosítani.
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Hanem??Mi miatt??


már mindegy ,nem emiatt nézik le az eagles-tMarkMcAuley
Bugi#77
csak példának okáért: pacsizásnál konzekvensen a másik irányba néz az egyik, nem pedig az ellenfélre, vagy h másik pedig a "szopd ki a faszom" felszólítással ad pacsit mindenkinek... hogy a pályán elhangzottakról ne is beszéljek...arcsike
És ezek után csodálkozunk, hogy a bírók nem maradnak pacsizni?


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
...vagy h másik pedig a "szopd ki a faszom" felszólítással ad pacsit mindenkinek... arcsike
LOL 😂 😂
több mint 13 éve
arcsike 100
Hanem??Mi miatt??


Megkérnék minden kedves csapattársamat hogy a felesleges (és csapatot leíró) megjegyzést tarsa meg magának (vagy edzésre 😀😀😀 ) nem hiszme hogy a szombati meccsen ez lesz a legfontosabb dolog...

U.I.: köszi a meccset a haladásnak... eddigi legnagyobb élményem volt.BPEAGLES#13
már mindegy ,nem emiatt nézik le az eagles-tMarkMcAuley
Bugi#77
csak példának okáért: pacsizásnál konzekvensen a másik irányba néz az egyik, nem pedig az ellenfélre, vagy h másik pedig a "szopd ki a faszom" felszólítással ad pacsit mindenkinek... hogy a pályán elhangzottakról ne is beszéljek...
több mint 13 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Sejtem mennyit fogsz majd zónázni... 😉Tred
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
Gratulálok! Igazi csapatkapitányhoz méltó, példamutató hozzáállás! Kiállítás helyett inkább örökös eltiltást érdemelnél ezek után... Gondolom hiába osztom meg veled azt a történetet, hogy a Hurricanes legutóbbi bécsi meccse alatt az osztrák szurkolók vastapssal támogatták azokat a magyar játékosokat akik sérülés miatt átmenetileg a földön maradtak, és fordítva ez ugyanígy ment. Remélem, hogy megbocsátod ha (ne adj isten megsérülsz, mert ezt senkinek nem kívánom) nem fogok így tenni a te esetedben szombaton.
A többi hozzászólásra reagálva pedig: még ha nem is osztja meg valaki egy csapattal a döntésének (minden bizonnyal megalapozott) okait, szerintem a döntése akkor is tiszteletben tartandó, főleg ha előtte ennyi mindent tett a csapatért.

Buday Zoltán, szurkoló-külső szemlélő

P.S.: Neked sok sikert a "yemmelés"-hez, remélem a meccsen bemutatod majd, hogy ez mit jelent és akkor már megérte a belépő ára.


http://insidehandoff.com/
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lovag58 az Eagles játékosa, csak hogy mindenkinek tiszta legyen! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hanem??Mi miatt??


Megkérnék minden kedves csapattársamat hogy a felesleges (és csapatot leíró) megjegyzést tarsa meg magának (vagy edzésre 😀😀😀 ) nem hiszme hogy a szombati meccsen ez lesz a legfontosabb dolog...

U.I.: köszi a meccset a haladásnak... eddigi legnagyobb élményem volt.BPEAGLES#13
már mindegy ,nem emiatt nézik le az eagles-tMarkMcAuley
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én egy dolgot tudok, aki szándékosan sérülést akar okozni másnak azért mert az elment egy másik csapathoz az egy féreg.
Cserébe én viszont nem szeretem a férgeket és ahol tudom irtom őket mert kártékonyak.
Szerintem mind a két csapatban van olyan aki régebben a másik csapatnál (vagy annak elődjénél) játszott.
Nem hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna, hogy némely Eagles játékosnak sérülést okozzon azért mert odaigazolt. Ez egy döntés a volt játékostól amit illik elfogadni. Nem hiszem, hogy bármelyik játékosom rossz szemmel nézne a Bodrira (etc.) mert máshol játszanak. A pályán játékkal kell bizonyítani.
Egyébként nekem is elég sok mindent megér, hogy könyörögni lássam a puszta létéért azt az embert aki szándékos sérülést okoz egy játékosomnak.
És ha valaki nem tudná ki is vagyok:
Zagyva "Cápa" Balázs, BPH edzőcápa77
Azthiszem több csapattársam nevében is mondhatom hogy elzárkózunk "LOVAG" kijelentésétől.Nyílván hogy direkt senki nem akar a másiknak sérülést okozni,mert mindenkinek van még dolga a meccs után/meló suli következő meccs stb/Senki nem haragszik sem az Ekekre sem másra.Mindazonáltal mikor átigazolt hozzátok szerintem többet érdemelt volna a csapat,mint hogy dob egy üzit a "fészbukon".De ez csak az én véleményem.Aztán lehet hogy az üzenet írojához semmi közünk csak igy akar meccs elött össze ugrasztani minket.

U.I.
Köszi a Cru-Sharks meccs utáni hozzászólásodat nagyon tetszetkörbe is ment mail-en.Jó tudni hogy nem csak nekünk nem tetszik ez a "ki-be, le-fel ide-oda játékos "ajándékozás"
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Inkább próbáld felülmúlni az ellenfél 95-ösét, aki az interception-nel TD-re futott vissza! (lásd fentebb!)vadibandi
Nem lesz egyszerű! 😊Axl #95
Mindenesetre hajrá kolléga 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megkérnék minden kedves csapattársamat hogy a felesleges (és csapatot leíró) megjegyzést tarsa meg magának (vagy edzésre 😀😀😀 ) nem hiszme hogy a szombati meccsen ez lesz a legfontosabb dolog...

U.I.: köszi a meccset a haladásnak... eddigi legnagyobb élményem volt.BPEAGLES#13
már mindegy ,nem emiatt nézik le az eagles-t
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megkérnék minden kedves csapattársamat hogy a felesleges (és csapatot leíró) megjegyzést tarsa meg magának (vagy edzésre 😀😀😀 ) nem hiszme hogy a szombati meccsen ez lesz a legfontosabb dolog...

U.I.: köszi a meccset a haladásnak... eddigi legnagyobb élményem volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hé haver, nyugi ne keltsük már meccs előtt 1 héttel a feszültséget..
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Raptors edzőét a Simon Tónit nem lehetne rávenni, hogy ő legyen a junior válogatott edzője?
Mekkora fless lenne már!barbárJW
Szerintem semekkora.
Van egy jó pár edző aki többet letett már az asztalra itt Magyarországon és jobban megérdemelnék, hogy betöltsék ezt a pozíciót.
(Jobban ismerik a játékosokat, a magyarországi játékstílust, az erőviszonyokat stb. stb.)MCsanad
hülyeség... pontosan ő kéne a válogatott edző posztra.
nemzetközi porondon ,nem a magyar játékstílus kell.
de ezt már megválaszolták ,csak helyeselek.
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
Én egy dolgot tudok, aki szándékosan sérülést akar okozni másnak azért mert az elment egy másik csapathoz az egy féreg.
Cserébe én viszont nem szeretem a férgeket és ahol tudom irtom őket mert kártékonyak.
Szerintem mind a két csapatban van olyan aki régebben a másik csapatnál (vagy annak elődjénél) játszott.
Nem hiszem, hogy bárkinek eszébe jutna, hogy némely Eagles játékosnak sérülést okozzon azért mert odaigazolt. Ez egy döntés a volt játékostól amit illik elfogadni. Nem hiszem, hogy bármelyik játékosom rossz szemmel nézne a Bodrira (etc.) mert máshol játszanak. A pályán játékkal kell bizonyítani.
Egyébként nekem is elég sok mindent megér, hogy könyörögni lássam a puszta létéért azt az embert aki szándékos sérülést okoz egy játékosomnak.
És ha valaki nem tudná ki is vagyok:
Zagyva "Cápa" Balázs, BPH edző


több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Legalábbis én a Lovag névből arra asszociálok, hogy egy ex-Black Knights játékosról van szó, ami azért már nem mostani csapat. Bruce
ebben az esetben több csapatot illet gratuláció a nevelésért

több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Honnan tudod, hogy kit takar a név? Lehet hogy ő is játszik már régóta, nemde?
Legalábbis én a Lovag névből arra asszociálok, hogy egy ex-Black Knights játékosról van szó, ami azért már nem mostani csapat.

Na de mindegy, nem kell sérülést okozni szándékosan senkinek szerintem, mert nem erről szólna a játék!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
szabad a nevedet?maximilien
szerintem gondolkodik, hogy kell helyesen írni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Elek! Lehet, hogy beállok CB-nek a meccsen 😀Axl #95
Sejtem mennyit fogsz majd zónázni... 😉Tred
Azért majd ne lepődj meg, ha több lesz a "yemmelés" és ehhez még bentről is fog segítséget kapni. Szerintem tudod miért. Nekem meg fog érni 15 yard büntit! Lehet még a kiállítást is! :rolleyes:Lovag58
1, tanulj meg angolul írni, legalább azt amit szeretnél
2, mérlegelj mielött olyat írsz ami miatt eltilthatnak
3, ne lepődj meg ha olyan ember fejel seggre (szabályos keretek között), aki már akkor focizott amikor te még a maddent se ismerted...