Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A meccshalasztás teljes mértékben elnöki döntés volt, a játékosok is csak tegnap este értesültek a dologról!
Biztosíthatok mindenkit, ha a játékosokon múlik mentünk volna egy jót játszani Dunaújvárosba és magam nevébe szólva le vagyok törve mint a bili füle. Még most sem sikerült feldolgoznom ezt a döntést..........
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó ilyet én is tudok mondani, hogy életünk első meccsét 15-en játszottuk le + kiegészülve 6 idegenlégióssal. Sőt egy hétvége alatt két meccs volt, tehát tudjuk milyen kevesen játszani. De most nem erről volt szó, hanem arról, hogy alapvető dolgok nem voltak meg. Egyetlen futóval, aki ráadásul nemrég épült fel egy komoly bokasérülésből és még csak 16 és fél éves, nem fogjuk vállalni. Kettő elkapó játékosunk volt, egyik térdsérülésből jött vissza, másik vállsérüléssel bajlódik.

De mindegy, azt gondol mindenki amit akar, mi ezt tartottuk most helyesnek és így döntöttünk.Bruce
Nem úgy volt hogy Gorillák kérték hogy játszatok máskor, ti nem akartatok időpontot módosítani, mert csak most jó nektek, most meg lemondjátok amikor a Gorillák eljönnek.
Nem értem. De elnézést ha rosszul tudom, rosszul emlékszem.ce
Ez a mérkőzés az elejétől fogva így volt, hogy most szombaton lesz! Egészen csütörtökig így is készültünk, csak jöttek a sajnálatos sérülések és megbetegedések.

Sztem Te a Szolnokkal keversz minket, mert nekik volt halasztás a Gorillaz meccsel kapcsolatban!
több mint 13 éve
Ferron 72
Kori,

most nézegetem a versenykiírásokat. Június 5-ét hogyan oldjátok meg?

Akkor elméletileg játszik mind3 csapatrészetek. A Győr CEI-ben, A Gorillaz Pesten Titans ellen, Crushers-ék meg otthon.e53m62
Szerintem kölcsönveszik Dr. Frankenstein klónozó gépét vagy muszáj lesz belenyúlniuk a tér-idő kontinuumba 😀
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
most erre inkább csak anynit reagálnék és be is fejezném a dolgot,hogy itt nagy a szád a pályán mégis te rinyáltál...Pacman
Le se tagadhatnád a jófejségedet, Pacman. Csodálkozom, hogy csak ekkora a rajongótáborod.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Kori,

most nézegetem a versenykiírásokat. Június 5-ét hogyan oldjátok meg?

Akkor elméletileg játszik mind3 csapatrészetek. A Győr CEI-ben, A Gorillaz Pesten Titans ellen, Crushers-ék meg otthon.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Jó ilyet én is tudok mondani, hogy életünk első meccsét 15-en játszottuk le + kiegészülve 6 idegenlégióssal. Sőt egy hétvége alatt két meccs volt, tehát tudjuk milyen kevesen játszani. De most nem erről volt szó, hanem arról, hogy alapvető dolgok nem voltak meg. Egyetlen futóval, aki ráadásul nemrég épült fel egy komoly bokasérülésből és még csak 16 és fél éves, nem fogjuk vállalni. Kettő elkapó játékosunk volt, egyik térdsérülésből jött vissza, másik vállsérüléssel bajlódik.

De mindegy, azt gondol mindenki amit akar, mi ezt tartottuk most helyesnek és így döntöttünk.Bruce
Nem úgy volt hogy Gorillák kérték hogy játszatok máskor, ti nem akartatok időpontot módosítani, mert csak most jó nektek, most meg lemondjátok amikor a Gorillák eljönnek.
Nem értem. De elnézést ha rosszul tudom, rosszul emlékszem.ce
Így születik a városi legenda! 😊




több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jó ilyet én is tudok mondani, hogy életünk első meccsét 15-en játszottuk le + kiegészülve 6 idegenlégióssal. Sőt egy hétvége alatt két meccs volt, tehát tudjuk milyen kevesen játszani. De most nem erről volt szó, hanem arról, hogy alapvető dolgok nem voltak meg. Egyetlen futóval, aki ráadásul nemrég épült fel egy komoly bokasérülésből és még csak 16 és fél éves, nem fogjuk vállalni. Kettő elkapó játékosunk volt, egyik térdsérülésből jött vissza, másik vállsérüléssel bajlódik.

De mindegy, azt gondol mindenki amit akar, mi ezt tartottuk most helyesnek és így döntöttünk.Bruce
Nem úgy volt hogy Gorillák kérték hogy játszatok máskor, ti nem akartatok időpontot módosítani, mert csak most jó nektek, most meg lemondjátok amikor a Gorillák eljönnek.
Nem értem. De elnézést ha rosszul tudom, rosszul emlékszem.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De mindegy, azt gondol mindenki amit akar, mi ezt tartottuk most helyesnek és így döntöttünk.Bruce
Értem én, csak reméltük, h legalább a rájátszásban találkozunk veletek.e53m62
Hát de mi változott volna attól, hogy ha elmegyünk Dunaújvárosba?
Valszeg kikaptunk volna ezzel a játékosállománnyal is (talán a legerősebb összeállításban lett volna szorosabb a meccs, talán...), ergó ezzel nem változott semmi, ha a Raptors ellen tudunk nyerni, akkor még ott az esély a rájátszásra és akkor összefuthatunk. De ehhez még nyernünk kellene. Majd kiderül!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
De mindegy, azt gondol mindenki amit akar, mi ezt tartottuk most helyesnek és így döntöttünk.Bruce
Értem én, csak reméltük, h legalább a rájátszásban találkozunk veletek.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jó ilyet én is tudok mondani, hogy életünk első meccsét 15-en játszottuk le + kiegészülve 6 idegenlégióssal. Sőt egy hétvége alatt két meccs volt, tehát tudjuk milyen kevesen játszani. De most nem erről volt szó, hanem arról, hogy alapvető dolgok nem voltak meg. Egyetlen futóval, aki ráadásul nemrég épült fel egy komoly bokasérülésből és még csak 16 és fél éves, nem fogjuk vállalni. Kettő elkapó játékosunk volt, egyik térdsérülésből jött vissza, másik vállsérüléssel bajlódik.

De mindegy, azt gondol mindenki amit akar, mi ezt tartottuk most helyesnek és így döntöttünk.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sot, utana at is akarta harapni a torkat, csak nem fert oda a sisakracstol! 😊

A videon gondolom az is latszik, amint a csapattarsam fokuszal, celoz, es meg korrigal is a roppalyan, hogy tutira vegzetes legyen az utkozes.

Mi csapattarsak pedig nem a szep utkozesnek orultunk, hanem annak, hogy ujabb ellenfelet amortizaltunk, akinek kicsoppeno verere egyszerre 10en urgottunk, szomjuhozvan azt!

Nehez sorsod lehet baratom. Teged mindenki csak bant... sajnallak! Gondolkoztal mar a sakkon? Esetleg balett? Ott nem fognak bantani...😊

AZT A JATEKOST, AKI SZANDEKOSAN SERULEST AKAR OKOZNI BARMILYEN ELLENFELCSAPAT JATEKOSANAK, AZONNAL ES VEGLEGESEN ELTAVOLITJA A HC A PALYAROL! Szeretunk utkozni, de feleslegesen nem tesszuk!PaTyOmKiN
most erre inkább csak anynit reagálnék és be is fejezném a dolgot,hogy itt nagy a szád a pályán mégis te rinyáltál...Pacman
"rinyaltal"????? Szerintem valogasd meg ocskos! 😊 Tudomasom szerint meg nem oriztunk egyutt birkat.

Masodsorban alighanem keversz.... egy ideje mar nem a 29es szammal jatszom, csak itt meg nem volt ido atirni a mezszamot. Az pedig, ha az ember szol valami felesleges durvasagert, nem biztos, hogy rogton rinya! Ha egy utkozesre azt allitod, hogy tutira azert volt, hogy serulest okozzon, es ez alaptalan, na akkor az rinya!
több mint 13 éve
Jamie 28
korrekt háttérmunkával amúgy 25 ember végigvihet egy meccset szinte kényelmesen!Harminch37
Mi a Bulldogs ellen 24en voltunk idén, a Gringos ellen 27en...
De 2008-ban a Gringos-al 21en utaztunk a Div2-es elődöntőre a Tigershez, és abból 1 ember csak kicker, másik csak punter volt. A Szövetség külön levelet írt az elnökségnek hogy megköszönje hogy nem mondtuk le azt a meccset. (21:0 a Tigersnek)
Akkor a Tigers is úgy állt hozzá hogy játszunk egy jót, a meccs végén közös strandolás 😊 Sztem a Gorillaz is méltányolta volna a kevés embert és nem a megalázásra ment volna a pontokat tekintve...illetve mindkét csapat a sérülések elkerülése végett nyugodtan játszhatott volna.
Mind1, sajnálom hogy lemondtátok srácok 😕

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Harminch37 Las Vegas Raiders 103
Köszönjük a figyelmeztetést, de tisztában vagyunk a kötelességünkkel!

Az meg hogy végiggondoltuk e, szerintem nem a te dolgod. Hidd el, hogy nem kellemes érzés ezt a döntést meghozni. Ne is kerüljetek ilyen helyzetbe soha. De ha naponta két ember jelenti be, hogy megsérült, hány, fosik, beteg, akkor más választás nincs.
Egyedül a Gorillaz palacsintájába szartunk bele tudtommal, a többi csapatéba nem. Sajnáljuk a történteket, de ez van, megvan rá a szabályozás, mi azt teljesíteni fogjuk és kész, innentől szerintem lehet írkálni bármit, csak fölösleges tovább túrázni az eseten.Bruce
Ne törödj a hülyékkel, van akinek semmi nem jó az ég világon!
Sajnálom h igy alakult nektek, de teljesen biztos vok abban h mindenki el akar indulni a bajnoságban! Tuti, h nem viccböl nem akartok játszani, csak valakinek ezt nehéz felfogni. Azon lepődtem vna meg h éppen valaki nem károg ezért....Ricsi56
nem biztos, hogy csak a Gorillaz palacsintájába szartatok...
korrekt háttérmunkával amúgy 25 ember végigvihet egy meccset szinte kényelmesen!


több mint 13 éve
Pacman 162 — Ball Hawk
Sot, utana at is akarta harapni a torkat, csak nem fert oda a sisakracstol! 😊

A videon gondolom az is latszik, amint a csapattarsam fokuszal, celoz, es meg korrigal is a roppalyan, hogy tutira vegzetes legyen az utkozes.

Mi csapattarsak pedig nem a szep utkozesnek orultunk, hanem annak, hogy ujabb ellenfelet amortizaltunk, akinek kicsoppeno verere egyszerre 10en urgottunk, szomjuhozvan azt!

Nehez sorsod lehet baratom. Teged mindenki csak bant... sajnallak! Gondolkoztal mar a sakkon? Esetleg balett? Ott nem fognak bantani...😊

AZT A JATEKOST, AKI SZANDEKOSAN SERULEST AKAR OKOZNI BARMILYEN ELLENFELCSAPAT JATEKOSANAK, AZONNAL ES VEGLEGESEN ELTAVOLITJA A HC A PALYAROL! Szeretunk utkozni, de feleslegesen nem tesszuk!PaTyOmKiN
most erre inkább csak anynit reagálnék és be is fejezném a dolgot,hogy itt nagy a szád a pályán mégis te rinyáltál...



See what you hit,and hit what you see
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Biztos rengeteg pluszt kaptunk volna...
több mint 13 éve
Szmájli Carolina Panthers 31
Kár hogy nincs már Feltartott ujj meg Lefelé néző ujj a kommentek alatt 😀
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ne törödj a hülyékkel, van akinek semmi nem jó az ég világon!
Sajnálom h igy alakult nektek, de teljesen biztos vok abban h mindenki el akar indulni a bajnoságban! Tuti, h nem viccböl nem akartok játszani, csak valakinek ezt nehéz felfogni. Azon lepődtem vna meg h éppen valaki nem károg ezért....Ricsi56
Nézd csak, egy szimpátia-tüntető... Pfff.

A Titans is lemondhatta volna a meccset, mégis lejöttek 27 emberrel és kiálltak 25-el. Ennyit a kevés emberről.e53m62
Szolnok is lemondhatta volna mégse mondta le. Mi meg lemondtuk, azt kész. És így készülünk (ennyien) a Békéscsaba ellen is, mert nincs választásunk, sőt ellenetek is így készültünk anno. De bízunk benne, hogy a betegek meggyógyulnak, a sérültek meg felépülnek addig.
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ne törödj a hülyékkel, van akinek semmi nem jó az ég világon!
Sajnálom h igy alakult nektek, de teljesen biztos vok abban h mindenki el akar indulni a bajnoságban! Tuti, h nem viccböl nem akartok játszani, csak valakinek ezt nehéz felfogni. Azon lepődtem vna meg h éppen valaki nem károg ezért....Ricsi56
Nézd csak, egy szimpátia-tüntető... Pfff.

A Titans is lemondhatta volna a meccset, mégis lejöttek 27 emberrel és kiálltak 25-el. Ennyit a kevés emberről.e53m62
Vááó.. köszi a megtisztelö titulust 😊 😀
46 fö szerepel a rosteren, gondolom ez takar boldog-boldogtalant (mint nálunk), ebböl hadrafogható jelenleg ?25.
Ide a meccs közven bejön: 3 izomhuzodás, 2 agyrázkodás és akkor ki játszik?. Én tökre megértem őket. (mi is játszottunk anno a Giants ellen 25 emberrel és a OL= DL. K...a jó volt nekik végig a pályán, 33-0 (azt hiszem) lett a vége.
Ez van...

Crushers #12
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Nincs értelme nagyon pörögni rajta, le kell vonni a konzekvenciát, de utána menni kell tovább oszt jó napot.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ne törödj a hülyékkel, van akinek semmi nem jó az ég világon!
Sajnálom h igy alakult nektek, de teljesen biztos vok abban h mindenki el akar indulni a bajnoságban! Tuti, h nem viccböl nem akartok játszani, csak valakinek ezt nehéz felfogni. Azon lepődtem vna meg h éppen valaki nem károg ezért....Ricsi56
Nézd csak, egy szimpátia-tüntető... Pfff.

A Titans is lemondhatta volna a meccset, mégis lejöttek 27 emberrel és kiálltak 25-el. Ennyit a kevés emberről.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Köszönjük a figyelmeztetést, de tisztában vagyunk a kötelességünkkel!

Az meg hogy végiggondoltuk e, szerintem nem a te dolgod. Hidd el, hogy nem kellemes érzés ezt a döntést meghozni. Ne is kerüljetek ilyen helyzetbe soha. De ha naponta két ember jelenti be, hogy megsérült, hány, fosik, beteg, akkor más választás nincs.
Egyedül a Gorillaz palacsintájába szartunk bele tudtommal, a többi csapatéba nem. Sajnáljuk a történteket, de ez van, megvan rá a szabályozás, mi azt teljesíteni fogjuk és kész, innentől szerintem lehet írkálni bármit, csak fölösleges tovább túrázni az eseten.Bruce
Ne törödj a hülyékkel, van akinek semmi nem jó az ég világon!
Sajnálom h igy alakult nektek, de teljesen biztos vok abban h mindenki el akar indulni a bajnoságban! Tuti, h nem viccböl nem akartok játszani, csak valakinek ezt nehéz felfogni. Azon lepődtem vna meg h éppen valaki nem károg ezért....

Crushers #12
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
22-23 lett volna a plafon...
az offense konkrétan 11-12 fővel utazott volna. Ebből max a fele az aki 100%-os.
Nálunk nem nagyon van alapjárton sem olyan hogy csere...
Mi sem ugrálunk, hogy ilyen döntést kellett hozni.
Tudom hogy mindenkiben vegyes érzelmeket kelt a "visszavonulás", de ez így normális.Lecso4
A Raptors meccsre is így készültök? Esetleges rájátszással mi lesz? Vagy evvel feladtátok az esélyét is? Végülis 3-3-al még talán bejuthattatok volna. Talán.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszönjük a figyelmeztetést, de tisztában vagyunk a kötelességünkkel!

Az meg hogy végiggondoltuk e, szerintem nem a te dolgod. Hidd el, hogy nem kellemes érzés ezt a döntést meghozni. Ne is kerüljetek ilyen helyzetbe soha. De ha naponta két ember jelenti be, hogy megsérült, hány, fosik, beteg, akkor más választás nincs.
Egyedül a Gorillaz palacsintájába szartunk bele tudtommal, a többi csapatéba nem. Sajnáljuk a történteket, de ez van, megvan rá a szabályozás, mi azt teljesíteni fogjuk és kész, innentől szerintem lehet írkálni bármit, csak fölösleges tovább túrázni az eseten.
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Na iggen. Esetleg a szezon előtti nevezéskor végig kellett volna gondolni, hogy elég lesz-e vajon esetleg netántán az a 18 ember, aki lejár edzésre.

Így viszont annyi történt, hogy beleszartatok a többiek palacsintájába.

A pontok szempontjából kicsit jobban jártatok, mert így csak 20 ponttal kaptatok ki. És persze ne feledjük a kötelezően befizetendő 100000,- forintot a szövetségi számlára, mire Koriék benyújthatják az igényüket.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Tényleg nagyon sajnáljuk, de az a néző aki kijött volna, a második félidőben már csak azt látta volna, hogy 11 kék mezes helyett 9-10 megy fel csak a pályára és azt se tudja hova kell állni nem, hogy mi a dolga.
Még egyszer elnézést kérünk főleg a Gorilazz-tól és persze az összes div1 -be játszó csapattól, hogy így bekavartunk!


Wolverines #79 C