Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Tudom-tudom, megint a kérdések, de:

1. Az idei döntő(k) szervezője, helyszíne?
2. A magyar junior válogatott edzője? Elképzelései?e53m62
Az elsőre tudom a választ:

A döntőket a Dunaújváros fogja lebonyolítani!

A Dunaújváros és a Jászberény pályázott, legalábbis e kettő között döntöttek és 3-2 arányban nyert a Dunaújváros pályázata! Legalábbis én ezt az információt hallottam!Bruce
és a div2 döntö hol lesz?

Crushers #12
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tudom-tudom, megint a kérdések, de:

1. Az idei döntő(k) szervezője, helyszíne?
2. A magyar junior válogatott edzője? Elképzelései?e53m62
Az elsőre tudom a választ:

A döntőket a Dunaújváros fogja lebonyolítani!

A Dunaújváros és a Jászberény pályázott, legalábbis e kettő között döntöttek és 3-2 arányban nyert a Dunaújváros pályázata! Legalábbis én ezt az információt hallottam!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Tudom-tudom, megint a kérdések, de:

1. Az idei döntő(k) szervezője, helyszíne?
2. A magyar junior válogatott edzője? Elképzelései?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Ez a cucc természetesen is megtalálható az emberi vizeletben. Viszont ha heréletlen sertésből eszel, vagy csak szimpla sertésmájat, sertésvesét fogyasztasz, akkor megdőlsz.e53m62
Tegyük hozzá, hogy kb csak akkor dőlsz, ha a meccs előtt teszed, az elfogyasztással bejuttatott anyag pár óra alatt lebomlik és ürül, ha esetleg pont elmész retyóra a vizsgálat előtt, már lehet, hogy negatív lesz a minta 😊 És mivel alapból is van a vizeletben, itt nem a jó öreg pozitív-negatív a játék, hanem 2 ng/ml a határérték, és csak akkor szólnak, ha ez fölött van. Egyébként ha ezt is átlépi, akkor sem kell aggódni, legfeljebb megnézik IRMS-sel (izotóparányos tömegspektroszkópia, imádom 😊 ), abból meg kiderül, hogy szúrta vagy ette az illető.

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Nálunk hosszabb idő, mert nehéz vizsgálni a sok alkohol molekula miatt. 😉kisdani
izzad keményen a centrifuga, mire összehozza azt a pár ml-t az analízishez 😊

Akkor ha leállok a sertés májkrémmel és párizsival, akkor tizedeket romlik majd a 40 yardom? 😀Tred
Igen, de ha rendesen fogod a labdát, és a mezed is betűröd, visszajön 😊

epp azon gondolkodom h joci utan en is felvegyem-e a rangot v az mar bandwagonnak szamit ? 😀Fake
Ezt majd ti lemeccselitek egymást közt 😀

több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ők a hazai csapat és ők is rendezik a meccset, de a mi pályánkon játszunk
Jól látom, hogy a szombati Eagles-Hurricanes meccs pályaválasztói jogát átengedte az Eagles?vadibandi


több mint 13 éve
kisdani Minnesota Vikings 305 — Jászberény Wolverines fan
Itt az a lényeg, hogy a Berényiek igazoltan tiszták,és ennek örülnek!vadibandi
Vagy csak még nem tették ki a weboldalra a berényi "eredményeket". Ennyi.e53m62
Nálunk hosszabb idő, mert nehéz vizsgálni a sok alkohol molekula miatt. 😉


Wolverines #79 C
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Jól látom, hogy a szombati Eagles-Hurricanes meccs pályaválasztói jogát átengedte az Eagles?




több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
egyébként valószínűnek tartom, hogy a TUE-bizottság probléma már megoldódott


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
...a center mindkét - mindhárom csapatban szerepelt.e53m62
Arról volt szó, hogy nincs (nem lehet) olyan, hogy 3 csapatban is szerepel.

Ha így marad a szabályozás épp emiatt nincs probléma esetleges feljutáskor: a Sharks HFL-ben a 15 csak ott játszó "franchise tag-es" 😊 játékosával, aztán 1/3 Sharks Gorillákkal, másik 1/3 Sharks Crushers-szel a DivI-ben.Atari
valóban nincs is olyan, hogy valaki 3 csapatban szerepel.
Viktor soha nem volt center Szombathelyen. Még tavaly az AFA Kupán játszott nálunk RG és RT posztokon,
de az idei bajokságban abszolút nem játszik/ nem is játszott a Crushersben. Ezt már csak azért is biztosan
állíthatom, mert én vagyok a Crushers centere.
Amúgy kiváló játékosról van szó, sokat tanultam tőle az AFA alatt. Innen is jobbulást kívánok!
több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ez a cucc természetesen is megtalálható az emberi vizeletben. Viszont ha heréletlen sertésből eszel, vagy csak szimpla sertésmájat, sertésvesét fogyasztasz, akkor megdőlsz.e53m62
Akkor ha leállok a sertés májkrémmel és párizsival, akkor tizedeket romlik majd a 40 yardom? 😀Tred
Neked attól fog majd javulni 😛 😂Ricsi56
Csak parázok a Norandrosterone elvonási tünetektől... 😀 De majd alá fogom irattatni a spar-os kasszásnénivel a TUE papírt, ha sertéspárizsit veszek 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
Ez a cucc természetesen is megtalálható az emberi vizeletben. Viszont ha heréletlen sertésből eszel, vagy csak szimpla sertésmájat, sertésvesét fogyasztasz, akkor megdőlsz.e53m62
Akkor ha leállok a sertés májkrémmel és párizsival, akkor tizedeket romlik majd a 40 yardom? 😀Tred
Neked attól fog majd javulni 😛 😂

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha valakit érdekel ez volt a vizeletében: http://en.wikipedia.org/wiki/19-Norandrosterone
ha valóban más gyógyszerrel szedte be akkor arról kell lennie valamilyen papírnakcápa77
És ha van róla papírja, akkor mit ér vele?

Vagy hivatalosan mit lehet tenni jelen TUE-bizottság mentes időkben?e53m62
attól mert nem jeleznek vissza a TUE-bizottságtól az nem jelenti azt, hogy nem kell nekik elküldeni a papírt a folyamatosan szedett gyógyszerekről
ha beküldte annak biztos van nyoma és lehet vele védekezni
ha alkalomszerűen szedte akkor pedig az arra való papírt kellett volna csatolnia a vizsgálatkor a jegyzőkönyvhöz
ha egyik sincs akkor sz...ás
ezért ugatom mindenhol, hogy papír, papír, papír, mert egy kibaszott bürokratikus rendszerben csak az ér valamit


több mint 13 éve
Tred Minnesota Vikings 317 — Red Fist
Ez a cucc természetesen is megtalálható az emberi vizeletben. Viszont ha heréletlen sertésből eszel, vagy csak szimpla sertésmájat, sertésvesét fogyasztasz, akkor megdőlsz.e53m62
Akkor ha leállok a sertés májkrémmel és párizsival, akkor tizedeket romlik majd a 40 yardom? 😀

M. Vikings
Always open!
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
itt mindenki kémikus baszki?Ricsi56
Csak elolvastam, amit Cápa linkelt be, abban volt.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
ha valakit érdekel ez volt a vizeletében: http://en.wikipedia.org/wiki/19-Norandrosterone
ha valóban más gyógyszerrel szedte be akkor arról kell lennie valamilyen papírnakcápa77
És ha van róla papírja, akkor mit ér vele?

Vagy hivatalosan mit lehet tenni jelen TUE-bizottság mentes időkben?

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
Ricsi56 369 — VT megafan
itt mindenki kémikus baszki?

Crushers #12
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ezt azért fenemód leegyszerűsítetted
Ez a cucc természetesen is megtalálható az emberi vizeletben. Viszont ha heréletlen sertésből eszel, vagy csak szimpla sertésmájat, sertésvesét fogyasztasz, akkor megdőlsz.e53m62


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Ez a cucc természetesen is megtalálható az emberi vizeletben. Viszont ha heréletlen sertésből eszel, vagy csak szimpla sertésmájat, sertésvesét fogyasztasz, akkor megdőlsz.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...
több mint 13 éve
cápa77 San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 460 — SF'49 fan
ha valakit érdekel ez volt a vizeletében: http://en.wikipedia.org/wiki/19-Norandrosterone
ha valóban más gyógyszerrel szedte be akkor arról kell lennie valamilyen papírnak


több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Az addig oké, hogy a Győriek is nálatok játszanak, de az már mindennek a teteje,
hogy King-Kong a Rb-tek! 😀 😀
A "nagy szájért" meg még számolunk! 😛barbárJW
Az a baj, hogy Kong mindig elfelejti berakni a fogvédőjét, úgyhogy egyelőre kispadoztatjuk. Meg a labdát is mindig meghámozza a mocsok és rágózik a belével.


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Itt az a lényeg, hogy a Berényiek igazoltan tiszták,és ennek örülnek!vadibandi
Úristen, ez azt jelenti, hogy még nagyobb lesz a szájuk mint eddig???? :o 😀

Na majd csempészünk valamit szombaton a vizükbe.

By the way:

Kori
Az addig oké, hogy a Győriek is nálatok játszanak, de az már mindennek a teteje,
hogy King-Kong a Rb-tek! 😀 😀
A "nagy szájért" meg még számolunk! 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Most erre én mit mondjak... Tőlem is vettek mintát, az enyém negatív lett ! Ha jól tudom akkor a Gyurka is valami köhögés gyógyszert szedett, de mivel idén nem adnak ki TUE papírt így nehéz és mondta is a is embereknek, hogy milyen gyógyszert szed szóval nem sunnyogta el. De szerintem akkor is adott mintát és nem lépett meg ! Én nem akarom magyarázni, mert ez van, de jobb lett volna ha mi is lelépünk mintavétel előtt és kapunk egy írásbeli megrovást ? 😕Boti63
Megtanulhattátok volna a nagyok példáján, hogy nem szabad mintát adni.

Félidőben összepakolni, cucc kocsiba/buszba ki, aztán lefújás után tipli. Meg persze 2 napig jelents mindenhol beteget.e53m62
Ha ez igaz h idén nem adnak ki ilyen papírt akkor tök feleslegesek ezek az ellenőrzések, mivel akik be akarják jelenteni h valamit orvosi utasításra szednek, akkor azok egyből buktak? pláne ha olyan összetevőt is tartalmaz ami tiltott? Akkor tényleg jobban jártatok volna ha leléptek vagy akiket ezután akarnak ellenőrizni lelépnek!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Most erre én mit mondjak... Tőlem is vettek mintát, az enyém negatív lett ! Ha jól tudom akkor a Gyurka is valami köhögés gyógyszert szedett, de mivel idén nem adnak ki TUE papírt így nehéz és mondta is a is embereknek, hogy milyen gyógyszert szed szóval nem sunnyogta el. De szerintem akkor is adott mintát és nem lépett meg ! Én nem akarom magyarázni, mert ez van, de jobb lett volna ha mi is lelépünk mintavétel előtt és kapunk egy írásbeli megrovást ? 😕Boti63
Nem vagyok nagy jogász, de ha igazolni tudja orvosi papírral, hogy doki írta fel a cuccot (hatóanyagnak meg kell egyezni a mintában találttal), akkor a TUE bizottság "hiánya" miatt akár fel is lehetne menteni a srácot. Próba cseresznye.


több mint 13 éve
e53m62 Pittsburgh Steelers 299 — W.A.R. = We Are Renegades
Most erre én mit mondjak... Tőlem is vettek mintát, az enyém negatív lett ! Ha jól tudom akkor a Gyurka is valami köhögés gyógyszert szedett, de mivel idén nem adnak ki TUE papírt így nehéz és mondta is a is embereknek, hogy milyen gyógyszert szed szóval nem sunnyogta el. De szerintem akkor is adott mintát és nem lépett meg ! Én nem akarom magyarázni, mert ez van, de jobb lett volna ha mi is lelépünk mintavétel előtt és kapunk egy írásbeli megrovást ? 😕Boti63
Megtanulhattátok volna a nagyok példáján, hogy nem szabad mintát adni.

Félidőben összepakolni, cucc kocsiba/buszba ki, aztán lefújás után tipli. Meg persze 2 napig jelents mindenhol beteget.

A defense lineman could tear apart a refridgerator with his teeth.
The offense lineman can tell you how to put it back together spring by spring...