Magyar foci csevegő

36 feliratkozó

több mint 13 éve
IdZ Green Bay Packers 75
megértem őket is 😊 csak én ezt egy "zseniális" programnak tartom és szerintem tolongani kéne a csapatoknak hogy jönni akarnak. EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM 😊Boti63
A Mi arénánkra is csak 2 csapat jött el 😊Szmájli
De nem csak Bp.-en volt jó Aréna, sőt sokan a Szolnokit jobbnak találták.
Nagyon egyszerű és egyből végleges lebonyolítás, olcsóbb volt a nevezés, és első három pénzjutalomban is részesült + kupák, nem csak érem vagy kupa...
Szóval van élet Budapesten kívül is, és szerintem a " Nem fér bele a programunkba" az a diplomatikus elutasítása a lehetőségnek...
Az ok mindenkinél más és más, de voltak már az előző 4 arénán finoman szólva is furcsa lebonyolítási furcsaságok, valaki meg nem tud vagy akar fizetni annyit érte... stb.
több mint 13 éve
Szmájli Carolina Panthers 31
megértem őket is 😊 csak én ezt egy "zseniális" programnak tartom és szerintem tolongani kéne a csapatoknak hogy jönni akarnak. EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM 😊Boti63
A Mi arénánkra is csak 2 csapat jött el 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Értem, kösz.
... csak mert elképzeltem egy Debrecen-Szombathely helyosztót... 😊Gátwéder
Igen, ez a kontra érv.


több mint 13 éve
Gátwéder 52
Értem, kösz.
... csak mert elképzeltem egy Debrecen-Szombathely helyosztót... 😊
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Szerinted ki találta ki, illetve Kori kinek tépte annyit a száját? 😀 😉 😀 😉

Jelenleg úgy néz ki, hogy a JB tudja vállalni ezt, de még egy utolsó pillantást teszünk közösen az elkészült verzióra, mielőtt kimegy a nyílvánosság elé. Szerencsére az új VB ebben maximálisan partner, minden előre van egyeztetve, így jóval kevesebb dolgot kell a kihirdetés után javítgatni, visszavonni/módosítani... max.Respect!!! 😊VIZILÓ
Mit iszol? 😀

Kérdés Kori-hoz:

"Div II: két csoportgyőztes első körben pihen, csoport 2.-3. meccs az elődöntőért, majd elődöntő és döntő"

Csoporton belül játszik újra egymással a 2.-3., vagy keresztbe?Gátwéder
Jó kérdés, itt is vannak pro és kontra érvek. De majd meglátjuk.


több mint 13 éve
kutya23c 223
Szerintem keresztbe, úgy lenne logikus.

"Olyan vagyok, mint egy gép. Teljesítek mindenképp. Ha érzem is, hogy fáradok, holtomig már nincsen fék."

több mint 13 éve
Gátwéder 52
Kérdés Kori-hoz:

"Div II: két csoportgyőztes első körben pihen, csoport 2.-3. meccs az elődöntőért, majd elődöntő és döntő"

Csoporton belül játszik újra egymással a 2.-3., vagy keresztbe?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Tetszik a rendszer, de azért a DIV2 területi felosztására kiváncsi leszek. 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sajna a 11 csapat DIV1 ben nem engedi a területi felosztást, de így
legalább van még izgalom a sorsolással kapcsolatban!
Mondjuk számunkra így valószínű keményebb dió lesz, de mint sok
tanult kollégám már mondotta előttem, a jobbtól lehet tanulni! 😀😀
Én örülök neki! 😀
Huh, de izgi!😀
több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerinted ki találta ki, illetve Kori kinek tépte annyit a száját? 😀 😉 😀 😉

Jelenleg úgy néz ki, hogy a JB tudja vállalni ezt, de még egy utolsó pillantást teszünk közösen az elkészült verzióra, mielőtt kimegy a nyílvánosság elé. Szerencsére az új VB ebben maximálisan partner, minden előre van egyeztetve, így jóval kevesebb dolgot kell a kihirdetés után javítgatni, visszavonni/módosítani... max.Respect!!! 😊VIZILÓ
nem is tudom 😀 de nagy respekt, mert biztos sok matek van mögötte 😊

több mint 13 éve
tudu28 152
megértem őket is 😊 csak én ezt egy "zseniális" programnak tartom és szerintem tolongani kéne a csapatoknak hogy jönni akarnak. EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM 😊Boti63
kb én is így gondolom.sok a panasz hogy kevés a meccs,ilyenkor meg pangás van.de akkor minek edz valaki? A kemény 2hónapos szezon miatt csak és kizárólag?
4-5 edzés, amivel már nagyjabol fel lehet készülni egy ilyenre, nem tudom miért ekkora probléma.jah hogy lustaság?akkor érthető 😊gege#14
Teljesen egyetértek! Ez csak öröm foci. Persze ha már ott van valaki, akkor adjon bele mindent és bele is fognak, de nem kell rá hónapokat készülni.

http://www.facebook.com/pages/Gy%C5%91r-Sharks/274168015956901
több mint 13 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 493 — Steelers fan
Bejutottunk a döntőbe,ha van fél percetek szavazzatok 1et pls...

http://www.boon.hu/ev-sportoloja-2010---felnott-csapat/news-20110112-11582284
több mint 13 éve
VIZILÓ Dallas Cowboys Texas Longhorns 243
Előre néhány infó, felteszem már úgyis mindenki ki van éhezve valami konkrétumra....
KoriTE
nekem is bejön a rendszer, remélem a JB tudja vállalni és biztosítani 😊JSanyo
Szerinted ki találta ki, illetve Kori kinek tépte annyit a száját? 😀 😉 😀 😉

Jelenleg úgy néz ki, hogy a JB tudja vállalni ezt, de még egy utolsó pillantást teszünk közösen az elkészült verzióra, mielőtt kimegy a nyílvánosság elé. Szerencsére az új VB ebben maximálisan partner, minden előre van egyeztetve, így jóval kevesebb dolgot kell a kihirdetés után javítgatni, visszavonni/módosítani... max.Respect!!! 😊
több mint 13 éve
Jamie 28
Nekem is nagyon tetszik a lebonyolítás! Főleg a Div2, azt hiszem 2008-ban volt ilyen felállású az akkori Div2 (2X5 fős csoport területi leosztásban, 1 meccs keresztbejátszás) és akkor is tetszett. Persze akkor nem ilyen volt a play-off, de sztem ez a Wild Card megoldás is sokkal jobb 😉 Felértékeli a csoportgyőzelmet, ugyanakkor egy rossz kezdés után is lehet javítani és elcsípni a 3. csoporthelyet...tetszik! 😀

,,Hit it like you mean it!"
PunBB bbcode test
2007-2009: Pécs Gringos #83
2010- : Tata Mustangs #47
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Előre néhány infó, felteszem már úgyis mindenki ki van éhezve valami konkrétumra....
KoriTE
nekem is bejön a rendszer, remélem a JB tudja vállalni és biztosítani 😊JSanyo
Elvileg igen, csak a versenynaptárra kell majd ránézniük biztos ami biztos alapon.


több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Előre néhány infó, felteszem már úgyis mindenki ki van éhezve valami konkrétumra....
KoriTE
nekem is bejön a rendszer, remélem a JB tudja vállalni és biztosítani 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tetszenek a változások, különösen, hogy több csapat jut a playoffba.
de csak nekem nem tiszta, hogy kik azok a blue scorpions? 😀bpcj97
Eagles! 😊Bruce
jah végülis kizárásos alapon rájöhettem volna, de köszi az infot 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megértem őket is 😊 csak én ezt egy "zseniális" programnak tartom és szerintem tolongani kéne a csapatoknak hogy jönni akarnak. EZ AZ ÉN VÉLEMÉNYEM 😊Boti63
kb én is így gondolom.sok a panasz hogy kevés a meccs,ilyenkor meg pangás van.de akkor minek edz valaki? A kemény 2hónapos szezon miatt csak és kizárólag?
4-5 edzés, amivel már nagyjabol fel lehet készülni egy ilyenre, nem tudom miért ekkora probléma.jah hogy lustaság?akkor érthető 😊
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
tetszenek a változások, különösen, hogy több csapat jut a playoffba.
de csak nekem nem tiszta, hogy kik azok a blue scorpions? 😀bpcj97
Eagles! 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tetszenek a változások, különösen, hogy több csapat jut a playoffba.
de csak nekem nem tiszta, hogy kik azok a blue scorpions? 😀
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
A Goldenfox/Gringos egyesülés lett volna a 12., de ők inkább lentebb indulnak!Bruce
Nem kellek én ide 😀

Itt a tájékoztató: http://www.mafsz.org/mafsz/index.php?itemid=410&catid=1#more

Előre néhány infó, felteszem már úgyis mindenki ki van éhezve valami konkrétumra:

Div II: Egyszerűbb sztori, 5 csapatos 2 csoport területi alapon besorolva, majd mindenki játszik egyet sorsolás alapján a másik csoportból is valakivel.

Div I: Páratlan számú csapat páratlan számú alapszakaszi meccset nem tud lejátszani sajnos, így itt változtatni kellett. Előnyére változik a dolog, 6 meccses alapszakasz lesz, kör rajzolás, jobbra-balra 3-3 meccs és kész. Persze a "kör" formája vita tárgya lesz, hogy valami értelmes km mennyiség legyen, bár pár csapat földrajzi helye miatt nyilván nem tud különösebben jól járni.

A playoffban változás lesz mindkét osztályban, 6-os playoff, NFL wildcard szisztémában.

Div II: két csoportgyőztes első körben pihen, csoport 2.-3. meccs az elődöntőért, majd elődöntő és döntő
Div I: Alapszakaszi eredmény alapján a két legjobb pihen, majd hasonló módon a helyezések szerint 3.-6., 4.-5. az elődöntőért, elődöntő, döntő

Alapvetően mindkét osztály előnyére változik, ugyan korábban kell kezdeni, hogy beleférjünk az időbe, meg nem lesz egy hét pihenő se, de még mindig így lesz talán a legjobb.

Remélem nem változik már semmi, mert akkor feleslegesen téptem itt a számat, de mivel már a nevezési díjak is meg vannak hirdetve, azt gondolom már nem lesz változás.


több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Goldenfox/Gringos egyesülés lett volna a 12., de ők inkább lentebb indulnak!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kori! A meccsnaptár mikorra várható?kutya23c
A héten elkészül, egyeztetünk utána a JB-vel megfelelő-e, aztán jövő hét elején akár kint is lehet. Elvileg mindenki nevezése rendben lesz, az általam ismert infók alapján.KoriTE
Azt lehet tudni, hogy hány csapat nevezett a DIV1-be?
Megvan e a 12 vagy csak 11?!barbárJW
Gorillaz
Heroes
Predators
Raptors
Rebels
Soldiers
Steelers
Tigers
Titans
Wildfires
Wolverines

ki lenne a tizenkettedik?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Kori! A meccsnaptár mikorra várható?kutya23c
A héten elkészül, egyeztetünk utána a JB-vel megfelelő-e, aztán jövő hét elején akár kint is lehet. Elvileg mindenki nevezése rendben lesz, az általam ismert infók alapján.KoriTE
Azt lehet tudni, hogy hány csapat nevezett a DIV1-be?
Megvan e a 12 vagy csak 11?!
több mint 13 éve
Kori Baltimore Ravens 1 169
Kori! A meccsnaptár mikorra várható?kutya23c
A héten elkészül, egyeztetünk utána a JB-vel megfelelő-e, aztán jövő hét elején akár kint is lehet. Elvileg mindenki nevezése rendben lesz, az általam ismert infók alapján.