NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 974
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az minek lett bevezetve hogy a draftoltaknak első évükben pontosan a fizetésük átlagát kell keresniük?Döme
kevesebbet keresheteaglesmcnabb
A szabálykönyvben "pontosan" van írva, de nekem jó volna ha kevesebbet is kereshetnének. 😊 Ami azért teljesen életszerű is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az minek lett bevezetve hogy a draftoltaknak első évükben pontosan a fizetésük átlagát kell keresniük?Döme
kevesebbet kereshet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az minek lett bevezetve hogy a draftoltaknak első évükben pontosan a fizetésük átlagát kell keresniük?Döme
mert kulonben mindenki centre kitoltene a capet h kov evekre minel kevesebbet kelljen atvinni
ami kicsit sem eletszeru.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az minek lett bevezetve hogy a draftoltaknak első évükben pontosan a fizetésük átlagát kell keresniük?Döme
mert különben rohadt sokat fizetnének neki a gonosz emberek, arra építve, hogy első évében biztosan nem fog szar értékeket kapni, még akkor se ha bust

lásd Gholston rookie pro bowl év

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az minek lett bevezetve hogy a draftoltaknak első évükben pontosan a fizetésük átlagát kell keresniük?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem kicsit korán számolod a pickjeidet Soldi.. 😊Igor
Mivel ismerem a kritériumaimat, így nem hiszem. 😉

Bár igazad van, mert Haggans is elkelt, így három 7. körnél járok. 😊Soldados
Én úgy tudom fix számú kondis pick van.. ezért nem lehetsz benne biztos, hogy e rögtön ötöt kapsz.. vagy rosszul számolod/rossz kritériumokat adtál meg 😛Igor
Igen, 32 van, így olyan előfordulhat (mint idén is többekkel), hogy két vagy három 7. körből egy 6. kör lesz. De azzal se járok rosszul. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom. Egy 3., egy 6. és két 7. kört gyűjtöttem az FA-időszakban. 😊Soldados
én meg kezdő DT-t, OLB-t, backup TE-t, QB-t, S-t, CB-t...
és ezekből nem lesz bust 😛braxa88
Nekem meg nem volt rá szükségem 😛, mert kész vagyok, pár csere kell draftról, hogy meglegyen az 53 fő és a PS.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem kicsit korán számolod a pickjeidet Soldi.. 😊Igor
Mivel ismerem a kritériumaimat, így nem hiszem. 😉

Bár igazad van, mert Haggans is elkelt, így három 7. körnél járok. 😊Soldados
Én úgy tudom fix számú kondis pick van.. ezért nem lehetsz benne biztos, hogy e rögtön ötöt kapsz.. vagy rosszul számolod/rossz kritériumokat adtál meg 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem kicsit korán számolod a pickjeidet Soldi.. 😊Igor
Mivel ismerem a kritériumaimat, így nem hiszem. 😉

Bár igazad van, mert Haggans is elkelt, így három 7. körnél járok. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Tudom. Egy 3., egy 6. és két 7. kört gyűjtöttem az FA-időszakban. 😊Soldados
én meg kezdő DT-t, OLB-t, backup TE-t, QB-t, S-t, CB-t...
és ezekből nem lesz bust 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem kicsit korán számolod a pickjeidet Soldi.. 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tudom. Egy 3., egy 6. és két 7. kört gyűjtöttem az FA-időszakban. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Jííííííííhááááááááááááááááááááááááá!!!!

Essex is elkelt. Újabb jövő évi 7. körös pickkel gazdagodtam. :cool:Soldados
szép munka!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jííííííííhááááááááááááááááááááááááá!!!!

Essex is elkelt. Újabb jövő évi 7. körös pickkel gazdagodtam. :cool:


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
andrews egyebkent h tudna blind side tacklet jatszani a nemletezo terdeivel es a 340 fontjaval ?
vagy akkor a philly miert nem rakta at miert kellett nekik peters ?
most arrol nem beszelve h az nflben hanyszor jatszott ezen a poszton ...Fake
Eleg sok 340 fontos LT-t tudnek idezni neked... amugy a Giants-nel mit jatszott az iden szted? 😛
Meg Andrews-nak inkabb a hataval volt gond+depresszioja volt.. nem a terdevel.Igor
Andrews az Eaglesben utoljára akkor tolt végig teljes szezont mikor még Tra Thomas és Jon Runyan volt a két kezdő T, amikor meg Thomasnak könnyes búcsút intettek akkor meg Andrews igen komoly depresszióban voltSzegecs
Tudom, serulekeny.
Haromszoros pro bowler guard, aki iden a Giants falaban LT volt, a nagyremenyu Beatty helyett is... kb. fel szezonon at. Nem volt egy nagy durranas persze - de ebbol a kinalatbol nekem o a legszimpatikusabb/leghasznosabb falember, aki LT poszton be tud segiteni.. ez nekem meger ennyit.
Raadasul asszem 6 eves szerzodese van.. sztem nem fogjak egyhamar kivagni, remek backup legrosszabb esetben is, OG/OT poszton.

Iden ez meger mondjuk 1.2 millat.. max kesobb majd nyelek be capbuntit miatta.. de ezt eddig is megoldottam/ezutan is meg fogom.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
andrews egyebkent h tudna blind side tacklet jatszani a nemletezo terdeivel es a 340 fontjaval ?
vagy akkor a philly miert nem rakta at miert kellett nekik peters ?
most arrol nem beszelve h az nflben hanyszor jatszott ezen a poszton ...Fake
Eleg sok 340 fontos LT-t tudnek idezni neked... amugy a Giants-nel mit jatszott az iden szted? 😛
Meg Andrews-nak inkabb a hataval volt gond+depresszioja volt.. nem a terdevel.Igor
Andrews az Eaglesben utoljára akkor tolt végig teljes szezont mikor még Tra Thomas és Jon Runyan volt a két kezdő T, amikor meg Thomasnak könnyes búcsút intettek akkor meg Andrews igen komoly depresszióban voltSzegecs
Jaja azért is vitték oda a tesót, hogy hátha kigyógyul belőle. De sajnos Nem jött össze, attól függetlenül szvsz nagyon jó játékos.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
andrews egyebkent h tudna blind side tacklet jatszani a nemletezo terdeivel es a 340 fontjaval ?
vagy akkor a philly miert nem rakta at miert kellett nekik peters ?
most arrol nem beszelve h az nflben hanyszor jatszott ezen a poszton ...Fake
Eleg sok 340 fontos LT-t tudnek idezni neked... amugy a Giants-nel mit jatszott az iden szted? 😛
Meg Andrews-nak inkabb a hataval volt gond+depresszioja volt.. nem a terdevel.Igor
Andrews az Eaglesben utoljára akkor tolt végig teljes szezont mikor még Tra Thomas és Jon Runyan volt a két kezdő T, amikor meg Thomasnak könnyes búcsút intettek akkor meg Andrews igen komoly depresszióban volt


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Amúgy neked minek kell Andrews? Sztem a Winston-Yanda páros elég jó.adam8
Min. backupnak.. es filozom azon, hogy Yanda-Winston lesz a fal jobb oldala, es nem Jerry-Yanda.
Amugy meg azert, mert van meg penzem 😛 es o tunt szimpatikusnak a maradekbol... tavaly is kb. 3 millioval alalottem a vegen.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Amúgy neked minek kell Andrews? Sztem a Winston-Yanda páros elég jó.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
andrews egyebkent h tudna blind side tacklet jatszani a nemletezo terdeivel es a 340 fontjaval ?
vagy akkor a philly miert nem rakta at miert kellett nekik peters ?
most arrol nem beszelve h az nflben hanyszor jatszott ezen a poszton ...Fake
Eleg sok 340 fontos LT-t tudnek idezni neked... amugy a Giants-nel mit jatszott az iden szted? 😛
Meg Andrews-nak inkabb a hataval volt gond+depresszioja volt.. nem a terdevel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Heh, aszittétek hogy Essexet majd sunyiban be fogjátok húzni holnap 23:59-kor? 😛Döme
kincset talaltal ? 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Heh, aszittétek hogy Essexet majd sunyiban be fogjátok húzni holnap 23:59-kor? 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
andrews egyebkent h tudna blind side tacklet jatszani a nemletezo terdeivel es a 340 fontjaval ?
vagy akkor a philly miert nem rakta at miert kellett nekik peters ?
most arrol nem beszelve h az nflben hanyszor jatszott ezen a poszton ...Fake
340 font az hagyján, mert Peters is annyi. Csak kb. valóban 0 a mozgása Andrisoknak.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
andrews egyebkent h tudna blind side tacklet jatszani a nemletezo terdeivel es a 340 fontjaval ?
vagy akkor a philly miert nem rakta at miert kellett nekik peters ?
most arrol nem beszelve h az nflben hanyszor jatszott ezen a poszton ...
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Nate Garner kétszer szerepel a licitlistán, a Skins-eset plz törölje egy kezelő-szerv.