NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 974
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Igazából annyit tisztázzunk, hogy van-e vétó vagy nincs... ha az utóbbi, akkor nincs bajom a jelenlegi helyzettel. Morgok tovább magamban egy sort és kész.Igor
már tavaly se volt.

egyébként az összes újonc meg tud erősíteni benne, hogy ha tőlem kérnek tanácsot, 80%-ban azt mondom a felvázolt trade-re, hogy baromság 😀

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
milyen vétó igor? az embered kikérte höri véleményét. ő elmondta, majd ezek után a tradepartnered elállt a tradetől. ez nem vétő.haromt
Ez igaz, de azért nem volt ez ennyire sima.
Már megegyeztünk, ő írt két picket, én rámondtam deal.. aztán kiderült, hogy az egyik pick nem mozgatható, mert túl sokszor tradelték már.
Ezek után nekiálltuk újratárgyalni.. én csökkentettem az igényeimen - közben elment véleményt kérni.
Ezután visszamondta - még mindig megteheti, és nem zavar, nem teljesen etikátlan.. csak bosszantó.


Igazából annyit tisztázzunk, hogy van-e vétó vagy nincs... ha az utóbbi, akkor nincs bajom a jelenlegi helyzettel. Morgok tovább magamban egy sort és kész.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jackson biztos hogy sokat fog fejlődni, a legtöbb CB-nek azért tényleg kell pár év mire felveszi az NFL ritmusát.
Döme
első körért nem nagy művészet elhozni egy olyan cornert, akinek már sikerült felvenni az nfl ritmusátHöri
Na de most itt épp ez a lényeg.. kinézed Jacksonból, hogy felveszi a ritmust, vagy nem... épp ez a kockázati tényező. Ezért kell 1. kört adni.
3. körért hülye leszek egy kezdő CB-t odaadni, 3 éves olcsó kontrakttal..Igor
ennyi a lényeg.

az egyik félnek nem éri meg olcsóbban eladni,
a másiknak meg ennyiért megvenni.

Tárgyalás vége. Kalap, kabát

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
milyen vétó igor? az embered kikérte höri véleményét. ő elmondta, majd ezek után a tradepartnered elállt a tradetől. ez nem vétő.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Jackson biztos hogy sokat fog fejlődni, a legtöbb CB-nek azért tényleg kell pár év mire felveszi az NFL ritmusát.
Döme
első körért nem nagy művészet elhozni egy olyan cornert, akinek már sikerült felvenni az nfl ritmusátHöri
Na de most itt épp ez a lényeg.. kinézed Jacksonból, hogy felveszi a ritmust, vagy nem... épp ez a kockázati tényező. Ezért kell 1. kört adni.
3. körért hülye leszek egy kezdő CB-t odaadni, 3 éves olcsó kontrakttal..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jackson biztos hogy sokat fog fejlődni, a legtöbb CB-nek azért tényleg kell pár év mire felveszi az NFL ritmusát.
Döme
első körért nem nagy művészet elhozni egy olyan cornert, akinek már sikerült felvenni az nfl ritmusát

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
A PFF szerint Jackson a liga 74. legjobb cornere volt. 😀 Nem azt mondom, hogy nem fog már fejlődni, de hát nekem se érne első kört bevallom.tenorx
És a Pro Bowler DeAngelo.. ő mennyit érne? 😛
Valószínű, hogy én is örültem volna az első körös picknek.. 😉 de akkor probájunk az érme másik oldalának örülni.... Rookie volt a lelkem, még 3 évig olcsó tuti kezdő (senki más CB nincs a csapatban, még Quinből is safetyt akarnak csinálni), olcsó és fejlődőképes volt már a szezon során is.
Hátha beválik.. megtartom.

Csak bosszant, hogy XY még a bőrt is lehántja egyesekről, minden évben 3-4 pofátlan átbaszás (főleg ez zavar.. ez most nem Höri amúgy, neki mondjuk 1 van az idén) én meg senkivel nem tudok lassan még egálszagú tradet se kötni, mert valaki/valami mindig megfúrja... és olyan a hírem is ráadásul. Ezt szeretném végre leküzdeni, ez a legnagyobb akadály 😛 Ehhez képest mások.. na mindegy.

Felőlem hagyhatjuk a de facto módszert, hogy aki hülye, az rápacsált és megérdemli (és a tradepartnerem bölcs volt hogy tanácsot kért) - de akkor hagyjuk a picasaba a hangzatos, nemes elveket, és ezt a vétós maszlagot rookie GM-k esetén.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Jackson biztos hogy sokat fog fejlődni, a legtöbb CB-nek azért tényleg kell pár év mire felveszi az NFL ritmusát.

Fetomy meg nem tudom minek dobál ki megaolcsó, potenciállal rendelkező OL-prospecteket. 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A PFF szerint Jackson a liga 74. legjobb cornere volt. 😀 Nem azt mondom, hogy nem fog már fejlődni, de hát nekem se érne első kört bevallom.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
random Texans defensive back for 1. kör 😀Höri
Na, Igor megunta Jacksont?tenorx
1. körért eladom.. de mivel ott is húzták anno, és a szezon második felében már nem volt akkor totális lúzer, mint az elején, és még három évig olcsó, nem tudom miért kéne olcsóbban adnom 😛

Most ne akarjátok, hogy megint szemezgessek a korábbi vicces tradekből... még neked is volt, Höri elnök úr...Igor
tudom, és?

nem vétóztam, hanem elmondtam az alanynak, hogy nekem biztos, hogy nem érne meg ennyit, de még a felét se 😀
innentől az ő dolga eldönteni, hogy mit akar

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, milyen tradet? 😀tenorx
random Texans defensive back for 1. kör 😀Höri
Na, Igor megunta Jacksont?tenorx
1. körért eladom.. de mivel ott is húzták anno, és a szezon második felében már nem volt akkor totális lúzer, mint az elején, és még három évig olcsó, nem tudom miért kéne olcsóbban adnom 😛

Most ne akarjátok, hogy megint szemezgessek a korábbi vicces tradekből... még neked is volt, Höri elnök úr...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah, aki megvétózta a trademet, az kapja be amúgy 😛 ahhoz képest, amilyen tradek itt átmentek, nem értem miért ezzel volt baj.. ezt a rookies szabályt is le fogom szavaztatni jövőre 😛Igor
Na, milyen tradet? 😀tenorx
random Texans defensive back for 1. kör 😀Höri
Na, Igor megunta Jacksont?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jah, aki megvétózta a trademet, az kapja be amúgy 😛 ahhoz képest, amilyen tradek itt átmentek, nem értem miért ezzel volt baj.. ezt a rookies szabályt is le fogom szavaztatni jövőre 😛Igor
Na, milyen tradet? 😀tenorx
random Texans defensive back for 1. kör 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jah, aki megvétózta a trademet, az kapja be amúgy 😛 ahhoz képest, amilyen tradek itt átmentek, nem értem miért ezzel volt baj.. ezt a rookies szabályt is le fogom szavaztatni jövőre 😛Igor
Na, milyen tradet? 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Jah, aki megvétózta a trademet, az kapja be amúgy 😛 ahhoz képest, amilyen tradek itt átmentek, nem értem miért ezzel volt baj.. ezt a rookies szabályt is le fogom szavaztatni jövőre 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm nem tudom hol a waiver sorrend, ha szabálytalan vegyétek ki.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
az igazán nagy gm játékosok feliratkoztak a topic RSS feedjére 😀JJ
Igen, és az összes hozzászólás archiválva van, könnyen kereshető módon, amit akár a mobilukról is bármikor el tudnak érni.tenorx
az én mobilomról biztos hogy nem 😛eaglesmcnabb
Megoldjuk, ne aggódj.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó, nem lógok 0/24-ben a GM-csevegőben. 😊 De akkor somos, meg mindenki utólagos engedélyével átírom.Döme
az igazán nagy gm játékosok feliratkoztak a topic RSS feedjére 😀JJ
Igen, és az összes hozzászólás archiválva van, könnyen kereshető módon, amit akár a mobilukról is bármikor el tudnak érni.tenorx
az én mobilomról biztos hogy nem 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Döme. Ezt már átbeszéltük 1-2 hete 😊 Az lett a vége, hogy ezt úgy akartuk belerakni, hogy MAX annyit kereshet. Csak azóta nem lett kijavítva, de megegyeztünk, hogy 1.év<=átlagbér 😊fetomy
Jó, nem lógok 0/24-ben a GM-csevegőben. 😊 De akkor somos, meg mindenki utólagos engedélyével átírom.Döme
az igazán nagy gm játékosok feliratkoztak a topic RSS feedjére 😀JJ
Igen, és az összes hozzászólás archiválva van, könnyen kereshető módon, amit akár a mobilukról is bármikor el tudnak érni.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 965 — no es importante
Döme. Ezt már átbeszéltük 1-2 hete 😊 Az lett a vége, hogy ezt úgy akartuk belerakni, hogy MAX annyit kereshet. Csak azóta nem lett kijavítva, de megegyeztünk, hogy 1.év<=átlagbér 😊fetomy
Jó, nem lógok 0/24-ben a GM-csevegőben. 😊 De akkor somos, meg mindenki utólagos engedélyével átírom.Döme
az igazán nagy gm játékosok feliratkoztak a topic RSS feedjére 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Döme. Ezt már átbeszéltük 1-2 hete 😊 Az lett a vége, hogy ezt úgy akartuk belerakni, hogy MAX annyit kereshet. Csak azóta nem lett kijavítva, de megegyeztünk, hogy 1.év<=átlagbér 😊fetomy
Jó, nem lógok 0/24-ben a GM-csevegőben. 😊 De akkor somos, meg mindenki utólagos engedélyével átírom.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Döme. Ezt már átbeszéltük 1-2 hete 😊 Az lett a vége, hogy ezt úgy akartuk belerakni, hogy MAX annyit kereshet. Csak azóta nem lett kijavítva, de megegyeztünk, hogy 1.év<=átlagbér 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
kevesebbet keresheteaglesmcnabb
A szabálykönyvben "pontosan" van írva, de nekem jó volna ha kevesebbet is kereshetnének. 😊 Ami azért teljesen életszerű is.Döme
az 1/2-esemnek első évre adhatok 4 milliót is, holott 8-at fog átlagban keresniJJ
Jó, ezt értem, de a szabályzatban ez van leírva:
"A draftolt játékosoknak kiválasztásuk helyétől függően fix átlagbérük és szerződéshosszuk van. Az átlagbért természetesen el lehet osztani változó módon az egyes évek között, annyi kikötéssel, hogy az első évben minden újoncnak pontosan az átlagot kell keresnie."

Ha ez direkt lett így beírva, azt jelenti hogy kevesebbet sem kereshet.

már múltkor említettem volt tárgyalva, elvileg max az átlagot keresheti, csak még nem lett átírvaWyatt
Akkor javítsuk ki, mert én már kezdtem parázni hogy csúnya cutokat kell végrehajtanom draft után. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
már múltkor említettem volt tárgyalva, elvileg max az átlagot keresheti, csak még nem lett átírva

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 965 — no es importante
Az minek lett bevezetve hogy a draftoltaknak első évükben pontosan a fizetésük átlagát kell keresniük?Döme
kevesebbet keresheteaglesmcnabb
A szabálykönyvben "pontosan" van írva, de nekem jó volna ha kevesebbet is kereshetnének. 😊 Ami azért teljesen életszerű is.Döme
az 1/2-esemnek első évre adhatok 4 milliót is, holott 8-at fog átlagban keresni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal