GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
én kérek elnézést.gabtsi
ne vedd magadra a seahawks gm világhíres az A+ draftjairól



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
én kérek elnézést.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
gondolom nem úgy értette


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/braxa88
draftig még van idő. 😀
Másrészt meg az Eagles első pickje 4. körös. Nagyon nem lehet így elbaszni a draftot. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem lenne baj ha nem állnánk át a napi egy tempóra, mert így jutna idő a második körre is, mégha kevesebben is tippelnének, vszleg lenne olyan név, akivel mi laikusok még nem is találkoztunk.gabtsi az NFL draft topicba
előre félek az eagles draftjától...
ténleg nagyon felhígult a GM mezőny :/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
friss ropogós 3.körös kompenzáció 😊
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
meddig van időm dupla bünti nélkül lapátolni kettőt ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Látom Hillenmayer most lett cutolva, somos meg tolt rá ajánlatot. Ilyenkor nem úgy van, hogy a 2. FA körig már nem lehet rá ajánlani?szaba
Olvass vissza.tenorx
My bad. 😕
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Látom Hillenmayer most lett cutolva, somos meg tolt rá ajánlatot. Ilyenkor nem úgy van, hogy a 2. FA körig már nem lehet rá ajánlani?szaba
Olvass vissza.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Látom Hillenmayer most lett cutolva, somos meg tolt rá ajánlatot. Ilyenkor nem úgy van, hogy a 2. FA körig már nem lehet rá ajánlani?
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Falcons is 3-4re áll?szaba
já voll!

gondolkodtam egy átmeneti éven, de úgy alakult időközben, hogy elég jól be tudtam tárazni 3-4es emberekből, úgyhogy meg lesz a váltás 😛 Kellett, mert túl retek volt a védelmem, és nem volt kedvem foltozgatni, inkább átszerveztem az egészet 😊 Meg egyébként is jobb szeretem a 34et, csak itt ugye kaptam amit kaptam, és most volt lehetőségem, anyagi helyzetem és megfelelő trade-alapom a reformációra 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ja
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Falcons is 3-4re áll?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nálam is eladó olcsóért vagy elcserélhető Diggs, Tucker. Keveset keresnek Diggs vszínű kezdő.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
sztem mcintosh sem volt drága, 2.5 milkát nekem simán megért, az hittem 3.5 körül lesz az árabraxa88
Én gondolkodtam rajta,és haD'qweelre még nyomnak, lehet inkább rámozdulok. Csak egyrészt roki nem olyan jó 43ban, másrészt így isbőven jó leszek már ilbben 😊
fetomy
jó ő 43as OLBnek nagyon
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
sztem mcintosh sem volt drága, 2.5 milkát nekem simán megért, az hittem 3.5 körül lesz az árabraxa88
Én gondolkodtam rajta,és haD'qweelre még nyomnak, lehet inkább rámozdulok. Csak egyrészt roki nem olyan jó 43ban, másrészt így isbőven jó leszek már ilbben 😊

Egyébként Dqwell 2.5-ért sztem lófasz 😛 Lehet, hogy esélyes a kuka, de én még bízok benne 😛 volt ideje regenerálódni, és főleg lesz, hanem lesz szezon 😊

Egyébként a Merriman-Lószon-Haralson trió igen drága lett a végére...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elmész a picsába fék 😛gabtsi
te is 😛
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ja abszolút nem féltelek, de ha ezt tudom, szerzek egy 1/31-et, és azt ajánlom fel 😊Wyatt
nem eladó 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ja abszolút nem féltelek, de ha ezt tudom, szerzek egy 1/31-et, és azt ajánlom fel 😊

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 963 — no es importante
Kezdő 4-3-as OLB 850k-ért... :cool: aszittem JJ beajánl rá, de akkor szerencsém volt 😊Igor
nincs pénzem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na ide 😛
az szép húzás a Washington részérőlWyatt
jaja. jovore ugyis eladok vmi romant aztan lesz elso korom ne izgulj.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na ide 😛
az szép húzás a Washington részéről

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Továbbra is 4 GM hiányzik még:
http://doodle.com/7ncgyhr5yyihtzsv
Ha jól emlékszem egyedül Fucu írta, hogy ő mindegyik napot megoldja, de lehetőleg ne vasárnap.tenorx
en vagyok a jozsi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Továbbra is 4 GM hiányzik még:
http://doodle.com/7ncgyhr5yyihtzsv
Ha jól emlékszem egyedül Fucu írta, hogy ő mindegyik napot megoldja, de lehetőleg ne vasárnap.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Kezdő 4-3-as OLB 850k-ért... :cool: aszittem JJ beajánl rá, de akkor szerencsém volt 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)