GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 969
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gabtsi jól tolja 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
parancsolj!gabtsi
a feher felar ahahahaha. ezt nem hittem vna. targytalan az elozo felvetesem.
vagy meg mostanaban rapakolok v meghagyom a haramiaknak.
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
ez eldőlt azt hiszem 😀

több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
parancsolj!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ejfelig szeretnek kerni haladekot pozra mert addig meg gondolkodni szeretnek rajta
es csak keso estere erhetek gep ele.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
sztem mcintosh sem volt drága, 2.5 milkát nekem simán megért, az hittem 3.5 körül lesz az ára
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
ma még lehet ajánlani új emberre?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
valaki vigye el Koutovides-t is

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Foote 3.2es fizuval jövőévi 4.ért vihető 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
eaglesmcnabb emelj évet is mert így nem jó a licitedFucu
miért, ha úgy emelek 300k-t, hogy 1-el kevesebb, de 10%-al így is jóval nagyobb az emelés, akkor sem jó a licit?eaglesmcnabb
nem
300zal mindenképp többnek kell lennie minimum, ha évet csökkentesz, akkor ennek a +10%-ával, vagy 0.9-eddel osztani kell, már nem tudom hogy számoltuk, szal vagy 330 000+ kell vagy 333 333+

értem Höri, köszöntem

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mivel ez a 2011-es szezon így a következő évre kell számolni a minimumot, igen.

alapvetően az IRL évek a mérvadók, de ha valakinek nálunk nem volt csapata, akkor értelemszerűen nem köthetünk bele ha most kapja az első minimumjait.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eaglesmcnabb emelj évet is mert így nem jó a licitedFucu
miért, ha úgy emelek 300k-t, hogy 1-el kevesebb, de 10%-al így is jóval nagyobb az emelés, akkor sem jó a licit?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
értem, és a többi? mert szerintem eddig nem vettük ki külön azokat, akiknek itt nem volt csapatuk, mondjuk abdullah, de irl meg játszott, szal itt az irl éveket vesszük? és a vet mineket ugye a kövi évre értjük, szal ha hetediket kezdi (miután hatot már letolt) akkor a 7-9-es vet mint kaphatja csak?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
most pillanatra elbizonytalanodtam, az experience-nél lévő szám a játékos adatlapja mellett vonatkozik arra, hogy irl hány szezont tolt
de akkor ehhez hozzá kell adni egyet ugye, ha a vet mines szerződés szerint akarok neki adni kontraktust
tehát mondjuk 9 évet lehúzott már, akkor neki már csak 850 000et adhatok minimumra ugye?
meg volt ez a kindle féle, akkor most a játékbelit számoljuk végül mindenre? szal ha irl mittomén 8 szezonja volt, nálunk meg 5, akkor 750 000 helyett kaphat 630 000-ret
és még egy, minta az is rémlene, hogy akinek itt nem volt még szerződése, az ha 3 évest kap, akkor rfa lesz utána? pl ivory az lett volna?Wyatt
igen, RFA lesz például az aktuális körből Ihenacho

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
most pillanatra elbizonytalanodtam, az experience-nél lévő szám a játékos adatlapja mellett vonatkozik arra, hogy irl hány szezont tolt
de akkor ehhez hozzá kell adni egyet ugye, ha a vet mines szerződés szerint akarok neki adni kontraktust
tehát mondjuk 9 évet lehúzott már, akkor neki már csak 850 000et adhatok minimumra ugye?
meg volt ez a kindle féle, akkor most a játékbelit számoljuk végül mindenre? szal ha irl mittomén 8 szezonja volt, nálunk meg 5, akkor 750 000 helyett kaphat 630 000-ret
és még egy, minta az is rémlene, hogy akinek itt nem volt még szerződése, az ha 3 évest kap, akkor rfa lesz utána? pl ivory az lett volna?

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
eaglesmcnabb emelj évet is mert így nem jó a licited



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Hát, ahhoz képest, hogy az elmúlt 2 szezonban volt 6 meccse, annyira nem lett olcsó...somoskovig
hátja, és IRL a browns csak 1éves szerződést kötött vele. idén megésrül akkor neki annyi.
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Hát, ahhoz képest, hogy az elmúlt 2 szezonban volt 6 meccse, annyira nem lett olcsó...

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát mondjuk ő viccesen olcsón ment sajna el a többiekhez képest

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
oh és bazdmeg lemaradtam DQWellről.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gocong miért ér ennyit?tenorx
Mint már mondtam, Herremans után a kedvenc játékosom. Másrészt meg stabil kezdő 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
a Hillenmeyer nyilván érvénytelen licit

egyébként üdv az adminisztráció csodás világában 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Visi is elmehet ám 😛

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Hillenmeyert már az FA kör alatt vágták ki... sztem ilyenkor rá csak a 2. körben lehet már ajánlani.

Különben ezentúl mindig kivágom a drága embereimet a második nap 23:59-kor... 😛Igor
mondasz valamit, akkor kiszedem a listából és ha jön Höri akkor eldönti mi legyen

Wyat: köszi

friss a lista



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Hillenmeyert már az FA kör alatt vágták ki... sztem ilyenkor rá csak a 2. körben lehet már ajánlani.

Különben ezentúl mindig kivágom a drága embereimet a második nap 23:59-kor... 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)