NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
na szerintem tekints magadba és gondold át ezt még egyszer 😉briareos
Sztem Te is, mert rég láttam tőled építő jellegű HSZ-t.Soldados
ne haragudj, hogy nem az hajt h neked feleljek megbriareos
Abszolút nem zavar.

De remélem téged sem zavar, ha nem szeretem az értelmetlenül provokatív HSZ-eket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
Így van - sajnos.

Egy normális, érvekre alapuló eszmecserében - az én értékrendem szerint - szomorú, ha csak egy provokatív egymondatos HSZ-t tudsz beírni. De már megszoktam tőled is, hogy inkább "geci jófej" és vicces vagy, minthogy értelmes dolgot írnál, érdemben hozzátennél egy témához. Ilyenkor mit szólnál ahhoz, ha nem írnál semmit...?Soldados
na szerintem tekints magadba és gondold át ezt még egyszer 😉briareos
Sztem Te is, mert rég láttam tőled építő jellegű HSZ-t.Soldados
ne haragudj, hogy nem az hajt h neked feleljek meg

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
hiába tőlem csak ilyenekre telik.
briareos
Így van - sajnos.

Egy normális, érvekre alapuló eszmecserében - az én értékrendem szerint - szomorú, ha csak egy provokatív egymondatos HSZ-t tudsz beírni. De már megszoktam tőled is, hogy inkább "geci jófej" és vicces vagy, minthogy értelmes dolgot írnál, érdemben hozzátennél egy témához. Ilyenkor mit szólnál ahhoz, ha nem írnál semmit...?Soldados
na szerintem tekints magadba és gondold át ezt még egyszer 😉briareos
Sztem Te is, mert rég láttam tőled építő jellegű HSZ-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados: Itt van pl. Gabo. Mi van, ha én is, és ő is 6M szán rá max. 5.5 van, én rádobom a 6-ot, ő már nem ad meg 6.5-et, ha viszont ő dob rá előbb 6-ot, akkor nekem kell 6.5-et ha kell. Az 1, vagy 0.5 misivel nagyobb emelés meg lehet neked nem fér bele, és le kell spórolni, de más meg máshogy gazdálkodott. Az 7 Millás büntimbe is lehet, hog y1-2 csapat most belerokkanna, én meg megoldom. Lehet nem a legideálisabban, de olyan lesz a csapatom, amit szeretnék, és én úgy néz ki elégedett leszek (Drafttól még függően)

Emellett pedig lehet, hogy te azt feltételezed, hogy két év múlva becsődöl, de attól még ezt semmi nem garantálja. Neked lehet, hogy nincs nagy túlfizetésed, de átlagban többeket keresnek az embereid, mint az övéi. Úgy láttam, hogy több orrnehéz játékosa van, max 2014, vagy 2015 lehet necces neki, de akkor meg kirakja valamelyiket, aztán meg van oldva, de 3-4 évre megvoltak a jó játékosai. Akik meg ha fiatalok is, és jók, minthogy azok, akkor nem is gond, mert 4-5 évig nem kell helyettük drága ember.

Az meg azért más kérdés, hogy neked a kv.ajó, fiatal, sokat és jól elkapó TE nem ér szinte semmit, max mint egy alig játszó backup QB, de attól még nem lesz baromság. Nekem meg egy OLB nem ér 5 top picket, ahogyan egy RB-ért se fizetnék kb. soha többet, mint egy darab 1. kör, max egy kicsivel. Csakhogy szerintem az, hogy adok egy komplett draftot egy emberért, nem okosabb dolog, mint 1-2 millával túlfizetni valakit. Sőt.. Te meg közben olyan különbséget teszel, ami nevetséges, csak azért, mert előbbit Te csináltad, utóbbit meg nem.fetomy
Az a baj, hogy félremagyarázod, amit mondok. Tényleg kérlek, hogy ne fordítsd félre amit írok... Szerinted az 5 milla azt jelenti, hogy nem ér semmit? (Az is majdnem 1,5 franchise tag érték). Max mint egy csere QB? Mutass már rá, hogy ezeket hol írtam... Mellesleg melyik csere QB keres 5 millát? És ha tetszik, ha nem, ezek a posztok közötti különbségek, hogy egy csere QB bizony több helyütt 2 milla körül keres, míg egy elit TE 5 milla körül.

De hogy az érdemi részére is reagáljak:
Ha vki még az én 6 millás túlfizetésemet is túlfizeti, akkor elengedem, mert annyit nem ér. Minden évben így FA-ztem, teszem hozzá: sikeresen, mert, amit akartam, megoldottam. De szvsz teljesen felesleges 4,5-ről 6-ra emelni. (Persze elitjátékos esetében 1-ről 3 millára emelni, az rendben van) Az tisztára olyan, mint pókerben, rosszul menedzselt pot, feleslegesen növelted a potot és kockáztattad zsetonjaidat.

Továbbá Te most kb azon vitázol velem, hogy mondhatom-e erre, hogy ostobaság az én trédem fényében. Meg hogy én ordas különbséget teszek a kettő között. Holott szó sincs erről. Én mondtam, hogy túlfizettem, de leírtam miért tettem, ettől függetlenül szted ostobaság, jó, én elfogadom, de ezért ne nevezhetném ezt a túlfizetést ostobaságnak? Már miért ne tehetném? Sztem BÁRKINEK ostobaság dupla franchise tag értéket adni 5 éves átlagra. Ennek semmi összefüggése ahhoz, hogy én mit adtam egy trédben, főleg, hogy mondtam, hogy túlfizettem. De szuvenír 😀 😀 jogom, hogy ostobaságnak tartsam ettől függetlenül, mint ahogy neked is, hogy enyémet annak tartsd. De most azt számonkérni, hogy a szted ostoba trédem miatt, nem nevezhetem ostobának ezt a túlfizetést, az nekem érdekes.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Tenorxnak messze nincs annyi hiányposztja mint amennyit te gondolsz Soldados, és kövezzetek meg de nálam egy normális eszmecsere nem abból áll hogy az egyik fél 20-szor leírja ugyanazt.

JEHOVA.adam8
Bocs, beleszerkesztettem... igy mar korrekt, hozom is a ket nagy laposat, es a zacsko kavicsot.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
Újabb értelmes HSZ. 😊Soldados
hiába tőlem csak ilyenekre telik.
Ha én tartanék mindenkit idiótának meg hozzánemértőnek a gm gameben rég abbahagytam volna, mert bár igaz h nyerni jó, na de hülyék között?briareos
Amúgy meg kezdesz az én szintem felé közeledni. Csak figyelmeztetlek, mert már hallhatod a hagnom 😛szaba
hm?

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
továbbra is tartom h mi csak lehúzzuk solditbriareos
Újabb értelmes HSZ. 😊Soldados
hiába tőlem csak ilyenekre telik.
Ha én tartanék mindenkit idiótának meg hozzánemértőnek a gm gameben rég abbahagytam volna, mert bár igaz h nyerni jó, na de hülyék között?briareos
Amúgy meg kezdesz az én szintem felé közeledni. Csak figyelmeztetlek, mert már hallhatod a hagnom 😛
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Tenorxnak messze nincs annyi hiányposztja mint amennyit te gondolsz Soldados, és kövezzetek meg de nálam egy normális eszmecsere nem abból áll hogy az egyik fél 20-szor leírja ugyanazt.

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
Újabb értelmes HSZ. 😊Soldados
hiába tőlem csak ilyenekre telik.
briareos
Így van - sajnos.

Egy normális, érvekre alapuló eszmecserében - az én értékrendem szerint - szomorú, ha csak egy provokatív egymondatos HSZ-t tudsz beírni. De már megszoktam tőled is, hogy inkább "geci jófej" és vicces vagy, minthogy értelmes dolgot írnál, érdemben hozzátennél egy témához. Ilyenkor mit szólnál ahhoz, ha nem írnál semmit...?Soldados
na szerintem tekints magadba és gondold át ezt még egyszer 😉

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
továbbra is tartom h mi csak lehúzzuk solditbriareos
Újabb értelmes HSZ. 😊Soldados
hiába tőlem csak ilyenekre telik.
briareos
Így van - sajnos.

Egy normális, érvekre alapuló eszmecserében - az én értékrendem szerint - szomorú, ha csak egy provokatív egymondatos HSZ-t tudsz beírni. De már megszoktam tőled is, hogy inkább "geci jófej" és vicces vagy, minthogy értelmes dolgot írnál, érdemben hozzátennél egy témához. Ilyenkor mit szólnál ahhoz, ha nem írnál semmit...?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soldados: Itt van pl. Gabo. Mi van, ha én is, és ő is 6M szán rá max. 5.5 van, én rádobom a 6-ot, ő már nem ad meg 6.5-et, ha viszont ő dob rá előbb 6-ot, akkor nekem kell 6.5-et ha kell. Az 1, vagy 0.5 misivel nagyobb emelés meg lehet neked nem fér bele, és le kell spórolni, de más meg máshogy gazdálkodott. Az 7 Millás büntimbe is lehet, hog y1-2 csapat most belerokkanna, én meg megoldom. Lehet nem a legideálisabban, de olyan lesz a csapatom, amit szeretnék, és én úgy néz ki elégedett leszek (Drafttól még függően)

Emellett pedig lehet, hogy te azt feltételezed, hogy két év múlva becsődöl, de attól még ezt semmi nem garantálja. Neked lehet, hogy nincs nagy túlfizetésed, de átlagban többeket keresnek az embereid, mint az övéi. Úgy láttam, hogy több orrnehéz játékosa van, max 2014, vagy 2015 lehet necces neki, de akkor meg kirakja valamelyiket, aztán meg van oldva, de 3-4 évre megvoltak a jó játékosai. Akik meg ha fiatalok is, és jók, minthogy azok, akkor nem is gond, mert 4-5 évig nem kell helyettük drága ember.

Az meg azért más kérdés, hogy neked a kv.ajó, fiatal, sokat és jól elkapó TE nem ér szinte semmit, max mint egy alig játszó backup QB, de attól még nem lesz baromság. Nekem meg egy OLB nem ér 5 top picket, ahogyan egy RB-ért se fizetnék kb. soha többet, mint egy darab 1. kör, max egy kicsivel. Csakhogy szerintem az, hogy adok egy komplett draftot egy emberért, nem okosabb dolog, mint 1-2 millával túlfizetni valakit. Sőt.. Te meg közben olyan különbséget teszel, ami nevetséges, csak azért, mert előbbit Te csináltad, utóbbit meg nem.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
továbbra is tartom h mi csak lehúzzuk solditbriareos
Újabb értelmes HSZ. 😊Soldados
hiába tőlem csak ilyenekre telik.
Ha én tartanék mindenkit idiótának meg hozzánemértőnek a gm gameben rég abbahagytam volna, mert bár igaz h nyerni jó, na de hülyék között?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
továbbra is tartom h mi csak lehúzzuk solditbriareos
Újabb értelmes HSZ. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is gondolkoztam Davis-en, pont 5 év 6 milla lett volna az a határ, amennyit adtam volna neki, ennyit bírt volna ki a capem, ha jól ügyeskedek. Szerintem egyáltalán nem olyan hatalmas faszság. Mindenkit más célok mozgatnak másképp építi a csapatát, ha van 25 milla capspace és így tudja felhasználni, még mindig jobb, mintha meghagyja és nem költi el senkire.gabokocka
Jó csak hát a Te csapatodat örömmel átvenném, amelyben szinte minden poszton top-játékosok vannak, kivéve a TE posztot, ez egy SB-runra kész csapat, amelyre Davis jelentené habot csokidrazséval meghintve.

Amúgy messze a Te kereted tetszik a legjobban. 😉 (Mondjuk halvérűt leszámítva 😛)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 536 — StuG Life
továbbra is tartom h mi csak lehúzzuk soldit

több mint 13 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Én is gondolkoztam Davis-en, pont 5 év 6 milla lett volna az a határ, amennyit adtam volna neki, ennyit bírt volna ki a capem, ha jól ügyeskedek. Szerintem egyáltalán nem olyan hatalmas faszság. Mindenkit más célok mozgatnak másképp építi a csapatát, ha van 25 milla capspace és így tudja felhasználni, még mindig jobb, mintha meghagyja és nem költi el senkire.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A mostani FT értékekkel dobálózni meg fasság mivel ezek fele még az eredeti szerződésből maradtak a legtöbb helyen. Kivéve Clarkot.
És inkább pénzben fizess túl valakit, mint pickben.

haromt
LOL.

A franchise tag a legjobb értékmérő. Ráadásul Owen és Clark is már új szerződéssel szerepel benne. A közel dupla franchise tag ár ötéves ÁTLAGRA az ordas túlfizetést jelent, még akkor is ha Peyton Manningről lenne szó.

A második pedig a Te véleményed, nekem meg más. Legalábbis figyelembe véve ama körülményt, hogy a tréd után is maradt 9 pickem, ebből egy 2. és két 3. körös.Soldados
A TE tag elég durván emelkedik msotanában IRL is mert tényleg alacsony volt ahhoz képest, hogy milyen jelentősége van néhol a TE-knek.Aki már az átlagnál jbob az már IRL kaphat taget simán.Rajna
Ez igaz. De nem olyan mértékben, mint nálunk fog 1-2 éven belül robbanásszerű duplázódás lesz, ami viszont nagyon túlzó, hogy a WR tag közelében lesz TE tag.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én csak azt nem értem Soldados, hogy ráfizetni egy 4-5 millás emberre 1-2 millát, mitől olyan irdatlanul nagy baromság neked 😊 Nyilván túlfiizette, de ha egyszer valaki befér a cap alá, nem értem miért lenne baromság azt kihasználnia. Majd ha emiatt cutolgatja a jó embereit, akkor azt mondom, hogy baromság volt, de amíg befér vele a sapka alá, semmi baromság nincsen benne. Egy trade-ben kérdés, hogy mi éri meg, mert ad valamit az ember egy játékosért, de FA-n minden megéri, ha nem kell miatta átrendezni a fél csapatot.

4.5 után én is 6-ra szoktam emelni. Mert a 4.5-5-5.5-6 satöbbi dologgal elmehetünk 6-nál tovább is szerintem, plusz tegyük fel, hogy egy olyan játékos, akiért fizetnek 4-5 milla felett, esetleg nem 2 embernek kell. Ajánlottak 4.5-et, mi van ha én 5-öt ajánlok? Ráajánl majd B csapat 5.5-re, és mielőtt 6-ot írhatnék, valaki más beírja. Akkor nekem máris 6.5 a minimum.
Plusz 4.5-ről 6-ra emelni egy jó jelzés, hogy én őt akkor is megveszem, ha túl kell fizetnem, úgyhogy így próbálkozzál. 😊 Ez szerintem egyáltalán nem rossz "megfélemlítő" taktika, ha az embernek van rá kerete 😊fetomy
Idén befér, nyilván ezért szórja a pénzt, de kíváncsi vagyok mikor feszíti túl a húrt a capnél, mert az brutális, hogy már most van 2 embere akit 5 éves átlagban franchise tag felett fizet. Nekem egy ilyenem sincs, mégis küzdök a cappel.

A 2. pontban nem értek egyet. Ha vki 4,5-5-5,5-6 után ráemel, az ráemel 4,5-6 után is. De így is esélyt se adott arra magának, hogy spóroljon. 5 milla szájhúzással még elmegy, de 6 egy TE-nek, nekem még mindig libabőrös tőle a hátam. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A mostani FT értékekkel dobálózni meg fasság mivel ezek fele még az eredeti szerződésből maradtak a legtöbb helyen. Kivéve Clarkot.
És inkább pénzben fizess túl valakit, mint pickben.

haromt
LOL.

A franchise tag a legjobb értékmérő. Ráadásul Owen és Clark is már új szerződéssel szerepel benne. A közel dupla franchise tag ár ötéves ÁTLAGRA az ordas túlfizetést jelent, még akkor is ha Peyton Manningről lenne szó.

A második pedig a Te véleményed, nekem meg más. Legalábbis figyelembe véve ama körülményt, hogy a tréd után is maradt 9 pickem, ebből egy 2. és két 3. körös.Soldados
A TE tag elég durván emelkedik msotanában IRL is mert tényleg alacsony volt ahhoz képest, hogy milyen jelentősége van néhol a TE-knek.Aki már az átlagnál jbob az már IRL kaphat taget simán.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A mostani FT értékekkel dobálózni meg fasság mivel ezek fele még az eredeti szerződésből maradtak a legtöbb helyen. Kivéve Clarkot.
És inkább pénzben fizess túl valakit, mint pickben.

haromt
LOL.

A franchise tag a legjobb értékmérő. Ráadásul Owen és Clark is már új szerződéssel szerepel benne. A közel dupla franchise tag ár ötéves ÁTLAGRA az ordas túlfizetést jelent, még akkor is ha Peyton Manningről lenne szó.

A második pedig a Te véleményed, nekem meg más. Legalábbis figyelembe véve ama körülményt, hogy a tréd után is maradt 9 pickem, ebből egy 2. és két 3. körös.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én csak azt nem értem Soldados, hogy ráfizetni egy 4-5 millás emberre 1-2 millát, mitől olyan irdatlanul nagy baromság neked 😊 Nyilván túlfiizette, de ha egyszer valaki befér a cap alá, nem értem miért lenne baromság azt kihasználnia. Majd ha emiatt cutolgatja a jó embereit, akkor azt mondom, hogy baromság volt, de amíg befér vele a sapka alá, semmi baromság nincsen benne. Egy trade-ben kérdés, hogy mi éri meg, mert ad valamit az ember egy játékosért, de FA-n minden megéri, ha nem kell miatta átrendezni a fél csapatot.

4.5 után én is 6-ra szoktam emelni. Mert a 4.5-5-5.5-6 satöbbi dologgal elmehetünk 6-nál tovább is szerintem, plusz tegyük fel, hogy egy olyan játékos, akiért fizetnek 4-5 milla felett, esetleg nem 2 embernek kell. Ajánlottak 4.5-et, mi van ha én 5-öt ajánlok? Ráajánl majd B csapat 5.5-re, és mielőtt 6-ot írhatnék, valaki más beírja. Akkor nekem máris 6.5 a minimum.
Plusz 4.5-ről 6-ra emelni egy jó jelzés, hogy én őt akkor is megveszem, ha túl kell fizetnem, úgyhogy így próbálkozzál. 😊 Ez szerintem egyáltalán nem rossz "megfélemlítő" taktika, ha az embernek van rá kerete 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Davis posztja TOP 3 jatekosa.. plane hosszutavon. Erteke csak feljebb mehet, ha jobb QB jatekot kap a kovetkezo evekben. Azt pedig plane megnezheted, hogy hasonlo kaliberu TE mikor fog a szabadpiacra kijonni a kovetkezo evekben..

Vicces, hogy Gates/Clark helyett o az akire kifejezetten ra szoktak dobalni.. 😀
Nevezett ket TE-nek meg amugy max 2 ev van a palyafutasabol... Davisnek meg legalabb 5-6, szvsz.

Nem olcso Davis, de ha valakire kipengetsz ennyit egy 5 eves szerzodesnel, akkor a TE-k kozul csakis o lehet az.. sztem enyhe tulfizetes, de a korulmenyek kozt teljesen ertheto.. es sztem is bolcsebb dontes mint egy teljes draftclasst bealdozni 1 jatekosert. (Plane, hogy igy most talan egyszer vegre nekem is lesz comp pickem 😀)Igor
27 éves Davis. Ha idén lesz szezon simán van 7 éve is. No 2 célpont a csapatában.
A mostani FT értékekkel dobálózni meg fasság mivel ezek fele még az eredeti szerződésből maradtak a legtöbb helyen. Kivéve Clarkot.
És ha valakinek TE kell akkor Davisnél tényleg nincs jobb opció. Nem csak idén hanem jövőre sem. És inkább pénzben fizess túl valakit, mint pickben.

Ha nem jött volna potyáért Fákin soldier akkor én is rámentem volna Davisre hasonló pénzért.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A TE tag amúgy ugye természetesen alacsony, nem véletlen használtuk mi is Scaife megtartására anno mert olcsóbb mint hosszabbítani egy jó fiatal TE-vel.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilván alkothatsz, de én meg véleményezhetem ugye? 😛
A fratag, TE-nél nagyon alacsony. Gondolom ők sok bonuszt kapnak, ezért az alapfizujuk alacsony volt, mikor átvettük, nem tudom.
És ha van más need-je? 😊 Azt megoldja máshogy, pl. drafton, vagy biztos marad azért még helye, majd ott.

Tudom, hogy a te helyzeted más, hisz mindig más 😛 😊 De az az igazság, hogy külső szemmel nézve, kb. 2 millióval többet fizetni egy játékosért (amiből mellesleg szerintem rengeteg van), semmivel nem nagyobb hülyeség, mint kiadni 5 olyan picket, amivel nagy eséllyel nemcsak erős backupot, de még startert is könnyen lehet húzni. Nem kell magyarázni, értem én, hogy neked tökre megérte. Én csak azt mondom, hogy ha azt elfogadod, hogy neked megérte egy olyan bolt, ami egyértelműen durva túlfizetés, akkor azt is elfogadhatnád, hogy neki meg megérte ez az igazolás. 😊 Nem hiszem el, hogy az a plusz kb. 2 milla annyival nagyobb baromság, mint amit te csináltál... 😊fetomy
- A fra. tag nem alacsony, ennyit érnek a TE-k. 😊
- Nemcsak az én helyzetem más, hanem minden GM helyzete más értelemszerűen. 😛
- És nem tökre megérte, ezt sosem mondtam, hanem elfogadva ama tényt, hogy nincs más megoldásom (a szűkös cap miatt), túlfizettem pickben
- Én elfogadom, hogy neki ez szerinte jó volt, de Te meg fogadd el, hogy ez sztem baromság volt. Közel dupla franchise tages szerződést én még nem láttam adni senkinek. Sztem a Lions nem volt olyan helyzetben, hogy erre a túlfizetésre mindenáron rászoruljon.

De hogy új érvet is behozzak:
4,5 milla után miért 6 millára emelt? Teljesen értelmetlen volt. Ha 5 millára emel, akkor a köv. licit már úgyis csak 5,5 milla lehetett volna, ergó 1 millát spórolhatott volna, ha mégis vki beírja az 5,5 millát, akkor legalább az esélyt megadja magának, hogy ne fizesse túl feleslegesen a playát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván alkothatsz, de én meg véleményezhetem ugye? 😛
A fratag, TE-nél nagyon alacsony. Gondolom ők sok bonuszt kapnak, ezért az alapfizujuk alacsony volt, mikor átvettük, nem tudom.
És ha van más need-je? 😊 Azt megoldja máshogy, pl. drafton, vagy biztos marad azért még helye, majd ott.

Tudom, hogy a te helyzeted más, hisz mindig más 😛 😊 De az az igazság, hogy külső szemmel nézve, kb. 2 millióval többet fizetni egy játékosért (amiből mellesleg szerintem rengeteg van), semmivel nem nagyobb hülyeség, mint kiadni 5 olyan picket, amivel nagy eséllyel nemcsak erős backupot, de még startert is könnyen lehet húzni. Nem kell magyarázni, értem én, hogy neked tökre megérte. Én csak azt mondom, hogy ha azt elfogadod, hogy neked megérte egy olyan bolt, ami egyértelműen durva túlfizetés, akkor azt is elfogadhatnád, hogy neki meg megérte ez az igazolás. 😊 Nem hiszem el, hogy az a plusz kb. 2 milla annyival nagyobb baromság, mint amit te csináltál... 😊