NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért több, mint egy hónapra előre nem sokan tudják, hogy fognak ráérni, szerintem.Deny
Konkrétan aki tudja, az vagy nagyon nagy májer, vagy hatalmas tirpák. 😛szaba
Nekem 17-18 biztos nem jó, és már tudom.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
komisszar elvtarstol kerdenem h woodyval es jamal williamsszel en hogy szamoljak ?
ha nem talalnak csapatot zaros hataridon belul akkor jatszhatnak meg a kovi szezonban vagy huzzanak a fekete lyukba
mintha visszavonultak vna ?Fake
elférnek

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Höri, DeOssiet nem írtad be.Döme
mert az én játékosomJoci
Ja jó, csak benne volt a listában. Furcsállottam is. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Azért több, mint egy hónapra előre nem sokan tudják, hogy fognak ráérni, szerintem.Deny
Konkrétan aki tudja, az vagy nagyon nagy májer, vagy hatalmas tirpák. 😛
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azért több, mint egy hónapra előre nem sokan tudják, hogy fognak ráérni, szerintem.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem csináljunk majd doodle-t mint a mock draft game-hez, az a legjobb 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
draft időpontot ne kezdjünk el lassan választani?
én április 23., szombat 20 órát javaslok, akkor trade-ekkel, mindennel együtt meglesz 1-ig kb
de lehetne ilyen időpont kiválasztó táblázatot csinálni idén is

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
érdemes visszaolvasni vagy csak a szokásos 5 oldal flame?Newman
ami hosszú és sok smileys azt ne olvasd elSzegecs
Ergo Soldit és fetomyt ne olvasd el, ergo nem érdemes visszaolvasni. 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Höri, DeOssiet nem írtad be.Döme
mert az én játékosom


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
érdemes visszaolvasni vagy csak a szokásos 5 oldal flame?Newman
ami hosszú és sok smileys azt ne olvasd el


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
érdemes visszaolvasni vagy csak a szokásos 5 oldal flame?

több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Höri, DeOssiet nem írtad be.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Garantált pénzzel játszunk... Ha ma kezdenénk a játékot a legjobban fizetett TE, azaz Davis pont ilyen szerződéssel szerepelne. 😉 Se rosterbónusz, se semmi más bónusz nem szerepel a mi játékunkban, úgyhogy ezt ne keverd ide.Soldados
Davis IRL sem 4.9 millát ér, mivel azok közé a játékosok közé tartozik, akik nem egy bonust besepernek, és azzal szerzik a nagy lét. Ha meg a base salary az, amit nálunk ér a játékos, akkor meg szintén ott tartunk, hogy 1M-t fizetett rá, amihez ha hozzávesszük a körülményt, hogy fél millával nagyobb összeget rakott, hogy szinte biztosan az övé legyen, már nem is olyan gáz 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
komisszar elvtarstol kerdenem h woodyval es jamal williamsszel en hogy szamoljak ?
ha nem talalnak csapatot zaros hataridon belul akkor jatszhatnak meg a kovi szezonban vagy huzzanak a fekete lyukba
mintha visszavonultak vna ?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát nagyon nem érted a lakásos témát... Igen, lakásnál tudsz apránként fel-fel menni, de itt nem. Vagy most akkor megint az van, hogy az 1 millió az baromisok 5M-nál, de a fél millió az apránként van? 😊

Jah, 4.9 a garantált, és szerintem egyik évben sem keres ennyit, mert kétlem, hogy akár egy éve lenne, ahol nem teljesít minimum 2-3 bonust, amik szerintem nem 100k-val növelik ezt a pénzt, de mindegy 😊 végülis még az is lehet, hogy pl. nem kap roster bonust, hisz olyan gyenge, hogy kivágják 😊fetomy
Garantált pénzzel játszunk... Ha ma kezdenénk a játékot a legjobban fizetett TE, azaz Davis pont ilyen szerződéssel szerepelne. 😉 Se rosterbónusz, se semmi más bónusz nem szerepel a mi játékunkban, úgyhogy ezt ne keverd ide.

Hidd el értem, hisz én írtam. 😉 A lakásnál se kötelező rögtön 3 millát rádobni, minthogy itt sem. Sztem nem kifizetődő ez sem itt, sem sehol, ahol licit van, szted igen. Hagyjuk ennyiben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.Soldados
Viszont már elszakadtunk tőle elég régen, viszont a cap elvileg kb továbbra is a 70%-ot kéne tükrözze, a fizukat meg a caphez nem pedig az IRL garantálthoz igazítja egy GM nyilvánvalóan, ezért szerintem a garantált nem feltélen jó, most a roster bónusz egy ilyen szintű játékosnál kb. garantált pénz ésatöbbi de ezt te is tudod. Szóval szerintem a 70% inkább mérvadó de ez részletkérdés. Viszont már be lehetne fejezni, mindenki ismertette az érveit, tudjuk, hogy ki szerint idiotizmus az ajánlat és ki szerint nem és azt is, hogy miért, ergo a többi csak flame.Rajna
Az én véleményem szerint a 70% nem lehet mérvadó. Ugyanis a rostertöltelékek szinte nem kapnak bónuszt, ellenben nálunk az évek múltával is full fizetéssel szerepelnek a capben, már csak a veteránminimum miatt is. Tehát ott nem tudjuk megnyerni azt, amit - és ebben igaza szabának - a Rosi (köztük én is) és a GM-ek az FA-túlfizetéseknél a 70%-on túlnyomják a jó/kiváló playákat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát nagyon nem érted a lakásos témát... Igen, lakásnál tudsz apránként fel-fel menni, de itt nem. Vagy most akkor megint az van, hogy az 1 millió az baromisok 5M-nál, de a fél millió az apránként van? 😊

Jah, 4.9 a garantált, és szerintem egyik évben sem keres ennyit, mert kétlem, hogy akár egy éve lenne, ahol nem teljesít minimum 2-3 bonust, amik szerintem nem 100k-val növelik ezt a pénzt, de mindegy 😊 végülis még az is lehet, hogy pl. nem kap roster bonust, hisz olyan gyenge, hogy kivágják 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.Soldados
Rendben.. ez csak egy konvencio, leirtam en miert szeretek jobban szamolni a fix 70%-kal inkabb. Sztem ez realistabb... leirtam az elobb miert. Ha maskepp szamolod, megertem.. ez is egy ok valszeg, miert nem ertunk egyet.. case closed.Igor
Abba gondolj bele, hogy ha most kezdenénk a játékot, nem a szerződés full összegének 70%-a lenne benne, hanem pontosan az a 4,9 millió. Az hogy Te 70%-kal számolsz, az már a saját torzításod (valszeg más is csinálja így). Ez persze nem baj, de ettől még mi garantált pénzzel játszunk, nem 70%-kal, mert eredetileg minden ember garantált pénzzel szerepelt a rosterekben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.Soldados
Viszont már elszakadtunk tőle elég régen, viszont a cap elvileg kb továbbra is a 70%-ot kéne tükrözze, a fizukat meg a caphez nem pedig az IRL garantálthoz igazítja egy GM nyilvánvalóan, ezért szerintem a garantált nem feltélen jó, most a roster bónusz egy ilyen szintű játékosnál kb. garantált pénz ésatöbbi de ezt te is tudod. Szóval szerintem a 70% inkább mérvadó de ez részletkérdés. Viszont már be lehetne fejezni, mindenki ismertette az érveit, tudjuk, hogy ki szerint idiotizmus az ajánlat és ki szerint nem és azt is, hogy miért, ergo a többi csak flame.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.Soldados
Az a baj, hogy a Rosenhauz bizottság néhol hajlamos nem a garantált pénzt betolni.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.Soldados
Rendben.. ez csak egy konvencio, leirtam en miert szeretek jobban szamolni a fix 70%-kal inkabb. Sztem ez realistabb... leirtam az elobb miert. Ha maskepp szamolod, megertem.. ez is egy ok valszeg, miert nem ertunk egyet.. case closed.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
Mivel mi a garantált pénzt vettük át, ezért sztem azzal érdemes számolni. Ez amolyan tyúk vagy a topjás esete lenne, de itt tudjuk, hogy melyik volt hamarabb, mert a garantáltat vettük át, s ez hoz ki 70%-ot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldados: Te értelmezel félre nagyon dolgokat. Én megértem, hogy szerinted pont jó így a TE tag, csak egyet nem értek veled. Értem én, hogy szerinted valaki vagy ért valamit, és akkor úgy gondolja mint te, vagy más esetben nem érti a dolgot, de attól még ez nem így van.. 😊

A példáidat meg szeretem, főleg mert általában csak látszatra jók 😛 Mert egy házvételnél nem úgy van, hogy a 9-re 10 a következő ajánlat, hanem 9-re 9.2-t is lehet ajánlani, meg nagyobb foglalót, meg előbbi fizetést, meg készpénzes fizetést, meg még millió dolgot, amitől kedvezőbb lesz az ajánlat, itt meg mindez úgy működik 5M/5év-nél, hogy 5.5 minimum, és semmi extra más. Ezt a dolgot is mindenki érti, csak te nem, de nem baj 😊fetomy
😊

Nem kell egyetérteni, elég nekem, ha Friscóban úgy gondolták, hogy 4,9 milla garantált jár a legjobban fizetett TE-nek. Ez nekem azt mutatja, hogy nem én értékelem alul a TE-ket (lám-lám én azt mondtam, hogy szájhúzással esetleg 5 milla), hanem Ti értékelitek túl.

És nem, nem mondtam, olyat, hogy mindenki más helikopter, csak azt, hogy LOL és sztem hülyeség. 😉 De próbáld meg ezt is a számba adni. 😊 Mellesleg ez pont annyi, mint a Te véleményed az én trédemről.

És hidd el értem a licitálást, csak nem értek vele egyet. 😉 A lakásos példa pedig nagyon jó arra, hogy nem adok csak azért qrva sokkal többet, hogy nehogy vki beelőzzön. Legalábbis én nem. És sztem hosszútávon ez a mentalitás kifizetődő, mert így tudom legolcsóbban tartani, hogy apránként megyek fel. Legyen az lakás, GM Game, vagy bármi, ami licitálás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
En jobb szeretek garantalt helyett mindenhol 70%-kal szorozni (kb. annyi a capunk?) - mert az elit jatekosokat, ahol a bonusz resz nagyobb, ez a grantalt fizus modszer alularazza, a backupokat/akiknek nincs sok bonusza azokat meg felul.
De igazabol ez mar olyan mindegy 😊Igor
igen, eredetileg én is ezzel számoltam, csak aztán jött, hogy garantálttal játszunk 😊 de végülis nekem tényleg mindegy 😊

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
36.75 jaja, de abból az új, öt évre szóló garantált 20 milla volt, ma reggel néztem meg épp (a .75 része nem rémlett már, utána nézni meg most lusta voltam 😊)
szal az öt évre szóló (az az egy év irl-is lement már) évi 4 millás garantált játszik ittWyatt
De tökmind1, mert Gates kb. minden bónuszt lehúz, ha egyben marad.szaba
ez spec a Davises volt anno, amit hozott az nfl.com, de persze, a kiemelkedő játékosok általában a bónuszok nagy részét le tudják hívni, ettől függetlenül itt nem fog Brady 18 millás átlagot kapni, hátha lehozza 😊