NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Davis posztja TOP 3 jatekosa.. plane hosszutavon. Erteke csak feljebb mehet, ha jobb QB jatekot kap a kovetkezo evekben. Azt pedig plane megnezheted, hogy hasonlo kaliberu TE mikor fog a szabadpiacra kijonni a kovetkezo evekben..

Vicces, hogy Gates/Clark helyett o az akire kifejezetten ra szoktak dobalni.. 😀
Nevezett ket TE-nek meg amugy max 2 ev van a palyafutasabol... Davisnek meg legalabb 5-6, szvsz.

Nem olcso Davis, de ha valakire kipengetsz ennyit egy 5 eves szerzodesnel, akkor a TE-k kozul csakis o lehet az.. sztem enyhe tulfizetes, de a korulmenyek kozt teljesen ertheto.. es sztem is bolcsebb dontes mint egy teljes draftclasst bealdozni 1 jatekosert. (Plane, hogy igy most talan egyszer vegre nekem is lesz comp pickem 😀)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Scaife 3,2 millát keres itt, ő mirét nincs a top5ben?

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ÉPp ezt akartam beírni kb 😊 Ahogy Davis statjai csalókák, ugyanígy nagyon csalóka a TE tag is 😊 Plusz igaz ráfizet, de legalább nem ad ki érte 5 potenciálisan kezdő játékost 😛fetomy
A tagérték hogy lehet csalóka? Az 5 legjobb átlaga az egy egzakt szám. Hogy pár év múlva majdnem megduplázódik, az a túlfizető GM-eknek köszönhető. 😉 Teljesen torz, hogy a TE tag megközelíti majd a WR-két.

Nekem pedig nem kellett 5 potenciális kezdő, hanem csak 1 kellett, de az nagyon. 😉Soldados
neki megy egy jó TE kell, nagyon 😛 és gondolom befér a sapi alá, szóval ugyanaz 😛 más kérdés, hogy mér nem jött rá Heap-re, simán odaadtam volna 😀 közel ezer yardot kap el, és hát ha neki passzolnak sokat? a lényeg, hogy képes rá, és tenorxnak meg egy elit elkapó TE kell.

Te ráfizettél a neked kellő játékosra 5 elég jónak tűnő pick-el, ő meg 4 milla helyett 6-ot fizet neki. Nem csak pickekkel ér ám ráfizetni valakire 😛 Érdekes, hogy nálad az 5 top64 pick 1 emberért simán belefér, de 1-2 millával többet adni valakinek, mint amit reálisan kaphatna, az ordas baromság.. 😊fetomy
5 TOP64 pick nekem nem is fért volna a sapimba. 1 kezdő hiányzott, ráadásul a sapi miatt limitált lehetőségeim voltak, így is maradt 9 pickem.

De dupla franchise taget fizetni 5 éves átlagban az kegyetlen. És kétlem, hogy a Lionsnak ez az egyetlen needje lett volna. 😛 (Bár nem néztem meg a rostert) Mindenesetre 14 millát kifizetni 2 játékosra 5 éves átlagban franchise tag felett, akik nem posztjuk kiemelkedő TOP3 játékosa, az nekem durva.

Mellesleg véleményt remélem alkothatok, az csak nem bűn. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ÉPp ezt akartam beírni kb 😊 Ahogy Davis statjai csalókák, ugyanígy nagyon csalóka a TE tag is 😊 Plusz igaz ráfizet, de legalább nem ad ki érte 5 potenciálisan kezdő játékost 😛fetomy
A tagérték hogy lehet csalóka? Az 5 legjobb átlaga az egy egzakt szám. Hogy pár év múlva majdnem megduplázódik, az a túlfizető GM-eknek köszönhető. 😉 Teljesen torz, hogy a TE tag megközelíti majd a WR-két.

Nekem pedig nem kellett 5 potenciális kezdő, hanem csak 1 kellett, de az nagyon. 😉Soldados
neki megy egy jó TE kell, nagyon 😛 és gondolom befér a sapi alá, szóval ugyanaz 😛 más kérdés, hogy mér nem jött rá Heap-re, simán odaadtam volna 😀 közel ezer yardot kap el, és hát ha neki passzolnak sokat? a lényeg, hogy képes rá, és tenorxnak meg egy elit elkapó TE kell.

Te ráfizettél a neked kellő játékosra 5 elég jónak tűnő pick-el, ő meg 4 milla helyett 6-ot fizet neki. Nem csak pickekkel ér ám ráfizetni valakire 😛 Érdekes, hogy nálad az 5 top64 pick 1 emberért simán belefér, de 1-2 millával többet adni valakinek, mint amit reálisan kaphatna, az ordas baromság.. 😊
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
A tag nem az 5 legjobb fizetésének átlaga, hanem az 5 legjobban kereső fizetésének átlaga 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
félreértés ne essék, szerintem is kurva sok egy te-nek 6 milla, nálam már a feles is cakkos volt tavaly, de tekintve hogy gates pl 7 millát keres, az a 6 már nem olyan kirvó, clark sem éppen fiatalodik a 6-jával, és bár én bírom, de azért danielsWyatt
Abszolút egyetértek. Daniels iszonyat túlfizetés. És nem azzal van baj, hogy mondjuk egy adott évben Davis 6 millát keres, hisz teljesen normális dolog, hogy pl 4,5 milla 5 évre esetén (pl Delonso ajánlata sztem abszolút jó volt, ő posztja elitjátékosává tette, de épeszűen), mondjuk uccsó 2 évében ennyit keres az rendben van. De hogy 5 éves átlaga majdnem duplája a franchise tag értéknek az kegyetlen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
félreértés ne essék, szerintem is kurva sok egy te-nek 6 milla, nálam már a feles is cakkos volt tavaly, de tekintve hogy gates pl 7 millát keres, az a 6 már nem olyan kirvó, clark sem éppen fiatalodik a 6-jával, és bár én bírom, de azért daniels
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ÉPp ezt akartam beírni kb 😊 Ahogy Davis statjai csalókák, ugyanígy nagyon csalóka a TE tag is 😊 Plusz igaz ráfizet, de legalább nem ad ki érte 5 potenciálisan kezdő játékost 😛fetomy
A tagérték hogy lehet csalóka? Az 5 legjobb átlaga az egy egzakt szám. Hogy pár év múlva majdnem megduplázódik, az a túlfizető GM-eknek köszönhető. 😉 Teljesen torz, hogy a TE tag megközelíti majd a WR-két.

Nekem pedig nem kellett 5 potenciális kezdő, hanem csak 1 kellett, de az nagyon. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Jövőre úgy 5 mila körül karcol majd a TE tag. Gates most 7,25-el számít bele, Daniels csak 4-el, Lewis 2-vel lehet bele se számít, Zach Miller 1.9el szinte biztos nem, Dallas Clark viszont asszem 6-ot keres megint, Davis is bele fog számítani. Jövőre nem, de utána tuti 5 mila körül lesz a tag.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ÉPp ezt akartam beírni kb 😊 Ahogy Davis statjai csalókák, ugyanígy nagyon csalóka a TE tag is 😊 Plusz igaz ráfizet, de legalább nem ad ki érte 5 potenciálisan kezdő játékost 😛
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
az oké, hogy eddig nagyon olcsók voltak a te-k, és eddig így nézett ki
Tight end: 3 793 200

Dallas Clark 6 000 000
Jeremy Shockey 3 825 000
Todd Heap 3 500 000
Ben Watson 3 000 000
Jason Witten 2 641 000

de csak az idei tagek és hosszabbítások között van 5 TE, akik tag, vagy afölött keresnek átlagban majd, valamint majd Witten is bőven többet fog kapni, ha lejár a fizuja etc
(Kellen Winslow, TE. - 3 793 200
Antonio Gates 6 950 000
Marcedes Lewis 3 800 000
Zach Miller 3 800 000
Owen Daniels 6 000 000)
szal jól néz ki, hogy 3.8at se éri el a tag, de azért ez egy-két éven belül csúnyán emelkedni fog, és akkor egy 6 milla egy tényleg csúcs felé igyekvő Davisért nem lesz már abszolút sok (szerintem most se vészes)

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 479
Bizony, egy fiatal elit TE-nek már nem is szabad pénzt adni... 😛Igor
Tight end franchise tag: 3 793 200

Ezek után GIGALOL ez a pénz Davisnek.Soldados
pályafutása csúcsán egy top3 TE bizony top 3 TE fizetést érdemel. Jelenleg maximum az öregedő Gates jobb nála a ligában.haromt
Gates nem öregszik, csak sérülékény. Nyilván most az öregedést a játékára értem, és valsz azért sérülékeny, mert már nem 20 éves, de ő azért mindig is sérülésekkel játszott, szinte nem volt olyan szezonja, ahol nem kellett volna vmivel kűzdenie. 😕
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem értem miért van mindenki elájulva Davistől. :/ Mármint ennyire. Dupla és tripla annyit keres, mint a többi jó TE, ami röhejes. Franchise tag érték 1,5-szeresét adni egy játékosnak csak vmi überbrutál kiemelkedőnek tudok elképzelni, Davis nem az. Vkinél lehet TOP3, nálam biztos nem az, Clark, Gates, Witten nálam előrébb van. Az hogy Friscóban szinte csak őt keresik, az persze a statjainak jó, de kissé csalóka is az. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Bizony, egy fiatal elit TE-nek már nem is szabad pénzt adni... 😛Igor
Tight end franchise tag: 3 793 200

Ezek után GIGALOL ez a pénz Davisnek.Soldados
pályafutása csúcsán egy top3 TE bizony top 3 TE fizetést érdemel. Jelenleg maximum az öregedő Gates jobb nála a ligában.haromt
szerintem Witten is jobb nála, legalábbis ha nekem árulnak ezt a duót, nem Davis-t választanám.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
LOL! 6 milla egy TE-nek? Ráadásul nem Gates, vagy Clark. 😂Soldados
Bizony, egy fiatal elit TE-nek már nem is szabad pénzt adni... 😛Igor
Tight end franchise tag: 3 793 200

Ezek után GIGALOL ez a pénz Davisnek.Soldados
Az egyetlen tag, ami kifejezetten olcsó.. sztem a 6 millió/5 évre korrekt (inkább drága, mint olcsó az tény), de 1) mérd a WR fizukhoz 2) ha van TE, aki ezt megérdemli, akkor az Davis..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
LOL! 6 milla egy TE-nek? Ráadásul nem Gates, vagy Clark. 😂Soldados
Bizony, egy fiatal elit TE-nek már nem is szabad pénzt adni... 😛Igor
Tight end franchise tag: 3 793 200

Ezek után GIGALOL ez a pénz Davisnek.Soldados
pályafutása csúcsán egy top3 TE bizony top 3 TE fizetést érdemel. Jelenleg maximum az öregedő Gates jobb nála a ligában.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL! 6 milla egy TE-nek? Ráadásul nem Gates, vagy Clark. 😂Soldados
Bizony, egy fiatal elit TE-nek már nem is szabad pénzt adni... 😛Igor
Tight end franchise tag: 3 793 200

Ezek után GIGALOL ez a pénz Davisnek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
scheffler is legalább fele olyan jó mint Davis 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
LOL! 6 milla egy TE-nek? Ráadásul nem Gates, vagy Clark. 😂Soldados
Bizony, egy fiatal elit TE-nek már nem is szabad pénzt adni... 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri én 5 évest adtam Davisnek.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hol van Paulescu? Licitálhatok rá?haromt
nem volt időm beírni az 1-2 meccses játékosokat, csak akik a szezon nagy résézben játszottak.

licitálhatsz rá

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hol van Paulescu? Licitálhatok rá?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1.2 Milliós szabály ST playákra is érvényes?eaglesmcnabb
nyilván.

mivel ugyanannyi P és LS needes csapat van mint ahány játékost felírtam így talán nem ölik meg egymást értük a GM-ek 😛

tavalyi teljes idényes K-ból kevesebb van eggyel mert Gabónál van Barth és Kasay is.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LOL! 6 milla egy TE-nek? Ráadásul nem Gates, vagy Clark. 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
1.2 Milliós szabály ST playákra is érvényes?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!