GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Akit matcheltem, annak az új szerződését hova írjam?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az viszont érdekelne hogy döme hogyan gondolkozik arról aki érinthetetlen 😊
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...haromt
hát ég is a pofám 😛
mennyit ajánlottál egyébként?fetomy
1,5.
de nem életbevágóharomt
4 évre
igor próbálkozott még

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...haromt
hát ég is a pofám 😛
mennyit ajánlottál egyébként?fetomy
1,5.
de nem életbevágó
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
delonso idén a full csapatát lecseréli.

Aztán jövőre megint 😀tenorx
számomra nyilvánvaló, hogy ha első körben elviszi mondjuk Petersont és Dareust, akkor jövőre elcseréli őket pickért és sose jön ki a liga hátsó 10 csapata közül ezzel a módszerrelHöri
lehet nem annyira érdekli, hogy a madden őt randomizálja-e ki a végén 😛
Én eleinte még néztem is, hogy jó legyen, de egyszer se lett valami jó eredménye. Inkább "kinevelek" én is jó kis játékosokat, és igyekszem kiélvezni az offseason legjobb részét, a draftot 😛fetomy
nem feltétlen a maddenre gondoltam, hanem mondjuk egy konszenzus power rankingban sem lenne olyan csapat elől, amely minden évben 1. és 2. évesek gyülekezete.
Amint valaki 3. évébe lép, beváltják pickre 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...haromt
hát ég is a pofám 😛
mennyit ajánlottál egyébként?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
fetomy kecseg schaeferingre többet ajánlott mint én...
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én megteszem, inkább minthogy ne adj isten húzzak egy Gholston-szerű bustot...Soldados
Igen, én pl. húztam egy bust Gholston-t. Ellenben pl. a folytatólagos game első draftjának 2. köréből elhoztam Kellert, Felix Jones-t, Casont és R.Smith-t, de pl. később 3 első körömből 2 Lau és Jenkins voltak, akik szintén nem tűnnek éppen bustnak per pill. Magamat ismerve miután ezt leírtam többé az életbe nem húzok értelmes embert 😀 de mindegy, igazából a lényeg az, hogy szerintem a draft sokkal kevésbé lutri, ha az ember foglalkozik vele, mint amennyire sokan hiszik. De mégegyszer mondom, nyilván mindenki úgy, ahogy akarja, én csak elmondtam a véleményemet 😊fetomy
Nekem a kezdőbe kellett egy ember. Orakpo jó, a rookie meg fasz se tudja milyen lesz, hova kerül és milyen rendszerbe. Tehát 1/20-ra, 6/10-re, de még 1/1-gyel se húzok azonnal kezdőbe, főleg nem olyan posztra, ami azért erősen függ a védelmi sémától. FA-n ennyiért nem kaptam volna normális 3-4-es OLB-t. Nekem olyan playa kell a kezdőbe, aki keveset keres, de BIZTOSAN tudom, hogy jó, ez pedig nem Von Miller.

Ráadásul esélyem így is van jókat húzni (ahogy húztam is korábban), hisz maradt 9 pickem, ebből három a 2-3. körben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
delonso idén a full csapatát lecseréli.

Aztán jövőre megint 😀tenorx
számomra nyilvánvaló, hogy ha első körben elviszi mondjuk Petersont és Dareust, akkor jövőre elcseréli őket pickért és sose jön ki a liga hátsó 10 csapata közül ezzel a módszerrelHöri
lehet nem annyira érdekli, hogy a madden őt randomizálja-e ki a végén 😛
Én eleinte még néztem is, hogy jó legyen, de egyszer se lett valami jó eredménye. Inkább "kinevelek" én is jó kis játékosokat, és igyekszem kiélvezni az offseason legjobb részét, a draftot 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mondjuk most szépen bepalizta eaglesmcnabbetbriareos
Ez most komoly?
Kezdő olb, a D egyik legjobbja volt sérüléséig.
Bepaliztam?Delonso_
szerintem igen 😊

fujita ideje lejártbriareos
Jó, de ezekből a pickekből tudott volna, jobb OLBt húzni? Én nem tartom valószínűnek. Fujita még pár évig elkaristol.
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az, hogy Döme kettő darab játékosért kapott gyakorlatilag négy első és négy második kört, az olyan szinten brutális, hogy el sem tudom mondani.fetomy
Megérdemlem.

Ahogy azt is bria, hogy ne keverj össze Somossal (McGlynn). 😛Döme
hm?

ezt mire érted?
tudom h te is ajánlottál rá, de ő többet ajánlottbriareos
Ja, fasz vagyok, a számot nem is néztem.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
mondjuk most szépen bepalizta eaglesmcnabbetbriareos
Ez most komoly?
Kezdő olb, a D egyik legjobbja volt sérüléséig.
Bepaliztam?Delonso_
szerintem igen 😊

fujita ideje lejárt

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
delonso idén a full csapatát lecseréli.

Aztán jövőre megint 😀tenorx
számomra nyilvánvaló, hogy ha első körben elviszi mondjuk Petersont és Dareust, akkor jövőre elcseréli őket pickért és sose jön ki a liga hátsó 10 csapata közül ezzel a módszerrel

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
mondjuk most szépen bepalizta eaglesmcnabbetbriareos
Ez most komoly?
Kezdő olb, a D egyik legjobbja volt sérüléséig.
Bepaliztam?
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Az, hogy Döme kettő darab játékosért kapott gyakorlatilag négy első és négy második kört, az olyan szinten brutális, hogy el sem tudom mondani.fetomy
Megérdemlem.

Ahogy azt is bria, hogy ne keverj össze Somossal (McGlynn). 😛Döme
hm?

ezt mire érted?
tudom h te is ajánlottál rá, de ő többet ajánlott

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
bocsánat hogy nem ajánlottam egy kurva fillért sem Charlesra sem Woodleyra de hülye nem vagyokharomt
Nem hiszem, hogy bárki gondolta volna, hogy ajánlottál bármelyikre is.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én megteszem, inkább minthogy ne adj isten húzzak egy Gholston-szerű bustot...Soldados
Igen, én pl. húztam egy bust Gholston-t. Ellenben pl. a folytatólagos game első draftjának 2. köréből elhoztam Kellert, Felix Jones-t, Casont és R.Smith-t, de pl. később 3 első körömből 2 Lau és Jenkins voltak, akik szintén nem tűnnek éppen bustnak per pill. Magamat ismerve miután ezt leírtam többé az életbe nem húzok értelmes embert 😀 de mindegy, igazából a lényeg az, hogy szerintem a draft sokkal kevésbé lutri, ha az ember foglalkozik vele, mint amennyire sokan hiszik. De mégegyszer mondom, nyilván mindenki úgy, ahogy akarja, én csak elmondtam a véleményemet 😊

Soldi: tudom jól Gibson okát, csak megjegyeztem, hogy innen nézve már szinte lehúztalak volna a szimpla 1. kör végi pickel 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
bocsánat hogy nem ajánlottam egy kurva fillért sem Charlesra sem Woodleyra de hülye nem vagyok
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Az, hogy Döme kettő darab játékosért kapott gyakorlatilag négy első és négy második kört, az olyan szinten brutális, hogy el sem tudom mondani.fetomy
Megérdemlem.

Ahogy azt is bria, hogy ne keverj össze Somossal (McGlynn). 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
mondjuk most szépen bepalizta eaglesmcnabbetbriareos
Hát nem tudom. Kapott egy kb 3-4 évet még bíró, kezdő OLBt, aki végre visszaállt a neki fekvő 4-3ba.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
mondjuk most szépen bepalizta eaglesmcnabbet

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
delonso idén a full csapatát lecseréli.

Aztán jövőre megint 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Thaddeus Gibson ára első kör Soldinál, így Orakpo-ért tényleg nem sok ez.😊fetomy
Akkor perpill 2. számú OLB volt. Én nem hozom magam kényszerhelyzetbe, ezért előre közöltem, hogy irreális árat fogok mondani. Ennek ellenére érdekelt, hogy nekem mennyit ér az elengedése. 😊 Most már nem kérnék érte annyit, hogy megvan a kezdő OLB-párosom, de most már azért nem adom el szívesen, mert tulajdonképpen kész az idei csapatom cserékkel együtt, már csak 4 rookie fér az 53-ba, plusz 5 rookie a PS-be és mit ad Isten, asszem épp 9 pickem van. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kicsi a capem, ő volt aki olcsó és jó is. Minden pénzt (akarom mondani picket) megért így nekem. Ugyanaz történt, mint tavaly Tanard Jackson esetében. Ő volt az egyetlen akinek a fizetése nekem belefér a capbe és jó is. Ha csak egy ilyen van, azt bizony mocskosul meg kell fizetned pickekben. Én megteszem, inkább minthogy ne adj isten húzzak egy Gholston-szerű bustot... Ha tele van lyukakkal a csapat, akkor persze inkább draft, de ez az egyetlen needem volt, minden más kezdőm megvan, így bőven belefért nekem, főleg, hogy maradt egy 2. és két 3. körös pickem. És egy rakat középső-hátsó kör. A rosteremen 4 hely van, a PS-en öt, minden happy, az FA-ről egyetlen ember sem kell. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy év alatt elég sokat keresett rajta. Én tavaly 1+2+3+3ért adtam el, ha jól emlékszem.tenorx
én is hajkurásztam hónapokig Orakpot Dömétől, de ennyit nem adtam volna érte
van elég needem, amikre ügyelnem kell, Soldinak nincs, szóval mondjuk megtehette, hogy ennyit kipengessen Orakpoért