GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 937
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kikérem magamnak hogy ennyire keletre raktál
mi büszke újpesti franchise vagyunk a duna mellettOrk
én dettó 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
úgy izgulok, vajon hány ajánlat jön Charlesra 😊

több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
Akár Marcaliba is rakhattál volna, Győr csak school város, bár gyakorlatilag itt élek 😀 (és tegye fel a kezét, aki gugli nélkül tudja, hol van Marcali. lakhelyek alapján legalább 3-4 fő lesz, plusz még a "műveltek" 😛)deny79
ahol Torghelle nevelkedik, elit helyHöri
Jó, hát vannak híres embereink, eseteink 😊 De pl. tavaly előtt volt Kaposváron, sulimban a diákgyilkosság, na egyik gyilkos srác is marcali "nevelés", de képviselőt is lőttek pár éve agyon nálunk... Pedig csak 12-14ezer lakosunk van 😀deny79
marcali kemény hely

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akár Marcaliba is rakhattál volna, Győr csak school város, bár gyakorlatilag itt élek 😀 (és tegye fel a kezét, aki gugli nélkül tudja, hol van Marcali. lakhelyek alapján legalább 3-4 fő lesz, plusz még a "műveltek" 😛)deny79
ahol Torghelle nevelkedik, elit helyHöri
Jó, hát vannak híres embereink, eseteink 😊 De pl. tavaly előtt volt Kaposváron, sulimban a diákgyilkosság, na egyik gyilkos srác is marcali "nevelés", de képviselőt is lőttek pár éve agyon nálunk... Pedig csak 12-14ezer lakosunk van 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akár Marcaliba is rakhattál volna, Győr csak school város, bár gyakorlatilag itt élek 😀 (és tegye fel a kezét, aki gugli nélkül tudja, hol van Marcali. lakhelyek alapján legalább 3-4 fő lesz, plusz még a "műveltek" 😛)deny79
ahol Torghelle nevelkedik, elit helyHöri
Számból vetted ki a szót.
Számomra csalódás, hogy Pest megye ennyire alul prezentált.
És ahogy látom több olyan megye is akad, ahol nem sikerült képviselőt juttatni a GM-be 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Akár Marcaliba is rakhattál volna, Győr csak school város, bár gyakorlatilag itt élek 😀 (és tegye fel a kezét, aki gugli nélkül tudja, hol van Marcali. lakhelyek alapján legalább 3-4 fő lesz, plusz még a "műveltek" 😛)deny79
ahol Torghelle nevelkedik, elit hely

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akár csak én. Angyalföld nem kispest meg erzsébet meg soroksár meg egyéb gettók 😛

mellesleg a dunántúl felülreprezentált. Itt is megjelent, hogy ott gazdagabbak az emberek mint keleten ahol csupa small market team szerénykedik 😊
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Akár Marcaliba is rakhattál volna, Győr csak school város, bár gyakorlatilag itt élek 😀 (és tegye fel a kezét, aki gugli nélkül tudja, hol van Marcali. lakhelyek alapján legalább 3-4 fő lesz, plusz még a "műveltek" 😛)
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
kikérem magamnak hogy ennyire keletre raktál
mi büszke újpesti franchise vagyunk a duna mellett
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
még mindig sok a bennszülött, ki se fér
http://img197.imageshack.us/img197/6534/gmagyarorszag.png

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Na, végre egy olyan mock amiben én is szerepelek 😀 Őszintén szólva nem igazán terveztem a két első pickemmel 2 DT-t húzni... Ennyire szar vagyok a poszton? 😊 (ahogy a depth chartból is látszik úgy gondoltam vannak égetőbb problémák a csapatnál...)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ez csak irányadó az olyan rutintalan GM-eknek, mint Igor vagy Szaba

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha lesz 1/9 pickem és bent lesz JJ akkor talált. De egyikre sincs sok esély.
2. körben is eltaláltad a posztot, csak a playa ment 4-el mellé 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Mekkora a Stez húzás 😊

Höri amúgy respect, 7 kör.
ÉS bizony nálam az első körökben ez sem lehetetlen.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 952 — no es importante
nem semmi a 7 körös mock, de ezmiez? 😀

Von Miller
Tyler Sash
Jason Kelce
Darvin Adams (auburn, persze...)
Ryan Winterswyk

OLB (vagyis IRL még jó lenne, az én 4-3-as felállásomba kevésbé), SS, C, DE, mind mellé 😊JJ
Én is rögtön a sajátjaimat néztem (2 CB, 2 FS meg 3 DT), de ha megnézed az elsőkörben a Chiefs pickjeit akkor feltűnik valami 😀 (Höri írta twitteren egyébként, nekem se tűnt fel)tenorx
ja akkor ez antimock, tök jó


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én is rögtön a sajátjaimat néztem (2 CB, 2 FS meg 3 DT), de ha megnézed az elsőkörben a Chiefs pickjeit akkor feltűnik valami 😀 (Höri írta twitteren egyébként, nekem se tűnt fel)tenorx
Jóvanna, hát Stez biztosra akar menni 😂😂
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én is random.org-ot érzek a háttérben, így hogy egyetlen posztot sikerült eltalálni a 7 körből ahova draftolni fogok 😀

annyit segítek a jövőbeni mock íróknak, hogy RB, WR és P biztosan be van tervezve, hogy húzzak. Illetve egy QB.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem semmi a 7 körös mock, de ezmiez? 😀

Von Miller
Tyler Sash
Jason Kelce
Darvin Adams (auburn, persze...)
Ryan Winterswyk

OLB (vagyis IRL még jó lenne, az én 4-3-as felállásomba kevésbé), SS, C, DE, mind mellé 😊JJ
Én is rögtön a sajátjaimat néztem (2 CB, 2 FS meg 3 DT), de ha megnézed az elsőkörben a Chiefs pickjeit akkor feltűnik valami 😀 (Höri írta twitteren egyébként, nekem se tűnt fel)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 952 — no es importante
nem semmi a 7 körös mock, de ezmiez? 😀

Von Miller
Tyler Sash
Jason Kelce
Darvin Adams (auburn, persze...)
Ryan Winterswyk

OLB (vagyis IRL még jó lenne, az én 4-3-as felállásomba kevésbé), SS, C, DE, mind mellé 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A random.org ragadós 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
redskins QB? szerencsétlen washinftonban kb 2 poszt van megoldva, az egyik a qb 😛
érdekes mock lett. Leshoure top5? Tibi miért?braxa88
Nem akarom megsérteni Tibit ha mégis komoly, de ez szerintem egy vicc, mert sürgettük. Tehát a PM mögé QB draft, illetve a Washingtoni QB, fetomy előtt megy ki eggyel Heyward, illetve miután izélt, hogy DEt írtam neki ő is DEt ír magának.tenorx
töröltem már a hszt mer rájöttem 😀
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
memóriád ismét becsapott,ugyanis 4.kört se akartál érte adni 😉Newman
Egy hétre rá már nem is... Akkor már érdekesmód a szóban forgó játékosok ára (Torain, Jackson) 1 körrel csúszott lefele hetente...eaglesmcnabb
ööö,már azon a héten se adtad volna annyiért
és tenorx-tól se láttam Torainnel kapcsolatban 3.körnél kisebb igényt

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
elfelejtettem odaírni a végére hogy powered by random.org 😛haromt
igen pont akartam kérdezni, hogy random, vagy direkt össze-vissza 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
redskins QB? szerencsétlen washinftonban kb 2 poszt van megoldva, az egyik a qb 😛
érdekes mock lett. Leshoure top5? Tibi miért?braxa88
Nem akarom megsérteni Tibit ha mégis komoly, de ez szerintem egy vicc, mert sürgettük. Tehát a PM mögé QB draft, illetve a Washingtoni QB, fetomy előtt megy ki eggyel Heyward, illetve miután izélt, hogy DEt írtam neki ő is DEt ír magának.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elfelejtettem odaírni a végére hogy powered by random.org 😛