GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Ezzel a trade-del az a gaz, hogy:

1) vagy Horinek baromira kellett Hamlin (meglepo lenne)
2) vagy Hasri felt attol, hogy szaba jo embert valaszt elotte, olyan aki esetleg neki is kene... (ebbe jobb nem bele sem gondolni, mert olyan eretnek otleteket vet fel..)

Mento megoldaskent Hori vedelmeben el tudom kepzelni, hogy attol felt valaki betradel ele, szaba helyere.. es Mr. X-tol fel Hori - de azt meg akkor lehetett volna kontrazni.Igor
Továbbra is mondom: nekem kellett a QB, neki a S. Roster-breakdown. Nem több. Csak megfűszereztük. :cool:
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ezzel a trade-del az a gaz, hogy:

1) vagy Horinek baromira kellett Hamlin (meglepo lenne)
2) vagy Hasri felt attol, hogy szaba jo embert valaszt elotte, olyan aki esetleg neki is kene... (ebbe jobb nem bele sem gondolni, mert olyan eretnek otleteket vet fel..)

Mento megoldaskent Hori vedelmeben el tudom kepzelni, hogy attol felt valaki betradel ele, szaba helyere.. es Mr. X-tol fel Hori - de azt meg akkor lehetett volna kontrazni.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
megértem, hogy Pat White és Joe Webb draftolása után Cammel hozol szóba, de

1, ő a második körben is meglenne 😀
2, idén nem feka QB-t húzok majdHöri
szerintem 1/25-ig sem lesz benn Cam 😀 valaki biztos elvisziStez
Josh Freeman 3. körben ment kiHöri
Az Yoda zsenije. Mint ahogy romo kipucolása is.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megértem, hogy Pat White és Joe Webb draftolása után Cammel hozol szóba, de

1, ő a második körben is meglenne 😀
2, idén nem feka QB-t húzok majdHöri
szerintem 1/25-ig sem lesz benn Cam 😀 valaki biztos elvisziStez
Josh Freeman 3. körben ment kiHöri
de nem is fehér 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
pont akartam mondani, hogy sunyin haladsz Cam felé 😀Stez
megértem, hogy Pat White és Joe Webb draftolása után Cammel hozol szóba, de

1, ő a második körben is meglenne 😀
2, idén nem feka QB-t húzok majdHöri
szerintem 1/25-ig sem lesz benn Cam 😀 valaki biztos elvisziStez
Josh Freeman 3. körben ment ki

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan de biztosan haladok az 1/1 felé.

Ha 1 lépésenként megyek fel sokkal olcsóbb 😀Höri
pont akartam mondani, hogy sunyin haladsz Cam felé 😀Stez
megértem, hogy Pat White és Joe Webb draftolása után Cammel hozol szóba, de

1, ő a második körben is meglenne 😀
2, idén nem feka QB-t húzok majdHöri
szerintem 1/25-ig sem lesz benn Cam 😀 valaki biztos elviszi

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lol micsoda feltrade 😀braxa88
Lassan de biztosan haladok az 1/1 felé.

Ha 1 lépésenként megyek fel sokkal olcsóbb 😀Höri
pont akartam mondani, hogy sunyin haladsz Cam felé 😀Stez
megértem, hogy Pat White és Joe Webb draftolása után Cammel hozol szóba, de

1, ő a második körben is meglenne 😀
2, idén nem feka QB-t húzok majd

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
Pedig Szaba látta idén Croylet játszani... 😀Döme
Ez csak egy roster-breakdown move volt. 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Pedig Szaba látta idén Croylet játszani... 😀
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
lol micsoda feltrade 😀braxa88
Lassan de biztosan haladok az 1/1 felé.

Ha 1 lépésenként megyek fel sokkal olcsóbb 😀Höri
pont akartam mondani, hogy sunyin haladsz Cam felé 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lol micsoda feltrade 😀braxa88
Lassan de biztosan haladok az 1/1 felé.

Ha 1 lépésenként megyek fel sokkal olcsóbb 😀

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 477
lol micsoda feltrade 😀braxa88
Höri egyszer már próbálta Hamlint, nekem kellett csere QB. De így még látványos is lett 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
lol micsoda feltrade 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
walter mcfadden még a rosteremben van, holott már oaklandbe tradeltem.
ha már seattle rosternél játsz akkor larry hart a LBeknél van, pedig DE.
köszibraxa88
átírtam, következő frissítésnél jó lesz.

másnál minden fasza remélem

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
napraforgókat nem szeretem.Soldados
pedig azokból van a szotyi :/
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
I'm an entertainer and an icon.tenorx
Ez miota 1/3? 😛
Igor says Mr. Ruzkin is an icon.. mondjuk.Igor
Már nincs nyelvtanom egy éve 😀 Egyébként tényleg epic fail. Kíváncsi vagyok nálunk ki fogja húzni a showbusiness következő csillagát, meg hogy mekkora boozás lesz 😀tenorx
Sajnos előlem kimegy. De az idei legjobb QB úgysem fog elkelni az első körben 😉

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
Hát de bazeg, nem mentem az RFA szabályt, szimplán az én gondolkodásom alapján beszélek. Az én véleményem, hogy lehessen idény közben, de csak úgy, hogy amire az vonatkozik, még ne legyen folyamatban, vagy extrém, és mindenképpen szükséges, továbbá 32 gm által támogatott változtatás esetén, máskülönben ne lehessen. Ilyen alapon mondom, hogy az RFA-t szerintem jogosan -akarták- módosítani, a hosszabbítást pedig jogtalanul -akarták- változtatni. Lényegtelen, hogy meg lett-e változtatva, tudom, hogy nem. Csak elmondtam, hogy szerintem mi volt a különbség a kettő között, ami viszont kimeneteltől független.
fetomy
Másról beszélünk, ráadásul megint sok a pontatlanság az RFA-s mizériában. Épp ezért hagyjuk, tartom magam ahhoz, hogy nem vitázok itt emberekkel (nem rólad van szó, de ez benne volt az előző HSZ zárójeles részében), akik elvi bajnokot játszanak, és az előzőleg lebonyolított szavazással szemen köpik saját magukat, mert pár nappal később az érdekük úgy kívánja egy másik szabálynál. Tehát veled egyáltalán semmi bajom, de azokkal, akik ott az IDÉNY közbeni szabályok miatt anyáztak, és ez ellen szavaztak, majd hirtelen módosításpártiak, kihasználói és bevezetői a dolognak, azokról megvan a véleményem. (akik kitartanak mellette, hogy ne legyen ilyen, illetve nem használják ki az új idényközbeni szabályt, azokkal természetesen semmi bajom, mert nem az a baj, ha nem értünk egyet, én a napraforgókat nem szeretem). Az csak mellékvágányon mondom, hogy ez sem össznépi egyetértéssel bevezetett szabály volt, hanem Höri senkivel sem egyeztetve így tette be az RFa topikba. A szabály jó, csak hát a fentebb leírt háttér....


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
...Soldados
Hát de bazeg, nem mentem az RFA szabályt, szimplán az én gondolkodásom alapján beszélek. Az én véleményem, hogy lehessen idény közben, de csak úgy, hogy amire az vonatkozik, még ne legyen folyamatban, vagy extrém, és mindenképpen szükséges, továbbá 32 gm által támogatott változtatás esetén, máskülönben ne lehessen. Ilyen alapon mondom, hogy az RFA-t szerintem jogosan -akarták- módosítani, a hosszabbítást pedig jogtalanul -akarták- változtatni. Lényegtelen, hogy meg lett-e változtatva, tudom, hogy nem. Csak elmondtam, hogy szerintem mi volt a különbség a kettő között, ami viszont kimeneteltől független.

Magasról szarom én le, hogy ki mit kifogásol. Legalábbis jelen esetben k.vamindegy, hogy ki mit kifogásol, a lényeg az, hogy a szabálykönyv nem felel meg az aktuális szabályoknak. Nem azt akarom, hogy változtassunk, és kinek mi a véleménye, hanem azt mondom, hogy rögzítsük a hetekkelezelőtt megszületett módosítást, mert ha nem, legkésőbb jövő ilyenkor megint vita és bajok lesznek abból, hogy mi hogyan volt, ki hogyan emlékszik, meg miért van mi a hol 😛
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
walter mcfadden még a rosteremben van, holott már oaklandbe tradeltem.
ha már seattle rosternél játsz akkor larry hart a LBeknél van, pedig DE.
köszi
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ez nem a Newton topik,melyben E/3-ban kell beszélnetek magatokról 😛Newman
I'm an entertainer and an icon.tenorx
Ez miota 1/3? 😛
Igor says Mr. Ruzkin is an icon.. mondjuk.Igor
Már nincs nyelvtanom egy éve 😀 Egyébként tényleg epic fail. Kíváncsi vagyok nálunk ki fogja húzni a showbusiness következő csillagát, meg hogy mekkora boozás lesz 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
ez nem a Newton topik,melyben E/3-ban kell beszélnetek magatokról 😛Newman
I'm an entertainer and an icon.tenorx
Ez miota 1/3? 😛
Igor says Mr. Ruzkin is an icon.. mondjuk.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az RFA szabálymódosítás hetekkel az RFA kezdete előtt volt, a hosszabbítással kapcsolatos módosítást pedig a hosszabbítási eljárás vége után akartad megtenni. Ezért volt -nekem- egyik elfogadható, másik nem. És az ilyen különbségek miatt is írtam a szavazós topicba, hogy "lehessen szabályt változtatni szezon közben, de nem mindiiig minden körülmények között" 😛

De nem ez a lényeg most, hanem hogy legyen kiszedve a szabálykönyvből, mivel alapból ebből van a kurva sok szar állandóan, hogy nem naprakész a szabálykönyv.fetomy
Én nem változtattam szabályt, Tibinek engedve volt, hogy megkösse a 2 éves szerződést. Ez jó lenne, ha felfogásra kerülne mindenkinél.

A szabálymódosítási vita pedig arra vonatkozott, hogy IDÉNY közben lehessen-e szabályt módosítani. A szavazós topikban is így volt feltéve a kérdés... Pl nekem már le volt beszélve egy trédem az 1/25-re, tehát nagyon is érintett a szabályváltoztatás, mert újra kellett tárgyalnom azt, miután tenorx ezt kihasználva visszatrédelt. (mégsem sírtam ezen, mert maga a szabály jó, hiszen így van IRL)

És most én megint csak tényekről beszélek, Te pedig szabálymódosítási javaslatról beszélsz, amiről szó sem volt, de ez kiderült megszüntetett vitatopikba éppen neked írt, az egész történetet összefoglaló eposzomból (az más kérdés, hogy támogattam volna és egyáltalán nem vagyok az idény közbeni szabálymódosítások ellen), másrészt próbálod kimenteni az RFA-szabályt, miközben IDÉNY közbeni szabályváltoztatásokat kifogásolta a nép. (Itt jegyzem meg, hogy aki ott józan gondolkodásúan nemmel szavazott (pl Te is), azoktól elfogadnám mind a szabályváltoztatást és a letrédelést, de azoktól, akik anyáztak, és elvi csődört játszottak, azoktól nem, ettől kezdve nem igazán érdekel komolyabban a játék szervezése, mert érdekből alakulnak a szabályok és ehhez nem asszisztálok).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ez nem a Newton topik,melyben E/3-ban kell beszélnetek magatokról 😛Newman
I'm an entertainer and an icon.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az RFA szabálymódosítás hetekkel az RFA kezdete előtt volt, a hosszabbítással kapcsolatos módosítást pedig a hosszabbítási eljárás vége után akartad megtenni. Ezért volt -nekem- egyik elfogadható, másik nem. És az ilyen különbségek miatt is írtam a szavazós topicba, hogy "lehessen szabályt változtatni szezon közben, de nem mindiiig minden körülmények között" 😛

De nem ez a lényeg most, hanem hogy legyen kiszedve a szabálykönyvből, mivel alapból ebből van a kurva sok szar állandóan, hogy nem naprakész a szabálykönyv.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ez nem a Newton topik,melyben E/3-ban kell beszélnetek magatokról 😛