GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Jewman tovabbra is bekaphatja, amiert tavaly nem adta 2. korert Talibot.
Sebaj, nelkule is meglesz a PO iden is 😀

szerk.:
koszi JJ, valoban rossz helyre ment, toroltem

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem magyarázkodok,skill posztokon tényleg mákom volt,de a két line 3/4-ét én hoztam össze,ami épp elég ahoz,hogy arcoskodjak mikor behúzom a csoportot 😛Newman
hat a devan, kaczor kiraly parosra aztan marha buszke lehetsz 😀
es a tobbiben is azert meredek csusztatast hallok de te dolgod
ha meg nem lesz meg a csoport akkor a madden hibaja 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tavaly is IR-re ment Grant,Foster is 😉
nem magyarázkodok,skill posztokon tényleg mákom volt,de a két line 3/4-ét én hoztam össze,ami épp elég ahoz,hogy arcoskodjak mikor behúzom a csoportot 😛Newman
hát Foster tavaly nagy érvágás volt, gyengébbnek hittük, mint Slaton vagy Chris Brown 😛Höri
BJax-nél csak jobb lehetett 😀Newman
BJax eddig minden évben összerakta az 1000 yardos szezont, ne viccelj 😀

mondjuk ez csak azért volt, mert mindenki ledöglött a depth charton rajta kívül de mit számít 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jó, abban az évben azért lett 1/1 a Packers mert Grant és Rodgers is ment az IR-re elég korán, meg még legalább hárman, akiket már elfelejtettemHöri
tavaly is IR-re ment Grant,Foster is 😉
nem magyarázkodok,skill posztokon tényleg mákom volt,de a két line 3/4-ét én hoztam össze,ami épp elég ahoz,hogy arcoskodjak mikor behúzom a csoportot 😛Newman
hát Foster tavaly nagy érvágás volt, gyengébbnek hittük, mint Slaton vagy Chris Brown 😛Höri
BJax-nél csak jobb lehetett 😀

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem volt meg a 2 line a Packersben,1/1-ről nem is beszélve 😛
skill posztokon mondjuk tényleg szerencsés voltamNewman
jó, abban az évben azért lett 1/1 a Packers mert Grant és Rodgers is ment az IR-re elég korán, meg még legalább hárman, akiket már elfelejtettemHöri
tavaly is IR-re ment Grant,Foster is 😉
nem magyarázkodok,skill posztokon tényleg mákom volt,de a két line 3/4-ét én hoztam össze,ami épp elég ahoz,hogy arcoskodjak mikor behúzom a csoportot 😛Newman
hát Foster tavaly nagy érvágás volt, gyengébbnek hittük, mint Slaton vagy Chris Brown 😛

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem volt meg a 2 line a Packersben,1/1-ről nem is beszélve 😛
skill posztokon mondjuk tényleg szerencsés voltamNewman
jó, abban az évben azért lett 1/1 a Packers mert Grant és Rodgers is ment az IR-re elég korán, meg még legalább hárman, akiket már elfelejtettemHöri
tavaly is IR-re ment Grant,Foster is 😉
nem magyarázkodok,skill posztokon tényleg mákom volt,de a két line 3/4-ét én hoztam össze,ami épp elég ahoz,hogy arcoskodjak mikor behúzom a csoportot 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Minek cutoljam. Helyem van, a FA meg egyelőre nem tetszik túlságosan, tavaly jobb volt. Benne van a cut persze, de egyáltalán nem sürgős.tenorx
akkor mé akarod 2012/6ért eladni? 😛braxa88
mert nyerészkedik 😛 a családját például idei 2. körért viheted, de egy idei első körért szerintem még maga tenorx is a tiéd egy éjszakára 😛haromt
2012/1ért lehet vinni a kutyámat, 2012/3ért pedig a macskát is. A kutya törzskönyvvel, chippel, díjakkal, a macska az korcs, szóval ő azért olcsó.

Továbbá eladó egy Nokia e51es is 2012/2ért 😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ajánlok érte egy kondiciós picket. Mondjuk hogy ha jövőre kapok a 7. körben egy kompenzációs picket, akkor azt megkapod, cserébe Hendersonért, és egy idei 5. körösért 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
😀 mindeki tudja h cutolod, szted ki fog érte adni vmit? 😛braxa88
Minek cutoljam. Helyem van, a FA meg egyelőre nem tetszik túlságosan, tavaly jobb volt. Benne van a cut persze, de egyáltalán nem sürgős.tenorx
akkor mé akarod 2012/6ért eladni? 😛braxa88
mert nyerészkedik 😛 a családját például idei 2. körért viheted, de egy idei első körért szerintem még maga tenorx is a tiéd egy éjszakára 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😀 mindeki tudja h cutolod, szted ki fog érte adni vmit? 😛braxa88
Minek cutoljam. Helyem van, a FA meg egyelőre nem tetszik túlságosan, tavaly jobb volt. Benne van a cut persze, de egyáltalán nem sürgős.tenorx
akkor mé akarod 2012/6ért eladni? 😛braxa88
Mert nekem nem kell 😀
Úgyis akörül fogok érte kapni ha kiengedem FAra jövőre.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
2012/6ért nem megéri, hogy legyen valakinek futás elleni védelme? 😊tenorx
😀 mindeki tudja h cutolod, szted ki fog érte adni vmit? 😛braxa88
Minek cutoljam. Helyem van, a FA meg egyelőre nem tetszik túlságosan, tavaly jobb volt. Benne van a cut persze, de egyáltalán nem sürgős.tenorx
akkor mé akarod 2012/6ért eladni? 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az persze tény hogy Big John amikor játszik akkor arra nincs futás ahol ő van.Döme
2012/6ért nem megéri, hogy legyen valakinek futás elleni védelme? 😊tenorx
😀 mindeki tudja h cutolod, szted ki fog érte adni vmit? 😛braxa88
Minek cutoljam. Helyem van, a FA meg egyelőre nem tetszik túlságosan, tavaly jobb volt. Benne van a cut persze, de egyáltalán nem sürgős.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Az persze tény hogy Big John amikor játszik akkor arra nincs futás ahol ő van.Döme
2012/6ért nem megéri, hogy legyen valakinek futás elleni védelme? 😊tenorx
😀 mindeki tudja h cutolod, szted ki fog érte adni vmit? 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az persze tény hogy Big John amikor játszik akkor arra nincs futás ahol ő van.Döme
2012/6ért nem megéri, hogy legyen valakinek futás elleni védelme? 😊
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ha valakit érdekel John "SLAP ME" Henderson akkor olcsóért vihető tőlem.tenorx
te voltál az egyetlen, akinek kellett 😀Höri
Annyira nincs nagy piaca a 4. számú DT-knek. 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha valakit érdekel John "SLAP ME" Henderson akkor olcsóért vihető tőlem.tenorx
te voltál az egyetlen, akinek kellett 😀Höri
Ja hogy már végigkérdeztél mindenkit? 😀 Sajnálom cutolni 😕
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha valakit érdekel John "SLAP ME" Henderson akkor olcsóért vihető tőlem.tenorx
te voltál az egyetlen, akinek kellett 😀

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk 3-4 év múlva szopás lesz hosszabbításnál.tenorx
Majd 2-3 év múlva elpasszolsz közülük párat zsíros cetlikért, azokkal meg húzol újabb kisfizus reménységeket 😊Rataccess
Nyilván ez lesz. Addig kell Super Bowlt nyerni :cool:
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Mondjuk 3-4 év múlva szopás lesz hosszabbításnál.tenorx
Majd 2-3 év múlva elpasszolsz közülük párat zsíros cetlikért, azokkal meg húzol újabb kisfizus reménységeket 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Cut nevű intézmény tárt karokkal várja. 😊 Hát igen, vhogy helyet kell szorítani Woodleynak, mert nem keveset fog enni.. 😛Soldados
Henderson megtartásával jelenleg 22 milla helyem van, még pár cuttal 30 milla hely körül leszek 😀 Woodley annyit eszik amennyit akar 😀

Tele vagyok fiatal, rookie szerződésben lévő playerekkel (Mendenhall, Raji, Graham, Lau, Spikes, Verner), stb. akik sima kezdők, így most van hely 😀 Nem véletlenül kapott orrnehéz szerződést mindenki tőlem.
Mondjuk 3-4 év múlva szopás lesz hosszabbításnál.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Cut nevű intézmény tárt karokkal várja. 😊 Hát igen, vhogy helyet kell szorítani Woodleynak, mert nem keveset fog enni.. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ha valakit érdekel John "SLAP ME" Henderson akkor olcsóért vihető tőlem.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem volt meg a 2 line a Packersben,1/1-ről nem is beszélve 😛
skill posztokon mondjuk tényleg szerencsés voltamNewman
jó, abban az évben azért lett 1/1 a Packers mert Grant és Rodgers is ment az IR-re elég korán, meg még legalább hárman, akiket már elfelejtettem

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát nem mindegy, hogy olyan csapatot kapsz, ahol minden poszton minden játékos alapból ér első kört, vagy olyan a csapatod, hogy nincs WRed, QBd, nincs rosteren CB, illetve egy LB van.

Szerintem a kiinduálsoktól képest pl. az én csapatom 1-2 éven belül playoff contender lesz, mondjuk én alapból a Lionst kértem 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem újoncoktól kérdezném csak érdekességképpen, kb átlagosan itt mennyi trade illetve FA igazolás szokott egy személy által egy év alatt végbemenni? Mert mondjuk nekem is volt 2 cserém, egy tervezve volt, de ennyi.deny79
évről-évre kevesebb a trade, de csak minimális csökkenés van.

tavaly sok újonc volt, ők rendesen megnyomják általában a trade-k számát mert általában ganédombra kerülnek.Höri
És leginkább "túllelkesednek".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!