A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 932
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Höri:nincs benne a rosteremben Clinton McDonald (300 000,RFA),franchise DT...
Will Davis meg rajta van a szabadügynök listán,pedig ő nálam van 😊

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ebben sok igazsag van.. de Harrison pl 33 eves.. -> en biztos nem adnek a kora miatt akkora dealt neki, mint Hali-nak, Doom-nak vagy Ware-nek.

Az, hogy mekkora szerzodest kap.. az mas teszta. Egy elit jatekos szerzodese igenis van akkora evente leosztva, mint egy tag/tagkozeli ertek.
Raadasula legtobb Rosenhaus tovabbra is ugymond "tulkoveteli" a jatekos fizetesi igenyeit, ez ratesz meg egy lapattal.Igor
A Harrison-dologban abszolút el tudom fogadni, amit írsz. Erről már írtam korábban, hogy mivel nem tudtam, Tibi hány éves szerződést kínál, ezért én saját véleményemre alapozva 3 éves dealt vettem, s ahhoz írtam összeget, ha tudnám előre, hogy 5 évest akar például, akkor kisebb összeget írtam volna. Tehát el tudom fogadni amit írsz, hogy a kora miatt necces, de nem is adtam neki akkora pénzt, mint Ware-nek. Ehelyett 7,5 milla felett kérnek ÁTLAGBAN. Ez 37,5 milla garantált. Bárkinek fizetek 5 korsó sört, ha bármelyik a Woodley-Doom-Hali hármasból ilyen szerződést kap IRL.

Viszont a másik 3 számomra több mint röhej. Nagy pénzt érdemelnek, ez nem kérdés, de franchise tag feletti átlagot? Az több mint durva. 6 millás deal 30 milla garantált összeget jelent, amelyet egyik sem fog kapni IRL, ebben biztos vagyok, márpedig még ezzel a szerződéssel is az uccsó 2 évükben a franchise tag felett keresnek, s kb ez lenne a reális az én meglátásom szerint.

TTT: persze hogy nem egyetemes igazság. Csak véleményt alkottam. És szivem joga olyan kirívó hibának tartani, amely részemről mindenképpen szót érdemel. Ráadásul én mindezt úgy tettem, hogy közben elismertem a saját hibámat, hogy én milyen típusú játékosokat értékeltem túl. Ez benne van, nem anyázós kritikának szántam, sokkal inkább építő jellegű észrevételnek, hogy jövőben erre érdemes odafigyelni és a Rosi-knak levonni a megfelelő következtetéseket. Ez persze rám, az én hibáimra is igaz, én ezt megtettem, mert mostanra napvilágot látott összegekből számomra világos, hogy stabil kezdő, de nem elit játékosokat értékeltem túl, s erre kell odafigyelnem jobban a következő évben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
En mar nem probalkozok semmivel.. nincs ertelme.

Csak hozzatettem Soldi iromanyahoz egy velemenyt(egyebkent itt epp o kritizalta az elit OLB-penzeket) , amit talan meg szabad.. amugy sztem semmi baj nem volt az OLB fizukkal.
Ahhoz kepest, hogy somos/Soldi kritizaltak a Rosenhaus-fizukat, megint engem kellett b@xtatni :rolleyes:Igor
nem baszogatlak 😛 csak a "majd igor megcsinálja" dolgok már olyanok mint OV reformjai 😊haromt
Tudom.. es azokon (pl. a legutobbi Excelen) meg en is jot szoktam rohogni.
De hogy mindenert en legyek a hunyo, azt kikerem magamnak 😛

Na, megyek kidolgozni az NCAA Game-t akkor... 😉 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
En mar nem probalkozok semmivel.. nincs ertelme.

Csak hozzatettem Soldi iromanyahoz egy velemenyt(egyebkent itt epp o kritizalta az elit OLB-penzeket) , amit talan meg szabad.. amugy sztem semmi baj nem volt az OLB fizukkal.
Ahhoz kepest, hogy somos/Soldi kritizaltak a Rosenhaus-fizukat, megint engem kellett b@xtatni :rolleyes:Igor
félreértés ne essék, én nem basztattalak, csak tudom rólad, h te agyalsz ezeken sokat, és valszeg normálisra csinálnád meg.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
En mar nem probalkozok semmivel.. nincs ertelme.

Csak hozzatettem Soldi iromanyahoz egy velemenyt(egyebkent itt epp o kritizalta az elit OLB-penzeket) , amit talan meg szabad.. amugy sztem semmi baj nem volt az OLB fizukkal.
Ahhoz kepest, hogy somos/Soldi kritizaltak a Rosenhaus-fizukat, megint engem kellett b@xtatni :rolleyes:Igor
nem baszogatlak 😛 csak a "majd igor megcsinálja" dolgok már olyanok mint OV reformjai 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
En mar nem probalkozok semmivel.. nincs ertelme.

Csak hozzatettem Soldi iromanyahoz egy velemenyt (egyebkent itt epp o kritizalta az elit OLB-penzeket), amit talan meg szabad.. amugy sztem semmi baj nem volt az OLB fizukkal.
Ahhoz kepest, hogy somos/Soldi kritizaltak a Rosenhaus-fizukat, megint engem kellett b@xtatni :rolleyes:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
fake 2x 99 millát írna


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tibi neked nemtok eredményt hirdetni mivel Fake nem írt nekem semmit.Rajna
akkor PM-ezz rá hogy írjon
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Tibi neked nemtok eredményt hirdetni mivel Fake nem írt nekem semmit.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez rendben is van, csak ne igort kérd meg rá 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
nagyon egyszerű, meg kell kérni igort, hogy csináljon egy exelt, ami
a) tartalmazza a liga összes játékosának fizetését
b) a liga össszes játékosának teljesítményét (már ami mérhető)
c) b- pont szerint rangsorol
d) a- pontból számít átlag teljesítmény-egység fizetést
e) kiböki h ki mennyit ér kbbriareos
a 2045-ös szezonra kész is lenne 😛haromt
szerintem pár makróval megoldható, és ha jól tudom az új cuccosból lehet excelbe importálni adatokat

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nagyon egyszerű, meg kell kérni igort, hogy csináljon egy exelt, ami
a) tartalmazza a liga összes játékosának fizetését
b) a liga össszes játékosának teljesítményét (már ami mérhető)
c) b- pont szerint rangsorol
d) a- pontból számít átlag teljesítmény-egység fizetést
e) kiböki h ki mennyit ér kbbriareos
a 2045-ös szezonra kész is lenne 😛
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
nagyon egyszerű, meg kell kérni igort, hogy csináljon egy exelt, ami
a) tartalmazza a liga összes játékosának fizetését
b) a liga össszes játékosának teljesítményét (már ami mérhető)
c) b- pont szerint rangsorol
d) a- pontból számít átlag teljesítmény-egység fizetést
e) kiböki h ki mennyit ér kb

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azért mert te így látod még nem ez az egyetemes igazság. 5 másik ember másképp látta. ennyi
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Ebben sok igazsag van.. de Harrison pl 33 eves.. -> en biztos nem adnek a kora miatt akkora dealt neki, mint Hali-nak, Doom-nak vagy Ware-nek.

Az, hogy mekkora szerzodest kap.. az mas teszta. Egy elit jatekos szerzodese igenis van akkora evente leosztva, mint egy tag/tagkozeli ertek.
Raadasula legtobb Rosenhaus tovabbra is ugymond "tulkoveteli" a jatekos fizetesi igenyeit, ez ratesz meg egy lapattal.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Döme mi lesz a mi tradeünkkel? 😊
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk most így megnézve, az 5 kiemelt OLB (de legalábbis Hali, Woodley és Doom) fizuja nagyon túl lett lőve, ez tuti.

A franchise tag ugye az 5 legjobban kereső átlaga. (LB esetében 7,5 milla). Ez úgy jön össze, hogy általában a szerződésük utolsó 1-2 évében járó playák fizuja tartozik bele a TOP5-be. Na most én franchise tag értéket, csak posztja HOSSZÚ ÉVEK ÓTA legkiválóbb játékosainak, de még jó korban lévő playáknak adok. Ilyen Gates, vagy az OLB-knél Ware. Na de az szvsz nagyon túlzás, hogy Hali ÁTLAGBAN franchise tag értéket keres. És Woodley is ilyet kért, ugyanis 6 millás ajánlatomra esélyt sem kaptam 2. körre. ez ugye egyet jelent azzal, hogy 7,5 milla feletti igénye volt, amely 5 évre magasabb, mint a franchise tag. Ez LOL-kategória. És nem All-Pro OLB-ről beszélünk (az mondjuk Harrison és Ware), hanem "csak" egy kiemelkedően jóról.

Hozzáteszem, mielőtt nyivákolásnak tűnne, nem is ajánlottam volna másodikra, mert direkt olyan összeget írtam, amit magamtóül is megadok, de ha a piac (RFA) során kap nagyobb ajánlatot - a józan ész határáig - elmegyek tovább is. De saját magamtól nem dobok ki milliókat, nekem Woodley 6 millát ért meg jelen helyzetben, többet nem, mert ha ennél többet adnék, akkor reális esélye van annak, hogy vki RFA során ennél kisebb összeget adna neki, amit matchelnem kell.Soldados
1) Hali volt a legjobb OLB az iden.
2) Beajanlok Woodley-ra 6,000,001 dollart az FA korben 😛 😀Igor
1. De ez egy év... Az kap olyan gigadealt (franchise tag átlag hosszútávra), aki évek óta posztja TOP3 embere és jó korban van. Nem olyan kap ilyen szerződést, akinek először kifutott egy csúcsév, hanem aki ezt többször megcsinálta.
2. Woodley-ra épp az RFA miatt nem mentem volna el tovább. Sőt, már ezzel sokat adtam volna neki, mert simán el tudom képzelni, hogy aki elvinné RFA-n, ilyesmi, sőt, akár ennél picit rosszabb szerződést ajánl (pl 5,5 milla), akkor most én miért is adtam volna neki 7,5 millát? (amire amúgy még rá kellett volna dobnom, mert ennél Woodley többet kért a Rosi szerint) Tehát könnyen lehet, hogy az RFA-n keresztül még a 6 millánál is olcsóbban megtarthatom, vagy még szintén számomra kedvező esetben ennél nem sokkal többért, de 7,5 millánál kevesebbért megtarthatom (amire hajlandó is vagyok). De talán a legideálisabb, ha RFA-n nem akarják elvinni, akkor pár milláért játszik idén, jövőre még mindig megvan a franchise tag lehetősége, tehát 2 évet nagyjából 5 milliós átlaggal játszik nálam a 7,5 millánál is több helyett. 😊

+1: a legjobb OLB nálam idén Harrison-Hali-Matthews sorrendben volt. 😛 De ez csak 1 év. Harrison és Ware évek óta hozza magát, a másik három "csak kiemelkedő playa, de azért azt óriási túlzásnak tartom, hogy az 5 éves szerződéseik ÁTLAGA a franchise tag értéke felett legyen.

Mondom, én ezt rettenetesen túlzónak tartom. Nálam Gates és Ware kapott franchise tag értéket. Én valszeg a standard, de nem elit kezdőket értékeltem túl. (de ezt a hibámat vállalom is)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Mondjuk most így megnézve, az 5 kiemelt OLB (de legalábbis Hali, Woodley és Doom) fizuja nagyon túl lett lőve, ez tuti.

A franchise tag ugye az 5 legjobban kereső átlaga. (LB esetében 7,5 milla). Ez úgy jön össze, hogy általában a szerződésük utolsó 1-2 évében járó playák fizuja tartozik bele a TOP5-be. Na most én franchise tag értéket, csak posztja HOSSZÚ ÉVEK ÓTA legkiválóbb játékosainak, de még jó korban lévő playáknak adok. Ilyen Gates, vagy az OLB-knél Ware. Na de az szvsz nagyon túlzás, hogy Hali ÁTLAGBAN franchise tag értéket keres. És Woodley is ilyet kért, ugyanis 6 millás ajánlatomra esélyt sem kaptam 2. körre. ez ugye egyet jelent azzal, hogy 7,5 milla feletti igénye volt, amely 5 évre magasabb, mint a franchise tag. Ez LOL-kategória. És nem All-Pro OLB-ről beszélünk (az mondjuk Harrison és Ware), hanem "csak" egy kiemelkedően jóról.

Hozzáteszem, mielőtt nyivákolásnak tűnne, nem is ajánlottam volna másodikra, mert direkt olyan összeget írtam, amit magamtóül is megadok, de ha a piac (RFA) során kap nagyobb ajánlatot - a józan ész határáig - elmegyek tovább is. De saját magamtól nem dobok ki milliókat, nekem Woodley 6 millát ért meg jelen helyzetben, többet nem, mert ha ennél többet adnék, akkor reális esélye van annak, hogy vki RFA során ennél kisebb összeget adna neki, amit matchelnem kell.Soldados
1) Hali volt a legjobb OLB az iden.
2) Beajanlok Woodley-ra 6,000,001 dollart az FA korben 😛 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett

Aszittem a G-k drágábbak lesznek. :/szaba
Nekem is ezt kellett volna hinni 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Most nézem ezt a Döme által linkelt value táblázatot... Csak nekem furcsák a benne lévő értékek tényleg bejelentkezhetek 2/1+3/1-el az idei 1/1-ért? 😊Rataccess
Van a Döme-féle draft value és van egy másik, amit ha a google-be beírsz, akkor kidob rá egy csomó linket. személyes véleményem szerint a kettő között van a "reális ár", de IRL inkább az első szerint működnek a dolgok, még ha abban túlzott értéket is képviselnek az első kör eleji pickek értékei.Soldados
Persze, ez nem szentírás. Amúgy ezt nem én állítottam össze, a 2009-es Pro Football Prospectusban volt benne.

Az IRL-ben túl nagy az első kör eleji pickek értéke, ebben túl kicsi.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Daniels kicsit odavert. 😐 Somos: Hester top5 FB is, szóval ne sírj 😛

Aszittem a G-k drágábbak lesznek. :/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
röpült egy e-mail Tibinek

Bria nagy geci, két igen jó 3-4 DE-t szerzett szaré-hugyé 😛

amúgy meg elmentek ti a picsába 5 oldalt termelni, és minek kellett kihirdetni az eredményeket? mondjuk én köszöntem szépen 😊Fucu
köszönöm az elismerést 😀
nekem mikor repül pm? 😀briareos
ezek után, hogy így felturbóztad a DL-t már elgondolkoztam, hogy mégsem kéne 😛 😊

mindjárt röpül 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk most így megnézve, az 5 kiemelt OLB (de legalábbis Hali, Woodley és Doom) fizuja nagyon túl lett lőve, ez tuti.

A franchise tag ugye az 5 legjobban kereső átlaga. (LB esetében 7,5 milla). Ez úgy jön össze, hogy általában a szerződésük utolsó 1-2 évében járó playák fizuja tartozik bele a TOP5-be. Na most én franchise tag értéket, csak posztja HOSSZÚ ÉVEK ÓTA legkiválóbb játékosainak, de még jó korban lévő playáknak adok. Ilyen Gates, vagy az OLB-knél Ware. Na de az szvsz nagyon túlzás, hogy Hali ÁTLAGBAN franchise tag értéket keres. És Woodley is ilyet kért, ugyanis 6 millás ajánlatomra esélyt sem kaptam 2. körre. ez ugye egyet jelent azzal, hogy 7,5 milla feletti igénye volt, amely 5 évre magasabb, mint a franchise tag. Ez LOL-kategória. És nem All-Pro OLB-ről beszélünk (az mondjuk Harrison és Ware), hanem "csak" egy kiemelkedően jóról.

Hozzáteszem, mielőtt nyivákolásnak tűnne, nem is ajánlottam volna másodikra, mert direkt olyan összeget írtam, amit magamtóül is megadok, de ha a piac (RFA) során kap nagyobb ajánlatot - a józan ész határáig - elmegyek tovább is. De saját magamtól nem dobok ki milliókat, nekem Woodley 6 millát ért meg jelen helyzetben, többet nem, mert ha ennél többet adnék, akkor reális esélye van annak, hogy vki RFA során ennél kisebb összeget adna neki, amit matchelnem kell.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 535 — StuG Life
röpült egy e-mail Tibinek

Bria nagy geci, két igen jó 3-4 DE-t szerzett szaré-hugyé 😛

amúgy meg elmentek ti a picsába 5 oldalt termelni, és minek kellett kihirdetni az eredményeket? mondjuk én köszöntem szépen 😊Fucu
köszönöm az elismerést 😀
nekem mikor repül pm? 😀

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Van egy új DE-em,Robert Ayersnek hívják 😀