A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 933
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
annyira odavoltak egyesek, hogy majd utolsónak küldenek és akkor könnyebb hosszabbítani. A mostani 3 csapatnak írd és mond egy darab sem sikerült... Második próba is elvétveharomt
hát akkor a kedves rózabizottság kicsit elszállt az összegekkel, de kettővel biztosan



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Griffnek érvényes szerződése van, szóval nem húz el sehová 😛

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Höri:nincs benne a rosteremben Clinton McDonald (300 000,RFA),franchise DT...
Newman
szerintem benne vanHöri
csak rossz helyen,még idénre is van egy 300 000-es contract-ja
bizonyíték:tavalyi roster

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
annyira odavoltak egyesek, hogy majd utolsónak küldenek és akkor könnyebb hosszabbítani. A mostani 3 csapatnak írd és mond egy darab sem sikerült... Második próba is elvétveharomt
Csak CHarlessal akarok hosszabbitani, a tobbit, ha olcsoert sikerul tartanom maradhatott volna, egyebkent csak kivancsi vagyok, mennyit kernek, nincs rajuk szuksegem. 😊
Es azert kuldtem most az ajanlatot, mivel most vagyok gepnel, at sem neztem az eddigi arakat. Mindenesetre hogy Charles ennyit ker... Azt hittem, ez az ajanlat pont eleg lesz neki.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
annyira odavoltak egyesek, hogy majd utolsónak küldenek és akkor könnyebb hosszabbítani. A mostani 3 csapatnak írd és mond egy darab sem sikerült... Második próba is elvétveharomt
nézve az összegeket,nekem nem,hogy segített,de még lehet,hogy hátráltatott volna ez 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri:nincs benne a rosteremben Clinton McDonald (300 000,RFA),franchise DT...
Newman
szerintem benne van

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
annyira odavoltak egyesek, hogy majd utolsónak küldenek és akkor könnyebb hosszabbítani. A mostani 3 csapatnak írd és mond egy darab sem sikerült... Második próba is elvétve
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
Hát a második kör elején szerintem jobb CBk lettek volna, mint McFadden.tenorx
egy draft pick sosem lehet jobb, mint egy 4-5 éves veterán, az ilyen max a top5-ös pickekről mondható el, de az is csak bizonyos posztokon

a 3. kör elején is találni fok még használható CB-t amúgy, a korábbi évek tapasztalataiból kiindulva 😊JJ Tiller
Hát te tudod 😊tenorx
nézd meg a tavalyi draftot
a nálunk második körös CB-k közül McCourty kivételével még most sem raknám be no.2. cb-nek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
CB kellett, semmi másJJ Tiller
Hát a második kör elején szerintem jobb CBk lettek volna, mint McFadden.tenorx
egy draft pick sosem lehet jobb, mint egy 4-5 éves veterán, az ilyen max a top5-ös pickekről mondható el, de az is csak bizonyos posztokon

a 3. kör elején is találni fok még használható CB-t amúgy, a korábbi évek tapasztalataiból kiindulva 😊JJ Tiller
Hát te tudod 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
Hát... Szerintem én jobbat ajánlottam Harperért, de mindegy.tenorx
CB kellett, semmi másJJ Tiller
Hát a második kör elején szerintem jobb CBk lettek volna, mint McFadden.tenorx
egy draft pick sosem lehet jobb, mint egy 4-5 éves veterán, az ilyen max a top5-ös pickekről mondható el, de az is csak bizonyos posztokon

a 3. kör elején is találni fogok még használható CB-t amúgy, a korábbi évek tapasztalataiból kiindulva 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát... Szerintem én jobbat ajánlottam Harperért, de mindegy.tenorx
CB kellett, semmi másJJ Tiller
Hát a második kör elején szerintem jobb CBk lettek volna, mint McFadden.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Na JJ-nek is sikerult nagy nehezen elsozni a legendat... +1 Soldi pont 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
Hát... Szerintem én jobbat ajánlottam Harperért, de mindegy.tenorx
CB kellett, semmi más


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mellesleg jegyezném meg, hogy Bryant McFadden 😊Fucu
köszi 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mellesleg jegyezném meg, hogy Bryant McFadden 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát... Szerintem én jobbat ajánlottam Harperért, de mindegy.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ment level a megadott emailre tibinek.
Budos zsido voltam 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez a játék azért itt-ott elüt az IRL-től. Márpedig ha hosszabbításokra reális összegeket fogadnánk el mindig akkor kongana a piac. Ez szerintem senkinek sem érdeke, én nem bánom, ha felülajánlottam pár emberkét, és azt is elfgadom, ha az enyémek túl sokat kérnek.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tessék Soldi.
Doom tavalyi szerződése
7/22/2010: Signed a six-year, $61.5 million contract. The deal contains $43.156 million guaranteed, including a $3 million signing bonus and Dumervil's first, second, and third years' base salaries. 2011-2012: $14 million, 2013: $12 million, 2014: $10 million, 2015: $8,193,335, 2016: Free Agenharomt
LOL! Igazi hülyék vannak Denverben, újabb ékes példa. 😊 De mondjuk ez sem éri el a 7,5 millát, ugyanis ez is csak 7,15 millás átlagra jön ki 😉

De jövök neked 5 korsó sörrel. 😀 Viszont hogy normális FO nem ad ilyen szerződést, az tuti. Woodley max 30 garantáltat fog kapni.Soldados
A játékos érdeke az, hogy kimenjen a piacra. Én egy helyen sem a "reális" értéket adtam meg hanem fölé lőttem, és nem 2%-al. Most ilyen Steeler-szív meg ilyesmik nem játszanak bele a Rosenhauskodásba 😀 ha szerinted olcsóbban is meg lehet szerezni FA-ként, akkor tedd meg azt, senki sem akadályoz meg benne, és még jól is jársz.Rajna
Na ez sztem a másik tévhit.

Soha nem a hosszabbításoknál szokott lenni a nagyon durva túlfizetés, hanem az FA-nél. Amúgy ezért is írtam, hogy én Woodley-re nem tettem volna újabb ajánlatot akkor sem, ha lehetett volna, mert az RFA miatt ez volt az a határ, amit önszántamból még kifizetek. Efölött lehet rosszabbul járok, mintha RFA-ban kell matchelnem egy ajánlatot.

TTT: hmm. Ez is inkább most az én véleményemet erősíti, azaz normál körülmények között (ha nincs capmentes év), valszeg Doom se kapott volna ilyen szerződést.

De az előző HSZ-em utolsó bekezdését hangsúlyoznám. Nem számonkérés, hanem egy általam kirívóan nagy hibára való figyelem felhívás történt a többi Rosi felé, miközben saját magam is levontam a megfelelő következtetéseket a saját hibáimból.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Suggs 6/63-at irt ala amugy 2009-ben (nem tom mennyi a garantalt..) a 70%-a annak is 7 miller koruli (ezert ajanlottam be neki annyit anno en is, aztan persze folelottem a Rosenhausoknak 😀)
Most utolertek a szintet 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Soha senki nem volt denverben sack leader. Ezek után megérdemelte. No meg JMD... Illetve úgy lett időzítve hogy a cap mentes év legyen a legtöbb.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
tessék Soldi.
Doom tavalyi szerződése
7/22/2010: Signed a six-year, $61.5 million contract. The deal contains $43.156 million guaranteed, including a $3 million signing bonus and Dumervil's first, second, and third years' base salaries. 2011-2012: $14 million, 2013: $12 million, 2014: $10 million, 2015: $8,193,335, 2016: Free Agenharomt
LOL! Igazi hülyék vannak Denverben, újabb ékes példa. 😊 De mondjuk ez sem éri el a 7,5 millát, ugyanis ez is csak 7,15 millás átlagra jön ki 😉

De jövök neked 5 korsó sörrel. 😀 Viszont hogy normális FO nem ad ilyen szerződést, az tuti. Woodley max 30 garantáltat fog kapni.Soldados
A játékos érdeke az, hogy kimenjen a piacra. Én egy helyen sem a "reális" értéket adtam meg hanem fölé lőttem, és nem 2%-al. Most ilyen Steeler-szív meg ilyesmik nem játszanak bele a Rosenhauskodásba 😀 ha szerinted olcsóbban is meg lehet szerezni FA-ként, akkor tedd meg azt, senki sem akadályoz meg benne, és még jól is jársz.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tessék Soldi.
Doom tavalyi szerződése
7/22/2010: Signed a six-year, $61.5 million contract. The deal contains $43.156 million guaranteed, including a $3 million signing bonus and Dumervil's first, second, and third years' base salaries. 2011-2012: $14 million, 2013: $12 million, 2014: $10 million, 2015: $8,193,335, 2016: Free Agenharomt
LOL! Igazi hülyék vannak Denverben, újabb ékes példa. 😊 De mondjuk ez sem éri el a 7,5 millát, ugyanis ez is csak 7,15 millás átlagra jön ki 😉

De jövök neked 5 korsó sörrel. 😀 Viszont hogy normális FO nem ad ilyen szerződést, az tuti. Woodley max 30 garantáltat fog kapni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tessék Soldi.
Doom tavalyi szerződése
7/22/2010: Signed a six-year, $61.5 million contract. The deal contains $43.156 million guaranteed, including a $3 million signing bonus and Dumervil's first, second, and third years' base salaries. 2011-2012: $14 million, 2013: $12 million, 2014: $10 million, 2015: $8,193,335, 2016: Free Agen
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Jah, errol jut eszembe Dylan Gandy asszem rajta van az ugynoklistan.. de a rosteremben van meg egy evre.
Ne tessek az ugynoket zaklatni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)