GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
minek kell? 😀Höri
mert 600 év után windózom van, felraktam a madden nyócat, hogy játszak egyet, de nem találok egy köcsög rostert ami működne is, és egyébként is legalább kipróbálnám itteni csávóimat 😛fetomy
09-es van elvileg,normálisan (tehát több szezonon keresztül) működő 10-et még én se láttam
A draftpick "tolódást" meg szerintem bekéne vezetni a hivatalos közleményekbe,de minimum megállapodni róla,nehogy később probléma legyen belőleNewman
nyilván van '10-es is, csak franchise-t nem lehet vele játszani mert 1 év után lefagy.

most az excel rostereket frissítem, majd utána előtúrom

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
főként Höri, de ha bárkinek megvan, nem küldené el nekem a legutolsó roster fájlt maddenhez? (már ha egyáltalán elérhető volt)fetomy
minek kell? 😀Höri
mert 600 év után windózom van, felraktam a madden nyócat, hogy játszak egyet, de nem találok egy köcsög rostert ami működne is, és egyébként is legalább kipróbálnám itteni csávóimat 😛fetomy
09-es van elvileg,normálisan (tehát több szezonon keresztül) működő 10-et még én se láttam
A draftpick "tolódást" meg szerintem bekéne vezetni a hivatalos közleményekbe,de minimum megállapodni róla,nehogy később probléma legyen belőle

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem látom a tolakodó tömegeket Wallace-ért 😛 pedig sezon alatt aktívak voltatok. Jellemző, hogy most emg már senkit nem érdekel semmi 😛Rajna
Kicsit furcsállom én is, hogy most nem jönnek a jelentkezők Tyvon Branchre, Carl Nicksre és Santonio Holmesra nem tolonganak a jelentkezők, pedig korábban, amikor még nem trédeltem, állandóan bombáztak ezzel egyesek. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
főként Höri, de ha bárkinek megvan, nem küldené el nekem a legutolsó roster fájlt maddenhez? (már ha egyáltalán elérhető volt)fetomy
minek kell? 😀Höri
mert 600 év után windózom van, felraktam a madden nyócat, hogy játszak egyet, de nem találok egy köcsög rostert ami működne is, és egyébként is legalább kipróbálnám itteni csávóimat 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nem látom a tolakodó tömegeket Wallace-ért 😛 pedig sezon alatt aktívak voltatok. Jellemző, hogy most emg már senkit nem érdekel semmi 😛Rajna
nekem adhatod van is ellenertekem 😀
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem látom a tolakodó tömegeket Wallace-ért 😛 pedig sezon alatt aktívak voltatok. Jellemző, hogy most emg már senkit nem érdekel semmi 😛

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
főként Höri, de ha bárkinek megvan, nem küldené el nekem a legutolsó roster fájlt maddenhez? (már ha egyáltalán elérhető volt)fetomy
minek kell? 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A siged miatt kapsz egy booo-t, mert nincs -1.szaba

ja, ha nem tudnád elolvasni, mert sajna annyira nem látható, egy felpsz who van még ott pluszban 😛Wyatt
flepsz sokkal nigább.bár inkább egy szaba siget kéne kitenni hogy így ösztönözzük őt a londoni olimpia megnyerésére 😛Joci
sajnos egyszerre egy időben nem versenyzett a csúcson a másik kokszossal, de amikor Thorpe még igen, és felpsz már jött fölfelé eléggé, akkor még jól helyrerakta a Thorpedo 😊 sajnos félek ez a kihagyás túl sok lesz, de én már csak ilyen vagyok, aki egyszer kedvencem lesz, azt nem váltogatom hetente 😊

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
abszolút adom, de remélhetőleg amúgy sem lesz témaWyatt
A siged miatt kapsz egy booo-t, mert nincs -1.szaba

ja, ha nem tudnád elolvasni, mert sajna annyira nem látható, egy felpsz who van még ott pluszban 😛Wyatt
flepsz sokkal nigább.bár inkább egy szaba siget kéne kitenni hogy így ösztönözzük őt a londoni olimpia megnyerésére 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem lenne jobb megoldás akkor ha minden tolodna egy évet tehát 2012-ből 2013-as 13-ból 14..?Ork
abszolút adom, de remélhetőleg amúgy sem lesz témaWyatt
A siged miatt kapsz egy booo-t, mert nincs -1.szaba

ja, ha nem tudnád elolvasni, mert sajna annyira nem látható, egy felpsz who van még ott pluszban 😛

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
főként Höri, de ha bárkinek megvan, nem küldené el nekem a legutolsó roster fájlt maddenhez? (már ha egyáltalán elérhető volt)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
evidens hogy ha úgy alakul akkor tolódik a draftpick
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
nem lenne jobb megoldás akkor ha minden tolodna egy évet tehát 2012-ből 2013-as 13-ból 14..?Ork
abszolút adom, de remélhetőleg amúgy sem lesz témaWyatt
A siged miatt kapsz egy booo-t, mert nincs -1.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egyértelmű, hogy akkor tolni kell a picket a köv. évre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem lenne jobb megoldás akkor ha minden tolodna egy évet tehát 2012-ből 2013-as 13-ból 14..?Ork
abszolút adom, de remélhetőleg amúgy sem lesz téma

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem lenne jobb megoldás akkor ha minden tolodna egy évet tehát 2012-ből 2013-as 13-ból 14..?Ork
én is erre gondoltam,már most is marha sok 2012-es pick van a kalapban
nem tudom,hogy lenne a jó

több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
nem lenne jobb megoldás akkor ha minden tolodna egy évet tehát 2012-ből 2013-as 13-ból 14..?
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
kérdés:ha kapok egy jövőévi 1.kört például és lockout lesz,akkor azt lényegében bebuktam?Newman
nyilván ha nincs draft, nincs kit draftolni.

de a 2012-es draft idejére remélhetőleg már lesz cba. Ha nem, akkor bukod

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
kérdés:ha kapok egy jövőévi 1.kört például és lockout lesz,akkor azt lényegében bebuktam?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Delonso miért írta be Lindleyt is,nem értem,ugyanis szépen vissza csúszik az utolsó helyre Follett behúzása miatt.Newman
yup.

fordítva kellett volna beírnia és akkor vihetné mindkettőt.
így viszont elrontotta. Follett az övé, a Lindley offer felesleges.

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Delonso miért írta be Lindleyt is,nem értem,ugyanis szépen vissza csúszik az utolsó helyre Follett behúzása miatt.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
NA AKKOR TISZTÁZZUk

Bárkit vissza lehet vonultatni, akinek 1 éve nincs csapata
DE
ha talál magának a jövőben újat, akkor utólagosan be kell köhinteni a cut utáni caphitet is.

Így tiszta?Höri
Mi tortenik ha ezzel kesobb atlepi valaki a hard capet?Igor
az a valaki nagyon csúnyán rábaszikSzegecs
ezért nincs értelme így ennek a szabálynak


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
NA AKKOR TISZTÁZZUk

Bárkit vissza lehet vonultatni, akinek 1 éve nincs csapata
DE
ha talál magának a jövőben újat, akkor utólagosan be kell köhinteni a cut utáni caphitet is.

Így tiszta?Höri
Mi tortenik ha ezzel kesobb atlepi valaki a hard capet?Igor
nagyon egyszerű, nem februárban kell visszavonultatni, hanem nyáron és akkor kisebb a kockázat 😛Höri
En ugyis cutolni fogom Harper batyot.. de biztos vagyok benne, hogy valaki bele fog esni a hibaba 😛
Egy konkret buntetest annak, aki atlepi a hardcapet.. mondjuk 5M capbunti a kov evre?

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
NA AKKOR TISZTÁZZUk

Bárkit vissza lehet vonultatni, akinek 1 éve nincs csapata
DE
ha talál magának a jövőben újat, akkor utólagosan be kell köhinteni a cut utáni caphitet is.

Így tiszta?Höri
Mi tortenik ha ezzel kesobb atlepi valaki a hard capet?Igor
nagyon egyszerű, nem februárban kell visszavonultatni, hanem nyáron és akkor kisebb a kockázat 😛

több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
NA AKKOR TISZTÁZZUk

Bárkit vissza lehet vonultatni, akinek 1 éve nincs csapata
DE
ha talál magának a jövőben újat, akkor utólagosan be kell köhinteni a cut utáni caphitet is.

Így tiszta?Höri
Mi tortenik ha ezzel kesobb atlepi valaki a hard capet?Igor
az a valaki nagyon csúnyán rábaszik


The response must be equal to the threat.