GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Viszont akkor Troy 3 első körért vihető. 😀 😀Soldados
kettőt simán ér


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
akinek SS kell, nálam itt van Bob Sanders 😉

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Viszont akkor Troy 3 első körért vihető. 😀 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
ennyi erovel egy elit KR is megerne egy kesoi elso korost hiszen van ra esely h tobb TDt szerezzen mint egy rookie elkapo ?Fake
rossz példa, a merítési lehetőségeket kell nézni, azt, hogy mekkora esélyed van egy jó KR-t találni, illetve mennyi esélyed egy SS-t, vagy hogy tovább menjek, QB-t

kickerekért, punterekért mondjuk azért nem kapkodnak a drafton, mert mint ezer példát láthatunk rá, az FA-k közül sokkal könnyebben lehet őket pótolni, ha az egyik falábú miatt épp elment két meccs zsinórban

Harper egy jó SS, ennyi, és azért kérek érte első kör végi picket, mert nagyjából ott lenne esélyes hozzá hasonló játékost találni. Leonhard kb. ugyanennyit érhetne, de sajnos sérülékenyebb, ami egy SS-nél pláne nem kifizetődő hosszabb távon


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 247 — Whoops, looks like something went wrong.
Én Pollardra voltam rákattanva, ő érte is a 2. kör volt a max, amit megadtam volna, de még hetekkel ezelőtt JJ-nek is max 2. kört mondtam Harperért, már annyit sem adnék

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
azt nem allitom h greer sokkal tobbet er nala. foleg irl nem mert ott eleg nagy jelentosege van h ki mennyire serulekeny
greer pedig hiaba jo m2m cb a verkemeny 170 fontjaval felszerelesben tiszta sor h folyton leserul 😀
de ennyi erovel a harpernel kevesebbet kereso leonhardom szted akkor mennyit er ?

vilmat pedig meglehet magyarazni a 4-3/3-4 problemakorrel meg az akkori serulesevel es nyilvan
irl sem vmi konstans tablazatbol szedik a gmek h ki mennyit er es mennyit adnak erte
de o sokkal komplettebb all-down jatekos aki nagysagrendekkel nagyobb hatassal van a sajat csapata jatekara
ennyi erovel egy elit KR is megerne egy kesoi elso korost hiszen van ra esely h tobb TDt szerezzen mint egy rookie elkapo ?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Laron mennyit ér akkor? Már csak így ss témához kapcsolódva.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én adnék érte első kör végét, ha 1 évvel fiatalabb lenne legalább, és lenne első kör végén pickem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Vilmát azért tudta olcsón megszerezni a Saints, mert a Jets átváltott a 3-4-es védekezésre, ő pedig abban a rendszerben szinte hasznavehetetlenné vált

tudom én, hogy jó és izgalmas dolog draftolni, de egy jó run stopper SS-t kereső csapatnak simán megérhetne egy első körös picket, ugyanis a drafton ilyen játékosokat elég nehéz találni... és hiába állítasz mást, Greer se ér nála sokkal többet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
roman harper elso kor vege ? hogytessek ? 😀
jj en nem azt mondom h harper egy rakas szar de egy elegge egydimenzios in the box safety
aki a budos eletben nem fogja egy meccs kepet egymaga befolyasolni es hiaba van meg jopar evig szerzodese
azert nem tartozik az olcso kategoriaba. en mar arra is nagyot neztem amikor kinyilatkoztattad h nincs mirol beszelni
ha en ugy gondolom h greer tobbet dob harpernel ( szived joga ezt gondolni ezert sem eroltettem a dolgot ) de azert sztem ez meg annal is erosebb. ugy gondoltam h azert realisabb ertekiteleted van de elegge nagy homer vagy te is ezekszerint es magadeva tetted a minden nfl csapattopicban kialakulo trendet miszerint a mi jatekosunk ha a csere csereje akkor is egy 2. kort mindenkeppen meger de ha barki mase akkor gyak mar egy 4. kort adni erte is forrasfecserles. csak azert irom ezt mert ugy gondoltam eddig h azert nem ennyire elvakult ebben a temaban az ertekiteleted de ezek szerint megsem. mondjuk az sem kizart h en latom rosszul ezt fenntartom.Fake
bedobtam a kérdést a Saints topicba, és atapapáék is megerősítettek abban, hogy egy run d#-re építő csapat számára igenis megérhet egy első körös picketJJ Tiller
jo akkor ha ok mondjak meger. nekem mindegy. csak a valosagban freeneyt nem adjak oda jovo evi masodik korert
a valosagban nem adjak el ryant egy db elsokorosert es meg sorolhatnam csak a sajat peldambol kiindulva
a irl szemuveggel nezve durvabbnal durvabb csereket. de kerdezek mast ha szted ezek irrevelans peldak.
vilmat anno mennyiert hozta el a irl saints pl ? es szted ki lehet fontosabb tagja annak a vedelemnek ?
nem azert kerdezem mert uvoltest akarok szitani csak sztem ez egy elegge gyenge labakon allo erv volt a reszedrol.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát de ki mondta, hogy én bármelyik OSU playeremtől ne válnék meg? 😛 Pl. Vickhez vagy Casonhoz jobban ragaszkodom.

Egyébként meg tenorx szimplán elkapta egy olyan napomat, amikor hajlandó voltam eladni. Pár nappal előtte pl. még ha jól rémlik épp kb. 3 első kört kértem érte. Utólag nincs is túl jó szájízem emiatt a trade miatt, de annyira nem izgat.

(különben sem hiszem, hogy olyan rengeteggel többet adott volna érte bárki, aki nem én vagyok 😛)
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
roman harper elso kor vege ? hogytessek ? 😀
jj en nem azt mondom h harper egy rakas szar de egy elegge egydimenzios in the box safety
aki a budos eletben nem fogja egy meccs kepet egymaga befolyasolni es hiaba van meg jopar evig szerzodese
azert nem tartozik az olcso kategoriaba. en mar arra is nagyot neztem amikor kinyilatkoztattad h nincs mirol beszelni
ha en ugy gondolom h greer tobbet dob harpernel ( szived joga ezt gondolni ezert sem eroltettem a dolgot ) de azert sztem ez meg annal is erosebb. ugy gondoltam h azert realisabb ertekiteleted van de elegge nagy homer vagy te is ezekszerint es magadeva tetted a minden nfl csapattopicban kialakulo trendet miszerint a mi jatekosunk ha a csere csereje akkor is egy 2. kort mindenkeppen meger de ha barki mase akkor gyak mar egy 4. kort adni erte is forrasfecserles. csak azert irom ezt mert ugy gondoltam eddig h azert nem ennyire elvakult ebben a temaban az ertekiteleted de ezek szerint megsem. mondjuk az sem kizart h en latom rosszul ezt fenntartom.Fake
bedobtam a kérdést a Saints topicba, és atapapáék is megerősítettek abban, hogy egy run d#-re építő csapat számára igenis megérhet egy első körös picket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 247 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont tőlem semmi pénzért nem eladó, innen vonul vissza.tenorx
😂
mint ha az én számból jött volna

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hozzáteszem, engem érdekel Harper is, de érte nem ajánlottam ennyit.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Viszont tőlem semmi pénzért nem eladó, innen vonul vissza.tenorx
jobb ma egy wrestler mint barmikor egy qb vagomen 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Én valamelyikükért már ugrottam volna, csak sajnos jobban kell lb meg nt 😛fetomy
lauert netudd meg milyen ideges voltam amikor meglattam h eladtad :mad:
csak azert nem mentem sirni erte mert egyaltalan eszembe sem jutott h nem toled fog visszavonulniFake
és tudnád, én miket anyáztam, amikor hallottam, hogy terrorx mennyiért szerezte meg 😊Stez
nyilvan ha 3 elsokorosert szerezte vna be akkor hadd vigye alapon engem se erdekelt vna kulonosebben a dolog
de igy h roman harpernel csak egy demetrius bellnyivel volt dragabb
hat bazdmeg
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Viszont tőlem semmi pénzért nem eladó, innen vonul vissza.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 247 — Whoops, looks like something went wrong.
az számomra egyre egyértelműbb, hogy nem kapok használható CB/DT-t, esetleg első kör végét Harperért
Moore-nál még bízok ebbenJJ Tiller
Én valamelyikükért már ugrottam volna, csak sajnos jobban kell lb meg nt 😛fetomy
lauert netudd meg milyen ideges voltam amikor meglattam h eladtad :mad:
csak azert nem mentem sirni erte mert egyaltalan eszembe sem jutott h nem toled fog visszavonulniFake
és tudnád, én miket anyáztam, amikor hallottam, hogy terrorx mennyiért szerezte meg 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az számomra egyre egyértelműbb, hogy nem kapok használható CB/DT-t, esetleg első kör végét Harperért
Moore-nál még bízok ebbenJJ Tiller
Én valamelyikükért már ugrottam volna, csak sajnos jobban kell lb meg nt 😛fetomy
lauert netudd meg milyen ideges voltam amikor meglattam h eladtad :mad:
csak azert nem mentem sirni erte mert egyaltalan eszembe sem jutott h nem toled fog visszavonulni
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az számomra egyre egyértelműbb, hogy nem kapok használható CB/DT-t, esetleg első kör végét Harperért
Moore-nál még bízok ebbenJJ Tiller
Én valamelyikükért már ugrottam volna, csak sajnos jobban kell lb meg nt 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
roman harper elso kor vege ? hogytessek ? 😀
jj en nem azt mondom h harper egy rakas szar de egy elegge egydimenzios in the box safety
aki a budos eletben nem fogja egy meccs kepet egymaga befolyasolni es hiaba van meg jopar evig szerzodese
azert nem tartozik az olcso kategoriaba. en mar arra is nagyot neztem amikor kinyilatkoztattad h nincs mirol beszelni
ha en ugy gondolom h greer tobbet dob harpernel ( szived joga ezt gondolni ezert sem eroltettem a dolgot ) de azert sztem ez meg annal is erosebb. ugy gondoltam h azert realisabb ertekiteleted van de elegge nagy homer vagy te is ezekszerint es magadeva tetted a minden nfl csapattopicban kialakulo trendet miszerint a mi jatekosunk ha a csere csereje akkor is egy 2. kort mindenkeppen meger de ha barki mase akkor gyak mar egy 4. kort adni erte is forrasfecserles. csak azert irom ezt mert ugy gondoltam eddig h azert nem ennyire elvakult ebben a temaban az ertekiteleted de ezek szerint megsem. mondjuk az sem kizart h en latom rosszul ezt fenntartom.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
az számomra egyre egyértelműbb, hogy nem kapok használható CB/DT-t, esetleg első kör végét Harperért
Moore-nál még bízok ebbenJJ Tiller
Hát azért amit ajánlottam Harperért az elég közel van az első kör végéhez.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
az számomra egyre egyértelműbb, hogy nem kapok használható CB/DT-t, esetleg első kör végét Harperért
Moore-nál még bízok ebben


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
ennyit tenorx Coleman-elméletéről Moore-ral kapcsolatban 😛JJ Tiller
Ja hogy te már itt kárörvendsz, én meg a Falcons topicba írtam 😀
Továbbra is Harper érdekel, nem Moore, de ezt már leírtam párszor.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ennyit tenorx Coleman-elméletéről Moore-ral kapcsolatban 😛JJ Tiller
teljesen egyertelmu volt h ez lesz a vegeFake
a biznisz nagy nyertese Storm 😀