GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
ennyit tenorx Coleman-elméletéről Moore-ral kapcsolatban 😛JJ Tiller
teljesen egyertelmu volt h ez lesz a vegeFake
valakinek nem 😊 Harperért sajnos nem kapkodnak a gm-ek, hátha így Moore már kelendőbb lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ennyit tenorx Coleman-elméletéről Moore-ral kapcsolatban 😛JJ Tiller
teljesen egyertelmu volt h ez lesz a vege
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
ennyit tenorx Coleman-elméletéről Moore-ral kapcsolatban 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
objektiv velemenyt senki sem tud irni sztem hiszen a szemelyes velemeny mmkk szubjektiv
amugy atnezve az admint egyetertek horivel most meg nincs tulzottan sok ertelme trade elemzest irni
ugyis lesz meg jopar ami erosen bezavarhat a kepbe a gmek mukodeset illetoenFake
nyilván szubjektívnek is kell lennie,nincs olyan cikk,amely ne lenne az
csak olyan ne pl,hogy TTT utálja a KÖCSÖGöt,ezért még egy 3.körért se vinné 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
objektiv velemenyt senki sem tud irni sztem hiszen a szemelyes velemeny mmkk szubjektiv
amugy atnezve az admint egyetertek horivel most meg nincs tulzottan sok ertelme trade elemzest irni
ugyis lesz meg jopar ami erosen bezavarhat a kepbe a gmek mukodeset illetoen
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Kár, pedig én már reggel vártam a szaksajtó véleményét 😊Rataccess
szintén,érdekelne a véleményed
persze az se lenne rossz,ha Fake írná,csak objektív vélemény legyen,ez a lényeg

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.Höri
melyik éjszakára gondoltál? 😀Szegecs
meggondoltam magam 😛 nincs sok értelmeHöri
megirjam en ? 😀
gondoltam ra de sztem az en ceruzam tul erosen fogna aztan mehetnel kajtatni egy tucatnyi gmet
te pl mennyire birod a kritikat ? csak h be tudjam loni mihez viszonyitva mondtad h a tobbiek nem birjak.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kár, pedig én már reggel vártam a szaksajtó véleményét 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀Fake
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.Höri
melyik éjszakára gondoltál? 😀Szegecs
meggondoltam magam 😛 nincs sok értelme

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
uj kekit vestem

elado austin, k-will es tony brown
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem úgy logikus hogy FA-k lesznek, és nincs Waiver sorrend, hanem majd licitálni lehet a fizujuk alapján...Rataccess
szerintem is, de azért gondoltam megkérdem, btw, még mindig bent van nálam Fletcher
mondjuk nem hiszem, hogy rajtam kívül bárkinek kéne majd FA-n, szal akár maradhat is 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀Fake
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.Höri
melyik éjszakára gondoltál? 😀Szegecs
Hehe, kezd Hori eligorosodni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀Fake
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.Höri
melyik éjszakára gondoltál? 😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem úgy logikus hogy FA-k lesznek, és nincs Waiver sorrend, hanem majd licitálni lehet a fizujuk alapján...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
akik előző szezon előtt kerültek waiverre azok most sima fa-k lesznek ugye, és oda nem vonatkozik a waiver-sorrend akkor?

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
megtörtént a rosterfrissítés.

szóljatok ha valaki bennemaradt vagy hiányzik

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀Fake
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.Höri
én most moderáltam magamat. Nem forgatom fel nagyon ezt a csapatot. A mag eléggé fiatal, alig van 30+os játékosom.
Nem mondhatom, hogy kurva erős ez a keret, de igazán már csak a WR sort kell egy kicsit turbózni és akkor rendben lesz. Na meg szereznem kell első körös picket.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
09-es van elvileg,normálisan (tehát több szezonon keresztül) működő 10-et még én se láttam
A draftpick "tolódást" meg szerintem bekéne vezetni a hivatalos közleményekbe,de minimum megállapodni róla,nehogy később probléma legyen belőleNewman
nyilván van '10-es is, csak franchise-t nem lehet vele játszani mert 1 év után lefagy.

most az excel rostereket frissítem, majd utána előtúromHöri
azt hittem,hogy több szezont akar,mert arra nem jó a '10,de akkor ezt benéztem

itt a legfrissebb roster am: http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
portrécsomag: http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.datNewman
kétlem, hogy lenne türelmem, és indittatásom több szezonra, de nemtom, egyelőre olyannak is örülök, ami egyáltalán működik 😊
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀Fake
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.Höri
fokent stez de persze masok kozremukodese is engem viszont megihletett arra h azt javasoljam
h a szokasos gm of the year valasztast bovitsuk ki egy balfasz of the year voksolassalFake
a játékosok egy része túl érzékeny ehhez, és semmilyen kritikát sem bír el.
szóval ha nem akarok jövőre 15 új GM-et keresni (márpedig nem 😛 ) akkor ezt hanyagolnám 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀Fake
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.Höri
fokent stez de persze masok kozremukodese is engem viszont megihletett arra h azt javasoljam
h a szokasos gm of the year valasztast bovitsuk ki egy balfasz of the year voksolassal
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀Fake
én az éjszaka folyamán tervezek írni egy 1. napos trade elemző bejegyzést a lapszemlébe.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amugy arrol meg senki sem irt egy szot sem h milyen vicces
h par csapat a szezonkezdet pillanataban bucsuzott el jopar evre a playoffremenyeitol 😀
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem látom a tolakodó tömegeket Wallace-ért 😛 pedig sezon alatt aktívak voltatok. Jellemző, hogy most emg már senkit nem érdekel semmi 😛Rajna
Kicsit furcsállom én is, hogy most nem jönnek a jelentkezők Tyvon Branchre, Carl Nicksre és Santonio Holmesra nem tolonganak a jelentkezők, pedig korábban, amikor még nem trédeltem, állandóan bombáztak ezzel egyesek. 😊Soldados
hát ez Holmesnál minden, csak nem furcs, tekintve, hogy UFA lesz és a Wide receiver fr. tag az 8 320 000, amennyit önmagában nem ér, nem hogy mellé még sok picket is adjon érte valaki 😊Wyatt
Nyilván nem két 1. kört kérek érte. Másrészt Holmes abszolút elit WR, főleg a nagy pillanatokban, akinek most van capje a 8,32 millára, annak simán megéri, hogy utána ő hosszabbíthasson vele, főleg megnézve, hogy éppen a WR-eknél volt mindig a legelszálltabb az FA.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mert 600 év után windózom van, felraktam a madden nyócat, hogy játszak egyet, de nem találok egy köcsög rostert ami működne is, és egyébként is legalább kipróbálnám itteni csávóimat 😛fetomy
09-es van elvileg,normálisan (tehát több szezonon keresztül) működő 10-et még én se láttam
A draftpick "tolódást" meg szerintem bekéne vezetni a hivatalos közleményekbe,de minimum megállapodni róla,nehogy később probléma legyen belőleNewman
nyilván van '10-es is, csak franchise-t nem lehet vele játszani mert 1 év után lefagy.

most az excel rostereket frissítem, majd utána előtúromHöri
azt hittem,hogy több szezont akar,mert arra nem jó a '10,de akkor ezt benéztem

itt a legfrissebb roster am: http://data.hu/get/3205777/madden-2011-v1.ros
portrécsomag: http://data.hu/get/3208386/UIS_LIB_PLAYER_PORT.dat

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem látom a tolakodó tömegeket Wallace-ért 😛 pedig sezon alatt aktívak voltatok. Jellemző, hogy most emg már senkit nem érdekel semmi 😛Rajna
Kicsit furcsállom én is, hogy most nem jönnek a jelentkezők Tyvon Branchre, Carl Nicksre és Santonio Holmesra nem tolonganak a jelentkezők, pedig korábban, amikor még nem trédeltem, állandóan bombáztak ezzel egyesek. 😊Soldados
hát ez Holmesnál minden, csak nem furcs, tekintve, hogy UFA lesz és a Wide receiver fr. tag az 8 320 000, amennyit önmagában nem ér, nem hogy mellé még sok picket is adjon érte valaki 😊