NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy sosem értettem mire jó a selfpolír.szaba
mert magabiztosabb lesz tőle az ember, mint a helyes táplálkozástólFucu
Most viccen kívül, de ez tényleg így van. 😉 A meccsek, de még az úszóversenyek is 90%-ban fejben dőlnek el. Aki jobban hisz magában, az edzésmunkájában, a győzelemben, az fog nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Amúgy sosem értettem mire jó a selfpolír.szaba
mert magabiztosabb lesz tőle az ember, mint a helyes táplálkozástólFucu
Ezt NEM tudom alátámasztani.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Amúgy sosem értettem mire jó a selfpolír.szaba
mert magabiztosabb lesz tőle az ember, mint a helyes táplálkozástól



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
"Magyar származású NFL guru" 😀
tetszik az ötlet, Színvonalas írás 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Amúgy sosem értettem mire jó a selfpolír.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 533 — StuG Life
A sajátos szemléletű, diktatorikus vezető hírében álló és igencsak szabadszájú, ezáltal gyakran konfrontálódó, ugyanakkor felettébb sikeres Soldados a 2008-as szezonban érkezett acélvárosba Philadelphiából, azóta nagyszerű munkájának is köszönhetően mindhárom szezonban a Steelers nyerte az AFC North-t, az elmúlt szezonban pedig feltette a koronát munkásságára azzal, hogy a Super Bowl megnyerésével Sixburgh-re keresztelte a várost.

ez a gyönyörű körmondat kiütött, nem is bírtam tovább olvasni.
Lélegezz Soldi lélegezz 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha vki tavaly tagelve volt, az idén kaphat-e taget azért, hogy elcseréljék?szaba
Nem 😛Igor
max az új csapatánál, ha a tag után volt cserélve 😛

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha vki tavaly tagelve volt, az idén kaphat-e taget azért, hogy elcseréljék?szaba
Nem 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Ha vki tavaly tagelve volt, az idén kaphat-e taget azért, hogy elcseréljék?
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez is egy lehetséges változat, meg az is, hogy kijelentette a legfontosabb a stabil QB ha Clausen ilyen mindent megtesz érte, ha nem, olyat fog szerezni.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Stez megvédelek...

Ha behúzzák Greent, meg kap egy falat Clausen a végén még dobni is megtanul.
Na?Delonso_
Meg akkor már húzzunk egy új hozzáállást is Clausennek.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Stez megvédelek...

Ha behúzzák Greent, meg kap egy falat Clausen a végén még dobni is megtanul.
Na?Delonso_
Ha Rivérán múlik, nem tartom valószínűnek, hogy ne Fairley-t húzzák 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Stez megvédelek...

Ha behúzzák Greent, meg kap egy falat Clausen a végén még dobni is megtanul.
Na?
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Te még Clausen iránt is érdeklődtél nálam, na az baszott be 😂Stez
Én nem nevezem érdeklődésnek azt, hogy te minden nap rámírsz, hogy vigyem el. Egyébként a marék szotyi ajánlatom továbbra is él.tenorx
hatalmas LOL
😂Stez
ahogy mondod


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Szvsz nehéz lenne ezt az idei csúfos szereplést kizárólag az ST-re fogni... Volt pár eset amikor megvolt a lehetőség a GW-drive-ra, de nem sikerült...Soldados
Persze, de azért az, hogy +200 yardod van a meccsen, és GW drive-ot kell vezetned, és látod, hogy a megszerzett előny kb. fél perc alatt elmegy mindig, az nem hinném, hogy szokványos. Nem mentegetem Riverst, de azért sztem a Steelers-el már ő is elért volna komolyabb sikereket - nem is az OLre gondolok, hanem a defensre, nyilván. De Rivers mondja el mindig, hogy az első számú QB-indikátor az, hogy hány W és hány L betű van a csapat neve mellett.szaba
Ezt sosem tudjuk meg, de én egyáltalán nem vagyok ebben biztos, éppen a szar OL miatt, no meg nem látom benne azt a potenciált, amit BB tud, 5+1 GW-drive kellett a 2008-as SB megnyeréséhez. Vajon erre is képes lett volna, miközben halomra verik az OL-jét? De persze ez teoretikus latolgatás csak, sosem tudjuk meg. Nyilván BB qrva jó helyre került, megfelelő helyre került, ahol brutálvédelem segíti, plusz szépen építették fel első 2-3 évében, így az lett belőle aki. Hogy mással mi lett volna, nem tudjuk meg, de nekem kétségeim vannak afelől, hogy nyertünk volna 2 SB-t. 😊Soldados
Amúgy még vmi gyorsan a témához. Lehet, h volt pár elmulasztott GW drive lehetősége van Riversnek, de arról miért nem beszélsz, hogy hány meccset hozott ő? Nézzük meg hogy hol lenne a Chargers nélküle. Aztán a Steel meg BB nélkül is 3-1el kezdett asszem. Mi Rivers nélkül úgy 3-4 meccset ha hoznánk összesen...
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként nyilván franchise QB lesz Kolb, csak altatok.tenorx
Te még Clausen iránt is érdeklődtél nálam, na az baszott be 😂Stez
Én nem nevezem érdeklődésnek azt, hogy te minden nap rámírsz, hogy vigyem el. Egyébként a marék szotyi ajánlatom továbbra is él.tenorx
hatalmas LOL
😂

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, még egy utolsó köpet: mikor a PO-ban voltunk, akkor nem volt jó a védelmünk. Tavaly miért kaptunk ki a Jetstől, kérdem én? Cro meg Kaeding miatt. Előtte a Steelerstől? Hát ott se volt sok stopunk, kb. 3. negyed, mikor kb. fél percet se volt nálunk a labda. Úgy futott a Steelers, ahogy jól esett nekik. Ezért lett is volna szép, ha idén PO-ba megyünk, mert végre volt védelem, ami képes volt annyit adni Riversnek, hogy hozza a meccseket. Csak ugye a ST meg az volt, ami ...szaba
Szvsz nehéz lenne ezt az idei csúfos szereplést kizárólag az ST-re fogni... Volt pár eset amikor megvolt a lehetőség a GW-drive-ra, de nem sikerült...Soldados
Persze, de azért az, hogy +200 yardod van a meccsen, és GW drive-ot kell vezetned, és látod, hogy a megszerzett előny kb. fél perc alatt elmegy mindig, az nem hinném, hogy szokványos. Nem mentegetem Riverst, de azért sztem a Steelers-el már ő is elért volna komolyabb sikereket - nem is az OLre gondolok, hanem a defensre, nyilván. De Rivers mondja el mindig, hogy az első számú QB-indikátor az, hogy hány W és hány L betű van a csapat neve mellett.szaba
Ezt sosem tudjuk meg, de én egyáltalán nem vagyok ebben biztos, éppen a szar OL miatt, no meg nem látom benne azt a potenciált, amit BB tud, 5+1 GW-drive kellett a 2008-as SB megnyeréséhez. Vajon erre is képes lett volna, miközben halomra verik az OL-jét? De persze ez teoretikus latolgatás csak, sosem tudjuk meg. Nyilván BB qrva jó helyre került, megfelelő helyre került, ahol brutálvédelem segíti, plusz szépen építették fel első 2-3 évében, így az lett belőle aki. Hogy mással mi lett volna, nem tudjuk meg, de nekem kétségeim vannak afelől, hogy nyertünk volna 2 SB-t. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Egyébként nyilván franchise QB lesz Kolb, csak altatok.tenorx
Te még Clausen iránt is érdeklődtél nálam, na az baszott be 😂Stez
Én nem nevezem érdeklődésnek azt, hogy te minden nap rámírsz, hogy vigyem el. Egyébként a marék szotyi ajánlatom továbbra is él.tenorx
Hehe, Stez. Lebuktál 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként nyilván franchise QB lesz Kolb, csak altatok.tenorx
Te még Clausen iránt is érdeklődtél nálam, na az baszott be 😂Stez
Én nem nevezem érdeklődésnek azt, hogy te minden nap rámírsz, hogy vigyem el. Egyébként a marék szotyi ajánlatom továbbra is él.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként nyilván franchise QB lesz Kolb, csak altatok.tenorx
Te még Clausen iránt is érdeklődtél nálam, na az baszott be 😂

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Soldi, még egy utolsó köpet: mikor a PO-ban voltunk, akkor nem volt jó a védelmünk. Tavaly miért kaptunk ki a Jetstől, kérdem én? Cro meg Kaeding miatt. Előtte a Steelerstől? Hát ott se volt sok stopunk, kb. 3. negyed, mikor kb. fél percet se volt nálunk a labda. Úgy futott a Steelers, ahogy jól esett nekik. Ezért lett is volna szép, ha idén PO-ba megyünk, mert végre volt védelem, ami képes volt annyit adni Riversnek, hogy hozza a meccseket. Csak ugye a ST meg az volt, ami ...szaba
Szvsz nehéz lenne ezt az idei csúfos szereplést kizárólag az ST-re fogni... Volt pár eset amikor megvolt a lehetőség a GW-drive-ra, de nem sikerült...Soldados
Persze, de azért az, hogy +200 yardod van a meccsen, és GW drive-ot kell vezetned, és látod, hogy a megszerzett előny kb. fél perc alatt elmegy mindig, az nem hinném, hogy szokványos. Nem mentegetem Riverst, de azért sztem a Steelers-el már ő is elért volna komolyabb sikereket - nem is az OLre gondolok, hanem a defensre, nyilván. De Rivers mondja el mindig, hogy az első számú QB-indikátor az, hogy hány W és hány L betű van a csapat neve mellett.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként nyilván franchise QB lesz Kolb, csak altatok.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soldi, még egy utolsó köpet: mikor a PO-ban voltunk, akkor nem volt jó a védelmünk. Tavaly miért kaptunk ki a Jetstől, kérdem én? Cro meg Kaeding miatt. Előtte a Steelerstől? Hát ott se volt sok stopunk, kb. 3. negyed, mikor kb. fél percet se volt nálunk a labda. Úgy futott a Steelers, ahogy jól esett nekik. Ezért lett is volna szép, ha idén PO-ba megyünk, mert végre volt védelem, ami képes volt annyit adni Riversnek, hogy hozza a meccseket. Csak ugye a ST meg az volt, ami ...szaba
Szvsz nehéz lenne ezt az idei csúfos szereplést kizárólag az ST-re fogni... Volt pár eset amikor megvolt a lehetőség a GW-drive-ra, de nem sikerült...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Soldi, még egy utolsó köpet: mikor a PO-ban voltunk, akkor nem volt jó a védelmünk. Tavaly miért kaptunk ki a Jetstől, kérdem én? Cro meg Kaeding miatt. Előtte a Steelerstől? Hát ott se volt sok stopunk, kb. 3. negyed, mikor kb. fél percet se volt nálunk a labda. Úgy futott a Steelers, ahogy jól esett nekik. Ezért lett is volna szép, ha idén PO-ba megyünk, mert végre volt védelem, ami képes volt annyit adni Riversnek, hogy hozza a meccseket. Csak ugye a ST meg az volt, ami ...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Istenem, ennyi idiótát! Minek vitatkozni azon, hogy PM, Brees, Rivers vagy ki a jobb, amíg egyik sem ér fel Troyhoz... 😛