NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
tőlem végülis csak az egyetlen pro bowler nem került be még a cserék közé sem 😊
Marcus McNeill LT 11 11
Ed Wang LT 6 0
Logan Mankins LG 9 9
Wade Smith LG 16 16
Dan Koppen C 16 16
Russ Hochstein C 16 6
Will Montgomery C 13 6
Eric Wood RG 14 14
Rich Orhnberger RG 2 0
Andre Smith RT 7 4
Ryan O'Callaghan RT 11 1
amúgy itt a szereplés is, és ha mcneillék nem holdoutolnak, akkor ez 16, 16, 16, 14, (16, 6, 6, 1) 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
az én falam király, a csúcs egyértelműen Omiyale és Barron 😀
íj, Texans fal durva, Dielmant is szabától húzta olcsóért Tyr 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nahát, nem gondoltam volna, hogy valaki szarabbul áll, mint én.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
McClure az örök ironman 😛
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
höri statisztikájából a legfontosabb pont hiányzik nálam, Levi Jones 0 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az én falamat szarul írtad mert nálunk Amano center és Harris guard, ergo Gibson mehet a padra 😛 de lényegtelen.

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
szf61et a gmbeFake
Én már egyszer kitettem egy hétre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
szf61et a gmbe
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Pedig leirtam szavakkal is - egy bizonyos inflacioval szamolunk, hogy a jatekosok kulonbseget tudjanak tenni a 2-2-2-6 es a 6-2-2-2 millios fizetesek kozott peldaul.
Igor
Egységnyi pénzösszeg T-edik évben esedékes jelenértéke? 😀eaglesmcnabb
Mondjuk 😊

Hazamegyek, tesztelem kicsit ezt a game-t.. kozben mit talaltam, JJ-nek tetszene 😊
http://www.greydogsoftware.com/bb/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Pedig leirtam szavakkal is - egy bizonyos inflacioval szamolunk, hogy a jatekosok kulonbseget tudjanak tenni a 2-2-2-6 es a 6-2-2-2 millios fizetesek kozott peldaul.
Igor
Egységnyi pénzösszeg T-edik évben esedékes jelenértéke? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor viszont neki kell esni a simmelő cuccnak.
egy linket szivesen vennék hozzáharomt
http://www.barcodegames.com/
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Oke, jogos. Csak szeretnem tudni, mert ha van 4-5 ember.. aki semmikepp nem akar valtozast, akkor nincs ertelme erolteni.

Ha jol remlik, Hori pl. korabban mondta, hogy nem akar bonyolitast/excelezest, semmikeppen sem.. (meg akkor sem ha ez annyit tesz, hogy bepotyogod a szamokat csak minden evbe, es a progi kidob neked egy vegosszeget 😛)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Figyelj Igor, nekem nagyon tetszett, de tényleg kellett idő, még felfogtam és átgondoltam, hogy miért is jó ez. Aki viszont csak ránézett, az nyilván nem fogja így rögtön érteni, pedig az lenne a cél. De ez a szavazás jó dolog, én örülnék, ha mégis lenne.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Meg hogy Igor kidolgozza-e jobban az tábláját, illetve kezdünk-e vele valamit.tenorx
Ranezesre, eddig kb. 70-80% szazalek leszavazta.. egyre kevesbe nepszerubb, ahogy latom, szoval nem latom ertelmet.
Semmi lenyegi valtoztatas, csak apro emeles a cuthataroknal.. ennyi.Igor
Mert nem volt elég felhasználóbarát a kidolgozás szerintem. Úgy kellett volna megírnod, hogy mindenki szépen megértse szvsz 😛tenorx
Lehet.. de a GM-ek egy reszenek mar korabban sem tetszett. Pedig leirtam szavakkal is - egy bizonyos inflacioval szamolunk, hogy a jatekosok kulonbseget tudjanak tenni a 2-2-2-6 es a 6-2-2-2 millios fizetesek kozott peldaul.
Vannak egyeb faktorok, amik pontosithatjak a dolgot (lasd eletkor, ami kiszuri a gyanus szerzodeseket, vagy franchise bonusz, mert egy regota ott szolgalo tag nem fogja extra 50k-ert otthagyni a csapatat), amelyek megoldast kinalhatnak a jelenlegi rendszer fobb hibaira es problemaira, amit TV shopos reklamkent emeltem ki 😛

Sztem hiaba reszletezem, aki eddig leszavazta, foleg azert tette mert bonyesz volt.

Ha azok, akik nemre szavaznek beirjak hogy miert - (a) ertik a tablat, de bonyolult v. (b) nem ertik, es ha ertenek, akkor szavaznanak ra esetleg - esetleg reszletezem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
azon is el kéne filózni, mivel menjen a simStez
Meg hogy Igor kidolgozza-e jobban az tábláját, illetve kezdünk-e vele valamit.tenorx
Ranezesre, eddig kb. 70-80% szazalek leszavazta.. egyre kevesbe nepszerubb, ahogy latom, szoval nem latom ertelmet.
Semmi lenyegi valtoztatas, csak apro emeles a cuthataroknal.. ennyi.Igor
Mert nem volt elég felhasználóbarát a kidolgozás szerintem. Úgy kellett volna megírnod, hogy mindenki szépen megértse szvsz 😛
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
azon is el kéne filózni, mivel menjen a simStez
Meg hogy Igor kidolgozza-e jobban az tábláját, illetve kezdünk-e vele valamit.tenorx
Ranezesre, eddig kb. 70-80% szazalek leszavazta.. egyre kevesbe nepszerubb, ahogy latom, szoval nem latom ertelmet.
Semmi lenyegi valtoztatas, csak apro emeles a cuthataroknal.. ennyi.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Megint behalt a javaslatokról a szavazás. Adjunk már valami határidőt neki, mert addig páran úgyse írnak semmit.tenorx
nincsen határidő. aki nem szavaz, az vállalja a felelősséget 😊Höri
jól beszarattad a népet 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
akkor viszont neki kell esni a simmelő cuccnak.
egy linket szivesen vennék hozzá
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azon is el kéne filózni, mivel menjen a simStez
Meg hogy Igor kidolgozza-e jobban az tábláját, illetve kezdünk-e vele valamit.tenorx
nem kezdünk semmit vele

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
azon is el kéne filózni, mivel menjen a simStez
Meg hogy Igor kidolgozza-e jobban az tábláját, illetve kezdünk-e vele valamit.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
azon is el kéne filózni, mivel menjen a sim

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Megint behalt a javaslatokról a szavazás. Adjunk már valami határidőt neki, mert addig páran úgyse írnak semmit.tenorx
nincsen határidő. aki nem szavaz, az vállalja a felelősséget 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Megint behalt a javaslatokról a szavazás. Adjunk már valami határidőt neki, mert addig páran úgyse írnak semmit.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
http://nfl-facts-and-rumors.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/26938865

mondjuk Casserly irta... de akkor is :facepalm:

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nálad van Tramon? na akkor hamarosan lehet megkereslek...JJ Tiller
Okés, de Tramont nem tervezem eladni (maximum nagyon jó ajánlat esetén)