NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
És? Fujita olyan atomlassú lenne hogy nem lehetne belőle tampa 2 lb?
Ezzel mit magyaráztál meg?

Vagy maradjak Blacknél és imádkozzak hogy össze tudjam cserélni a meglévő játékosokat a tampa 2 ből ?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Te el tudod magadnak?
Annak idején mindenki olvasta Döme cikkét, aki nem, az ismeri Tony D-t, vagy legalább Kiffint, rettenetesen bölcs vagy hogy ezt előidézted.
Szerintem a karmád ezzel be is teljesedett, mostmár sok dolgod nincs a világban, itt bizonyítottál eleget.
De engem azért érdekelne a GM játékban, ahol a GM ek zöme kényelmi okokből hibridet játszik, vajh a kötözködésen kívül ezzel mit is akartál elérni.
Gyújtsd meg értelmem lámpását ha nem késő még.Delonso_
Höri írta: Nehogy már a Bears 3-4et játszon.
Delonso írta: Olyan mintha én feladnám a tampa 2-t.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Te el tudod magadnak?
Annak idején mindenki olvasta Döme cikkét, aki nem, az ismeri Tony D-t, vagy legalább Kiffint, rettenetesen bölcs vagy hogy ezt előidézted.
Szerintem a karmád ezzel be is teljesedett, mostmár sok dolgod nincs a világban, itt bizonyítottál eleget.
De engem azért érdekelne a GM játékban, ahol a GM ek zöme kényelmi okokből hibridet játszik, vajh a kötözködésen kívül ezzel mit is akartál elérni.
Gyújtsd meg értelmem lámpását ha nem késő még.
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
közel a szezon, egyre idegesebbek a GM-ek és kezdődik a médiában való üzengetés 😀
zsír

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Feladtam, ha valaki akarja, magyarázza el neki, hogy mit akartam kihozni a dologból...
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Taníts master Szaba....
Minden szavad egy aranyrög és gazdagok akarunk lenni.

Még jó hogy nem valami egycsapatra korlátozódó védelmet játszom, akkor mit oltanál ha más játékost próbálok behúzni mint aki ebben játszik.
Ó nagy szaba tárd elém a valót.

Amúgy Szegecs véletlenül nem rád írta ezt az állatkertes gondolatát?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Fujitával mi lenne a gond ebben? Nem vágom. Diggs is stabil 4-3 as játékos.
Majd csak Tampa meg Bears játékosokkal tolom hogy boldog legyél, jó?Delonso_
Szegecs klasszikusát idézve: nagy a GM játék állatkertje 😀szaba
Látod ebben csak egyet tudok érteni.
És külön kiemeli, hogy ezt te írod.Delonso_
Nem értetted meg ezek szerint, mi a tampa2 lényege. Mind1, nem magyarázom el, olvass.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fujitával mi lenne a gond ebben? Nem vágom. Diggs is stabil 4-3 as játékos.
Majd csak Tampa meg Bears játékosokkal tolom hogy boldog legyél, jó?Delonso_
Szegecs klasszikusát idézve: nagy a GM játék állatkertje 😀szaba
Látod ebben csak egyet tudok érteni.
És külön kiemeli, hogy ezt te írod.
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Fujitával mi lenne a gond ebben? Nem vágom. Diggs is stabil 4-3 as játékos.
Majd csak Tampa meg Bears játékosokkal tolom hogy boldog legyél, jó?Delonso_
Szegecs klasszikusát idézve: nagy a GM játék állatkertje 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Melyik csapat trédel IRL, amikor lejárt a trade deadline, azaz amikor nem engedik az NFL szabályai...? Ennyi... Sztetek Kevin Colbert januárban keresett vevőt Holmes-ra?

Tréd újboli engedése tudtommal a free agency nyitásával, azaz az off-season kezdetével indul. Nálunk még nem kezdődött meg az off-season. Én épp ezért haragszom haromtra, hogy megnyitja ilyenkor a keki topikot. Ez nem az az időszaka az évnek, amikor lehet trédet kötni. Ennyire egyszerű az egész.Soldados
egy szóval nem mondtam a keki megnyitással hogy lehet tradet kötni. az csak helyettesíti az IRL rumorokat.
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fujitával mi lenne a gond ebben? Nem vágom. Diggs is stabil 4-3 as játékos.
Majd csak Tampa meg Bears játékosokkal tolom hogy boldog legyél, jó?
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Jah vicces...
Mintha én elhagynám a Tampa2- őt.Delonso_
Fujita, Diggs, Tucker. Mind-mind tampa2-es LB-k.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen, csak IRL az év harmadában csak a játékra koncentrálnak, a másik harmadában van a rengeteg igazolás, a harmadik harmadban meg az igazolások tesztelése, edzések. Nálunk az egyik harmad alapból kiesik, plusz az egyik harmadban se játék nincs, se igazolás. És biztos lehetsz benne, hogy IRL is alig várják, hogy a lyukakat tömködhessék, alakíthatsák 1-1 részüket, főleg akiknek van bőven.

IRL mindig van izgalma a dolognak, főleg mivel amikor nem lenne, az igazolások és a szezon között, nekik akkor is van, mert vannak edzések, és tesztelnek. Nekünk a játék izgalma pár hónap max. Amíg a sim megy, meg a draft utáni 1-2 hétig max. Ráadásul nem csinálunk semmit már vagy fél éve ebben a játékban. És mellesleg az embernek ahogy közeleg a megnyitás határideje, annál inkább erősödik a késztetés, hogy már csináljon valamit.

Az meg a másik, hogy én még ha meg is állnám, hogy ne tradeljek ilyenkor, tudom, hogy sokan megteszik, és nem rinyálni akarok eredménytelenül, hanem inkább megkötök 1-2 trade-et ami elém jön. Spec két trade-em van meg, egyiket sem én kezdeményeztem (de javítsatok ki, ha nem így van), de nem is fogok elállni tőle.

Ez pont nem olyan, amire egyszerűen rásüthetjük, hogy IRL hogyan van. De meg lehet tiltani a trade-elést, és ha bármi módon bizonyítható, hogy x és y majd trade-el a tilalom alatt, azt megbüntetni valahogyan. Vagy nem sírni össze-vissza, hanem tradelni, ha akar az ember. Ráadásul nincs konkrétan megtiltva, hogy ilyenkor bárki trade-eljen, szimplán nem lehet hivatalossá tenni.

(ui.: egyébként annyira nem lennék benne biztos, hogy IRL nem egyezkednek trade időszak nyitása előtt..)
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Annyit hozzá tennék, hogy nálunk kicsit más a szezon felépítése, ezért most annyira nem helytálló a példa.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Király-e vagyok? 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Melyik csapat trédel IRL, amikor lejárt a trade deadline, azaz amikor nem engedik az NFL szabályai...? Ennyi... Sztetek Kevin Colbert januárban keresett vevőt Holmes-ra?

Tréd újboli engedése tudtommal a free agency nyitásával, azaz az off-season kezdetével indul. Nálunk még nem kezdődött meg az off-season. Én épp ezért haragszom haromtra, hogy megnyitja ilyenkor a keki topikot. Ez nem az az időszaka az évnek, amikor lehet trédet kötni. Ennyire egyszerű az egész.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
egyedül a 2. rb (gyak fb) lóg ki nálam - akit amúgy se játszatnék azon a poszton -, többi mind nagyon jó teljesítményt nyújtott 😛Wyatt
Gratula az AFC 2. helyhez 😉Höri
Nagyképű 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
egyedül a 2. rb (gyak fb) lóg ki nálam - akit amúgy se játszatnék azon a poszton -, többi mind nagyon jó teljesítményt nyújtott 😛Wyatt
Gratula az AFC 2. helyhez 😉

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
egyedül a 2. rb (gyak fb) lóg ki nálam - akit amúgy se játszatnék azon a poszton -, többi mind nagyon jó teljesítményt nyújtott 😛

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
A háromfejű Run Omnak megköszönhetem, hogy nem vagyok utolsó helyen rotoban 😀
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=230 ?Höri
hihihi

bocsánat tenorx úr,akkor indulok Canossát járniJoci
Brady asszem FA lesz amúgy 😀szaba
Az nem számít semmit, Sexy Rexy inkább 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
idén lesz valami értelmes FA QB?Joci
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=230 ?Höri
hihihi

bocsánat tenorx úr,akkor indulok Canossát járniJoci
Brady asszem FA lesz amúgy 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
idén lesz valami értelmes FA QB?Joci
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=230 ?Höri
hihihi

bocsánat tenorx úr,akkor indulok Canossát járni


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
idén lesz valami értelmes FA QB?Joci
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=230 ?Höri
De már raktam fel poszt szerinti excel táblát, és linkeltem is legalább kétszer.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
idén lesz valami értelmes FA QB?Joci
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=230 ?