NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na ha még az eagles is továbbjutott volna... 😊
mondjuk a playáim így is kiemelkedően teljesítettek

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
vágd ki Vicket fetomy, mekkora szar már 😊Stez
picsába, lelőtted a poént 😕 azt akartam, hogy a FA idején kivágom gyorsan, de lelőtted... most kénytelen leszek eladni egy 5. körért. Valaki?fetomy
Ha ideadod még mellé Laut odaadom Tramont 😊tenorx
nálad van Tramon? na akkor hamarosan lehet megkereslek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
vágd ki Vicket fetomy, mekkora szar már 😊Stez
picsába, lelőtted a poént 😕 azt akartam, hogy a FA idején kivágom gyorsan, de lelőtted... most kénytelen leszek eladni egy 5. körért. Valaki?fetomy
Ha ideadod még mellé Laut odaadom Tramont 😊tenorx
Csak ha adhatom mellé Beanie-t, Jenkins-t, DeAngelo-t és a jövő évi első körömet is ^^
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
vágd ki Vicket fetomy, mekkora szar már 😊Stez
picsába, lelőtted a poént 😕 azt akartam, hogy a FA idején kivágom gyorsan, de lelőtted... most kénytelen leszek eladni egy 5. körért. Valaki?fetomy
Ha ideadod még mellé Laut odaadom Tramont 😊
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
vágd ki Vicket fetomy, mekkora szar már 😊Stez
picsába, lelőtted a poént 😕 azt akartam, hogy a FA idején kivágom gyorsan, de lelőtted... most kénytelen leszek eladni egy 5. körért. Valaki?
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
vágd ki Vicket fetomy, mekkora szar már 😊

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Rohadtul nem bánom, hogy Hali nincs a csoportban 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Sitton for McKenzie hasonlóan jóra sikerült. 😀szaba
nem mondtam, hogy mindegyik bejött 😛 volt pár mellé is, de szerencsére inkább erősödött a csapat, meg fiatalodott, és inkább egy átmeneti év, és utána ismét nagyon erős csapat, mint egy év sb-eséllyel, aztán középmezőny (szerintem)

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
A Sitton for McKenzie hasonlóan jóra sikerült. 😀
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
aki egyértelműen trade függő az Somos, Tenorx és Stez. Wyatt tagadja, de ő is 😛 illetve Haromt is mindig nekiáll szervezkedni még pihenőidőben.

lehet ellenkezni, de a számok tavaly sem hazudtak.Höri
tavaly át kellett reformálni a csapatot 😀
amúgy nem mondom, hogy teljesen alaptalan 😀Wyatt
persze, hogy átkellett, elvégre kinevezésed előtt csak egy super bowl győzelmet sikerül összehozni 😀

amit még érdemes megfigyelni, hogy Denverben minden évben rebulding van 😀Höri
tény, de azért kezdett kiöregedni az a garnitúra, fiatalítani kellett
moss, ad, light, vrabel, kawika helyén a maclin, sp, mcneill, hali, mayo sor sokkal pofásabban néz azért ki, és sokkal fiatalabb is
így utólag belegondolva a moss for hali+1.kör+4.kör nem volt egy szar bolt

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem hót mindegy, hogy van-e, mert olyanokkal kötök tradet, akikben megbízok annyira, hogy nem fogják off-seasonig visszamondani.
tenorx
Én ebben nem lennék olyan biztos 😀szaba
Remélem tudod, hogy magad alatt vágod a fát 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Nekem hót mindegy, hogy van-e, mert olyanokkal kötök tradet, akikben megbízok annyira, hogy nem fogják off-seasonig visszamondani.
tenorx
Én ebben nem lennék olyan biztos 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Egyébként is azért írtam, hogy legyen mert ígyis, úgyis le vannak fixálva tradek előtte, csak úgy legalább nyomon lehet követni őket.tenorx
az lehet de csak azt nem fogod fel te sem meg mas sem h a karacsonyos analogianal maradjunk
attol mert megkapod az ajandekodat meg van jelentosege annak h mikor.Fake
Én megértem Höriék álláspontját és el is fogadom, ha a többség ezt akarja, márpedig ezt akarja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom azon mit nem lehet felfogni hogy ez a szabály.
mint ahogy az is szabály, hogy kompenzációs picket nem lehet cserélni

az NFL-ben sem sírnak a nem playoffba jutók hogy most nem tudnak tradelni mert nem lehet....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként is azért írtam, hogy legyen mert ígyis, úgyis le vannak fixálva tradek előtte, csak úgy legalább nyomon lehet követni őket.tenorx
az lehet de csak azt nem fogod fel te sem meg mas sem h a karacsonyos analogianal maradjunk
attol mert megkapod az ajandekodat meg van jelentosege annak h mikor.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem hót mindegy, hogy van-e, mert olyanokkal kötök tradet, akikben megbízok annyira, hogy nem fogják off-seasonig visszamondani.

Egyébként is azért írtam, hogy legyen mert ígyis, úgyis le vannak fixálva tradek előtte, csak úgy legalább nyomon lehet követni őket.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sírjon csak tenorx. legfeljebb kevesebbet pisil
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem és kész
nem kell ezt túl ragozni 😀Szegecs
Egyébként igazad van teljesen. A szülők sem magyarázzák meg a ygereknek, hogy a karácsony miért decemberben van.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nem és kész
nem kell ezt túl ragozni 😀


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy trade admin, tehát trade hivatalos megkötése akkor van, amikor elindul az off-season? Vagy szted ha márc 5-én kezdődik az NFL-ben az off-seson, akkor ott is már decemberben bejelentik a trédeket.

Aki akar kötögesse a trédeket, de nem kell ezt ráerőltetni másokra, ugyanis nincs itt az ideje.Soldados
És a trade admin mitől lenne ráerőltetés?tenorx
Te tényleg ennyire nem érted, amit írok?

Mit nem lehet azon felfogni, hogy azért nincs tréd admin, mert még nem kezdődött el a szezonunk...? Az hogy Te mindenárom szét akarod trédelni magad unalmadban attól még nem kezdődik hamarabb az idény, márpedig trédet csak akkor lehet hivatalosan kötni, amikor elkezdődött.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nalam meg sosincs pedig szarabb vagyok mint te
amugy rajottem greer annyira megsem biztos h koltozik 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
persze mert mindig szar a csapat. most egyébként nem lesz rebuilding. Van pár poszt ahová kell új kezdő, de nem sok. DL, secondary
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát nem tudom, eddig négyen kerestek meg engem, és mindegyikük már legalább két szezont lenyomott itt.
de egyébként nekem teljesen mindegy, hogy lehet-e vagy sem 😊fetomy
aki egyértelműen trade függő az Somos, Tenorx és Stez. Wyatt tagadja, de ő is 😛 illetve Haromt is mindig nekiáll szervezkedni még pihenőidőben.

lehet ellenkezni, de a számok tavaly sem hazudtak.Höri
tavaly át kellett reformálni a csapatot 😀
amúgy nem mondom, hogy teljesen alaptalan 😀Wyatt
persze, hogy átkellett, elvégre kinevezésed előtt csak egy super bowl győzelmet sikerül összehozni 😀

amit még érdemes megfigyelni, hogy Denverben minden évben rebulding van 😀

több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem véletlen sztem, hogy a régi GMek inkább kussban maradnak a háttérben ilyenkor 😛Rajna
hát nem tudom, eddig négyen kerestek meg engem, és mindegyikük már legalább két szezont lenyomott itt.
de egyébként nekem teljesen mindegy, hogy lehet-e vagy sem 😊fetomy
aki egyértelműen trade függő az Somos, Tenorx és Stez. Wyatt tagadja, de ő is 😛 illetve Haromt is mindig nekiáll szervezkedni még pihenőidőben.

lehet ellenkezni, de a számok tavaly sem hazudtak.Höri
tavaly át kellett reformálni a csapatot 😀
amúgy nem mondom, hogy teljesen alaptalan 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ha vitázni akarnék megkérdezném ugyan mik az igazi ellenérvek a trade admin folyamatossága ellen.
Nem teszem mert a beírásokból látszik nem és kész.

Ez a trade admin egy szálka sok oldalról.
Sokkal tisztább lenne vele a játék, ám láthatóan érvektől függetlenül nem akarnak hozzányúlni.
Sajnos míg így van felesleges érvelgetni, úgyis elutasítás lesz a vége.

A másik fele viszont nem nagyon hiszek ilyen játékoknál a demokráciában.
Ha valamit nem akar a gazdi úgyse fog megvalósulni és én örülök hogy van egy ilyen remek játék és van gazdája is.