NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tenorx tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy trade admin, tehát trade hivatalos megkötése akkor van, amikor elindul az off-season? Vagy szted ha márc 5-én kezdődik az NFL-ben az off-seson, akkor ott is már decemberben bejelentik a trédeket.

Aki akar kötögesse a trédeket, de nem kell ezt ráerőltetni másokra, ugyanis nincs itt az ideje.Soldados
szerintem senki nem erőltet semmit. Max pl. Te erőlteted, hogy nemnemsoha, meg még 1-2-en, de lényeg, hogy senki nem kötelez sem téged, sem mást trade-elésre. Valószínű, ha nálad bepróbálkozik valaki, és azt mondod, hogy téged most nem érdekel, nem fog agyonbombázni pm-ekkel, hogy de igenis trédeljél.

Azt nem értem csak, hogy minek rinyálni állandóan olyan dolgokon, amiken tök fölösleges. Mert most tök fölösleges. Vagy tradelgess, puhatolózz, stb.. most is, vagy fogadd el, hogy tán lemaradsz valakiről. Ennyi.
Ja, és hiába mondod, hogy az NFL-ben, vgy akár soccerben, vagy más sportban nincsenek tárgyalások a háttérben olyankor, amikor nem lehet lekötni dolgokat. Persze lehet, hogy az isteni Steelers nem ajánlgatta senkinek Santonio-t, mert ők ilyet soha nem tesznek az életben, de akkoris tárgyalgatnak, csak nem nyilvánosan. Éppen ezekből vannak a pletykák.

A trade admin felesleges olyan szempontból, hogy így legalább kiderül, ki megbízható, és ki szaba... őőő úgy értem, és ki nem 😛
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy trade admin, tehát trade hivatalos megkötése akkor van, amikor elindul az off-season? Vagy szted ha márc 5-én kezdődik az NFL-ben az off-seson, akkor ott is már decemberben bejelentik a trédeket.

Aki akar kötögesse a trédeket, de nem kell ezt ráerőltetni másokra, ugyanis nincs itt az ideje.Soldados
És a trade admin mitől lenne ráerőltetés?tenorx
szabály az szabály. ennyi.
tárgyalni mindig lehet de hivatalos csak akkor lehet ha már megnyílt a trade időszak.

értsd az SB végeztévelharomt
Korrekt, én végülis megbízok a trade partnereimben.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tenorx tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy trade admin, tehát trade hivatalos megkötése akkor van, amikor elindul az off-season? Vagy szted ha márc 5-én kezdődik az NFL-ben az off-seson, akkor ott is már decemberben bejelentik a trédeket.

Aki akar kötögesse a trédeket, de nem kell ezt ráerőltetni másokra, ugyanis nincs itt az ideje.Soldados
És a trade admin mitől lenne ráerőltetés?tenorx
szabály az szabály. ennyi.
tárgyalni mindig lehet de hivatalos csak akkor lehet ha már megnyílt a trade időszak.

értsd az SB végeztével
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
tenorx tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy trade admin, tehát trade hivatalos megkötése akkor van, amikor elindul az off-season? Vagy szted ha márc 5-én kezdődik az NFL-ben az off-seson, akkor ott is már decemberben bejelentik a trédeket.

Aki akar kötögesse a trédeket, de nem kell ezt ráerőltetni másokra, ugyanis nincs itt az ideje.Soldados
És a trade admin mitől lenne ráerőltetés?tenorx
Mert soldi-apád azt mondja.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy trade admin, tehát trade hivatalos megkötése akkor van, amikor elindul az off-season? Vagy szted ha márc 5-én kezdődik az NFL-ben az off-seson, akkor ott is már decemberben bejelentik a trédeket.

Aki akar kötögesse a trédeket, de nem kell ezt ráerőltetni másokra, ugyanis nincs itt az ideje.Soldados
És a trade admin mitől lenne ráerőltetés?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
tenorx tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy trade admin, tehát trade hivatalos megkötése akkor van, amikor elindul az off-season? Vagy szted ha márc 5-én kezdődik az NFL-ben az off-seson, akkor ott is már decemberben bejelentik a trédeket.

Aki akar kötögesse a trédeket, de nem kell ezt ráerőltetni másokra, ugyanis nincs itt az ideje.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
hát nem tudom, eddig négyen kerestek meg engem, és mindegyikük már legalább két szezont lenyomott itt.
de egyébként nekem teljesen mindegy, hogy lehet-e vagy sem 😊fetomy
aki egyértelműen trade függő az Somos, Tenorx és Stez. Wyatt tagadja, de ő is 😛 illetve Haromt is mindig nekiáll szervezkedni még pihenőidőben.

lehet ellenkezni, de a számok tavaly sem hazudtak.Höri
szervezkedek de nem kötök tradet offseasonban a tavaly esetből kiindulvaharomt
Amit egyébként el lehetne kerülni a trade adminnal, hogy ne tudjon egy fél (nevezzük mondjuk Szabának) visszalépni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem véletlen sztem, hogy a régi GMek inkább kussban maradnak a háttérben ilyenkor 😛Rajna
hát nem tudom, eddig négyen kerestek meg engem, és mindegyikük már legalább két szezont lenyomott itt.
de egyébként nekem teljesen mindegy, hogy lehet-e vagy sem 😊fetomy
aki egyértelműen trade függő az Somos, Tenorx és Stez. Wyatt tagadja, de ő is 😛 illetve Haromt is mindig nekiáll szervezkedni még pihenőidőben.

lehet ellenkezni, de a számok tavaly sem hazudtak.Höri
szervezkedek de nem kötök tradet offseasonban a tavaly esetből kiindulva
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
De van azért még legalább 5-6 mániákus tradelő 😀tenorx
ez pusztán városi legendaSzegecs
Keveset kell, de azt jól 😀
több mint 13 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
De van azért még legalább 5-6 mániákus tradelő 😀tenorx
ez pusztán városi legenda


The response must be equal to the threat.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
nem véletlen sztem, hogy a régi GMek inkább kussban maradnak a háttérben ilyenkor 😛Rajna
hát nem tudom, eddig négyen kerestek meg engem, és mindegyikük már legalább két szezont lenyomott itt.
de egyébként nekem teljesen mindegy, hogy lehet-e vagy sem 😊fetomy
aki egyértelműen trade függő az Somos, Tenorx és Stez. Wyatt tagadja, de ő is 😛 illetve Haromt is mindig nekiáll szervezkedni még pihenőidőben.

lehet ellenkezni, de a számok tavaly sem hazudtak.Höri
Én nem tagadom, hogy szeretek tradelni, szerintem felesleges is, mert már elég sok embert megkerestem azok közül, akik itt beszélgetnek (mindenkit). 😀 De van azért még legalább 5-6 mániákus tradelő 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem véletlen sztem, hogy a régi GMek inkább kussban maradnak a háttérben ilyenkor 😛Rajna
hát nem tudom, eddig négyen kerestek meg engem, és mindegyikük már legalább két szezont lenyomott itt.
de egyébként nekem teljesen mindegy, hogy lehet-e vagy sem 😊fetomy
aki egyértelműen trade függő az Somos, Tenorx és Stez. Wyatt tagadja, de ő is 😛 illetve Haromt is mindig nekiáll szervezkedni még pihenőidőben.

lehet ellenkezni, de a számok tavaly sem hazudtak.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nem véletlen sztem, hogy a régi GMek inkább kussban maradnak a háttérben ilyenkor 😛Rajna
hát nem tudom, eddig négyen kerestek meg engem, és mindegyikük már legalább két szezont lenyomott itt.
de egyébként nekem teljesen mindegy, hogy lehet-e vagy sem 😊
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
ha tavaly valami 4-5 millákért mentek el Santana Moss és társai, akkor Lloyd 10-ig meg sem áll 😀Stez
Lee Evans 😂braxa88
eladó ha esetleg érdekel vkit 😀kristof
adsz mellé két 1. kört, viszem

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ha tavaly valami 4-5 millákért mentek el Santana Moss és társai, akkor Lloyd 10-ig meg sem áll 😀Stez
Lee Evans 😂braxa88
eladó ha esetleg érdekel vkit 😀
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
ha tavaly valami 4-5 millákért mentek el Santana Moss és társai, akkor Lloyd 10-ig meg sem áll 😀Stez
Lee Evans 😂
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Trade-dologhoz: lehet, hogy az év nagy részében itt nem folyik játék, de ennek oka van. A játék eredetileg ugyanis azért lett létrehozva, hogy offseasonben is ellegyünk a focival. Azokat seosem értettem meg, akik szezon közepén GM draftra készülnek meg cserélgetnek, ebben az időben pont meccseket nézhetnének. Márciusban semmi sem lesz már, pont akkor kéne ezzel foglalkozni... nem is beszélve a kockázati faktorokról, mert ugye év első felében azért mások voltak az erőviszonyok... na mindegy. Úgy játszik mindenki, ahogy akar, csak nem véletlen sztem, hogy a régi GMek inkább kussban maradnak a háttérben ilyenkor 😛

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Tebow más tipus mint Orton volt...
De meccsenként 200- 250 yardot ő is eldobálgat.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha tavaly valami 4-5 millákért mentek el Santana Moss és társai, akkor Lloyd 10-ig meg sem áll 😀Stez
és mekkora csalódás lesz mellé a 2011-es szezonja 😀
szvsz. nem lesz még egy ilyen, vagy hasonló éve.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
ha tavaly valami 4-5 millákért mentek el Santana Moss és társai, akkor Lloyd 10-ig meg sem áll 😀

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
😊 érdekes FA elé nézünk, de ez így szép.
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én azon mosolygok, hogy egy két FA ért, köztük Lloyddal mekkora gyilok lesz majd ha kinyit a piac.Delonso_
nagy 😊

és az öreg Mike Williams be se fért a top3 FA WR-be

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Én azon mosolygok, hogy egy két FA ért, köztük Lloyddal mekkora gyilok lesz majd ha kinyit a piac.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
Lol, 3. lett a lesajnált kis támadósorom? 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
És? Fujita olyan atomlassú lenne hogy nem lehetne belőle tampa 2 lb?
Ezzel mit magyaráztál meg?

Vagy maradjak Blacknél és imádkozzak hogy össze tudjam cserélni a meglévő játékosokat a tampa 2 ből ?Delonso_
Én csak azt mondtam, h a tampa2-t - már ha a szó szoros értelmében vesszük - már rég feladtad. Fujita sosem volt tampa2 sebességű LB. Tucker teljesen más, ő DE lehetne. Diggs meg szintén nem az a tampa2 alkat, bár ő azért még elég gyorsnak volt mondható anno.