NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 6 aktív topik

GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 927
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
az igazán menők 3 NFL starttal a hátuk mögött is legendák 😛haromt
Reich 14 éves pályafutása során 15 alapszakaszmeccsen volt összesen kezdő, miközben hozzá fűződik az ncaa második és az nfl legnagyobb comeback győzelme 😊

csak hogy a rookie-k is tanuljanak valamit 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
...Soldados
Persze, hogy tény hogy Rodgersnek köze nincs PM-hez, én a Sanchez Flacco összehasonlításodat sérelmeztem, mert náluk azért 50-szer jobb, hiába van náluk kevesebb nagy győzelme PO-ban.

De tényleg fasság ezen vitázni.Döme
Sarkítottam, hogy rövidebb legyek. Nyilván én is Rodgers-t vagy Rivers-t tartom jobb QB-nak Flaccóval és Sanchóval szemben. Amúgy azt arra reagálva írtam, hogy PM-nél x évvel fiatalabb Aaron, illetve, hogy MÉG....

De mindegy, tényleg faszság az egész, csak szokás szerint fennakadtam vmin és nem bírtam megállni szó nélkül az ostobaságot.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
...Soldados
Persze, hogy tény hogy Rodgersnek köze nincs PM-hez, én a Sanchez Flacco összehasonlításodat sérelmeztem, mert náluk azért 50-szer jobb, hiába van náluk kevesebb nagy győzelme PO-ban.

De tényleg fasság ezen vitázni.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
komolyan bazmeg

2011-ben ott tartunk, hogy a qb-król vitáztok.

hát én azt mondom, mindenki lépjen kiHöri
Belső forrásból származó információm szerint a Steelers - szokásainak megfelelően egy évvel az eredeti szerződés lejárta előtt - már tárgyalást kezdett Soldados GM-mel a hosszabbításról. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
komolyan bazmeg

2011-ben ott tartunk, hogy a qb-król vitáztok.

hát én azt mondom, mindenki lépjen ki

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Még nincsenek.eaglesmcnabb
Sancheznek és Flaccónak több nagy PO-győzelme van, mint Rodgers-nek. Akkor miről is beszélünk?Soldados
Soldi, komolyan? Neked kell elmagyarázni hogy ez nem egy egyszemélyes játék? Trent Dilfer egy szint PM-mel, mert ugyanannyiszor ment Super Bowlba? Szerinted Roti egy Houston D-vel hol tartana? Lenne kb. 3 GW drive-ja a karrierje alatt, mert nem lenne atomvédelme ami meccsben tartja.

Rodgers meg:
Professionally, Roggers is the NFL all-time career leader in passer rating during the playoffs (121.8) among players with at least 50 playoff passing attempts.[3] and pass interception percent (2.0%). Mit csináljon még, álljon be NT-nek, mert a defense-e egy meccsen félszáz pontot szop?Döme
Kérdezem én: mit ért ő el? És Rivers? Semmit. Nincs is miről tovább beszélni. Épp ezért nevetségesnek tartom PM-mel egy lapon emlegetni bármelyiket. Na de PM vagy Brees elé tenni őket... Ez no comment nálam. Mindössze ennyi volt a mondandóm lényege.

Nyilvánvalóan ez egy összetett dolog, amelyről kisregényt lehetne írni, ezért sarkítottam, hogy rövidebb legyek. Rohadtul nem BB-re akartam kihegyezni, mert nem is ezen akadtam fenn, hanem PM és Brees ignorálásán, de ha már szóba hoztad, olyannyira összetett dolog, hogy az übervédelem mellett (amely max GW-drive mutatóját befolyásolhatja egy QB-nak) az az okádék fal is hozzátartozik, ami 5 éve döngölteti földbe. Na az pl sokkal jobban kihat a számaira, mint a védelem. Most mondjam, hogy mit ért a védelem az SB-n? Mindenki tudja és látta, hogy mi kellett a 6. gyűrűhöz. Mindenesetre sem GB-nek, sem a SD-nek nincs szar védelme, ellenben pl a Colts-szal sok esetben és évben. Ennek ellenére nem igazán sikerült még egyiknek sem nagy meccseket nyernie. Pedig ne mond nekem, hogy ehhez nem adott minden GB-ben és SD-ben. Épp ezért mondom: jelenleg mindkettő egy nagyreményű jó/kiváló QB. De ahhoz sokat kell még bizonyítaniuk, hogy feljebb lépjenek. Pl Rodgers előtt most itt az alkalom. Hogy tovább lépnek-e ezen a szinten az a jövő zenéje, vagy Palmer-szerűen lesüllyednek, pedig ugye őt is sokan 2-3 idény után HoF-ban látták, láttatták már. És most mindegy, hogy miért következett ez be nála. Ezt a 2 embert épp úgy ajnározzák, mint korábban Palmert, de mostanáig semmi olyat nem tett egyik sem, amitől hasra kellene magát dobnia az embernek. Az hogy nagyreményűből idővel kijön-e az elit, majd meglátjuk. Lehet igen, lehet nem. Épp ezért számos nagy csatát megjárt és megnyert irányítók elé tenni őket, mint PM, vagy Brees, az nekem röhejes.Nem a Lions-t kell szétdobálni, attól nem lesz vki császár nálam.

Azt azért még megjegyezném, hogy rohadtul nem BB-ről akartam írni, de ennél nagyobb ökörséget rég olvastam már, hogy Rodgers és Rivers TB után a jelenlegi 2 legnagyobb irányító. És elsősorban Brees és PM miatt gondolom így. Az már nyilván erősen szubjektív, hogy én speciel BB-t is eléjük helyezem, mert ő a nagy meccsek nagy embere, akit ha odaraksz a meccs végén, akkor nem hibázik.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ez mondjuk igaz.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
az igazán menők 3 NFL starttal a hátuk mögött is legendák 😛
több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
PM tényleg a valaha volt egyik legjobb QB.
Ez elvitathatatlan tőle.... Se giga védelme se giga elkapói nincsenek.
Rodgers jó QB de hol van még ettől hogy még játékospályafutása alatt legenda legyen?

Tebow meg csak egy van. Ő nem QB ő sokkal több. 😊 😀 😂
Nem mellesleg Tampa szeme fénye.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 916 — no es importante
Még nincsenek.eaglesmcnabb
Sancheznek és Flaccónak több nagy PO-győzelme van, mint Rodgers-nek. Akkor miről is beszélünk?Soldados
Soldi, komolyan? Neked kell elmagyarázni hogy ez nem egy egyszemélyes játék? Trent Dilfer egy szint PM-mel, mert ugyanannyiszor ment Super Bowlba? Szerinted Roti egy Houston D-vel hol tartana? Lenne kb. 3 GW drive-ja a karrierje alatt, mert nem lenne atomvédelme ami meccsben tartja.

Rodgers meg:
Professionally, Roggers is the NFL all-time career leader in passer rating during the playoffs (121.8) among players with at least 50 playoff passing attempts.[3] and pass interception percent (2.0%). Mit csináljon még, álljon be NT-nek, mert a defense-e egy meccsen félszáz pontot szop?Döme
akkor Soldi szerint valószínűleg Frank Reich az egyik legnagyobb QB 😂


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
És? Nemhogy nincs egy lapon a 2 játékos, még egy fejezetben sincsenek.Soldados
Még nincsenek.eaglesmcnabb
Sancheznek és Flaccónak több nagy PO-győzelme van, mint Rodgers-nek. Akkor miről is beszélünk?Soldados
Soldi, komolyan? Neked kell elmagyarázni hogy ez nem egy egyszemélyes játék? Trent Dilfer egy szint PM-mel, mert ugyanannyiszor ment Super Bowlba? Szerinted Roti egy Houston D-vel hol tartana? Lenne kb. 3 GW drive-ja a karrierje alatt, mert nem lenne atomvédelme ami meccsben tartja.

Rodgers meg:
Professionally, Roggers is the NFL all-time career leader in passer rating during the playoffs (121.8) among players with at least 50 playoff passing attempts.[3] and pass interception percent (2.0%). Mit csináljon még, álljon be NT-nek, mert a defense-e egy meccsen félszáz pontot szop?
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ne röhögtesd már ki magad, rosszabb vagy, mint szaba. 😛Soldados
olyan nincs 😛Newman
http://www.youtube.com/watch?v=fw7sIA4wpN0


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Ne röhögtesd már ki magad, rosszabb vagy, mint szaba. 😛Soldados
olyan nincs 😛

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
És? Nemhogy nincs egy lapon a 2 játékos, még egy fejezetben sincsenek.Soldados
Még nincsenek.eaglesmcnabb
Sancheznek és Flaccónak több nagy PO-győzelme van, mint Rodgers-nek. Akkor miről is beszélünk?

Jelenleg semmi több egy nagyreményű jó/kiváló QB-nál. De idén is ott a lehetőség előtte, hogy feljebb kapaszkodjon. 😊

Komolyan nem is értelek... PM minden idők TOP10 játékosa, Te meg ilyeneket írsz, hogy "még"... Ne röhögtesd már ki magad, rosszabb vagy, mint szaba. 😛


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
És? Nemhogy nincs egy lapon a 2 játékos, még egy fejezetben sincsenek.Soldados
Még nincsenek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem tudom min megy itt a rinya.
TEBOW.

Mindenki csak kulloghat utána 😛haromt
Ez igaz, de ISTEN-t nem veszem a számra. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az egy dolog, hogy ha egy QB-t választhatnék, akkor BB-t választanám. De ettől még valótlannak érzem az általad leírt erősorrendet, bár kétségtelenül több valóságalapja van, mint eaglesmcnabbének. 😉 Például nehezményezem, hogy nem Leftyt írod elsőként a csere QB-k között. 😊

De komolyra fordítva, ahol PM (vagy éppen Brees) nincs első kategóriában az rögtön igen komolytalan, ez a 2 jó madár pedig együtt nem nyert annyi PO-meccset az amúgy nem gyenge védelmeikkel, mint PM vagy éppen BB egyedül. 😉 Persze a hulladékokat jól megszórják, és lehet rájuk recskázni, de vhogy amikor igazán kellene, nem sikerül semmi. Ugye szaba? Emlékszel még 2008-ra? 😛

Jó/kiváló QB-k, akik még semmit nem értek el és sokat kell még bizonyítaniuk ahhoz, legfőképpen kiélezett szitukban, hogy ők elit QB-k. Kb ennyi.Soldados
Ez így igaz. De Aaron 7 évvel fiatalabb mint PM.eaglesmcnabb
És? Nemhogy nincs egy lapon a 2 játékos, még egy fejezetben sincsenek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nem tudom min megy itt a rinya.
TEBOW.

Mindenki csak kulloghat utána 😛haromt
<<<
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom min megy itt a rinya.
TEBOW.

Mindenki csak kulloghat utána 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az egy dolog, hogy ha egy QB-t választhatnék, akkor BB-t választanám. De ettől még valótlannak érzem az általad leírt erősorrendet, bár kétségtelenül több valóságalapja van, mint eaglesmcnabbének. 😉 Például nehezményezem, hogy nem Leftyt írod elsőként a csere QB-k között. 😊

De komolyra fordítva, ahol PM (vagy éppen Brees) nincs első kategóriában az rögtön igen komolytalan, ez a 2 jó madár pedig együtt nem nyert annyi PO-meccset az amúgy nem gyenge védelmeikkel, mint PM vagy éppen BB egyedül. 😉 Persze a hulladékokat jól megszórják, és lehet rájuk recskázni, de vhogy amikor igazán kellene, nem sikerül semmi. Ugye szaba? Emlékszel még 2008-ra? 😛

Jó/kiváló QB-k, akik még semmit nem értek el és sokat kell még bizonyítaniuk ahhoz, legfőképpen kiélezett szitukban, hogy ők elit QB-k. Kb ennyi.Soldados
Ez így igaz. De Aaron 7 évvel fiatalabb mint PM.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az egy dolog, hogy ha egy QB-t választhatnék, akkor BB-t választanám. De ettől még valótlannak érzem az általad leírt erősorrendet, bár kétségtelenül több valóságalapja van, mint eaglesmcnabbének. 😉 Például nehezményezem, hogy nem Leftyt írod elsőként a csere QB-k között. 😊

De komolyra fordítva, ahol PM (vagy éppen Brees) nincs első kategóriában az rögtön igen komolytalan, ez a 2 jó madár pedig együtt nem nyert annyi PO-meccset az amúgy nem gyenge védelmeikkel, mint PM vagy éppen BB egyedül. 😉 Persze a hulladékokat jól megszórják, és lehet rájuk recskázni, de vhogy amikor igazán kellene, nem sikerül semmi. Ugye szaba? Emlékszel még 2008-ra? 😛

Jó/kiváló QB-k, akik még semmit nem értek el és sokat kell még bizonyítaniuk ahhoz, legfőképpen kiélezett szitukban, hogy ők elit QB-k. Kb ennyi.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 474
Rivers=Rodgers
Brady után ők ketten a legjobb irányítók szvsz. mindkettőt bírom, nem tudnám, és nem is akarom eldönteni melyikük a jobb.
Mindenesetre ha 1. embert lehetne mondani ki kéne a csapatomba, közülük választanám ki az ziher.eaglesmcnabb
😂 😂 😂 😂 😂 😂Soldados
Valójában BigBen >>>> Chuck Norris >> Batch, Dixon, Lefty, any steeler QB > any other QBs. 😛
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Rivers=Rodgers
Brady után ők ketten a legjobb irányítók szvsz. mindkettőt bírom, nem tudnám, és nem is akarom eldönteni melyikük a jobb.
Mindenesetre ha 1. embert lehetne mondani ki kéne a csapatomba, közülük választanám ki az ziher.eaglesmcnabb
😂 😂 😂 😂 😂 😂


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 518 — StuG Life
keményen felhígult a gm game mezőny

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk érthető,ha nem akarunk franchise QBtól szabadulni 😊Newman
rookie vagyok, de azért ilyenekre én sem gondoltam 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!