GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
4 NT-m közül 3 kezdett a hétvégén 😛 Hoke mondjuk UFA lesz, de azért Pouha még mindig elég jó húzásnak tűnt bagóért 😛

Ránézve a rosteremre, lesz mit csinálni, mert a fél csapat FA lesz.szaba
és hány NT-t akarsz egyszerre kezdetni Szaba?

tudtommal abból csak 1 kell a kezdőbe.Höri
Cserélni meg tilos.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
4 NT-m közül 3 kezdett a hétvégén 😛 Hoke mondjuk UFA lesz, de azért Pouha még mindig elég jó húzásnak tűnt bagóért 😛

Ránézve a rosteremre, lesz mit csinálni, mert a fél csapat FA lesz.szaba
és hány NT-t akarsz egyszerre kezdetni Szaba?

tudtommal abból csak 1 kell a kezdőbe.

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
4 NT-m közül 3 kezdett a hétvégén 😛 Hoke mondjuk UFA lesz, de azért Pouha még mindig elég jó húzásnak tűnt bagóért 😛

Ránézve a rosteremre, lesz mit csinálni, mert a fél csapat FA lesz.
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
szerintem a korrekt jelzőt még maga Jackson is túlzásnak tartaná


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
a tegnapi meccs után lehet igazán ideges Neuman, hogy preszezonban IR-re került Arian Foster.Höri
nem vagyok ideges,elég durván tolja eddig
Grant IR:legalább Jackson is megkapja a lehetőséget,így legalább lesz 3 korrekt futóm 😛

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
steznek mákja van, nem fog 3 évig padozni az 1/1 😀Höri
be is baszott volna, ha az így is full fos csapatom mellett még sikerül elherdálnom a rohadt drágán szerzett 1/1-et is egy sosem játszó QB-ra 😀
szóval gogo Jimmy, szarunk gabora, ha ezen múlik 😛

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
steznek mákja van, nem fog 3 évig padozni az 1/1 😀Höri
Ennek gabo biztos örül 😛
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
steznek mákja van, nem fog 3 évig padozni az 1/1 😀

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
elképzelhető h nincs meg a 3. köröm de az én irányításom előtt kellett h elvándoroljon.kristof
Igen, én is ezt gondolom. A clevelanddel közvetlenül semmilyen trédre nem emlékszem, másod- harmadkézből kaptam meg, és szerintem ez az egyszer már lebeszélt draftnapi csere volt Igortól.Döme
Erről jó lenne, ha Igor is nyilatkozna, hogy esetleg emlékszik-e vmi trédre a Browns-szal, amelyben hozzájutott ehhez a pickhez.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
elképzelhető h nincs meg a 3. köröm de az én irányításom előtt kellett h elvándoroljon.kristof
Igen, én is ezt gondolom. A clevelanddel közvetlenül semmilyen trédre nem emlékszem, másod- harmadkézből kaptam meg, és szerintem ez az egyszer már lebeszélt draftnapi csere volt Igortól.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
elképzelhető h nincs meg a 3. köröm de az én irányításom előtt kellett h elvándoroljon.
több mint 14 éve
Tomeee 753
Tiszta ideg vagyok, de Jahvid Best jó húzásnak tűnik 😊

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nm, azzal húztam a jóképű estest, aki persze végül túlélte a szűkítéseket, hihetetlen érzékkel választottam ki kivel nem kéne hosszabbítanom, parádésan nem hosszabbítottam azokkal, akikkel kellett volna, és tartottam meg azokat, akiket 😀
mondjuk Berry intje azért jó volt, csak lenne még pár idén 😊
ohh faszom most látom, hogy ir, parádés

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Na arra nem emlékeztem mikor pick volt azt hittem 2011-es, de köszi az emlékezet frissítést 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
okés, akkor egyedül Yoda nem lesz meg, vele az a baj, hogy msn-en tárgyaltam, de mondjuk neked pont elküldtem szerintem még, csak nem tudom, hogy a véglegest is átdobtam é
a 4/5 abból tuti, az ment Braxához, 2011/2 is, meg hogy az ment tovább, és a 3. körök cseréje is fix, bár reméltem, hogy valamivel nagyobb lesz a szakadék köztünk 😊

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem írtam bele, mert tavalyi 6. kört, 6/2-t kaptam érte, így nem érintett mostani picket, de valóban volt egy olyan trade-ünkWyatt
Oks. Csak a tisztán látás kedvéért kérdeztem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nem írtam bele, mert tavalyi 6. kört, 6/2-t kaptam érte, így nem érintett mostani picket, de valóban volt egy olyan trade-ünk

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Srácok lehet bekavarom a szart, de én úgy emlékszem hogy Brandon Keith-et Wyatt-el cseréltem hozzám.Fucu
Meg is mondom neked, Keith nálam volt, odaadtam Maclin mellé, majd Wyatt továbbadta neked azonnal late-round pickért.
Még írtad is, hogy már kerested kinél van Keith, mert téged érdekelne, de nem találtad meg.
Erre emlékszem most, hogy így írtad.Stez
Ez azt jelenti, hogy Wyatt felsorolásából hiányzik egy tréd, amit Fucuval kötött, vagy pedig Keith-t még 2010-es pickért szerezte meg Fucu Wyatt-től?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Srácok lehet bekavarom a szart, de én úgy emlékszem hogy Brandon Keith-et Wyatt-el cseréltem hozzám.Fucu
Meg is mondom neked, Keith nálam volt, odaadtam Maclin mellé, majd Wyatt továbbadta neked azonnal late-round pickért.
Még írtad is, hogy már kerested kinél van Keith, mert téged érdekelne, de nem találtad meg.
Erre emlékszem most, hogy így írtad.

több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Srácok lehet bekavarom a szart, de én úgy emlékszem hogy Brandon Keith-et Wyatt-el cseréltem hozzám.Fucu
biztos, hogy nem.
100% hogy KC playa voltHöri
MadCat mást mond


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Srácok lehet bekavarom a szart, de én úgy emlékszem hogy Brandon Keith-et Wyatt-el cseréltem hozzám.Fucu
biztos, hogy nem.
100% hogy KC playa volt

több mint 14 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Srácok lehet bekavarom a szart, de én úgy emlékszem hogy Brandon Keith-et Wyatt-el cseréltem hozzám.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Erősen.
több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
No helyzetjelentés a játékosaimról.

rookiek
Hardesty IR
Buttler IR

nagyok
Gilbert cut
Unger IR
D Burg retire

És épphogy elkezdődött az idény.Delonso_
A szerencse fia vagy, nem vitás.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
No helyzetjelentés a játékosaimról.

rookiek
Hardesty IR
Buttler IR

nagyok
Gilbert cut
Unger IR
D Burg retire

És épphogy elkezdődött az idény.