GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
ne izgulj Soldi.
Youtube alapján a 3. körben is találsz majd valakit 😀Höri
Nem Youtube alapján választottam. Legtöbb szaki 3-4-be írta DE-nek és legkésőbb 2. körbe. Amit olvastam róla, az tetszett. Ezért húztam őt. Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy azért húzok egy amerikaifocistát, mert kiugrik egy vízzel teli medencéből...Soldados
ne hagyd magad, valld be, hogy de 😛Wyatt
jah, az sokkal tökösebb lenne 😀


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Gilbert nem is érdekel igazán, mert 4-3-ba került, őt csak mellékvágányon említettem meg. Róla tudtuk, hogy vagy nagyot nyersz vele, vagy benyeled a cutját.

Én annak örülök igazán, hogy a 2. kört nem kell odaadnom, mert nagy szükségem van rá, mivel az 1. köröm nincs meg.Soldados
ne izgulj Soldi.
Youtube alapján a 3. körben is találsz majd valakit 😀Höri
Nem Youtube alapján választottam. Legtöbb szaki 3-4-be írta DE-nek és legkésőbb 2. körbe. Amit olvastam róla, az tetszett. Ezért húztam őt. Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy azért húzok egy amerikaifocistát, mert kiugrik egy vízzel teli medencéből...Soldados
ne hagyd magad, valld be, hogy de 😛

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gilbert nem is érdekel igazán, mert 4-3-ba került, őt csak mellékvágányon említettem meg. Róla tudtuk, hogy vagy nagyot nyersz vele, vagy benyeled a cutját.

Én annak örülök igazán, hogy a 2. kört nem kell odaadnom, mert nagy szükségem van rá, mivel az 1. köröm nincs meg.Soldados
ne izgulj Soldi.
Youtube alapján a 3. körben is találsz majd valakit 😀Höri
Nem Youtube alapján választottam. Legtöbb szaki 3-4-be írta DE-nek és legkésőbb 2. körbe. Amit olvastam róla, az tetszett. Ezért húztam őt. Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy azért húzok egy amerikaifocistát, mert kiugrik egy vízzel teli medencéből...Soldados
de a szakértők azért ugortak fel a bandwagonjára 😀

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Gilbert nem is érdekel igazán, mert 4-3-ba került, őt csak mellékvágányon említettem meg. Róla tudtuk, hogy vagy nagyot nyersz vele, vagy benyeled a cutját.

Én annak örülök igazán, hogy a 2. kört nem kell odaadnom, mert nagy szükségem van rá, mivel az 1. köröm nincs meg.Soldados
ne izgulj Soldi.
Youtube alapján a 3. körben is találsz majd valakit 😀Höri
Nem Youtube alapján választottam. Legtöbb szaki 3-4-be írta DE-nek és legkésőbb 2. körbe. Amit olvastam róla, az tetszett. Ezért húztam őt. Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy azért húzok egy amerikaifocistát, mert kiugrik egy vízzel teli medencéből...Soldados
Pedig azt alkalmazhatja a pályán. Lehet nekem is kéne egy ilyen videót dobni Tube-ra :rolleyes:
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gilbert nem is érdekel igazán, mert 4-3-ba került, őt csak mellékvágányon említettem meg. Róla tudtuk, hogy vagy nagyot nyersz vele, vagy benyeled a cutját.

Én annak örülök igazán, hogy a 2. kört nem kell odaadnom, mert nagy szükségem van rá, mivel az 1. köröm nincs meg.Soldados
ne izgulj Soldi.
Youtube alapján a 3. körben is találsz majd valakit 😀Höri
Nem Youtube alapján választottam. Legtöbb szaki 3-4-be írta DE-nek és legkésőbb 2. körbe. Amit olvastam róla, az tetszett. Ezért húztam őt. Remélem, nem gondoltad komolyan, hogy azért húzok egy amerikaifocistát, mert kiugrik egy vízzel teli medencéből...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Gilbert nem is érdekel igazán, mert 4-3-ba került, őt csak mellékvágányon említettem meg. Róla tudtuk, hogy vagy nagyot nyersz vele, vagy benyeled a cutját.

Én annak örülök igazán, hogy a 2. kört nem kell odaadnom, mert nagy szükségem van rá, mivel az 1. köröm nincs meg.Soldados
ne izgulj Soldi.
Youtube alapján a 3. körben is találsz majd valakit 😀

több mint 14 éve
TyR New England Patriots 276 — Mad, Bad & Dangerous to Know
Brady elkapók nélkül nyert SB-t, Clausen meg ezerszer jobb Bradynél 😀Stez
Ma sem keltem fel hiába 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
3. kör (CLE): Ez nekem be van írva a táblázatomba, de fingom nincs hogy milyen úton-módon jött ide. A Cle rosterben nincs olyan playa aki valaha nálam lett volna, úgyhogy draftnapi trédre gyanakszom. A múltkor már lebeszéltünk valami ilyet amiben én benne voltam, gyanítom ott kaptam meg ezt valakitől, mert a 3 negyedik körösömnek mind megvan a forrásaDöme
Ezzel amúgy az a gond, hogy Igor draftnapi trédjeinél 4. körről volt szó. :/ Ha megnézed a draft tracker alját, akkor ez látszik is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Brady elkapók nélkül nyert SB-t, Clausen meg ezerszer jobb Bradynél 😀

több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Clausen toljon 120-as ratingeket mostantól a Panthers meccseken és nem lehet gond 😛Stez
Azzal az elkapósorral PM is csak 60-asakat hozna össze. Smithen kívül nincs ott értelmes ember.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Clausen toljon 120-as ratingeket mostantól a Panthers meccseken és nem lehet gond 😛

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
En kevesbe orulok neki, mert amiben rizikot vallaltam nem jott be egyik sem.
De ez mar a mult.

Elore kell nezni.
Hatha sem irl nem serulnek le/ nem tiltjak le oket
/ a jatekban sem es normalis idenyem lehet.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
😊 nem kerdes.
Ez a pali tudja hogy kell elni, sajnalom.Delonso_
Így utólag érdekes az a tréd. Gilbert cut lett, a 2. körös kompenzációt nem kapod meg, azaz így tulajdonképpen 1-1 első és harmadik körért hoztam el Tanardot. Nem mondom így már jobb érzésem van a tréd kapcsán, főleg, hogy ezzel befértem a capbe, plusz az SB is meglett. 😊Soldados
Beutaljuk a drogost vérvizsgálatra Höri commishoz és dopping miatt már el is veszi tőled a gyűrűtStez
Gilbert nem is érdekel igazán, mert 4-3-ba került, őt csak mellékvágányon említettem meg. Róla tudtuk, hogy vagy nagyot nyersz vele, vagy benyeled a cutját.

Én annak örülök igazán, hogy a 2. kört nem kell odaadnom, mert nagy szükségem van rá, mivel az 1. köröm nincs meg.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
elsőkörös cutos se rossz 😛

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Szerintem az SB gyuru utan barmely trade vezetett is oda, mind megerte.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Delonso: Tanard egyéves eltiltása nyomán megengeded, hogy töröljem a 2011-es pickre vonatkozó kitételünket, mert hát nem hinném, hogy 2 meccsre Pro Bowlba hívnák. 😊Soldados
😊 nem kerdes.
Ez a pali tudja hogy kell elni, sajnalom.Delonso_
Így utólag érdekes az a tréd. Gilbert cut lett, a 2. körös kompenzációt nem kapod meg, azaz így tulajdonképpen 1-1 első és harmadik körért hoztam el Tanardot. Nem mondom így már jobb érzésem van a tréd kapcsán, főleg, hogy ezzel befértem a capbe, plusz az SB is meglett. 😊Soldados
Beutaljuk a drogost vérvizsgálatra Höri commishoz és dopping miatt már el is veszi tőled a gyűrűt

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Delonso: Tanard egyéves eltiltása nyomán megengeded, hogy töröljem a 2011-es pickre vonatkozó kitételünket, mert hát nem hinném, hogy 2 meccsre Pro Bowlba hívnák. 😊Soldados
😊 nem kerdes.
Ez a pali tudja hogy kell elni, sajnalom.Delonso_
Így utólag érdekes az a tréd. Gilbert cut lett, a 2. körös kompenzációt nem kapod meg, azaz így tulajdonképpen 1-1 első és harmadik körért hoztam el Tanardot. Nem mondom így már jobb érzésem van a tréd kapcsán, főleg, hogy ezzel befértem a capbe, plusz az SB is meglett. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Delonso: Tanard egyéves eltiltása nyomán megengeded, hogy töröljem a 2011-es pickre vonatkozó kitételünket, mert hát nem hinném, hogy 2 meccsre Pro Bowlba hívnák. 😊Soldados
😊 nem kerdes.
Ez a pali tudja hogy kell elni, sajnalom.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Delonso: Tanard egyéves eltiltása nyomán megengeded, hogy töröljem a 2011-es pickre vonatkozó kitételünket, mert hát nem hinném, hogy 2 meccsre Pro Bowlba hívnák. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
nem kell félni, szaba a legjobb játékosát is eladja 6. körért, ha úgy gondolja, hogy fölösleges vagy sokat keres, igazából mindig is a jó időzítés volt a lényeg, hogy el tudd hozni azt akit csak akarsz 😊

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
akkor ezek szerint Hampton túlértékelt?Szegecs
Valamelyest az. Nagyon jó játékos, de ő nem kulcsember a Steelers D-ben, őt túl tudjuk élni színvonalesés nélkül. Troyt, Smith-t, Timmons-t tuti nem és Harrison-Woodley párost se biztos.

2004-ben IR-re került a 6. meccs után, és nélküle, pontosabban Hoke-kal mind a 10 hátralévőt megnyertük. Rég volt, de azóta is akármikor beugrik 1 kivételtől eltekintve nyerünk és nem látszik meg a futás elleni D-n a hiánya.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
akkor ezek szerint Hampton túlértékelt?


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
4 NT-m közül 3 kezdett a hétvégén 😛 Hoke mondjuk UFA lesz, de azért Pouha még mindig elég jó húzásnak tűnt bagóért 😛

Ránézve a rosteremre, lesz mit csinálni, mert a fél csapat FA lesz.szaba
Visszatér Hampton remélhetőleg.tenorx
16 meccsen kezdett Hampton helyett, ebből 15-ször nyertünk. Kicsit sajnálom, hogy pont szabát erősítettem ilyen olcsón Hoke-kal. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
4 NT-m közül 3 kezdett a hétvégén 😛 Hoke mondjuk UFA lesz, de azért Pouha még mindig elég jó húzásnak tűnt bagóért 😛

Ránézve a rosteremre, lesz mit csinálni, mert a fél csapat FA lesz.szaba
és hány NT-t akarsz egyszerre kezdetni Szaba?

tudtommal abból csak 1 kell a kezdőbe.Höri
szaba olyan jó hogy még azt is megteheti hogy egyszerre 4NT-t kezdet


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
4 NT-m közül 3 kezdett a hétvégén 😛 Hoke mondjuk UFA lesz, de azért Pouha még mindig elég jó húzásnak tűnt bagóért 😛

Ránézve a rosteremre, lesz mit csinálni, mert a fél csapat FA lesz.szaba
Visszatér Hampton remélhetőleg.