GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha nem szenved carrier endinget idén, akkor én 15 millát fogok javasolni neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hát ha itt is irl cap lenne, a 20at sem sajnálnám, de mivel általában 70%/garantált a mérvadó, így a 15-16 sok, még a 14 is, bár én aztán nem sajnálom tőle a virtuális dollárom 😀Wyatt
mivel Manning 15-öt keres, nem tudom mi a kérdés 😛

több mint 14 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
hát ha itt is irl cap lenne, a 20at sem sajnálnám, de mivel általában 70%/garantált a mérvadó, így a 15-16 sok, még a 14 is, bár én aztán nem sajnálom tőle a virtuális dollárom 😀Wyatt
Igazabol az elit playakat jobban tulfizetjuk a jatekban, tapasztalat alapjan.. meg a bizottsagot ismerve, biztos nem lesz olcso.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
hát ha itt is irl cap lenne, a 20at sem sajnálnám, de mivel általában 70%/garantált a mérvadó, így a 15-16 sok, még a 14 is, bár én aztán nem sajnálom tőle a virtuális dollárom 😀

több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
én 20 millás bohóckodásra gondoltam


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
15- 16 millás bohóckodás?
Szerintem reális ezen fizu alapján, adj neki 20 at aztán minden el van intézve, úgyis összetörte a verdát. 😊
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szegecs: tisztában voltam vele, hogy nem lesz olcsó, és jó mélyen zsebembe kell nyúlnom, de remélem nem ilyen 15-16 millás bohóckodásokat állapít meg a bizottság 😛Wyatt
csak 14 lesz az. Tán sajnálod tőle?

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
nekem megvan pontosan, hogy melyik pick az enyém, de hogy a sajátok hányszor váltottak, na az mókás lesz

Szegecs: tisztában voltam vele, hogy nem lesz olcsó, és jó mélyen zsebembe kell nyúlnom, de remélem nem ilyen 15-16 millás bohóckodásokat állapít meg a bizottság 😛

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ami így hirtelen eszembe jutott, hogy Fegának odaadtam Dré Blyt az 1/7-es okoskodásomban, akit még a Lions is kivágott közbenStez
jaj a káröröm az megy 😀

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sem neked sem Somosnak sem Wyattnek nincs könnyű dolga.
Az enyém egyszerű, mindre emléxem.Delonso_
a 49ers 1. kör mellé majd odahazudom a TB 1. kört is magamhoz, nem lesz gondStez
oké, csak előtte fizesd ki😊
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Engem ne is kérdezzetek. Fingom nincs 😀szaba
pont ezért fogunk megválni tőled 😀


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Engem ne is kérdezzetek. Fingom nincs 😀
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem is volt vagy 15, legtöbbje picket érint. 2012esekről nem nagyon tudom hol vannak, bár sztem az mind megvan, talán a 6. megy majd a Skinsbe, ha Carpenter 8nál kevesebbet játszik. De legalább a 2011eseim megvannak, meg nagyjából tudom mik jönnek még hozzám opcionálisan.tenorx
jó neked, mi somossal mindegyik trédbe annyira egymást akartuk átbaszni minden egyes pickkel, hogy azt a rahedli oda-vissza mozgást, sok hátsókörös picket már nem vágom.. 😊
ami így hirtelen eszembe jutott, hogy Fegának odaadtam Dré Blyt az 1/7-es okoskodásomban, akit még a Lions is kivágott közben, mert olyan mint egy lajhár 😊
de tényleg így belegondolva nem lesz egyszerű összeszedni, a legtöbb érinti a mostani és jövőévi pickjeimetStez
Sem neked sem Somosnak sem Wyattnek nincs könnyű dolga.
Az enyém egyszerű, mindre emléxem.Delonso_
a 49ers 1. kör mellé majd odahazudom a TB 1. kört is magamhoz, nem lesz gond

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nekem is volt vagy 15, legtöbbje picket érint. 2012esekről nem nagyon tudom hol vannak, bár sztem az mind megvan, talán a 6. megy majd a Skinsbe, ha Carpenter 8nál kevesebbet játszik. De legalább a 2011eseim megvannak, meg nagyjából tudom mik jönnek még hozzám opcionálisan.tenorx
jó neked, mi somossal mindegyik trédbe annyira egymást akartuk átbaszni minden egyes pickkel, hogy azt a rahedli oda-vissza mozgást, sok hátsókörös picket már nem vágom.. 😊
ami így hirtelen eszembe jutott, hogy Fegának odaadtam Dré Blyt az 1/7-es okoskodásomban, akit még a Lions is kivágott közben, mert olyan mint egy lajhár 😊
de tényleg így belegondolva nem lesz egyszerű összeszedni, a legtöbb érinti a mostani és jövőévi pickjeimetStez
Sem neked sem Somosnak sem Wyattnek nincs könnyű dolga.
Az enyém egyszerű, mindre emléxem.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem is volt vagy 15, legtöbbje picket érint. 2012esekről nem nagyon tudom hol vannak, bár sztem az mind megvan, talán a 6. megy majd a Skinsbe, ha Carpenter 8nál kevesebbet játszik. De legalább a 2011eseim megvannak, meg nagyjából tudom mik jönnek még hozzám opcionálisan.tenorx
jó neked, mi somossal mindegyik trédbe annyira egymást akartuk átbaszni minden egyes pickkel, hogy azt a rahedli oda-vissza mozgást, sok hátsókörös picket már nem vágom.. 😊
ami így hirtelen eszembe jutott, hogy Fegának odaadtam Dré Blyt az 1/7-es okoskodásomban, akit még a Lions is kivágott közben, mert olyan mint egy lajhár 😊
de tényleg így belegondolva nem lesz egyszerű összeszedni, a legtöbb érinti a mostani és jövőévi pickjeimet

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nekem is volt vagy 15, legtöbbje picket érint. 2012esekről nem nagyon tudom hol vannak, bár sztem az mind megvan, talán a 6. megy majd a Skinsbe, ha Carpenter 8nál kevesebbet játszik. De legalább a 2011eseim megvannak, meg nagyjából tudom mik jönnek még hozzám opcionálisan.
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
hát tradebuziéknál pont ez a durva 😊
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
most jövök rá, majd 15 trédet kell összeszednem hamarosan 😀
jó leszStez
Csak azt kell összeszedned, ami érinti a 2011-es vagy 2012-es pickeket.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
most jövök rá, majd 15 trédet kell összeszednem hamarosan 😀
jó lesz

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Pats make Brady highest-paid player in NFL
inkább erre a részre koncentráljSzegecs
Muhahaha 😀 De jó, hogy Rivers már benn van a zsákban 😀
több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Pats make Brady highest-paid player in NFL
inkább erre a részre koncentrálj


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
róziék figyelmébe 😛
Brady 4 év 12.125 garantált misiért hosszabbít

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem fogok megsértődni ha szóltok, hogy van benne 1-2 hiba, egyértelmű, hogy nem tudom az összes keretet fejből 😊
szóval akik eddig szóba kerültek azokat törlöm onnan, Gibsont már megtettem tavaly.

ti pedig egymással minek vitáztok ha úgy is csak én tudom hogy mire gondoltam? 😛

több mint 14 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
meg Mcglynn sem


The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
jo akkor igazad van tenyleg konnyebb irni mint olvasni 😊