GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Go Vikings, nem kell Moss Harvin áron? 😛 Elvégre lilában tolja ismét, egy igazi legenda, egy csoda. 😀

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Braxa ha leszel olvasgass draft treckert

Avagy tovabblephetnenk egy het utan.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha kell, nyitok egy topicot, ahova írhatja mindenki a sajátját, ha tudja, nekem le van mentve az enyém, mondjuk nem tudom, más mennyire vezette 😛Wyatt
hát nagyon remélem, nekem különösen fontos lenne, minimum három-négy picket várok, közte koraiakat isJJ Tiller
Előbb befejezzük a draft tracker helyreállítását, utána megcsináljuk a compensatory-s cuccot is. Hidd el, nekem is nagy szükségem van rá, elég sok embert engedtem el és elég nagy delláért. 😊Soldados
a comp pickeket elvileg hiba nélkül elő lehet állítani, csak kurva sok idő.

mert ugye a tavalyi és azelőtti kereteket is tudjuk, szóval a változásokat is, már csak az lehet buktató, hogy valaki bekamuzik 1-2 cutolt játékost várhatóan 😛

több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉JJ Tiller
Tisztán emlékszem, hogy amikor bedraftoltam pont te voltál az aki lefikkantottál, hogy Dorsey előtt húztam be 2008-ban. 😛

De nem eladó. llletve Harvin-áron de, ahogy azt megjegyezték már. 😉Döme
Dorsey jobb is, csak Ellis a kedvenc csapatomban királykodik (meg előbbi ugye 3-4-es DE lett), ami miatt komoly értéket lennék hajlandó rááldozni... 😊JJ Tiller
Jobb a szart. Idei az első jó éve, és ez is csak három meccs. Tavaly azt se tudta mit csinál. Ellis nem elit, de ő legalább a kezdetektől stabil jó szintet tud tartani.
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉JJ Tiller
Tisztán emlékszem, hogy amikor bedraftoltam pont te voltál az aki lefikkantottál, hogy Dorsey előtt húztam be 2008-ban. 😛

De nem eladó. llletve Harvin-áron de, ahogy azt megjegyezték már. 😉Döme
Dorsey jobb is, csak Ellis a kedvenc csapatomban királykodik (meg előbbi ugye 3-4-es DE lett), ami miatt komoly értéket lennék hajlandó rááldozni... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉JJ Tiller
Tisztán emlékszem, hogy amikor bedraftoltam pont te voltál az aki lefikkantottál, hogy Dorsey előtt húztam be 2008-ban. 😛

De nem eladó. llletve Harvin-áron de, ahogy azt megjegyezték már. 😉Döme
Dorsey is idén eddig brutális 😊
Reméljük szezon végére ledolgozza ő is az 1+3-mas árát, amit kipengettem érte a lehúzókirályunknak. 😊

több mint 14 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉JJ Tiller
Tisztán emlékszem, hogy amikor bedraftoltam pont te voltál az aki lefikkantottál, hogy Dorsey előtt húztam be 2008-ban. 😛

De nem eladó. llletve Harvin-áron de, ahogy azt megjegyezték már. 😉
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
a tavaly elvesztett UFA-k alapján. MAjd Soldi számolja valamikor tavasszalharomt
ha kell, nyitok egy topicot, ahova írhatja mindenki a sajátját, ha tudja, nekem le van mentve az enyém, mondjuk nem tudom, más mennyire vezette 😛Wyatt
hát nagyon remélem, nekem különösen fontos lenne, minimum három-négy picket várok, közte koraiakat isJJ Tiller
Előbb befejezzük a draft tracker helyreállítását, utána megcsináljuk a compensatory-s cuccot is. Hidd el, nekem is nagy szükségem van rá, elég sok embert engedtem el és elég nagy delláért. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
megfontolom :cool:

a kompenzációs pickek mikor és hogyan kerülnek amúgy majd kiosztásra?JJ Tiller
a tavaly elvesztett UFA-k alapján. MAjd Soldi számolja valamikor tavasszalharomt
ha kell, nyitok egy topicot, ahova írhatja mindenki a sajátját, ha tudja, nekem le van mentve az enyém, mondjuk nem tudom, más mennyire vezette 😛Wyatt
hát nagyon remélem, nekem különösen fontos lenne, minimum három-négy picket várok, közte koraiakat is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Raiders, szóval Harvin-áron megkaphatod 😊somoskovig
megfontolom :cool:

a kompenzációs pickek mikor és hogyan kerülnek amúgy majd kiosztásra?JJ Tiller
a tavaly elvesztett UFA-k alapján. MAjd Soldi számolja valamikor tavasszalharomt
ha kell, nyitok egy topicot, ahova írhatja mindenki a sajátját, ha tudja, nekem le van mentve az enyém, mondjuk nem tudom, más mennyire vezette 😛

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
jó lenne JJ, ha nem adakoznád magad agyon Dömének, nem kéne őt felhozni 😛

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉JJ Tiller
Raiders, szóval Harvin-áron megkaphatod 😊somoskovig
megfontolom :cool:

a kompenzációs pickek mikor és hogyan kerülnek amúgy majd kiosztásra?JJ Tiller
a tavaly elvesztett UFA-k alapján. MAjd Soldi számolja valamikor tavasszal
több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉JJ Tiller
Raiders, szóval Harvin-áron megkaphatod 😊somoskovig
megfontolom :cool:

a kompenzációs pickek mikor és hogyan kerülnek amúgy majd kiosztásra?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 263 — 49ers GM
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉JJ Tiller
Raiders, szóval Harvin-áron megkaphatod 😊

több mint 14 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
engem pedig az érdekelne, hogy kinél van Sedrick Ellis, mert hajlandó lennék pár picket adni érte 😛 😉


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
most nézem a Bears-Giants meccs összefoglalót, hány sacket is kapott a Bears a csodás franchise LT-mről? (Omiyale) 😂

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
tenorx, te inkább azon gondolkoznál el, hogy draftról vagy FA-ról szerzed-e az új franchise QB-d? 😛Stez
Nekem nem kell QB, anélkül fogok nyerni.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Tolbert vagy Ryan Torain esetlegesen gazdát cserélne, PMben lehet bombázni.tenorx
birom ezt a mentalistást.

ha talál az ember egy jó játékost, akkor elkezd örülni neki, nem pedig azon agyal egyből, hogy hová lehetne elpasszolni.
ugyanis kapsz cserébe érte egy random draftjogot, amivel baromságot húzol.

aki jó, azt megtartod
aki szar, azt kivágod.

másrészt ki az a fasz aki 1 db közepesnél kicsivel jobb meccs uán elviszi az ultrasérülékeny Toraint?! (Szabán kívül)Höri
Ok, triple-headed monster lesz támadásom 😀 Amúgy meg szeretek draftolni 😊tenorx
Vanczák Vili is szeret soccerezni.

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
tenorx, te inkább azon gondolkoznál el, hogy draftról vagy FA-ról szerzed-e az új franchise QB-d? 😛

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
kössz szaba sp-t
4 meccs, 6 sack, egy int (ret td) ^^
mondjuk a túl oldal sem rossz, 3 meccs 3.5 sack, egy ff
most már tényleg csak maybinnek kéne vmit 😛Wyatt
Az érte kapott pickből húzott Ghee eddig HoF rookie szezont csinál, szóval megérte. Fantasztikus a draftom...
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mike Tolbert vagy Ryan Torain esetlegesen gazdát cserélne, PMben lehet bombázni.tenorx
birom ezt a mentalistást.

ha talál az ember egy jó játékost, akkor elkezd örülni neki, nem pedig azon agyal egyből, hogy hová lehetne elpasszolni.
ugyanis kapsz cserébe érte egy random draftjogot, amivel baromságot húzol.

aki jó, azt megtartod
aki szar, azt kivágod.

másrészt ki az a fasz aki 1 db közepesnél kicsivel jobb meccs uán elviszi az ultrasérülékeny Toraint?! (Szabán kívül)Höri
Ok, triple-headed monster lesz támadásom 😀 Amúgy meg szeretek draftolni 😊
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mike Tolbert vagy Ryan Torain esetlegesen gazdát cserélne, PMben lehet bombázni.tenorx
birom ezt a mentalistást.

ha talál az ember egy jó játékost, akkor elkezd örülni neki, nem pedig azon agyal egyből, hogy hová lehetne elpasszolni.
ugyanis kapsz cserébe érte egy random draftjogot, amivel baromságot húzol.

aki jó, azt megtartod
aki szar, azt kivágod.

másrészt ki az a fasz aki 1 db közepesnél kicsivel jobb meccs uán elviszi az ultrasérülékeny Toraint?! (Szabán kívül)

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
kössz szaba sp-t
4 meccs, 6 sack, egy int (ret td) ^^
mondjuk a túl oldal sem rossz, 3 meccs 3.5 sack, egy ff
most már tényleg csak maybinnek kéne vmit 😛

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
senkit nem erdekelnek a locsolendo szarjaid
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mike Tolbert vagy Ryan Torain esetlegesen gazdát cserélne, PMben lehet bombázni.