GM játék csevegő

19 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
2023-as roster fájl

2024-es roster fájl

Draft tracker 2024

2024-es tag értékek és opciós évi fizetések 2025-ben

FA lista

Rosenhaus táblázat 2023

Rosenhaus táblázat 2022

Roster táblázat:
Szerződések - dancogo
Cut - Spigo
Waive - Heisman
Trade - dancogo
Tag/tender - Spigo
Ötödik éves opció - Spigo
Szerződésátstrukturálás - dancogo
Roster abajgatás - Spigo

Draft trackerek (Google táblázat és fórumos) - dancogo
Waiver claimek fogadása és kihirdetése, waiver sorrend frissítése - Heisman

Szerkesztette: vassadi
több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
na végre van egy kevés okom örülni is 😊

LaDainian Tomlinson biztató a Jetsben, ha így folytatja ismét 1000+os éve lehet
Laurence Maroney a harmadik fordulóban már játszott végre, bár egyelőre csak elkapásokkal halad normálisan
John Conner (PS) megmentheti a jövőt

Jeremy Maclin 3. meccsén végre tisztességes yardszámot hozott, van már 4 td-je a szezonban, ami fasza
Mardy Gilyard legalább már volt elkapása...
Jabar Gaffney 12 elkapás és 140 yard, na ilyenekben reménykedtem nála, jó lenne egy 1000+os szezon végre
Danario Alexander (PS) még van csapata

Ben Watson clevelandben legalább használják, van végre td-je is, ha meccsenként tolna 40 yard körül, nem lenne egy rossz szavam se rá
Fendi Onobun (PS) ld gilyard

Marcus McNeill ellentétben Mankinsszel, ő legalább a közeljövőben játszani fog már

Tamba Hali három sack ma, a végén még elmozdul 80-ról 😛
Shaun Phillips ő is tolt egyet, szépen halad
Brandon Williams (PS), rosteren van

Leodis McKelvin még mindig nem ir, egész jó dolgokat is csinált moss ellen
Aaron Berry jó kezdés után sajna ir
Phillip Adams (PS) mindhárom meccsen volt szerelése

Brandon Meriweather int
Paul Oliver ff
Eric Smith két kezdés a jetsben

Stephen Gostkowski nem hagyott ki fg-t... 😛

szopacs viszont:
De részlegem parádés, aki nem sérül, az szimplán nem játszik 😀 NT-ben is kellett ferguson visszavonulása mint egy falat kenyér
maybin továbbra is gyenge
mind a két punterem mehet fát vágni

több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
SJ megsérült, Toston futott a Ramsben.. 😛
Illetve szerintem Clausen is marad kezdő, nem volt rossz végül is.. De jó lenne, csak nem menne kukába az 1/1 😊

több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ó Tibi, hogy kapnád be 😕 Kicsit hagyod még csúszni Mike Williamst már nálam lenne 😕tenorx
nagyjából még azóta kardoskodtam mellette hogy mekkora király, amikor még nem baszták ki a syracuseból. Nem lehetett ám várni hogy behúzom a végén próbaképpen 😛haromt
Nekem is nagyon tetszett a játéka, sajnos nem csúszott le hozzám. Bejönnek neked ezek a hátsó körös pickek (Cunningham, Williams)tenorx
bejön neki 2 a 25-ből 😛

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ó Tibi, hogy kapnád be 😕 Kicsit hagyod még csúszni Mike Williamst már nálam lenne 😕tenorx
nagyjából még azóta kardoskodtam mellette hogy mekkora király, amikor még nem baszták ki a syracuseból. Nem lehetett ám várni hogy behúzom a végén próbaképpen 😛haromt
Nekem is nagyon tetszett a játéka, sajnos nem csúszott le hozzám. Bejönnek neked ezek a hátsó körös pickek (Cunningham, Williams)
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Ó Tibi, hogy kapnád be 😕 Kicsit hagyod még csúszni Mike Williamst már nálam lenne 😕tenorx
nagyjából még azóta kardoskodtam mellette hogy mekkora király, amikor még nem baszták ki a syracuseból. Nem lehetett ám várni hogy behúzom a végén próbaképpen 😛
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ó Tibi, hogy kapnád be 😕 Kicsit hagyod még csúszni Mike Williamst már nálam lenne 😕
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Go Vikesnal mintha olyanra emlekeznek, hogy atadja a helyet mert megint nem sikerult az SB be jutni, bar remelem csak csalodott volt, az a csapat megadurva.
több mint 14 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Höri, Townsend nem WR, hanem CB. Lényegtelen igazából, csak gondoltam szólok 😊
több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hogy szerzem így meg Waret, ha Yoda cut..? :rolleyes:
Mondjuk az új GM-eket nem lenne hülyeség a közeljövőben kinevezni, legalább lenne idejük, hogy mindenbe belerázódjanak. 😀Stez
Igen, valóban így kellene, mielőtt még a season elkezdődik, ne rögtön mélyvíz legyen.
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Hogy szerzem így meg Waret, ha Yoda cut..? :rolleyes:
Mondjuk az új GM-eket nem lenne hülyeség a közeljövőben kinevezni, legalább lenne idejük, hogy mindenbe belerázódjanak. 😀

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Höri remélem nem szedted össze te is a szabadügynököket, mert az előző fórumon már feltöltöttem az exceles listát RFA-UFAkról + a fizetéses ki kinél van listát.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Go Vikesot kell még megkérdezni, hogy akarja-e folytatni, mert lassan egy hónapja az oldalon sem láttam.

A többiek sztem aktívak.Soldados
meg Fegát akinek összesen egy hsze van az új fórumonadam8
hm fel se tűnt. biztos mert twitteren naponta látom.

jó, akkor ez már 2.
Vikes meg majd eldönti mit szeretne.

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
még véletlenül sem akarok most cserélni, felesleges is lenne, pusztán egy elméleti kérdés volt, hogy tervezhetek vele mást is, mint húzni egyet a kövi drafton 😊
azért most, mert most jutott eszembe, és láttam, hogy már volt pár gazdája

több mint 14 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Go Vikesot kell még megkérdezni, hogy akarja-e folytatni, mert lassan egy hónapja az oldalon sem láttam.

A többiek sztem aktívak.Soldados
meg Fegát akinek összesen egy hsze van az új fórumonadam8
jogos.Soldados
Szerintem őt is lehet cserélni.
több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Go Vikesot kell még megkérdezni, hogy akarja-e folytatni, mert lassan egy hónapja az oldalon sem láttam.

A többiek sztem aktívak.Soldados
meg Fegát akinek összesen egy hsze van az új fórumonadam8
jogos.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Go Vikesot kell még megkérdezni, hogy akarja-e folytatni, mert lassan egy hónapja az oldalon sem láttam.

A többiek sztem aktívak.Soldados
meg Fegát akinek összesen egy hsze van az új fórumon

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Go Vikesot kell még megkérdezni, hogy akarja-e folytatni, mert lassan egy hónapja az oldalon sem láttam.

A többiek sztem aktívak.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Okay, ha igy lesz igy lesz
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A tradek akkor is mennek.
Megertem en ezt az allaspontot is. Van benne logika.
De sok olyan van aki ilyenkor mar erositi a csapatat.
Csak paran szenilisek.

Dallas a topicjukban van egy ket majdnem normalisnak tuno arc epp a napokban oltottak le.
Remelem van olyan is aki globalice er valamit.

Erdekelne majd mely csapatoknak lesznek uj GM jei.
Bar felo az lesz a valasz, majd meglatod.Delonso_
csak a Dallas-nak.

és nagy valószínűséggel nem cowboys fan 😛

több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A tradek akkor is mennek.
Megertem en ezt az allaspontot is. Van benne logika.
De sok olyan van aki ilyenkor mar erositi a csapatat.
Csak paran szenilisek.

Dallas a topicjukban van egy ket majdnem normalisnak tuno arc epp a napokban oltottak le.
Remelem van olyan is aki globalice er valamit.

Erdekelne majd mely csapatoknak lesznek uj GM jei.
Bar felo az lesz a valasz, majd meglatod.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Most ne történjen semmi érdemleges. Ez nálunk az off-season, melynek során tökéletesíteni kell a szabályokat, most éppen helyre kell állítani a trackert és majd a comp. pickeket is.

Azt már csak mellékvágányon jegyzem meg, hogy ostobaság is ilyenkor trédelni... Pl vki megszerzi tőlem Troyt, majd jön egy csúnya sérülés és csak vita, sértődés van belőle... Semmi értelme ennek. Meg kell várni az idényt, hogy tiszta körülmények között lehessen trédelni.Soldados
egyrészt pontosan így van.

másik adalék meg, hogy a GM-ek nagy része futballszezon közben beleszarik a GM-kedésbe.
én is.

ha most is menne a tárgyalgatás ezerrel akkor azok lennének hátrányban akiknek van fontosabb dolga is ennél.
a Dallas-nak pl gazdája sincs 😉 (meg ne lássak egyetlen javaslatot se az új főnökre!)

több mint 14 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most ne történjen semmi érdemleges. Ez nálunk az off-season, melynek során tökéletesíteni kell a szabályokat, most éppen helyre kell állítani a trackert és majd a comp. pickeket is.

Azt már csak mellékvágányon jegyzem meg, hogy ostobaság is ilyenkor trédelni... Pl vki megszerzi tőlem Troyt, majd jön egy csúnya sérülés és csak vita, sértődés van belőle... Semmi értelme ennek. Meg kell várni az idényt, hogy tiszta körülmények között lehessen trédelni. Kifejezetten butaságnak tartom, aki most akar játékosokat megszerezni...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 14 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
A baj az a tradek ilyenkor is mennek. Aztan a sertodesek is amikor valaki atveri a masikat vagy nem emlekszik. Lasd Cladyt, hany tulaja volt 3?
Nem ertem miert nem lehet bejegyezni a tradeket, legalabb tortenik valami erdemleges.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mi a helyzet a pickek trade-elésével? 3 korábbi tulaja lehet összesen a picknek, vagy csak egy évben? mintha úgy rémlene, hogy csak egy évben volt 3 a korlát, konkrétan a 3/12 miatt kérdem, hogy tudom-e cserélniWyatt
szeptemberben ne akarj már cserélni 😛

több mint 14 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
mi a helyzet a pickek trade-elésével? 3 korábbi tulaja lehet összesen a picknek, vagy csak egy évben? mintha úgy rémlene, hogy csak egy évben volt 3 a korlát, konkrétan a 3/12 miatt kérdem, hogy tudom-e cserélni