NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
at large nekem nem tiszta. oda kik kerülhetnek? miért pont ők?Ventura
ez a BCS-éra utolsó éve, már felesleges megtanulni mit miért 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
at large nekem nem tiszta. oda kik kerülhetnek? miért pont ők?

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Mondjuk, ha a Clemson végig megy a menetrenden és legyőzi év végén a Gamecocks-t, akkor kizárt, hogy ne kapják meg az egyik at-large helyet.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Bowl jósda:  www.sbnation.com/college-football/2013/11/3/5060878/bowl-projections-2013-predictions

A Wisconsin az Orange Bowlban akció kifejezetten szimpatikus.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
MarioAna 1 997
Nebraska bazdmeg, NEBRASKA!
Plusz még a tipszmikszemet is életben tartja 😀.

Burrow > Luck valaha is
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
még hozzászólok az általatok említett rangsoroláshoz.
furcsának találom, hogy a texas most a TCU megverése után sem került vissza a rangsorra.
a második héten kikapott a BYU-tól (ekkor 16-ak voltak), azután a harmadik héten az Ole Miss-től (ekkor már rangsorolva sem voltak, tehát 10 helyet minimum estek amit már akkor túl soknak találtam). kansas state, iowa state, és még a 10-ként rangosrolt, sokkal esélyesebbnek mondott oklahoma után sem lett rangsorolva. múlt héten a TCU 30-7-es legyőzése után sincs rangsorolva. vezetik a big12-őt. ma a kansas ellen játszanak. lesz a e rangsorolva........???

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a zene választás tökéletes 😊

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
tessék, hanggal együtt:
NCAA 2013 - Week 9 highlights (Kilencedik hét)

ha tetszett, lehetőségeitek szerint kérlek osszátok meg, ahol tudjátok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
elkészült a legújabb heti ÖF, csak a youtube volt annyira kegyes, hogy szépen le is némította a hangsávot... mindegy, egyelőre itt van a képi anyag, zenének az Arcade Fire Afterlife című számát használtam, nyomjátok be alá azt innen 😊 (aztán majd feltöltöm a videót máshova is)




---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Különösebb jelentősége nincs, de hogy az AP pollban milyen alapon előzi meg az Auburn a Clemsont... 😀😀 És az Auburn > Missouri sorrend is érdekes. De itt legalább a UCF beelőzte a Louisville-t.vassadi
Auburn meccset még csak kétszer láttam idén, bár az utóbbi 2-3 hétben nem. Nem tudom ők, hogy játszanak, de mi (Clemson) az utóbbi 3 hétben k*rva rosszak voltunk finoman fogalmazva. 😊Newman
Oké, hogy a Clemson sokáig szenvedett a Boston College és a Maryland ellen, de az Auburnnek is voltak ilyen meccsei hasonló kaliberű ellenfelekkel szemben (Washington State, Mississippi State). Ezen kívül szoros meccsen legyőzték a nem rossz Ole Misst és a defense-t csak nyomokban tartalmazó Texas A&M-et (csak zárójelben, egy sérült Manziellel); a Clemsonnak cserébe ott a nyitó fordulós, Georgia elleni siker - utólag már kijelenthetjük, hogy valamelyest túlértékelt volt a Dawgs az 5. hellyel, de ettől függetlenül nagyon is jó csapat volt az (a bizonytalan defense ellenére is), amíg nem jött a példátlan sérüléshullám (legyőzték ugyebár a South Carolinát és az LSU-t). Az Auburn is beleszaladt egy nagy pofonba; lehet, hogy magából az eredményből nem ez szűrődik le, de egy pillanatig nem volt kérdés az LSU elleni meccsük végkimenetele, és a Tigers (a louisianai) azért nem is ugyanaz a szint, mint a Florida State. Szóval az ellenfeleket összehasonlítva én nem látom értelmes okát annak, hogy miért kellett feltétlenül berakni az Auburnt a Clemson elé, a csapatok összképe alapján meg pláne. És ami külön vicces, hogy azután történt a helycsere, hogy Malzahnék egy C-USA-s pofozógépet (FAU) ütöttek ki. Na mindegy, igazából ahogy az elején is írtam, nincs különösebb jelentősége, csak érdekesnek találtam. Egyébként a BCS rangsornál mindkét human pollban előzi a Clemson az Auburnt, pontszámokat tekintve elég jelentős különbséggel.

Majd a Chick-fil-A Bowlon lerendezik egymással ezt a kérdést a tigrisek. 😊
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Nálam csak az Oregon, Bama, Ohio State veretlen. Az FSU-nál szerintem befigyel majd egy vereségDrip
Nézted a menetrendjüket? Óriási FSU haterként mondom, hogy ezt a szezon veretlenül lehozzák. (óriási meglepetés lenne nekem, ha nem)

Különösebb jelentősége nincs, de hogy az AP pollban milyen alapon előzi meg az Auburn a Clemsont... 😀😀 És az Auburn > Missouri sorrend is érdekes. De itt legalább a UCF beelőzte a Louisville-t.vassadi
Auburn meccset még csak kétszer láttam idén, bár az utóbbi 2-3 hétben nem. Nem tudom ők, hogy játszanak, de mi (Clemson) az utóbbi 3 hétben k*rva rosszak voltunk finoman fogalmazva. 😊

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
engem mondjuk még inkább foglalkoztat az a kérdés, hogy miért gondolták a kedves tévések, hogy a szezon két slágermeccsét (Oklahoma-Baylor és Oregon-Stanford) egyazon időpontra kell tenni, ráadásul csütörtök estére? ... 😊jjncaa
Most úgy csinálsz, mintha máskor nem is legalább három meccset néznél egyszerre.
Most csak kettő a feladat. Old meg!😉Fighting
Az korábban volt, most már szigorúan mindig csak egyet nézek egyszerre 😊 (kivéve mikor az egy időben futók közül többnél is szoros a végjáték)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Fighting 275 — Notre Dame fan
engem mondjuk még inkább foglalkoztat az a kérdés, hogy miért gondolták a kedves tévések, hogy a szezon két slágermeccsét (Oklahoma-Baylor és Oregon-Stanford) egyazon időpontra kell tenni, ráadásul csütörtök estére? ... 😊jjncaa
Most úgy csinálsz, mintha máskor nem is legalább három meccset néznél egyszerre.
Most csak kettő a feladat. Old meg!😉

Play like a champion today
több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
szegény Mizzou 😕, kíváncsi vagyok mi lesz, ha emberesen helybenhagyják a konf döntőben a Bamát 😛

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Különösebb jelentősége nincs, de hogy az AP pollban milyen alapon előzi meg az Auburn a Clemsont... 😀😀 És az Auburn > Missouri sorrend is érdekes. De itt legalább a UCF beelőzte a Louisville-t.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
én még mindig ott tartok, hogy a Louisville előre ment 1 helyet, a UCF meg maradt 😀😀😀 persze a South Florida és a UConn közt akkora eltérés van erőben, hogy ez érthető. Nem.

A Wisconsin meg bye weekkel tért vissza a 24. helyre, fenomenális!

több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
engem mondjuk még inkább foglalkoztat az a kérdés, hogy miért gondolták a kedves tévések, hogy a szezon két slágermeccsét (Oklahoma-Baylor és Oregon-Stanford) egyazon időpontra kell tenni, ráadásul csütörtök estére? ... 😊jjncaa
A bőség zavara. de hát nem sokan gondolták, hogy a Baylor ilyen jól áll majd a szezonnak ebben a részében.
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
engem mondjuk még inkább foglalkoztat az a kérdés, hogy miért gondolták a kedves tévések, hogy a szezon két slágermeccsét (Oklahoma-Baylor és Oregon-Stanford) egyazon időpontra kell tenni, ráadásul csütörtök estére? ... 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Átvettük a második helyet, a számítógépek szerették ezt a UCLA elleni győzelmet. Mondjuk az kicsit vicces, hogy van olyan formula, ami szerint a NIU előz minket. 😀Schleck
ezt hozzá:

As expected, Florida State's thin advantage in the BCS standings over Oregon is gone after one week. The Ducks, who were surprisingly ranked No. 3 last week, have now slipped into position to play in the BCS National Championship -- assuming both that they remain undefeated and that nothing else crazy happens the rest of the way. As always, expect crazy things to happen and know that going undefeated is very hard for anybody.

 bowl.hu/ncaa_rangsorjjncaa
Természetesen ebben igazad van. Bár én szerintem ha sikerül a Stanfordot ütni, akkor már meglesz a veretlen szezon. A többi meccsbe nem látom bele, hogy melyik okozhatna gondot, Utah, Arizona papíron nem lehet gond, a Civil War és a konf döntő pedig Eugene-ban lesz, ha addig minden jól megy.

Mondjuk az elég kellemetlen előjel, hogy legutóbb tavaly novemberben kerültünk fel a 2. helyre a BCS rangsorban és akkor is a Stanford meccs előtt.

több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Átvettük a második helyet, a számítógépek szerették ezt a UCLA elleni győzelmet. Mondjuk az kicsit vicces, hogy van olyan formula, ami szerint a NIU előz minket. 😀Schleck
ezt hozzá:

As expected, Florida State's thin advantage in the BCS standings over Oregon is gone after one week. The Ducks, who were surprisingly ranked No. 3 last week, have now slipped into position to play in the BCS National Championship -- assuming both that they remain undefeated and that nothing else crazy happens the rest of the way. As always, expect crazy things to happen and know that going undefeated is very hard for anybody.

https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Átvettük a második helyet, a számítógépek szerették ezt a UCLA elleni győzelmet. Mondjuk az kicsit vicces, hogy van olyan formula, ami szerint a NIU előz minket. 😀

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 995 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nálam csak az Oregon, Bama, Ohio State veretlen. Az FSU-nál szerintem befigyel majd egy vereség

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
undorító ez a bsc rendszer..braxa88
ezt az érettségi és felvételi topikba 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...