NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gondolom a Central Florida be fogja előzni a Louisville-t ha ugyanannyi győzelmük lesz.

Láttok rá esélyt, hogy a veretlen Fresno State és a veretlen NIU is a UCF előtt maradjon? Utóbbinak nem nagyon lehet már quality win-je, ami megugrasztaná őket. Maximum az kedvezne ha a legyőzőjük (South Carolina) elkezdi abálni a SEC mezőnyt.

több mint 10 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Jó tudni, hogy vannak dolgok, amik nem valtoznak, a bcs ranglista meg mindig nagyon szereti az Oregont...
Sebaj, hatha kicsit felrazza a fiukat, ez a mostani meccs kicsit mar fasultnak tunt. Bar abba szorakoztato belegondolni, hogy vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
Miután éppen két rangsorolt ellenfelet (közte a #3 csapatot) vert zsinórban az FSU 114-14-es összpontkülönbséggel, nem hiszem, hogy nagyon elferdült egy sorrend lenne ez. Az Oregonnak csak a Washington jutott, ez van. (Őket pedig az ASU legutóbb sokkal inkább bedózerolta, mint a Ducks, ami nem hivatkozási alap, csak érdekességként mondom.)
Lehet majd most bizonyítani az Oregonnak a UCLA-Stanford kiemelt páros ellen.

Pech amúgy (mármint a Ducks-Buckeyes párosnak), hogy az FSU-nak két kör múlva jön a jelenleg #7 Miami, akik egy mostani esetleges South Carolina elleni Mizzou vereség és a Stanford nem elképzelhetetlen Oregon State elleni idegenbeli veresége esetén 5. helyre is feljöhetnek. Márpedig a Miamit is agyon fogja verni a Seminoles, iszonyatosan túlértékeltek egy Florida és egy North Carolina elleni elleni kínkeserves win után. Al Golden az egyik kedvenc HC-m, nem kívánom nekik, de sztem egy oltári nagy kijózanító pofon jön hamarosan.

Az Ohio State fanok is kezdhetnék az összeesküvés-elméleteket gyártani mert 19 győztes meccs után egy 4. hely furán néz ki... Pedig a Wisconsin elleni win sokkal többet ér sztem, mint elsőre látszik. Nagyon állat a Badgers, egy Stave térdelésen és egy elrontott Buckeyes elleni 4. negyeden múlt sztem a veretlen szezonjuk.

A Baylor menetrend-erősségét meg hagyjuk már. Csodás a 70 pontos sorozat, csak már jöhetne egy közepesnél jobb csapat szembe velük. A Kansas State talán ilyen volt, hirtelen nem is volt dominancia, csak egy 446-445-ös yardarány. sztem jó helyen vannak, egyelőre.


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
 bowl.hu/ncaa_rangsor

vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
ez a Baylorra ugyanúgy igaz, akiket ráadásul az egy vereséges Stanford mögé voltak képesek rangsorolni, szóval a Pac-12 sajtója se annyira rossz már, sőtjjncaa
Voltunk mi már valaha is ennyire elöl? Szerintem nem, de erősíts meg JJ.
Baylorról van szó természetesen 😀Shawn84
a BCS-érában természetesen nem, 1953-ban volt a Bears harmadik szezon közben, a legjobb helyezés az év végén a kilencedik, ez 1951-ben jött össze


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
 bowl.hu/ncaa_rangsor

vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
ez a Baylorra ugyanúgy igaz, akiket ráadásul az egy vereséges Stanford mögé voltak képesek rangsorolni, szóval a Pac-12 sajtója se annyira rossz már, sőtjjncaa
Voltunk mi már valaha is ennyire elöl? Szerintem nem, de erősíts meg JJ.
Baylorról van szó természetesen 😀
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA rangsor | Bowl.hu
Történelmi áttekintés: http://bowl.hu/a_futballrangsorok


vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
ez a Baylorra ugyanúgy igaz, akiket ráadásul az egy vereséges Stanford mögé voltak képesek rangsorolni, szóval a Pac-12 sajtója se annyira rossz már, sőt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Jó tudni, hogy vannak dolgok, amik nem valtoznak, a bcs ranglista meg mindig nagyon szereti az Oregont...
Sebaj, hatha kicsit felrazza a fiukat, ez a mostani meccs kicsit mar fasultnak tunt. Bar abba szorakoztato belegondolni, hogy vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?Schleck
Balszerencsétek ráadásul, hogy a minden évben (legtöbbször indokolatlanul) agyonhypeolt FSU van előttetek.

több mint 10 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó tudni, hogy vannak dolgok, amik nem valtoznak, a bcs ranglista meg mindig nagyon szereti az Oregont...
Sebaj, hatha kicsit felrazza a fiukat, ez a mostani meccs kicsit mar fasultnak tunt. Bar abba szorakoztato belegondolni, hogy vajon mit vartak a csapattol, fenthagyni a kezdot es 100+ pontos meccseket?

több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
A válogatás remek, de ezektől a rock zenéktől kész vagyok. Ez valami iratlan szabály, hogy highlight videó alá rockot kell keverni? 😊GRAFI
sokkal jobb lenne Bruno Mars 😀braxa88
szerintem mehetne alá például hans zimmer féle komolyabb filmzenék, mint  www.youtube.com/watch?v=gn8z08xp-Ns , de tény, hogy gyorsabb és egyszerűbb behajintani a vágóprogramba a gépünkön levő betty love - itt vagyok veled zenét és társait.

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
A válogatás remek, de ezektől a rock zenéktől kész vagyok. Ez valami iratlan szabály, hogy highlight videó alá rockot kell keverni? 😊GRAFI
sokkal jobb lenne Bruno Mars 😀
több mint 10 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A válogatás remek, de ezektől a rock zenéktől kész vagyok. Ez valami iratlan szabály, hogy highlight videó alá rockot kell keverni? 😊
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
na most az egyszer még nem várok a megosztással a cikk felkerüléséig, szerintem egész jó lett, ha tetszik, dobjatok rá egy lájkot, ahol lehet



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Sport Illustrated félidei All-American válogatottja:
 sportsillustrated.cnn.com/college-football/photos/1310/2013-midseason-all-america-team/1/
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
nem jött be a motivációs technika 😊





ncaa podcast és válogatás a múlt forduló legjobb jeleneteiből holnap


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 639
a legostobább játék:

 mgoblog.com/content/picture-pages-dumbest-play-history-football

choose life
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Mizu van Biletnikoff-ügyben:  collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/10/13/mid-season-biletnikoff-check-whos-leading-the-pack/

és Butkus-ügyben:http://collegefootballtalk.nbcsports.com/2013/10/13/mid-season-butkus-check-whos-leading-the-pack/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
Itt a podcast, ha esetleg valaki más topicban nem vette volna észre
https://bowl.hu/images/cache/uploads/514648cfa169aa9a1066f5247dae3858.jpg
NCAA körkép, 6-7. játékhét | Bowl.hu
Új sorozatunkban hétről-hétre videós összefoglalóval, podcasttel és programajánlóval jelentkezünk.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Osztom Fucu véleményét szerintem is nagyon rendben van! Csak így tovább!
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
ez kurva jó JJ és nem csak a kezdés miatt mondom 😊Fucu
a hangsávot elrontottam viszont, de legalább tudom mi a gond, legközelebb jobb lesz


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
ez kurva jó JJ és nem csak a kezdés miatt mondom 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
jj! nincs majd kedved csinálni egy ilyen hasonló "félidei" rövid összefoglalót a top 25-ről (meddig juthatnak, stb.)?
 bowl.hu/forum/ncaa_-_altalanos_temak/ncaa_csevego?oldal=29#575786Ventura
idézd be a kommentet, mert így nem jön be



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
jj! nincs majd kedved csinálni egy ilyen hasonló "félidei" rövid összefoglalót a top 25-ről (meddig juthatnak, stb.)?
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NCAA csevegő - NCAA - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 856 — no es importante
már töltődik fel TeCsőre a bowl.hu-s olvasóknak készített EXKLUZÍV videó-összefoglaló a múlt hét legszebb jeleneteiből, ezen a linken lesz elérhető 😊
 www.youtube.com/watch?v=9ZqSR9bNxQM

holnap csinálunk beharangozóval egybekötött podcastet is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azt gondolom, hogy ettől Amerika...toxique
mármint 'Murica

több mint 10 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns

Lehet, hogy a többségetek már látta, de...
Azt gondolom, hogy ettől Amerika... Go Huskers!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Érdekesség: egy most megrendezésre kerülő Oregon-Baylor meccs over/underje rekordot jelentő 92 pont lenne a fogadóirodáknál.