NCAA csevegő

34 feliratkozó

több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
toltam pár magyar megfelelőt, nézzétek azért át 😊


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
próbaképp regeltem flattr-re (https://flattr.com/profile/jjncaa), ami miatt a blogomat vissza kellett állítani a dinamikus nézet helyett régi sablonra

remélem így se vészes az eredmény: http://jjncaa.blogspot.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Csak 17 csapatnál nem volt változás a 9 fős edző stábban az első osztályban:

B.Y.U., Colorado, Florida State, Georgia, Louisiana Tech, Louisiana-Lafayette, Miami (Fla.), Miami (Ohio), Michigan, Michigan State, Mississippi State, Northwestern, Oregon, Texas, U.N.L.V, Virginia, Virginia Tech.
DoM
Army valószínűleg azért nincs a felsorolásban, mert katonai akadémiáknál nagyobb lehet az edzői stáb
a Black Knights mellett az Oregonnál nem volt 2009 óta egyetlen edzőváltás sem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Csak 17 csapatnál nem volt változás a 9 fős edző stábban az első osztályban:

B.Y.U., Colorado, Florida State, Georgia, Louisiana Tech, Louisiana-Lafayette, Miami (Fla.), Miami (Ohio), Michigan, Michigan State, Mississippi State, Northwestern, Oregon, Texas, U.N.L.V, Virginia, Virginia Tech.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Felmerült a redshirt téma a usc topikban. Valaki tökéletesen leírná? mert az enyém nem biztos, hogy helytállóHabi
Ugyanúgy folytatja a felkészülést év közben, mint a csapat többi játékosa, edzhet, ott van a megbeszéléseken stb. viszont év közben egyetlen egy meccsen sem léphet pályára. Olyan újoncoknál szokták ezt ellőni, akiknek a posztjukon túl sok vetélytársa van, így esélytelen, hogy első évében pályára kerüljön vagy fizikailag, technikailag, szellemileg még nincs kész a középiskolából éppen kikerült játékos. Ez tehát edzői döntés és utólag érvényesítik tudtommal, tehát az idény előtt nem kell leadni egy redshirted játékosok nevéből álló listát, amiről aztán már le sem lehet kerülni.

Másik eset, amikor egy játékos súlyos sérülést szenved, és az idényben legfeljebb 30%-nyit játékidőt töltött a pályán. Ő is lehet redshirt játékos. Értelemszerűen itt nem a freshmanek lehetnek érintettek.

Az egész rendszer lényege, hogy a redshirted idény nem számít bele abba a négy évbe, amit egy játékos az egyetemi csapatnál játékkal tölthet.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
Felmerült a redshirt téma a usc topikban. Valaki tökéletesen leírná? mert az enyém nem biztos, hogy helytállóHabi
bemásolom ide is 😂 In a redshirt year, a student athlete may attend classes at the college or university, practice with an athletic team, and dress for play but he or she may not compete during the game.
tehát az adott játékos folytathatja tanulmányait, járhat edzésre, így focival foglalkozott abban az évben, ez beleszámít a kötelező 3 évbe, így az összesen 3 éve alatt megvolt neki végülis az, hiába csak 2 évet játszott mérkőzéseken. ezért látni néha redshirted sophomore-t a drafton (aki, ha nem lett volna redshirted, akkor Junior lenne) http://en.wikipedia.org/wiki/Redshirt_(college_sports)


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Felmerült a redshirt téma a usc topikban. Valaki tökéletesen leírná? mert az enyém nem biztos, hogy helytálló


JT Daniels fan
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
way too early top 25 take two: http://espn.go.com/college-football/story/_/id/7537531/usc-trojans-earn-top-spot-latest-2012-look
OklahomaState szerintem lejjebb kéne hogy legyen, Longhorns-nál csak művelnek valamit tavasszal, hogy feljebb legyenek. schedule-okat még nem néztem.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
Jövőre a Digi Sport szerintetek közvetíti újra az NCAA?Béczkó
IgenJJ
Váá, jó hír!!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Mikor derült ez ki? Honnan lehet tudni?Béczkó
A nagydöntő végén mondták a kommentátorok


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Mikor derült ez ki? Honnan lehet tudni?
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Jövőre a Digi Sport szerintetek közvetíti újra az NCAA?Béczkó
Igen


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Béczkó 1 264
Jövőre a Digi Sport szerintetek közvetíti újra az NCAA?
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
Talán túlzás azt állítani, hogy Joe Nocera, a NYT eddig főleg gazdasági kérdésekkel foglalkozó kolumnistája kereszteshadjáratot indított az NCAA ellen, de tény, hogy az utóbbi hetekben számos cikket szentelt - egyedi történeteket használva illusztráció gyanánt - bizonyos, a szervezet szabályrendszerébe kódolt igazságtalanságoknak, az egyetemista atléták kihasználásának.

http://topics.nytimes.com/top/opinion/editorialsandoped/oped/columnists/joenocera/index.html?inline=nyt-per

"I have since learned that N.C.A.A. rules allow a coach to give an athlete a bagel, but if it has cream cheese on it, that is a violation of amateurism. Oh, and here’s another doozy: Last year, a track athlete at the University of New Hampshire had to travel for a weekend meet. The only problem was, she had a three-month old baby who was still nursing. The coach decided to let the woman bring her baby to the meet so she could nurse him. The N.C.A.A. ruled that this was an “improper benefit” to the athlete, and sanctioned both her and the track team."

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
RSS-t nem ismerem/használom.GRAFI
akkor kezd el

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Ha a twittereden is posztolva lesznek, akkor oké. RSS-t nem ismerem/használom.GRAFI
a twitter a gyorshírek helye, ha viszont találok/csinálok egy-két jobb videót, vagy épp írni akarok pár sort mondjuk a kezdődő college baseball szezonról, akkor azt meg a blogra postolom 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha a twittereden is posztolva lesznek, akkor oké. RSS-t nem ismerem/használom.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Király. Egy twitter feedet nem lehet hozzá csinálni? Csak hogy nem maradjak le semmiről.GRAFI
Twitternek ott a sajátom, ha az rss feedre gondolsz, akkor arra a dinamikus menüsor jobb szélén tudsz feliratkozni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Király. Egy twitter feedet nem lehet hozzá csinálni? Csak hogy nem maradjak le semmiről.
több mint 12 éve
JoeyB Houston Texans California Golden Bears 347 — Texans fan
új project a twitter mellé: http://jjncaa.blogspot.com
valószínűleg csak videókat és hasonlókat fogok feldobálni, de ezzel a dinamikus nézettel tetszik a blogger, szerintem nagyon szép a magazine és a flipcard opció isJJ
Én is meglepődtem hogy milyen igényes a blogspot, nem erre emlékeztem.


Twitter: azajoey
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
új project a twitter mellé: http://jjncaa.blogspot.com
valószínűleg csak videókat és hasonlókat fogok feldobálni, de ezzel a dinamikus nézettel tetszik a blogger, szerintem nagyon szép a magazine és a flipcard opció is


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Senior Bowl-t nem rakták még fel 10yardra, szerintem nem is fogják. Tudtok mondani egy oldalt ahonnan letudnám tölteni? 😊Hall Of Green
felfogjákJJ
remélem igazad lesz. csak ilyenkor már bőven fent szokott lenni, azért furcsa hogy most nincs

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
Senior Bowl-t nem rakták még fel 10yardra, szerintem nem is fogják. Tudtok mondani egy oldalt ahonnan letudnám tölteni? 😊Hall Of Green
felfogják


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
Senior Bowl-t nem rakták még fel 10yardra, szerintem nem is fogják. Tudtok mondani egy oldalt ahonnan letudnám tölteni? 😊

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 841 — Amerikai sportok rajongója
Igy majdnem egesz evben van minosegi focim, semmi kompromisszumot nem kell kotnom, hogy ki kene hagynom az NFL szezon alatt barmit is.zavi27
NFL- és NCAA-meccseket ritkán rendeznek egyazon időpontban.vassadi
Az igaz, de 2-3 nap alatt, szombattol-szerdaig mondjuk keptelen lennek, heti 3-4-5 NFL meccs mellett, meg fordulonkent 4-5 NCAA meccset is megnezni, nem is elveznem mar annyira. Utana meg a eszetlen hajtas utan 7 honapig foci nelkul maradnek?! Nekem jo ez igy nagyon! Foleg hogy meg van egy segedem is, igy egyutt ossze tudjuk hetente ollozni a 3-4 heti tenyleg legjobb, legerdemesebb derbit, nem kell streamek kozott ugralni, hogy na innen leptem mert ez szar meccs volt, megnezem a veget a masiknak. Szoval nalam a szakertok mellett nem hiszem hogy tobb teljes meccset neznenek sokan NCAA-bol., megspekelve a College Gamedayel identol, meg az of Gameday Finalell😊