NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Week 4

1 feliratkozó

több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
streamek ITT:
 forum.wiziwig.eu/threads/91271-2014-NCAA-Football-Week-4-Streaming-amp-Discussion
abc, CBS, CW, FOX, NBC:  www.ustvnow.com/ (reg amerikaiként)
Pac-12 Network:  xrxs.net/video/live-p12netw-4728.m3u8 (letöltés -> megnyitás VLC-ben)

teljes mérkőzések felvételről:  noonkick.com/
beharangozó, összefoglaló:  ncaahu.wordpress.com/
score center:  www.cbssports.com/collegefootball/scoreboard
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
ott van a linkek között a ustvnow, azt használd, nagyon jó, figyelj arra hogy amerikaiként regelj, mert akkor ingyeneszsotyi
már megvan de az meg vmiért laggoltDrip
Állítsd lejjebb a képminőséget, még a low quaility is van olyan szinten, mint egy átlagos stream


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
ott van a linkek között a ustvnow, azt használd, nagyon jó, figyelj arra hogy amerikaiként regelj, mert akkor ingyeneszsotyi
már megvan de az meg vmiért laggolt

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
kösz a linkeket de ez a utah return td se volt rossz 😊

több mint 10 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
ott van a linkek között a ustvnow, azt használd, nagyon jó, figyelj arra hogy amerikaiként regelj, mert akkor ingyenes

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
 www.vipleague.me/american-football/251183/2/florida-at-(3)-alabama-live-stream-online.html
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézniDrip
 www.ustvnow.com/ ezen tökéletesen megy hd-ben ha regisztrálsz.

több mint 10 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 946 — Undertaker of the Cleveland graveyard
nekem egyik bama link sem akar működni úgyhogy kénytelen vagyok a utah-michigant nézni

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕Greengo
Kinek ? xDSixo67
Na mégis.... 😊 Amúgy ettől a meccstől kezdve lesz érdekes a Bama sorsolása. Csupa móka és kacagás. 😀Greengo
Egyenlőre úgy tűnik ,hogy a floridának 😊

több mint 10 éve
zsemlezs New England Patriots Ole Miss Rebels 175
Csak most tudtam bekapcsolódni a Florida-Bama meccsbe, egyből egy fumble return TD 😀

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕Greengo
Kinek ? xDSixo67
Na mégis.... 😊 Amúgy ettől a meccstől kezdve lesz érdekes a Bama sorsolása. Csupa móka és kacagás. 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕Greengo
Kinek ? xD

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Na ne. Fumble...és visszahordják TD-re. Ébresztő! Nehéz meccs lesz .
Oké kilépett, de 1 yardról az meglesz. 😕


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 811
Így nem lesz könnyű...
több mint 10 éve
Brian 70
nem hiszem el...annyira nyugodtan mozognak az ellenfél elkapói...jobbnál jobb passzokat kapják, hiába próbálunk blitzelni, alig tudja a DL-LB nyomás alá helyezni az ellenfél irányítóját
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.wiz1.net/channel53valakis
Ott a kiemelt linkben a wiziwig fóruma, nehéz ennél jobban szem elé raknibaggio
Köszönet!
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Ha nem lenne Jackson és Williams sérült, Perry pedig eltiltott, Washington valószínűleg 0 defensive snapet kapna a meccsen, vagy maximum garbage time-ban lépne pályára. Tudták, kire kell játszani.
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
A North Carolina @ East Carolina is nagyon jól indul, remek a hangulat a 10-7-es Tar Heels vezetés ellenére


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 679 — no es importante
Az Old Dominion történelme első C-USA meccsén megverte idegenben egy utolsó másodperces mezőnygóllal a csoport címvédőjét, a Rice-tbaggio
Taylor Heinicke személyében elég jó QBjuk van. Remélem idén leteszi az FBSben is a névjegyét a Monarchs.

Jut eszembe Baggio, nem tudod hol érdemes linket keresni az idei FCS szezon toronymagasan legkiemelkedőbb non-konf. meccséhez, a North Dakota State - Montanahoz?iktriad
Ott a kiemelt linkben a wiziwig fóruma, nehéz ennél jobban szem elé rakni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Jó meccs lesz ez.

több mint 10 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Áhh ez csúnya volt. Nagyon üresen maradt a gátőr elkapója.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Az Old Dominion történelme első C-USA meccsén megverte idegenben egy utolsó másodperces mezőnygóllal a csoport címvédőjét, a Rice-tbaggio
Taylor Heinicke személyében elég jó QBjuk van. Remélem idén leteszi az FBSben is a névjegyét a Monarchs.

Jut eszembe Baggio, nem tudod hol érdemes linket keresni az idei FCS szezon toronymagasan legkiemelkedőbb non-konf. meccséhez, a North Dakota State - Montanahoz?iktriad
 www.wiz1.net/channel53

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az Old Dominion történelme első C-USA meccsén megverte idegenben egy utolsó másodperces mezőnygóllal a csoport címvédőjét, a Rice-tbaggio
Taylor Heinicke személyében elég jó QBjuk van. Remélem idén leteszi az FBSben is a névjegyét a Monarchs.

Jut eszembe Baggio, nem tudod hol érdemes linket keresni az idei FCS szezon toronymagasan legkiemelkedőbb non-konf. meccséhez, a North Dakota State - Montanahoz?
több mint 10 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Empty set, wideout pozícióból induló RB-nek ment a passz fly route-on. Alabama-meccsen nem sok ilyet lehetett látni eddig. Kiffinnek is jár a vállveregetés.vassadi
szép play volt tényleg, de a safety vajon mire gondolt?


JT Daniels fan
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 612
Empty set, wideout pozícióból induló RB-nek ment a passz fly route-on. Alabama-meccsen nem sok ilyet lehetett látni eddig. Kiffinnek is jár a vállveregetés.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 704 — LIGHTS OUT!
Huh majdnem egy gyors válasz a Floridától.