NFL csevegő
82 feliratkozó
több mint 4 éve
Bocs de rohadtul nem, pláne, hogy én voltam a legnagyobb Foles mániás az egész itteni Eagles bagázsban. Lehet ez is nyírta ki a topicot félig meddig, hogy állandóan őt védtem 😉 😛 (azért Eagles fanok erősítsetek meg, hogy nem 😊) Bízva bíztam benne, hogy a Jaxnél aztán a Bearsnél esetleg mégis összejön neki valami, sajnos ez nem jött be. Épp "szakmailag" nem volt eleinte Wentzzel nekem se bajom, pláne a 2017-s év után nehezen is lehetett, de a kövi évben elég hamar érződött, hogy nem tud tanulni a hibáiból és vmi nem stimmel vele... Nem örültem a Hurts húzásnak, de utólag azt mondom remek meglátás volt (bármi lesz később) .dandeSzóval a későbbiek ismeretében, _utólag_ már érezted, hogy 2017 egy kamu év volt (szerinted)?
Most hogy állsz Hurts-el? Érzel már valamit abból, hogy mit fogsz majd jövőre érezni? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Azért a Mile High-on a fél csapatot odaadnánk egy Lawrence féle QB-ért jelenleg. Bónusznak egy hitvány HC-t is tudunk küldeni, akit DC-ként még újra lehet hasznosítani talán.
több mint 4 éve
Jogos. 😊(Luck nagyjából az egyetlen rookie irányító az utóbbi nem is tudom hány évben, akit ledraftolt egy 2-14-es sz*r csapat, és utána egyből playoffba vezette őket, hátára véve a csapatot.)Matt Ryan say hello!
peterk2005
peach


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Azert tiltok le valakit, mert nem vagyok ra kivancsi, de koszi, hogy bemasoltad. 😀Nem vagyok pszichológus nem tudom hogy egy ember hozzállása fejelszthető-e, de azt tudom, hogy ha egy rookie évet más irányítók veterán éveivel hasonlítasz össze, anéklül hogy valójában verdictet akarnál mondani, akkor azt ugyanúgy félre fogják érteni, mintahogy Lawrence állítja hogy félreérted az ő tavaszi nyilatkozatát...
Es akkor ajanlanek is nektek nemi szovegertes gyakorlast, mert hogy verdiktet sehol senkirol sem irtam, es egy szoval sem emlitettem olyat, hogy a gyerek bust, mar nem is lesz jobb es kidobott pick volt, az is biztos.
De ilyen az, ha azt olvassatok, amit akartok, kiforgatjatok a szavakat es megalkotjatok a sajat verziotokat. 😀
De reszemrol tema lezarva, majd terjunk vissza ra harom ev mulva, akkor mindenki okosabb lesz.
Stez
És mivel egy homogén közegben írok nemverbális kommunikációs eszközök nélkül, szükségét érzem explicite leírni, hogy nem fogalmaztam meg véleményt Lawrenceről, a hozzállásáról vagy a jövőjéről
Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now
Nothing is more permanent than a temporary solution
If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
The world is made of 2 types of people. Those who can extrapolate from incomplete data
több mint 4 éve
(Luck nagyjából az egyetlen rookie irányító az utóbbi nem is tudom hány évben, akit ledraftolt egy 2-14-es sz*r csapat, és utána egyből playoffba vezette őket, hátára véve a csapatot.)Matt Ryan say hello!
peterk2005
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Bocs de rohadtul nem, pláne, hogy én voltam a legnagyobb Foles mániás az egész itteni Eagles bagázsban. Lehet ez is nyírta ki a topicot félig meddig, hogy állandóan őt védtem 😉 😛 (azért Eagles fanok erősítsetek meg, hogy nem 😊) Bízva bíztam benne, hogy a Jaxnél aztán a Bearsnél esetleg mégis összejön neki valami, sajnos ez nem jött be. Épp "szakmailag" nem volt eleinte Wentzzel nekem se bajom, pláne a 2017-s év után nehezen is lehetett, de a kövi évben elég hamar érződött, hogy nem tud tanulni a hibáiból és vmi nem stimmel vele... Nem örültem a Hurts húzásnak, de utólag azt mondom remek meglátás volt (bármi lesz később) .Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Hurts. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Minshewval pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette beleJátsszuk azt, hogy 2017 van. Kicserélek a postodban két szót. Csak kettőt. 😊
dande
"Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Wentz. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Foles-al pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette bele".
Hiaba idezel, nem latom, mit irsz, ugyhogy a jovoben ne faradj vele, koszi. 😀Csak a tényeket. De igazad van, azok téged nem zavarnak, ha látod őket, ha nem, úgyhogy tényleg feleslegesen fáradtam. 😀
Stez
peterk2005
Biztos ha nagyon utána nézel találsz esetleg egy-két hsz-t amivel esetleg ennek ellenkezőjét tudnád bizonyítani, amiket indulataimban írtam, de hideg fejjel Foles nálam (pláne emberileg) >>>>>> Wentz (még ha erről Ik mást is gondol és vhol jogosan elege volt belőle 😊) Sorry 😊
több mint 4 éve
Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Hurts. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Minshewval pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette beleJátsszuk azt, hogy 2017 van. Kicserélek a postodban két szót. Csak kettőt. 😊
dande
"Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Wentz. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Foles-al pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette bele".
Hiaba idezel, nem latom, mit irsz, ugyhogy a jovoben ne faradj vele, koszi. 😀Csak a tényeket. De igazad van, azok téged nem zavarnak, ha látod őket, ha nem, úgyhogy tényleg feleslegesen fáradtam. 😀
Stez
Ha Manning a szint, akkor Luck se csinált extrát. Amúgy Luck is alulteljesített a hatalmas tehetségéhez képest. Én bírtam nagyon, megszakadt a csapatért, de a mezőnyből nem tudta kiemelni őket, pedig ő volt A QB. Aztán alig nyert, mert...miért is? Ja, nem volt körülötte csapat.Erm... Az a helyzet, hogy éppen fordítva van. Ha az a szint, hogy már rookie évében vállára vegye a csapatot és a sz*rból is várat építsen, akkor csak Luck csinált extrát, senki más. Még maga Manning se. 😀
Willie Parker
(Luck nagyjából az egyetlen rookie irányító az utóbbi nem is tudom hány évben, akit ledraftolt egy 2-14-es sz*r csapat, és utána egyből playoffba vezette őket, hátára véve a csapatot.)
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Azert tiltok le valakit, mert nem vagyok ra kivancsi, de koszi, hogy bemasoltad. 😀Es akkor ajanlanek is nektek nemi szovegertes gyakorlast, mert hogy verdiktet sehol senkirol sem irtam, es egy szoval sem emlitettem olyat, hogy a gyerek bust, mar nem is lesz jobb es kidobott pick volt, az is biztos.
De ilyen az, ha azt olvassatok, amit akartok, kiforgatjatok a szavakat es megalkotjatok a sajat verziotokat. 😀
De reszemrol tema lezarva, majd terjunk vissza ra harom ev mulva, akkor mindenki okosabb lesz.
több mint 4 éve
Hiaba idezel, nem latom, mit irsz, ugyhogy a jovoben ne faradj vele, koszi. 😀Tessék:
Stez
"Manning a rookie évében nem farigcsált senkiből semmit. 3-13-al végzett, és megdöntötte a rookie INT rekordot. Rodgers meg törölközőt hordott, három évig a pályát sem látta. Burrownak volt futója és voltak elkapói. Nem Chase ott az első aki el tudja kapni a labdát. És sérüléséig 2-7-1 volt a mérlege amikor lesérült - az első szám a győzelmek száma - és közben nem faragott egy kukásból sem elkapót. És a jó meccsei mellett voltak nagyon rossz meccsei is.
Úgy bírom amikor egy év után verdiktet mondunk egy tehetségről. Akár pro, akár kontra. Főleg, ha az egy nyári interjú alapján történik. Akkor csak igaz lehet. 😀"
Igazából ugyanazt, mint én párral korábban.
Szerkesztette: tenorx
több mint 4 éve
Hiaba idezel, nem latom, mit irsz, ugyhogy a jovoben ne faradj vele, koszi. 😀
több mint 4 éve
Big Ben takes a final lap around Heinz Field.
— NFL (@NFL) January 4, 2022
What a moment for Pittsburgh. pic.twitter.com/AzU1AtwkFI
több mint 4 éve
Hagyjuk mar ezt a mi van, mi nincs cimu kamueloadast. Manning meg a kukasbol is jol kinezo elkapot faragott, Brady sokszor nevenincs elkapokkal nyert mrg mindent, Rodgersnek evekig volt maximum egy ertekelheto elkapoja, sokszor annyi sem, Lucknak eleteben nem volt tamadofala. De tavaly Burrownak sem volt semmi supportja, megis korrektul jatszott a seruleseig.Manning a rookie évében nem farigcsált senkiből semmit. 3-13-al végzett, és megdöntötte a rookie INT rekordot. Rodgers meg törölközőt hordott, három évig a pályát sem látta. Burrownak volt futója és voltak elkapói. Nem Chase ott az első aki el tudja kapni a labdát. És sérüléséig 2-7-1 volt a mérlege amikor lesérült - az első szám a győzelmek száma - és közben nem faragott egy kukásból sem elkapót. És a jó meccsei mellett voltak nagyon rossz meccsei is.
Ha valaki tenyleg egy korszakos zseni, es elegge intelligens, akkor o a rossz csapatbol is legalabb kozepeset csinal, netan jot.Stez
Úgy bírom amikor egy év után verdiktet mondunk egy tehetségről. Akár pro, akár kontra. Főleg, ha az egy nyári interjú alapján történik. Akkor csak igaz lehet. 😀
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Egy kis betekintés nemcsak Eagles fanoknak 🙂eu.delawareonline.com/story/sports/nfl/eagles/2022/01/03/eagles-nick-sirianni-explains-play-delaware-wilmington-wft-covid-jalen-hurts-growth/9025382002/
több mint 4 éve
Linkeljétek már be ezt az állítólagos Lawrence videót, mert kíváncsi vagyok rá.Erről az interjúról van szó, amiben pl. elmondja, hogy az akkor menyasszonyában, most feleségében sokkal jobban duzzad a versenyszellem, mint benne és arról is beszél, hogy nem csak a futballról szól az élete.
Solymi
www.si.com/nfl/2021/04/14/trevor-lawrence-magazine-cover-story-daily-cover
3 nappal később így reagált egyes emberek zúgolódására, de ezt Stez már láthatóan nem olvasta....
It seems as if people are misreading my sentiment.
— Trevor Lawrence (@Trevorlawrencee) April 17, 2021
I am internally motivated - I love football as much or more than anyone. It is a HUGE priority in my life, obviously. I am driven to be the best I can be, and to maximize my potential. And to WIN. (1/3)
Everything that comes with it. The work, the team, the ups and downs. I am a firm believer in the fact that there is a plan for my life and I’m called to be the best I can be at whatever I am doing.
— Trevor Lawrence (@Trevorlawrencee) April 17, 2021
Thanks for coming to my TedTalk lol. 🙌🏼
Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Hurts elől eltakarítottak egy zsarnokot meg egy egoista balfaszt, azaz Pedersont és Wentz-et.De most mièrt akarod, hogy a Iket meg a többi Jax fant bántsam 😉 de azt tartom, hogy Hurts a lehetőségeihez kèpset itt is többet kihozott volna magából. Csak ugye ezt bizonyítani nem lehet 😁Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Hurts. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Minshewval pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette beleAz Eagles egy elit szórakozóhely a Jax féle kuplerájhoz képest.
dande
Szerinted Lurie v Khan a jobb tulaj?
Szerinted Roseman v Baalke a jobb GM?
Szerinted Sirianni v Meyer a jobb HC?
Willie Parker
dande
Annyira bíztak benne, hogy a nyakára hozták az egyik legjobb potenciális backupot, Minshewt.
Neki mi veszítenivalója van? Én sztem ő élvezi a helyzetét, h játszhat, kb minimális téttel, de kb bármikor lecserélik, ha elérhető lesz egy jobb.
Lawrencetől kb megváltást vártak, úgy, hogy hoztak neki egy zsarnokot és már itt volt egy egoista balfasz, azaz Meyer meg Baalke.
Annyira bíztak benne, hogy hoztak neki egy Etiennet és kb semmi mást.
Neki sok veszítenivalója van, minden mozdulatát górcső alá veszik, a megítélése miatt nagy téttel játszik (lehet-e franchise QB). Őt nem cserélik le, legalábbis az újoncszerződése alatt nem.
Nem egyforma helyzet.
Az lehet, h Hurts kihozná magából a maximumot, ami elég lenne egy győzelemre is, de ha gondolatban kicseréled őket, akkor nem kérdés, h melyik csapatnak hol a plafonja...
több mint 4 éve
Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Hurts. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Minshewval pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette beleLinkeljétek már be ezt az állítólagos Lawrence videót, mert kíváncsi vagyok rá.
dande
Amúgy meg az érettséghez nem tartozik az hozzá, hogy nem teszi magát tönkre a pályán, ha látja, hogy felesleges?
Ez nem azt jelenti, hogy ha nem kell, akkor nem hajt vagy nem teszi meg az extrát, hanem max. csak azt, hogy ne akarják tőle várni a megváltást (aka Luck) egy személyben, mert nem fogja kicsinálni magát.
Amúgy meg Brady igenis system-QB volt az elején és ez segített neki, hogy kiteljesedjen.
BB se tudta mi van a kezei között, azt látta, hogy itt egy srác aki nyomás alatt is pontosan dob, csak az adott playre koncentrál, megnézi mi lesz belőle.
Ugyanez a szerep volt Jimmy G is, akiből sztem a Patsben többet ki tudtak volna hozni, bár a sérülése miatt lehet, hogy mentálisan már nem annyira erős.
Mac Jones meg jónak tűnik eddig, de várjuk ki a 2-3. évét. Én úgy látom, hogy sokszor elfárad fejben, mert rátolják a különböző védelmeket, de valszeg BB is trenírozza ezerrel, viszont fejlődik.
Akárhogy is sikerül neki ez az év, a holtszezonban még nagyobbat fejlődhet, főleg ha szerez neki a csapat elkapókat is.
Lawrencenél én még várnék egy-két évet, ez a Meyer-éra egy szopás volt és lehet ő se akarja magát a Jagsben tönkretenni, ha nem hoznak neki egy jó HC-t. JMD adná magát, kérdés milyen rendszert akarna meghonosítani, de akár Dabollt is betolnám, habár nem tudom, hogy ő mennyire akar HC lenni vagy mennyire alkalmas.
Az viszont látszik, hogy jobban kontrollálja magát és érti a BB féle filozófiát. Plusz, meg kell hagyni, jól összerakta ezt a Bills O-t és játékokat, na meg mit hoztak ki Allenből a 4-5. évére...
több mint 4 éve
De most mièrt akarod, hogy a Iket meg a többi Jax fant bántsam 😉 de azt tartom, hogy Hurts a lehetőségeihez kèpset itt is többet kihozott volna magából. Csak ugye ezt bizonyítani nem lehet 😁Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Hurts. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Minshewval pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette beleAz Eagles egy elit szórakozóhely a Jax féle kuplerájhoz képest.
dande
Szerinted Lurie v Khan a jobb tulaj?
Szerinted Roseman v Baalke a jobb GM?
Szerinted Sirianni v Meyer a jobb HC?
Willie Parker
több mint 4 éve
Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Hurts. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Minshewval pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette beleAz Eagles egy elit szórakozóhely a Jax féle kuplerájhoz képest.
dande
Szerinted Lurie v Khan a jobb tulaj?
Szerinted Roseman v Baalke a jobb GM?
Szerinted Sirianni v Meyer a jobb HC?
több mint 4 éve
Nyilván nagyon sarkos, amit Stez ír, de ami a hozzállás fontosságára utal abban igaza van. Most nem konkrétan TLawra gondolok mert nem ismerem annyira azt amire Stez utal. De ott van pl Hurts. Mèg mindig nem tudni hosszú távon mi lesz belőle, lehet el is èrte a határait, Minshewval pl elkèpzelhető szakmailag előrèbb lennènk, de a hozzáállásával, az elkötelezettségèvel olyan szinten maga mellett tudja a csapatot, hogy az felül emeli a gyengesègein is. Nem keres kifogást, nem csak dumál, láthatóan dolgozik rajta, hogy jobb legyen. Ez sok mindennèl többet èr. Mondom, lehet, már kèt meccs múlva kifullad, jövőre kevès lesz, de amit idèn adott ès hozzátett azt kevèsbè cserèlnèm el bármièrt. Igen ebbe segítette a HC OC stb is, de a jelentős rèszèt ô maga tette bele
több mint 4 éve
Na, akkor pls masold, hol irtam olyat, hogy lehuto. Ja, hisz sehol, csak a szamba adsz szavakat. Akkor a reszemrol a tema lezarva, hiszen ha a szovegetertelmezes nem megy, akkor beszelgetni sincs ertelme.Akkor minek minősíted pontosan? Nagyképű? Lusta? Beleszarom? Tehetségtelen?
Stez
Magyarázd el kérlek.
több mint 4 éve
Doug Marrone legalább hagyta volna dolgozni, nem a faszméregetés lett volna a standard elfoglaltság. Talán tanult volna valami hasznosat is.Marrone-t Coughlin választotta ki Shao helyett, amikor kvázi újra de facto GM lett, szóval az nem is Khan pickje volt. Egyébként még Doug volt a legközelebb az átlagoshoz, ami mindent elmond az elmúlt 10 évről Jacksonvilleben.
Nekem baromi nagy csalódás Meyer, én azt hittem, hogy ő mentor lesz, nem imperátor.
Willie Parker
több mint 4 éve
Na, akkor pls masold, hol irtam olyat, hogy lehuto. Ja, hisz sehol, csak a szamba adsz szavakat. Akkor a reszemrol a tema lezarva, hiszen ha a szovegetertelmezes nem megy, akkor beszelgetni sincs ertelme.
több mint 4 éve
Doug Marrone legalább hagyta volna dolgozni, nem a faszméregetés lett volna a standard elfoglaltság. Talán tanult volna valami hasznosat is.Ha en lennek a tulaj, es a frissen kivalasztott 1/1esem tartana ilyen eloadast, elegge el lennek keseredve, hogy biztos ez a srac, ezzel a felfogassal lesz e az, aki a kovetkezo 15 evben felemeli a franchise-t.Ha én lennék a Jags tulaja, inkább kurvára elszégyellném magam, hogy 10 év alatt nem találtam egy legalább átlagos HC-t vagy GM-t. Ha megtartja AZ EGÉSZ KIBASZOTT NFL ÁLTAL MEGVETETT Baalket GM-nek még egy évre és hagyja, hogy a következő HC választást is elkúrja ezzel akkor meg nem is érdemel semmi jót. (Más kérdés, hogy ezzel mi Jax fanok is csak tovább szívunk...)
Stez
A helyi ESPN beat sem ért veled egyet. Biztos rosszul látja, úgy hogy minden héten a közelében dolgozik/ott van az összes meccsén.
Sometimes fewer words are better than hundreds.
— Michael DiRocco (@ESPNdirocco) January 3, 2022
iktriad
Nekem baromi nagy csalódás Meyer, én azt hittem, hogy ő mentor lesz, nem imperátor.
több mint 4 éve
Hagyjuk mar ezt a mi van, mi nincs cimu kamueloadast. Manning meg a kukasbol is jol kinezo elkapot faragott, Brady sokszor nevenincs elkapokkal nyert mrg mindent, Rodgersnek evekig volt maximum egy ertekelheto elkapoja, sokszor annyi sem, Lucknak eleteben nem volt tamadofala. De tavaly Burrownak sem volt semmi supportja, megis korrektul jatszott a seruleseig.Most ebből mit akarsz kihozni? Tradeljék el vagy cutolják?
Ha valaki tenyleg egy korszakos zseni, es elegge intelligens, akkor o a rossz csapatbol is legalabb kozepeset csinal, netan jot.
En a tavalyi drafton sem voltam biztos Lawrence-ben, nem voltam elajulva a tehetsegetol, de azert azt gondoltam, hogy egy kozepkategorias csapatot csinal a Jaxbol. Ennek ellenere itt Meyerrel es nelkule sem faktor. Biztos az edzo es a wr hibaja, hogy egy slantnel nem talalja el az elkapot es a vedo kezebe dobja, vagy hogy nem egyszer alapveto, egy hozza hasonlo szintu tehetsegnek kisujjaban levo dobast elront. Nem tudja megdobni az utempasszokat, olyan hibai vannak szep szammal, ahol aztan csak akkor lehet a tarsakra mutogatni, ha mar tenyleg naivan meg akarja valaki magyarazni, hogy itt marpedig ez nem volt rossz, nem az o hibaja.
De, az o hibaja. Sorozatban az o hibaja raadasul mostmar, Meyerrel es nelkule is. Es nem latni rajta, hogy ideges lenne emiatt, hogy jobba akarna valni es odabaszni mindenkinek, aki ketelkedik benne.
Higgadtan es eretten nyilatkozik a meccs utan? Ez fantasztikus. 😀
Csak kar, hogy a palyan mutatott dolgai sajnos tovabbra is tokeletesen visszaadjak az ideny elott adott nyilatkozatat. Es a Jaguars helyeben elegge elbizonytalanodnek azok utan, hogy egy frissen draftolt, generacios zseninek kikialtott valaki oda mert tolni ilyen mondatokat, mint amiket o szemrebbenes nelkul nyilatkozott. Azok utan, hogy egy csapat hitt benne es ra szavazott, raadasul ez a csapat meg ugyebar ezzel 30+ milliot is fizet neki. O meg cserebe visszaadta azt, amit. Ha en lennek a tulaj, es a frissen kivalasztott 1/1esem tartana ilyen eloadast, elegge el lennek keseredve, hogy biztos ez a srac, ezzel a felfogassal lesz e az, aki a kovetkezo 15 evben felemeli a franchise-t.
Stez
Szerintem se generációs tehetség, olyan nem is nagyon lesz mostanság, mert teljesen mások az egyetemi rendszerek, totál esetleges, hogyan implementálják a profik közé. Luckék még fel voltak készítve sok mindenre, a mostaniak a töredékére. Nem is fontos egyetemen, h az irányító mennyire jó, mert a csapat, a séma visz egyes programokat (Bama QB-k ugye cserélhetők kb félévente)
Lehet, hogy te így látod, szerintem nincs igazad, én nem látom léhűtőnek T-Lawt, az valahol Johnnie Manzielnél és Jamarcus Russellnél kezdődik.
Brady a valaha volt legjobb mellett dolgozott, szépen felépítették, fokozatosan. Eleinte egy korszakos egyéniségekből álló védelem mellett, aztán egy korszakos támadórendszer mozgatójaként, manapság meg az atyaúristent is megkapja, akire rámutat.
Rodgers padozott Favre mögött eleve nem mélyvízbe került. Amúgy ővele alulteljesítés van, ha úgy nézem. Amekkora tehetség, bizonyos pontokon elbukott, ahol pl Brady meg nem, pedig all aspektusban a két ember alig mérhető össze.
Burrownak nem volt fala, olyan is volt. Sokan finnyáskodtak vele kapcsolatban is, pedig látszik a tehetsége, de újoncként ő sem volt jobb. Egy nagyságrendekkel jobb csapatban, mint a mai Jax, ahonnan talán Norwell és J-Rob lenne máshol kezdő.
Mahomes és Reid is egymásra találtak, egyik nincs a másik nélkül, ráadásul ott is folyamatos bevezetés volt a playbookba. Lawrence-nél én nem látom, h az OC mit akarhat.
Ha Manning a szint, akkor Luck se csinált extrát. Amúgy Luck is alulteljesített a hatalmas tehetségéhez képest. Én bírtam nagyon, megszakadt a csapatért, de a mezőnyből nem tudta kiemelni őket, pedig ő volt A QB. Aztán alig nyert, mert...miért is? Ja, nem volt körülötte csapat.